Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí konce

+5
Rein
Milli Yaguma
Kisuke Uchiha
Neuro Uchiha
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 21:01

First topic message reminder :

Údolí konce - Stránka 3 Eeezt
Památné místo plné historie. Znázorňuje dva velké ninji, legendy nejen své doby - Hashirama Senju a Madaru Uchihu!


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 21:06, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Mon 18 Feb - 19:10

"To nehrozí." Pousmála jsme se a pak jsem se otočila abych šla normálně. "Takže hurá zpět.." Propletla jsem opět své prsty s těmi jeho a věnovala mu krátký polibek na tvář, načež jsem se vydala pryč.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Mon 18 Feb - 19:11

*presun*
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Sat 2 Mar - 23:16

Sedela som na soche chlapíka, o ktorom som nevedela absolútne nič. Ruky sa mi mierne triasli a po tvári mi stekali slzy. Moja sestra bola mŕtva. Viac menej som teraz ignorovala hocijaké rozkazy, ktoré sme mohli dostať. Zaujímala ma len jedna jediná vec. V rukách som držala kovovú ružu, ktorú sestra dostala od našej matky v Tetsugakure no sato. Striaslo mnou. Nemohla som tu len tak sedieť.. proste som musela niečo urobiť. Netušila som však čo. Pomaly som vytasila katanu, ktorou som chcela rozpoliť týchto starých chlapíkov na dve polovice. Ako keby za všetko mohli oni. Keď som sa ale pozrela na toho druhého, na jeho hlave stála nejaká podivná kunoichi. Pozerala sa na mňa. Prišla úplne vhod, nejaká tá obäť pod ruku.
"Pomsta?" Šepla osoba, no jej slová som počula zreteľe. Namierila som na nej katanu.. vykročila som.
"Čo ty vieš o pomste?" Zakričala som na ňu s plného hrdla. V jej očiach som uvidela posmešný výraz. Naštval ma ešte viac..

O niečo neskôr

Na jednej zo sôch sedela žena. V rukách držala prsteň, ktorý patril k Akatsuki a skúmavo si ho svojimi očami pozerala. Bola oblečená v jednoduchých čiernych obtiahnutých veciach, ktoré mala trocha od krvi. Vodopádom padalo telo, telo jednej zo samurajek z Tetsu no Kuni. Žena sa mierne pousmiala a znova si na tvár natiahla polovičatú masku. Nasadila si prsteň, ruky dala do pečate a začala sústrediť svoju chakru na astrálnu projekciu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no Zen Sun 3 Mar - 0:43

V Údolí sa onedlho nachádzali už dve osoby. Vyskákal som s ľahkosťou po jednej soche až na samý vrch, a ostal som stáť na jej vrchole. Na druhej strane sa nachádzala osoba, ktorá ma donútila skrýšu opustiť, a dostať sa až sem. Zameral som na osobu pohľad v momente, kedy slabšie zafúkalo čím mi plášť pekne ovialo, a vydalo to aj tichší zvuk. Zelené oči teraz ale už nič nerušilo v pozeraní na tú osobu...
"Tak? Čo mi môžeš ukázať?", ozval som sa do ticha, ktoré tu vládlo, až na vodopád, ktorý tu ako jediný vydával zvuk. Hlas sa preniesol aj na druhú stranu, nebolo problém ozývať sa hlasno, mojim tónom teda rozhodne nie. Mal som ale aj dôvod, prečo som taký vzdialený. Veriť som jej stále nemohol, mohla ma kedykoľvek napadnúť...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Sun 3 Mar - 0:49

Keď som započula, ako sa sem niekto dostal, otvorila som oči a na dotyčného som sa pozrela. Premerala som si Shinteia od hlavy až po päty a prstom som naznačila skrvavenú čmuhu na brehu. No.. voľakedy to mohlo byť človekom. Ja som Yuji nezabila, doslova som ju rozsekala na kúsky. Sama som však nemala jediný škrabanec. Pomaly som sa zo sedu postavila a natočila som sa k Shinteovi čelom.
"Jedinú vec. Verím, že si zvyšok domyslíś." Povedala som tichým hlasom a na zlomok sekundy som zatvorila oči. Keď som sa na neho znova pozrela, °niečo° sa v nich zmenilo. Následne som len potriasla hlavou a daná zmena sa znova stiahla späť. Teraz mi už ostávalo len čakať na jeho rozhodnutie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no Zen Sun 3 Mar - 0:55

Takto zdiaľky bolo dosť ťažké všimnúť si, čo nastalo v jej očiach. No všimnúť sa mi to podarilo, a reakciu som určite nezakryl. Trochu viac som otvoril oči, a prekvapene som sa na ženu díval. Toto nie...toto som rozhodne nečakal, bolo to ale príjemné prekvapenie. Stále to ale nebolo všetko. "To" ju síce mohlo dostať do našich radov, lenže vernosť tým neukázala. Mohla byť špeh, mohlo to byť dokonca nejaké Jutsu. Ale to som hádal, že to asi nebude...
"Ako mi môžeš zaručiť, že nás po čase nezradíš?", ozval som sa o malú chvíľu uvažovania, načo som skočil z hlavy sochy na jeden vyčnievajúci kameň z vodopádu, nato hneď na druhý. Tu som sa ale už zastavil, chcel som byť iba trochu bližšie, aby som ju mohol presnejšie vidieť...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Sun 3 Mar - 1:02

S miernym pobavením som sledovala jeho reakciu. Nebolo to však na mne vidieť. Priblížil sa ku mne, čo mi moc neprekážalo. Nebola som ten typ, ktorý by si musel od ostatných držať odstup.
"To ti nemá nikto ako zaručiť. Na svete existovali, existujú a vždy aj existovať budú ľudia, pre ktorých je klamstvo denným chlebom. Ak to predsa len niekedy spravím, mal by si byť pripravený." Viac som mu k tomu nemala čo povedať. Stále som si ho ale premeriavala a rozmýšľala som, aký potenciál vlastní on. Vyzeral ako Kakuzu, takže som jeho schopnosti viac menej vedela odhadnúť. Mal známky istého kinjutsu a jeho oči o ňom hovorili viac, než tie moje o mne. Ja som ich aspoň mohla skryť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no Zen Sun 3 Mar - 1:09

Čo odpovedala, bola vážne pravda. Aj aktuálny členi mohli kedykoľvek obrátiť kartu. Bol som už ale rozhodnutý, to čím ma prekvapila, bola vec naozaj výnimočná, a užitočná. Otočil som sa k nej chrbtom, sklonil som hlavu a oči mi na krátku chvíľu zhasli, pretože som ich zavrel...
"V poriadku, zatiaľ ti úlohu nezadám. Čoskoro ju však očakávaj", s jednoduchou a poslednou odpoveďou som už iba vyskočil, a odtiaľto som behom krátkej chvíli zmizol...
Presun..
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Sun 3 Mar - 10:24

Pozerala som sa za osobou, s ktorou som v podstate uzavrela istý druh spojenectva už len tým, že som sa pridala pod organizáciu ktorú viedol. Nakoniec mi zmizol z dohľadu a až potom som zoskočila z hlavy Madara Uchihu, do mierne rozvírenej vodnej hladiny. Tiež som sa rozbehla no na úplne inú svetovú stranu. Mierila som do Kamimari no kuni, zeme blesku, kde sa nachádzalo jedno zo starých sídiel a pevností môjho klanu.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no Zen Tue 19 Mar - 19:11

Na hlave slávneho Madara Uchihu sa v jednom momente zrazu mihol prach, načo sa hneď akosi zvláštne mihol aj vzduch, a objavila sa tam postava. Čierny plášť, siahajúci až takmer po členky nôh, pričom sa čierna farba plášťa zdobila aj niekoľkými červenými obláčikmi, tvár ukrytá nielen za maskou, ale aj za plášťom, na čele čelenka s dedinou, ktorej znak bol dlhou ryhou preškrtnutý, a zelené oči upreté na druhú stranu, kde stála socha taktiež slávneho Hashimara Senju. Oči sa tejto postave upreli práve na túto sochu, a bez pohybu sa na túto stranu začala dívať. Občas ním pohol len vánok vetra, ktorý mu ofúkol plášť, lenže stále tam stál na hlave sochy, pričom samá ta osoba sa tak správala. Ktovie, čo tu niekto taký robil...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kinto Tue 19 Mar - 19:35

Obrovský priestor ktorý sa nachádzal medzi sochami nenarušovalo nič okrem ticho zurčiacej vody a následne toho aj jemného vánku, ktorý slabo rozhojdával koruny stromov, nachádzajúce sa pozdĺž celej rieky, kedy sa v minulosti odohrala jedna z najväčších gigantických a epických bitiek nášho veku. Kto vie aké kroky tu naviedli Shinteia, ale zdalo sa, teda podľa celkovej situácie ktorá nastala v údolí, že sa šlo jednať o niečo vskutku zaujímavé, čo možno otočí kolobeh života vo svete...

...Tesne za Shinteiom sa zjavilo telo, vystúpilo priamo z hlavy sochy, pomaly kráčajúc k Shinteovmu telu. Tam pomaly ľahkým úkrokom zastavil, a otočil sa tvárou smerom k soche Hashiramu, ktorého bunky práve mal v moci svojho tela. Vtedy na okamih nastalo dlhé ticho, ktoré nakoniec prerušila jedna osoba z dvojice.
„Nečakal som že prídeš..“ Prehovoril po chvíli Sieto, zdalo sa akoby to už bolo naplánované, ale bola to náhoda? No kto vie, predsa len, Seito ani len netušil že sa jedná o samotného vodcu Akatsuki, napriek sile ktorá z neho razila. Vtedy Seito len pomaly pohol kútikom úst, načo prehovoril znova.
„Jedna prehra vám nestačila, preto pokračujete ďalej a snažíte sa zničiť samy seba svojimi hlúpymi útokmi?“ Prezieravo sa spýtal Seito, bolo jasné že mieri na nedávne udalosti ktoré sa stali v Iwe, kedy podľa očitých svedkov, dosť zdecimovaná Akatsuki utiekla. Následne toho Seito pohol hlavou a sadol si na nos Madarov.
„Čo ak existujú ešte istý ľudia, ktorý majú rovnaké ciele ako vy?“ Spýtal sa jasne, návrh na alianciu?
Kinto
Kinto

Počet príspevkov : 20
Join date : 11. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no Zen Tue 19 Mar - 20:06

Postával som stále na mieste, až kým som nezacítil prítomnosť ešte jednej osoby. Stále som však zotrval v rovnakej polohe postávania, akoby som si jeho prítomnosť ani nevšímal. Jedno sa však zmenilo, pohľad. Odtrhol som ho od Hashimara, a zablúdil som očami až k osobe, ktorá sa tu objavila hneď za mnou, teraz ale postávajúc vedľa mňa. Nemenilo to ale nič na tom, že som mu na jeho prvý dotaz neodpovedal, a tak zostalo krátke ticho, prerušené opäť jeho hlasom. To som zase zapichol oči na iný bod, a jemu som toľko pozornosti už nevenoval...teda, pohľadom...
"Vidím, že si dobre informovaný. Alebo sa to stihlo už rozšíriť po svete?", preniesol som otázne, taká správa sa po svete musela rozšíriť extra rýchlosťou! Rovnako aj zničenie niečoho iného, taktiež dôležitého pre všetky dediny. Potom som ale spozornel, a otočil som na neho hlavu aj s očami. Čo prehovoril som ale nebral vážne, bolo už veľa ľudí, s rovnakými slovami, ale ich skutky hovorili niečo celkom iné. Slovnej odpovede sa však nedokopal, pretože som na neho mlčky začal pozerať. Mal by to rozviesť, nie? Aj tak som nemal stále dôvod brať ho vážne, bol predsa pre mňa len neznámy...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kinto Thu 21 Mar - 16:18

Neváhajúc ani na okamih Seito nepoľavil v sledovaní jediného bodu, na ktorý sa práve v túto chvíľu upriamil. Bol ním vodopád, do ktorého zazeral, akoby sa snažiac ho pohľadom pretrhnúť. Nevenujúc ani len jedinú pozornosť nevôle člena Akatsuki, urobil krok vpred a ruky si založil za chrbát. Sám nikto teraz nemohol prirovnať Seita k takej istej osobe ktorá pobehovala po Kiri, až takúto zmenu osobnosti nešlo vytvoriť..

... „Svet sa rúca, a rovnováha síl sa stále kolíše na rôzne strany. Kto vyvolá vojnu, predsa tá strana, ktorej sa rúčka osudu nahne najlepšie. Sám vieš aký je tento svet skazený a mŕtvy, už niet svetla ami nádeje na jeho záchranu, zatiaľ čo sa silou mocou drží aj tej najtenšej slamky, nerobí nič aby sa pritiahol k brehu..“ Prehovoril Seito sledujúc krvavú oblohu, znamenajúc len jedno. Nedávno bola preliata krv, a už nejde zvrátiť.
„Kolobeh osudu sa rozbehol, a vojna započala vo chvíli keď uverili sladkým slovám o spojenectvách. V každom človeku sa skrýva túžba dobíjať, viesť vojny. Ak už aj Akatsuki padne, a možno padnem aj ja, nebude to znamenať záchranu sveta. S týmto posolstvom určite umrel aj Naruto, ktorý priniesol na malý okamih mier. Pretože len čo sa zažehná jedna, stále sa nájde niekto iný, kto to rozbehne nanovo..“ Pomaly viedol svoju reč Seito stále sledujúc len jeden jediný bod na oblohe. Svoje krvavočervené oko, v ktorom mu jasne žiarli Sharingan upäl na jediný bod, toho sa držal, zatiaľ čo neprejavoval záujem pomáhať vodcovi Akatsuki v jeho plánoch, aj keď jeho plány sa stotožňovali s Akatsuki.
„A tak isto sa rozbehne nový kolobeh, ktorý už nastal. Iwa zažije Deja vu, znova zažije hrôzy ktoré ste do dediny priniesli. A ja sa pýtam, ak po tomto vznikne vojna, uverí vaša skupina, že stále existujú aj iný, ktorý chcú tento svet napraviť?“ Dokončil svoju reč Seito a Sharinganom sa zahľadel do očí Vodcu.
Kinto
Kinto

Počet príspevkov : 20
Join date : 11. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no Zen Thu 21 Mar - 17:22

Musel som uznať, že má vo väčšine z vecí, ktoré povedal, pravdu. Svet sa rúca, a to aj bez pomoci zásahov Akatsuki, či iných organizácii, ktoré do toho ale tiež prispievajú. No svet bol taký vždy, a taký aj ostane...ak sa samozrejme celý nepremení, a to v obraz taký, aký by sa tej, takzvanej zlej strane páčil. Počas toho, čo hovoril, som podvihol hlavu, a zahľadel som sa na krvavú oblohu. Nebolo treba nič hovoriť, bolo jasné, že sa preliala niekde krv. "Kto z nás to asi bude teraz?", prehovoril som si v mysli, stále hľadiac na oblohu, z ktorej som ale čoskoro ten pohľad strhol naspäť na osobu, ktorá tu bola poblíž mne. Už som nehľadal žiaden bod, len som ho sledoval svojimi zelenými, žiariacimi očami, a počúval som zvyšok jeho preslovu...
"Máš pravdu, svet sa rúca. Nikto to nemôže poprieť, ak nieje naivný. Príde čas, kedy sa aj tá posledná slamka pretrhne, a všetko padne na dno", ozval som sa po menšej odmlke, keďže moja odpoveď nastala až o niekoľko minút toho, čo dohovoril. A nastala aj ďalšia chvíľa ticha, kedy som mu pozeral na jeho Sharingan. Donútilo ma to zamyslieť sa, a tak jemne prižmúriť oči, aby som lepšie zaostril a uistil sa, že ide o pravý, nefalšovaný Sharingan. "Tie oči...objavujú sa čoraz viac a viac...", pohľad však nevydržal dlho, pretože som spravil kroky vpred, prejdúc okolo neho až na samý okraj sochy, z ktorej som sa zahľadel na údolie...
"Vojny tu vždy boli, a taktiež vždy budú. Niečo ako mier, po ktorom tak zúfalo veľa ľudí túži, nenastane. Uzumaki Naruto to síce dokázal, ale kde sa ten mier podel?... Ak už Akatsuki padne či nie, zanechá v histórii veľkú stopu, tak, ako aj zanechali stopu vôbec prví členovia tejto organizácie", v hlase mi bolo počuť odhodlanie, no nie také, aké mávajú Genini keď sa učia nejakú techniku. Odhodlanie, či skôr chladná túžba ukázať svetu a najmä tým, ktorí si myslia že im nič nehrozí, pravý opak. Keď prišlo na rad vyjadrenie sa k poslednému, otočil som sa opäť čelom k Seitovi, na ktorého som uprel oči...
"Podľa slov, ktoré hovoríš to vyzerá tak, že máš už pár krokov naplánovaných vopred. Ak to, čo vravíš niesu len chabé klamstvá, musím ti dať za pravdu, že v takom prípade by dôvera k tebe a k tomu, že sú ešte strany, ktoré by konali rovnako, narástla. Akatsuki už nieje to, čo bývalo, avšak keby na našej strane stojí niekto ďalší, dokázalo by sa opäť ukázať v tom najlepšom svetle, v akom by bolo možné", po dlhšom prehovorení som si spravil kratšiu pauzu, aby som pozbieral ďalšie argumenty na ďalšie slová, ktoré odo mňa mali zaznieť...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kinto Thu 21 Mar - 17:34

Situácia ktorá nastala, ktorá teda skôr stuhla na malý okamih sa uvolnila, keď prejavil Vodca Akatsuki svoju dôveru v Seitov plán. Ten už ale nestál pri ňom, Sieto stál znova na okraji sochy, presnejšie na poslednom špicatom vlase, ktorý symbolizoval Madarovu podobu. Svietiace červené oko sa ukrylo v tme masky, následne čoho sa pohol Seito dopredu, čím jednou nohou stál na soche, zatiaľ čo druhú mal vo vzduchu...

... „A ak ja skončíte, veľkosť vašich diel budú naďalej ostávať v našich srdciach, a povzbudzovať tých, ktorý stoja na tej správanej ceste ku „pravému“ mieru. Je načase aby sme strhali naše okovy, presnejšie, po tom čo sa v najbližšej dobe stane v Iwe, strhám ja tie vaše následne čoho požiadam o strhanie tých našich. Naša budúcnosť bude udelená do vašich rúk. Snáď sa ešte niekedy stretneme, či už to bude pri podávaní rúk, alebo v najhlbšom konci..“ Dohovoril Seito následne čoho znova vykročil vpred, až jeho telo zmizlo v ľahkom vánku.

Presun...

Kinto
Kinto

Počet príspevkov : 20
Join date : 11. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 31 Mar - 13:20

Údolí konce - Stránka 3 10akatsukiblack

Před šéfem se objevil můj hologram, pomalu jsem otevřela oči a zaměřila se na něj.
"Promiňte že ruším šéfe, ale máme s Shizukou poměrně velký problém, nevím jestli jste už slyšel o obraně v Iwě, ale Konoha je na tom úplně stejně, Je uzavřená a na rozkaz Hokage nikoho nepouštějí dovnitř. Chtěla jsem se zeptat, jestli máme risknout prozrazení a přesto se dovnitř dostat pomocí iluze nebo možné noční infiltrace, nebo počkat až vychladnou. Nechceme se zbytečně prozradit."
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no Zen Sun 31 Mar - 13:31

Zamyslený som ostával stáť na soche, premýšľajúc o rozhovore, ktorý sa odohral. Dlho som však sám neostával, pretože sa predo mnou vzduch zahmýril, a podľa očakávaní, objavil sa tu hologram jedného z členov. Bola to Gilien, na ktorú sa teraz upreli moje oči, kedy som si vypočul jej dôvod, prečo sa objavila...
"Skúste počkať, kým vychladnú. Ak by sa tak nestalo, máte možnosť dostať sa dnu akýmkoľvek iným spôsobom, ktorí by vás napadol. Avšak, ak by sa niečo pokazilo, okamžite sa stiahnite, a vráťte. Teraz nemôžeme riskovať", prehovoril som k nej, stručne, a čakal som, či ešte niečo povie, alebo iba prikývne a opäť sa vyparí. Ja som medzitým už rozmýšľal, kam sa vyparím. Najlepšia voľba bude asi zmiznúť naspäť do skrýše...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 31 Mar - 13:35

Údolí konce - Stránka 3 10akatsukiblack

"Jak myslíte šéfe, budeme se snažit." kývla jsem a hologram zmizel
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 17:44

Už to bylo pár dní co jsem byl z konohy, toulal jsem se po jejím okolí a hledal co na práci, procházel jsem kolem tohohle údolí a nedalo mi to zastavit tady a povzpomínat na historii...tolik bitev co se tady odehrálo, bylo fantastické že tyhle dvě sochy dvou největších nijů ještě stály, usadil jsem se tedy na hlavě jednoho z nich..byl to zrovna Madara na kom sem seděl a to ve mě budilo pocit pokory
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 17:49

"Uchíha na Uchíhovi, aké.. zvláštne.." Prehovoril som trochu ironickým hlasom, keď moje kroky dopadli až sem. Bol som na zvyčajnej obhliadke v okolí Konohy, keď som zhliadol Uchíhu na Madarovi. Ako som vedel? Sharingan, videl som jeho čakru, farbu čakry a oči. Svoje tajné oko som skryť stihol. Pre istotu. Som prešiel vodou, pod vodopádom a sledoval Kisukeho hore. "Kto si..?" Spýtal som sa, musel som ako to ochránca Konohy, nevidel som čelenku.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 17:58

Z přemýšlení mě vytrhl hlas, ptal se mě kdo jsem..co mu bylo do toho ? Nic ! ..Neodpovídal jsem mu a čekal jak to bude dál. Jen jsem otevřel své oči. Byly černé a bez sharinganu, nepotřeboval vědět že jsem z Uchiha klanu.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 18:11

"Nachádzaš sa na území Konohy, ak nechceš mať problémy, povieš svoje meno, Uchíha.." Prehovoril som tajomným hlasom, ktorý som okamžite zmenil na neutrálny a zapozeral sa znova na neho. V rukách mi škubalo, nevedel som či ma napadne no prvý na neho nezaútočím. Teda ak to nebude nutné, pretože ak bude.. Ak sa nepreukáže, bude nutné!
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 18:14

Uchiha ?! ..jak věděl že jsem Uchiha ? ..nedávalo mi to rozum..to nemohl vědět ! "Nejsem Uchiha..jsem jen prostý tulák který si chce odpočinout" Nedal jsem najevo že mě rozhodilo že ví z kterého klanu pocházím, doufal jsem že mi to teď poví.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 18:17

Pod maskou som sa prosto pousmial, oko som ale nechával skryté. Vánok mi rozčeril hustú leviu hrivu zasadenú na hlave v podobe vlasov, vo chvíli keď sa mi v ruke výhražne objavil kunai. "Nemusíš skrývať svoj Sharingan, určite väčšieho stupňa ako je obyčajné červené oko. MSko?" Ďalšia z vecí ktoré som vedel neviem odkiaľ, toto som ale strelil, Uchíha ktorý sa maskuje, nedivil by som sa keby som mal pravdu, snažil som sa ho len rozhodiť aby sa priznal. K čomu doprevádzal aj môj kunai.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 18:20

Sundal jsem si masku a podíval se na něj "Myslím že ste si mě s někým spletl..nebo máte špatného informátora" Mile a dost falešně jsem se pousmál a otočil jsem od něj tvář směrem na vodopád
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 3 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru