Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"U děravé kápy!"

+7
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Milli Yaguma
Kamemarino Yuuta
Shi Toshi
Aki Kana
Akasuna no PiliKKa
11 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

"U děravé kápy!"  Empty "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 21:56

"U děravé kápy!"  Uer
Podnik je vyhlášen pro své speciality, i neutrální půdu na chráněném území. Právě zde se můžete zastavit po dlouhé cestě, setkat se s přáteli, najít azyl, či zjistit nějaké ty zajímavější informace.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 21:13, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Aki Kana Mon 1 Oct - 6:56

Po dlhej ceste z Konohy sa konečne začal črtať obstojní oddych. A vyzeralo to aj na postel a iný cestovateľský luxus. Zastavil som sa v tomto hostinci a moc sa nezdržoval dole a vybavil si izbu. Keď prišiel do izby zamkol dvere, batoh hodil k posteli a meče si zložil na stoličku. Shotonom definitívne zabezpečil dvere aby mohol kľudne spávať. Netrvalo dlho a hneď po tom ako sa prezliekol do "spacieho režimu" padol do postele a zaspal tvrdo. Teraz sa cítil v celku bezpečne a bol taký unavený že to ani moc neriešil.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Aki Kana Wed 3 Oct - 19:25

Po prespaní jednej noci a jedného dňa som sa zobudil uprostred noci, možno niekedy nad ránom. Zobudil som sa a dal som si sprchu. Obliekol som sa a nachystal som si veci. Z ruksaku som vybral jedlo a ja aj Nao sme sa najedli. Odvolal som Naa pretože som teraz mal v úmysle využiť iný druh prepravy ktorý s Naom nepočíta. Zrušil som kryštálovú bariéru okolo dverí a odomkol som dvere. Schodmi som zišiel dole k baru kde som odovzdal klúče a za prenajatie izby som zaplatil. V hostinci to už nežilo všetko opité aj neopité spalo okrem barmana ktorý ešte robil poriadky a chystal sa na nový deň. Vyšiel som z hostinca a až tak pol hodinu za hostincom som poskladal pečate a obalil ma kryštál. Kryštál len čo ma obalil začal pukať až praskol úplne aj so mnou. Po mne zostali len malé úlomky kryštálu.

-Presun
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Shi Toshi Sun 14 Oct - 21:17

Po zdlouhavé a nudné cestě z Iwy jsem dorazil až k tomuto podniku. Byl jsem tu všeho všudy jen jednou a to na zastávce z jedné mise. Tehdy jsem si všiml že zde jde hodně drbů a od hostinckého se dají zjistit informace leckdy i z první ruky. Mohl bych se o tom chlápkovi porozhlédnout právě tady a pokud tu nebude mohl bych aspoň dostat echo kde by mohl být. Otevřel jsem tedy dveře a namířil si to přímo k baru. Okem se podíval na prda jestli se náhodou nevzbudí. U baru jsem se posadil na jednu z barových židlí. Když došel hostincký s tradiční otázkou. "Co to bude ?" chvilku se zamyslel a řekl.
"Jedno víno... Bíle bych prosil a taky bych prosil informaci. Muž jménem Amariko Yoshi. Proslavený díky ohňostrojům. Víte o něm něco ? Kde bych ho mohl najít ?" řeknu a na stůl vysázím peníze za víno plus slušné peníze za informaci. Pokud tedy nějakou dostanu.
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Mon 15 Oct - 19:45

Prd

Nějak jsem se neměl, k tomu se probudit. Stále jsem poklimbával na Shiově rameni a nečekal, že bych se v bližší době probudil. Toho pyromana jsem nikdy neměl moc rád. Nevim proč zrovna mě musel Tsuchi přinutit k tomu, abych se vždycky dozvěděl o každém jeho pohybu a zjevení se. Měl jsem choutky si sešplhnout na stůl a počkat si na to vínko, že si taky dám, ale lenost mě přemohla.

Hostinský

Bylo nezvyklé tu potkat někoho z Iwy. To se ten jejich Tsuchikage zase rozšoup. Takový velký přesuny ninjů z té vesnice jsem tu už dlouho neměl. No chlapče, nějakej ten drb by tu byl, ale nevim, jestli ti bude k užitku. podrbal jsem se na zátylku a díval se hladově na peníze na stole. No, ale když už tě posílá Tsuchi. Slyšel jsem, že se nějakej takovaj ohnivák objevil u Chrámu hromů v Kumo. Nevim, je to dost zastaralá informace, ale snad ti to trochu pomůže. Sevral jsem peníze ze stolku a za chvíli jsem přinesl sklenku perfektně vychlazeného bílého vína. Tady máš, mladíku postavil jsem sklenku před něj a napjatě čekal, co na ten bílý vinný mok řekne.
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Shi Toshi Mon 15 Oct - 21:47

Pavouk chrápal takže očividně nebyl tady. Hm... nevadí... nečekal jsem že to bude jednoduché no ne ? pomyslím si a přitom se napiji vína. Tohle mělo trošku sušší chuť a zároveň v něm bylo něco nepopsatelného. Nějaká zvláštní chuť. Tohle jsem na vínu miloval. Kdyby jste pili vodku mohli byste předpokládat že jedna vedle druhé bude chutnat stejně. Pokud budete pít víno každé vám zachutná jinak. Řekl bych že zezbíráno na podzim... rok ... možná dva staré.
"No očividně tu nejsem jediný kdo se vyzná. Opravdu dobré víno. Někdy jsem znovu zajdu. Jen doufám že ne služebně. " řeknu s úklonou. Má povinnost už byla bohužel někde jinde. Kumogakure a co víc dokonce roklina blesků. Další místo kde jsem nebyl a milerád se podívám. Vstanu z barové židle cestou ke dveřím se dokonce zeširoka usměji. Šlo to docela dobře. Měl jsem malou informaci. Aspoň něco čeho se chytit. Odtam budu moci pokračovat. Určitě ho musel někdo zahlídnout a co víc takto známá osobo většinou přitahuje pozornost. Venku na cestě se ještě zorientuji abych si uvědomil kterým směrem je vlastně Kumo. Bude to docela štreka.


Přesun
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 25 Oct - 22:05

Dorazila jsem na místo a vešla. Měla jsem na sobě normální oblečení, nepotřebovala jsem upozorňovat na to kdo jsem. Sedla jsem s k baru a s zářivým úsměvem si objednala místo kafe vodu. To přece vydržím...když jsem vydržela 3 dny teď to bude hračka.
Chvíli po mě vešli dva maskovaní Oinini a sedli si do rohu místnosti. "Děkuju!" Mrkla jsem na barmana a napila se vody. S úsměvem jsem se rozhlídla a najednou...bum. Bylo to jakoby mi došly najednou baterky. Položila jsem hlavu na barovou desku a usnula....už toho bylo prostě moc!
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 26 Oct - 19:21

Dorazil jsem k podniku a vešel jsem do dveří nijak extra jsme se netajil tím kdo jsem.Po mém boku stála Miki a hned za námi byl Zoro. Porozhlídl jsem se okolo dokud jsem neviděl u baru dívku která byla podobná popisu Mizukage který jsem měl.Došel jsem až k ní "Mohu si přisednout?" zeptal jsem se s úsměvem na tváři.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 26 Oct - 19:26

"počkéj...ono to nechce letět." Zamumlala jsem si než jsem pootevřela oči. Měla jsem stále hlavu položenou na desce baru a koukla se na něj. Mlčky jsem se narovnala a protáhla se. Povzdechla jsem si a dál na něj zírala...trvalo to celkem delší chvíli než mi došlo kdo to asi bude. Zavrtěla jsem hlavou a napila se vody. "No jistě. Um omlouvám se ale už 3 dny jsem nespala." Pousmála jsme se omluvně a natáhla k němu ruku. "Milli Yaguma, nynější Mizukage." Potlačila jsem zívnutí a usmála se.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Fri 26 Oct - 19:30

Dorazil jsem těsně za Raikagem a vstoupili jsme do takové klidné hospůdky, který asi dlouho klidná nezůstane když jsem tu já. Došli jsme k baru a Raikage se začal vybavovat, já si přisedl a hned se věnoval barmanovi. Ale hned mě to přešlo, protože teď na to nebyla vhodná doba. Až za chvíly jsem si říkal a vyčkával jsem na pokyn kdy mohu začít pít.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 26 Oct - 19:33

Nemohl jsem se udržet a trochu jsem se zasmál ale hned jsem se zase ovládl a podal ji ruku "Tatsuo Reigi, nynější Raikage" jakmile jsem to dořekl přiblížil jsem obličej skoro až k jejímu "Jestli dovolíte" volnou rukou jsem ji sundal smítko z obličeje které tam bylo nejspíš z toho jak ležela na desce "ted je to dokonalé" usmál jsem se.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Fri 26 Oct - 19:42

Přilletěl jsem k hospůdce a přistál. Otevřel jsem razantně dveře a rozhlédl se po podniku, jako to dělají kovbojové ve westernovkách.

"U děravé kápy!"  Limonadovy_joe

Přežvýkl jsem stéblo trávy v puse a s rukama v kapsách a nohama do O jsem došel až k Mizukage a Raikagemu. Vyplivl jsem stéblo a sedl si k nim.
Tak jak se máte, milánkové? naprosto jsem zničil napínavou atmosféru a s širokým úsměvem oslňující i slepce jsem si opřel hlavu o ruce.

"U děravé kápy!"  I_really_am_so_happy_by_chiuuchiuu-d5569yb
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 26 Oct - 19:45

Postřehla jsem jak se zasmál a zatvářila se dotčeně pak jsem se jen široce usmála dokud se nepřiblížil. Kdo ví proč jsem zrudla jako rajče...bylo to asi tím, že jsem na tohle nebyla zvyklá. "He..." zírala jsem na něj a pak si přiložila ruku na místo kde jsem měla předtím smítko a začala se blbě smát. "Děkuju, už vím že příště není dobrý nápad usnout na barové desce." Zamumlala jsem a zabodla pohled někam před sebe na barmana.
Vezmi žlutou tužku,
namaluj si hrušku
a pod hrušku talíř,
Sláva, ty jsi malíř!

Odříkala jsem si v duchu dětskou říkanku a pak se ušklíbla. Pak když se rozrazily dveře jsem sebou celkem slušně cukla a koukla se ke dveřím. Zírala jsem na Tsuchikageho skoro s otevřenou pusou a pak vybuchla smíchy. Sice to nebylo vhodné vhledem k mému postavení ale já si nemohla pomoct!

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 26 Oct - 19:54

To že zrudla mě celkem pobavilo ale dal jsem to najevo jen malým úsměvem.Najednou se rozrazili dveře a dovnitř vešel Tsuchikage můj pohled se změnil asi na takovýto "U děravé kápy!"  145380-bigthumbnail
Potom jsem se začal hrozným způsobem smát dokud nedorazil k nám."Zdravím moje jméno je Tatsuo Reigi " řekl jsem ještě s potlačovaným smíchem.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Fri 26 Oct - 20:32

Pečlivě jsem si je prohlédl a nakonec si odfrkl. Sakra, jsem nejstarší. trochu zklamaně jsem si objednal kokosový koktejl a při přinešení jsem do něj zabodl sosák a hlasitě přitom srkal.
Nakonec jsem se od polovipitého drinku odvrátil k těm dvěma a s bílíma vousama, které mi nad rty vznikly od pití kokosového nápoje, jsem na ně hodil pronikavý pohled.

"U děravé kápy!"  Polsky-chrt-4_800x600.9dbaf5c21f

No, hádám, že jsme se tu nesešli jen proto, aby jsme ráno mohli dospávat opici po řádným mejdlu. Díval jsem se na ně s nadšením a jeden kout onoho vousu mi začalo stejkat k pravému koutku.

"U děravé kápy!"  220px-Bichon_Frise_red_background
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 26 Oct - 20:37

Začala jsem se uklidňovat a se slzami v očích dál sledovala Tsuchiho. Zavrtěla jsem nad tím hlavou a napila se vody. Raikage nás sem svolal, tušila jsem kvůli čemu ale čekala jsem až nám to poví. Mezitím jsem Tsuchikagemu podala ubrousek a ukázala si s pobaveným úsměvem na rty aby věděl kde to má.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 26 Oct - 21:53

Nechápal jsem co to dneska je za Kage. Musel jsem se v mysli smát co jsme to za sebranku.Objednal jsme si u barmana pivo v láhvi a pořádně jsem se napil.Podíval jsme se směrem k Miki a Zorovi " Běžte se bavit tady to bude na delší dobu" usmál jsme se na ně."Takže pozval jsem vás sem abych s vámi probral spojenectví mezi našimi vesnicemi chtěl bych slyšet váš názor na to a jestli jste pro" hodil jsem úsměv i po nich a znovu jsem se napil.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Fri 26 Oct - 21:59

Díval jsem se na celou bandu kage co zrovna dorazila a v duchu jsem se musel smát, ale aby tu řeč tak nestála tak jsem něco řekl. " To je v pohodě, já tu zůstanu, stejnak jsem se chtěl napít. " Podívám se na barmana a ukážu mu že mi má donýst několik pulitrů dobrýho čepovanýho piva. Jakmile donese pivo tak pozvednu pulitr a dodám " Kanpai. A do dna " V tom už do sebe leju ten pulitr piva a jakmile ho dopiju s chutí se dávám do dalších. Měl jsem dobrou náladu když jsem se mohl konečně napít.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Fri 26 Oct - 22:25

Trochu udiveně jsem se na ně podíval a mezitím si otřel pusu. Já myslel, že smlouva o přátelství je mezi vesnicemi již uzavřeno. Heh . . . zajímavé. Mimoděk jsem se opřel o desku barového stolu.
No, ale já vám nic podepisovat nebudu. usmál jsem se a možná je i překvapil. Podle mě je to nesmysl. Přece jen, už dávno vás beru za své přátele a nemyslím si, že bych to ještě musel nějak ceremoniálně stvrzovat na papír. Už jste snad k tomu, abyste se s někým mohli přátelit, potřebovali podpis oné osoby? Navíc, záleží na CELÉ vesnici, tedy nejen na mně, ale i na vesničanech, jestli chtějí přátelství s ostatními vesnicemi. Vždyť se vzájemně prakticky nikdy nepoznali a ani neviděli.
Jen tak mimoděk jsem si objednal další pití k pití, abych kdyžtak čelil jejich námitkám s něčím dobrým v puse.
Vím, chcete tím zajistit pevnou a klidnou budoucnost příštím generacím a zároveň dokázat ostatním vesnicím a lidem, že jsme přátelé, ale něco takového bysme měli přece dokazovat našimi činy, no ne? Ne, aby si ostatní povídali o tom, jaké pevné přátelství mezi námi je díky naší spolupráci a jednotě, ale jen si budou říkat, že jsme někde v baru podepsali nějaký papír a takové přátelství je dost zranitelné a budou se ho nějací zlí lidé využít. Do takového risku se ani mně nechce.
Ke konci už mi z té na mě až moc vážné řeči začal ochabovat hlas. Usrkl jsem si část z té skvělé pochutiny a čekal, jestli mě zabijou, nebo jestli je jen napadne mě zabít, ale rozmyslí si to a jen mě přizabijou.
Tak a teď máte prostor k tomu, mě začít přesvědčovat. uchechtl jsem se.
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 26 Oct - 22:38

Dopila jsem vodu a objednala si Saké abych tu nebyla na suchu. Oba jsem je vyslechla a nervózně si poposedla.
"Vždy jsem se snažila aby byla Kirigakure neutrální vesnice která by se nemusela vázat a spoléhat na ostatní. Tím neříkám, že bych nestála o spojenectví." Podotkla jsem a napila se.
"Myslím že souhlasím tady s Tsuchikagem, není potřeba žádný podpis. Spojenectví by se mělo založit na důvěře. Tedy na tom, že v případě nějakého problému tu budeme a pomůžeme. Ne aby nás do toho "nutila" smlouva o spojenectví. "
Opřela jsem se o desku baru a mlčky sledovala Raikageho.


Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 26 Oct - 23:09

Jejich reakce mě trochu překvapili.Nečekal jsem že obě strany odmítnou podpis spojenecké smlouvy.Pro mě za mě já bych to tak nechal ale jde mě spíš o lid."Já osobně nevidím nic špatného na tom aby jsme uzavřeli ústní spojenectví ale spíš se mi jedná o lid.Ten by byl možná raději kdyby cítil tu jistotu a hlavně by jsme zajistili klidnou budoucnost dětem.Kdyby se rozkřiklo že naše tři země mají mezi sebou uzavřené spojenectví jen tak někdo by na nás nezaútočil a o to mi přesně jde.Chci větší bezpečnost pro svůj lid a stejně tak pro ten váš.Proto jsem vám tady chtěl dát nabídku že vám poskytnu k tréninku vašich Jinchuuriki želví ostrov."Potom jsem se k nim naklonil blíže."Tady ti dva co přišli se mnou jsou Jinchuuriki z Kumogakure a i je hodlám na ostrov vzít aby tam trénovali a zesílili.Myslím že by to velice pomohlo našim vesnicím.Nehledě na to že smlouvu bych jistě nechtěl podepsat tady jelikož to by vážně nevyznělo dobře.Napadlo mě že by jsme k tomu využili veřejnou událost jako je třeba váš Festival v Iwě Tsuchikage." usmál jsem se na ně a trochu se zase poodsunul jenomže jak jsem se posunul dostal jsem se blíže k Mizukage takže jsme byli ted jen kousek o sebe.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 27 Oct - 7:17

Dále jsem nasával a ignoroval co si tam v tom záhadném bermundském trojuhelníku šuškaj a dále popíjel. Pití mě snad nikdy nepřestane bavit, je při něm sranda a ještě nemám potom žízeň. Co teď? Přeci tu nejsme jen od kecání nebo snad jo? Zatím jsem si však prohlížel Miki a ani nevím proč jsem se na ní snažil něco najít.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 27 Oct - 9:22

Podstatnou část cesty se Miki prostě nudila, ale nedávala to příliš najevo. Faktem bylo, že se díky tomuhle dostala aspoň na chvíli z vesnice. A zrovna do Kápy. Bylo to tak trochu ironické. Miki byla zabraná do svých myšlenek, takže příliš nereagovala na okolí. Ve chvíli, kdy ale do podniku vstoupil další host, tak se ale konečně probrala a malinko sebou cukla. Pro jistotu si sundala svůj vrchní "skoroplášť" a obrátila ho na ruby, takže nebyl vidět znak na jejích zádech. Pak si ho zase oblékla.
Takhle to je lepší. Kdyby mě někdo viděl s těma třema, nemuselo by to pro mě být dobré.
Střelila pohledem po trojúhelníku Kage, kteří mezi sebou cosi probírali a pak se zadívala směrem k zelenovláskovi, který seděl nedaleko od ní a házel do sebe jedno pivo za druhým. Dle vzhledu by ho odhadovala na podobný věk, jaký měla ona sama. A podle toho, že mu nalily rozhodně neměl míň.
Zoro, hmm? to jméno jí něco připomínalo, ale jeho nositel to rozhodně nebyl. Nakonec to hodila za hlavu.
Před mladíkem už stála slušná řádka prázdných sklenic. Dvě z nich obrátila vzhůru nohama a mezi ně zaklínila sirku. Ještě chvíli si v ruce s krabičkou od sirek, která jí zůstala v ruce, pohrávala, pak ale přestala podívala se na Zora, usmála se a poprvé za tu dlouhou dobu promluvila.
"Co takhle sázka?" nadhodila. Byl to přece taky jeden ze způsobů, jak se zabavit, ne?
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 27 Oct - 9:34

Když Miki přišla dřív a po dlouhé době promluvila nemohl jsem odmítnout a musel jsem odpovědět. " Hm, proč ne. Uvidíme kdo víc vydrží? A o co se vsadíme? Pít jen tak je celkem nuda když se o něco nehraje. Co navrhuješ? " Po vypití několika piv jsem byl stále střílivý, bův ví čím to bylo, že do mě padal alkohol jako do černé díry. Alkohol neměl na mě vliv, a proto jsem mohl pít do zblbnutí. To by museli zapojit továrnu na alkohol a pumpovat to přímo do mě pár hodin, aby mě skolily do opileckého stavu. Jsem schopen přepít celou vesnici, ale sázku nikdy neodmítnu.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 27 Oct - 9:55

Miki protočila oči v sloup.
"Ale já nemyslím v pití!" na to, aby se vsázela s někým, kdo do sebe dokázal do sebe za tak krátkou dobu nalil tolik piva, by toho musela mít sama v sobě podstatně dost. Pravděpodobně tolik, aby viděla dvojitě. Pak ukázala na dvě skleničky a sirku mezi nimi.
"Deset Ryo, když dokážeš odendat jednu skleničku, aniž by se sirka pohla a aniž bys jí přidržoval."
Pousmála se.
"Když se vzdáš a já to dokážu, dáváš deset ryo mě," vysvětlila mu.
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru