Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí konce

+5
Rein
Milli Yaguma
Kisuke Uchiha
Neuro Uchiha
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Údolí konce Empty Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 21:01

Údolí konce Eeezt
Památné místo plné historie. Znázorňuje dva velké ninji, legendy nejen své doby - Hashirama Senju a Madaru Uchihu!


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 21:06, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Oct - 19:29

Prišiel som spolu s Neurom na toto miesto, ktoré už niečo zažilo. Odohrala sa tu nejedna dôležitá bitka. A ja som proste nemohol sa na to nepozrieť. Prechádzal som popri prúde rieky až kým som neuvidel hlavy sôch. Pousmial som sa a potom som sa usmial tak, ako som len dokázal. Pomaly som sa dostal ku sochám a pri vodopád. Vyskačkal som na hlavu Madarovej sochy a sadol som si. Pozrel som sa dole a rozmýšľal som. Niekedy sa cítim dosť unavený, aj keď som nič moc nerobil. Nechápem, ako je to možné, keďže mám vždy plno energie. Rozprával som sa pravdepodobne sám so sebou, pretože Neuro len neprítomne sedel trocha ďalej odo mňa. Vzdychol som si a potom som sa pozrel znova na jazero pod nami. Napadlo ma niečo, čo mi prišlo zábavné. Pomaly som sa postavil a skočil som dole do jazierka. Ako som padal, tak som si všimol, že niečo nieje v poriadku. Namiesto *člup!* sa ozvalo slabučké člupnutie a rana. Rozmrdal som sa o šuter. Nečakal som, že tu budú nejaké šutre, ale asi som sa prepočítal. Do p**e!! Zreval som a pomaly som sa dal dokopy. V bruchu diera po špičke šutru. Pozrel som sa na brucho a prehltol som nadávku. Pomaly som vyšiel znova na hlavu a sadol som si. Vytiahol som ihlu a niť a začal som sa zošívať. To si robíš srandu, ja mám vždy takéto šťastie, nerozbijem sa v boji, ale kvôli niečomu takémuto... Celú dobu, čo som sa zašíval som potichučky nadával.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 16 Oct - 6:37

Jak jsem seděl na soše 1 hokageho, tak jsem se v duchu zasmál a pomyslel si co jsem to dostal za partnera do týmu. Skočil jsem ze sochy dolů a přistál přímo na vodě. Díky chakře jsem se neponořil a stál na ní. " Jdou po nás lovci odměn jsou slabí, ale měli by jsme si dát pozor" To pozor jsem zdůraznil a podíval se hlavně na něj " Nedělej zbytečné věci nebo nás dostaneš do problému jinak je budu muset zabít. Nevím tvé schopnosti ani proč si vyhlášenej S rank, ale díky inteligenci to nebude. Poté jsem kousek od něj přešel a vyslékl si oblečení, které jsem hodil na suchou zem. Šel jsem pod vodopád a snažil se soustředit na vše co se mohlo dít kolem, padáni každých kapek, foukáni větru, plavání ryb a další podobné drobnosti. Tento tréning mi měl pomoci zaznamenat veškerý pohyb kolem mě bez pomocí sharinganu a zároveň odpočínek a sprchu.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Oct - 17:00

Malá vlaštovka zakroužila po obloze a jakmile nalezla adresáty důležitého vzkazu, sletěla níž. Skoro to vypadalo, že ani neovládá dráhu svého letu a jen bezvládně klesá k vodní hladině. Náhle prudce změnila směr a odletěla přímo k Neurovi. Chvíli jen tak plachtila ve vzduchu před jeho obličejem, jako kdyby ho chtěla vyzvat, ať ji sebere a prozkoumá. Nesla totiž důležitý vzkaz.

Spoiler:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Oct - 20:01

Ano, ano... lovci odmien... pešiaci. Povedal som si pre seba a potom som ďalej zošíval moje brucho. Potom ma napadlo, že v žalúdku som mal toho hada. Dúfal som, že je v poriadku, a že som ho nejak "nepokazil" Jeho poznámka na moju inteligenciu som úplne ignoroval. Síce to tak nevypadalo, ale mal som dosť rozumu na to, aby som sa nenechal vyprovokovať. Keď šiel pod vodopád, a ja som bol už zošitý, tak som prišiel k nemu a pozrel som sa na neho. Máš pravdu, zatiaľ o mne takmer nič nevieš. Príde mi celkom nefér, že ja som tvoje schopnosti už videl a viem, čo od teba môžem očakávať a ty o mne nevieš nič, teda hlavne čo sa týka schopností. Ale mohlo ti už prísť to, že nebudem obyčajný shinobi. Ukázal som na moje brucho a potom som sa zaškeril. Som nesmrteľný... Takže aj ak by si chcel, tak ma nemôžeš zabiť, ale to, že nezomriem neznamená, že sa nechám využívať ako živý štít, to len aby si vedel... Povedal som a potom som si všimol papierik. Hmm...? Rozmýšľal som, čo to je a potom mi to došlo. Rovnaký papierik, ako som dostal pred zhromaždením. Takže možno budeme mať nejakú prácičku, ktorá by mohla byť zaujímavá... Možno niekoho zabiť... Ano, ano, to by som bral. Premýšľal som a čakal som, kým Neuro ten lístok prečíta a povie mi, čo v ňom je.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 16 Oct - 20:21

Po tom co mi řekl jsem se lehce podivil nad tou poznámkou nesmrtelný " Pokuď nemáš něco na čem ti záleží tak si mrtvý dokuď to nenajdeš" Lehce jsem se pousmál a vzal vzkaz od ptáka o kterém jsem věděl ještě před tím než vletěl k nám. Vzal jsem si papír a začal si pozorně číst slovo po slově. Lehce jsem zmačkal papír a ten zahodil " Máme práci můžeme vyrazit? " Stoupl jsem z vodopádu a vzal si věci
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Oct - 20:32

Po tom, čo povedal, že som v podstate mŕtvy, tak som sa zarazil. [color=orange]Nemám nič, na čom mi záleží. Nepotrebujem nič, čo by ma zdržovalo. [/colo] Povedal som potichu a potom som sa pousmial. Prácu? Čakal som to, o čo vlastne ide? Spýtal som sa ho a potom sme vyrazili.
(presun obaja)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 5 Dec - 19:33

Kráčeli jsem skrze les až skoro k hranicím a k tomuhle vodopádu.Stáli jsme na soše "Velkého" Prvního Hokage "Jeden z největších Uchihů..jednou budu tak dobrý jako on" Šeptnul jsem při pohledu na sochu největšího z Uchihů, Madaru-sama
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Dec - 19:39

Naozaj sme stáli na soche najväčšieho SHinobiho akého svet uvidel. Na hlave Hashirama Senju, najväčšieho Hokágeho. Oproti nám bola ďalšia majestátna socha, socha Madary Uchíhy. Ja ako Akatsuki, som bol vlastne jeho potomok? No nie potomok ale skôr jeho podriadený.. Ale aj tak..
„Takže dobrý nikdy nebudeš, ak chceš byť ako on..“ Podpichol som ho a s úškrnom som zoskočil na zem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 5 Dec - 19:42

"Nikdo není dobrý v tomhle "zlém" světě..záleží jen na úhlu pohledu" Odpověděl jsem mu "Ode dneška je Kisuke Uchiha mrtev..takže prosím..neříkej nikomu že ten kdo se skrývá pod maskou jsem já..od teď jsem jen vrah Kisukeho-uchihy" Podíval jsem se na něj. Mohl vidět jen pohyb mé hlavy protože skrze masku a klobouk fakt nešlo vidět jaký mám na tváři výraz nebo kam směřují mé oči
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 5 Dec - 19:44

Společný Filler - tým A

Dole pod vodopádem kde byla voda klidnější byly ve vodě tři dívky a očividně si jich nevšímaly, o jejich přítomnosti ale každá z nich věděla. Dál si užívaly vodu ačkoliv byla ledová a povídaly si. Po chvíli se jedna z nich postavila a vodu měla do pasu. "To jsi přehnala Yogi!" Křikla výhružně ale se smíchem v hlase bělovláska a hodila na černovlasou kolegyni kamínek který před ní dopadl a pocákal jí obličej.
Bělovláska se okamžitě začala přesouvat ke břehu aby unikla pomstě která jí nepochybně hrozila. Vyběhla na břeh a z oblečení jí kapala voda. Právě tyto tři dívky se rozhodly že si jen tak skočí do vody aby se nenudily, ovšem teď jim možná přišla zábava. Černovláska se mlčky dosoukala na břeh a vyplázla na ní jazyk. Sedla si do tureckého sedu a svázala si vlasy do culíku. "Stejně to neodvolám." Promluvila nakonec posměšně a sledovala třetí dívku která i nadále byla ve vodě.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Dec - 19:52

„Nie, ja som smeroval k tomu, že Madara bol lama..“ Usmial som sa, pri dopade na vodnú hladinu a znova som sa na neho pozrel.
„Vrah.. Zabil si sám seba?.. Tak dobre..“ Riešiť to nebudem, nebol som jeho otec ani nič iné aby som mu dával kázanie o tom, že to je blbosť. V tom momente som si všimol cudziu čakru. Obaja sme boli mocné S ranky, obaja sme dokázali cítiť všetko. Nedôverčivo som po nich hodil pohľad, klikol okom kde mám Eye Scope a spokojne sa usmial. Dôverčivo som drgol Kisukeho a jeho pohľad aj môj upriamil na ne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 5 Dec - 19:56

Když do mě drcnul veděl jsem co mi chce ukázat, věděl jsem o nich "Znepokojují tě tři holky ? ..děláš si snad srandu ne ?" Opět se má hlava otočila na něj "Ale jestli chceš..zabíj je.." Prohodil jsem..bylo mi jedno co s nima udělá, měli sice mocnou chakru ale neznepokojovaly mě ..přece jen Dívky jsou méně zdatné v ninja uměních
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 5 Dec - 20:05

Společný Filler - tým A

"Oj Yogi to není fér! Jsi hnusná." Postěžovala si bělovláska a sundala si tričko které následně začala ždímat. Sledovala jak voda kape na zem a něco si pod nos mrmlala. Nejspíš nadávky na Yogi.Ta si jí ale nevšímala a dál sledovala třetí dívku která se rozhodla vylézt na břeh za nimi. "Ale copak? Už je ti zima?" Pronesla lehce jedovatě a pousmála se. Dívka zavrtěla hlavou a protáhla se. "Jen jsem se přišla zeptat co s nimi." Lehce trhla hlavou směrem k nim ale vypadala to jako nevinný pohyb hlavou. "Počkáme. Souhlasíš Rin?" Stoupla si aby pomohla blondýnce zavázat vzadu ve vlasech mašli a koukla se na Rin která ždímala tričko. "Tak určitě, třeba s nimi bude sranda a nebo prostě odejdou. Každopádně se mi nahoru k nim nechce." Zdělila jim svůj názor a tričko si zase oblékla.


Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Dec - 20:14

Pod plášťom som tajne zložil jednoduchú pečať, a usmial sa na Kiskeho. Pohľad hovoril za všetko. „Ktorá je tvoja?“ To znamenal pohľad! Pokýval som na neho hlavou, nech zíde dole, a ja sám so zoskočil pod vodopád, kde som sa s úsmevom, a pomalým krokom vydal k dievčatám.
„Samé, na nebezpečnom mieste, tak ďaleko od domova..“ Začal som vetu a so sladkým úsmevom som sa k nim blížil, čakajúc na Kisukeho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 5 Dec - 20:16

Povzdychl jsem si a skočil za ním a jen sledoval pana perverzního v akci..nevzrušovalo mě to, dříve jsem býval taky takový ale neveděl jsem jestli i teď dokážu být takový jako před tím.."Určitě se samy musíte bát.." Dodal jsem, nějaké to uvolnění by mohlo být ..přece jen byla už dlouho velká nuda
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 5 Dec - 20:26

Společný Filler - tým A

Nemusely čekat dlouho a dva návštěvníci se úračili přijít sami až k nim. Dívky mlčely a sledovaly je, nakonec si Yogi povzdechla a když dokončila mašličku ve vlasech blondýnky koukla se na ně."Nebezpečné to tu nebylo...až do té doby než jste přišli vy." Prohodila Yogi a založila si ruce na prsou. Zbylé dvě dívky se postavily za ní a působilo to jako by se bály, vlastně se i tak tvářily až na Yogi. Ve skutečnosti se ale připravovali na boj pokud by k tomu došlo. "Yogi..." Pípla bázlivě a přesvědčivě Rin stiskla Yogi rameno.
Blondýnka zatím nic neříkala a sledovala toho který dorazil jako první, hodnotila v duchu situaci a vymýšlela strategii tak jako vždy. Ovšem nezapomínala se tvářit lehce vylekaně.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Dec - 20:30

„Nemusíte sa báť..“ Znova som začal ja a nechal dokončiť Kisukeho. Na také som ja nebol. Bol som výbušný človek, len by som ich vyľakal, čo muselo aj to, že mi chýbala ľavá ruka. S úsmevom som kráčal opatrne ďalej k nim, sledujúc okolie, a na tvári mi okrem úsmevu nebolo nič.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 5 Dec - 20:34

"My jsme hodní hoši..my vás ochráníme" Doplnil jsem ho opět a sledoval jejich reakci..něco měli v plánu ale vrtalo mi hlavou co..no nechal jsem to být a čekal jejich reakci
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 5 Dec - 20:41

Společný Filler - tým A

Dívky je sledovaly, blondýnka a Yogi sledovali blonďáka který se k nim přibližoval a na tváři měl úsměv. Podle toho jak mluvil a celkově se vyjadřoval měl něco za lubem. Yogi si uvědomila že mu něco chybí...něco podstatného.Rin sledovala toho druhého který byl zahalený, možná až moc. Začala uvažovat nad tím jestli je oškliví nebo to má jen tak. "No to pardon, ale vy moc jako hodný chlapci nevypadáte." Utrousila Yogu a dál měla ruce založené na prsou. Z těch tří ona působila jako ta odvážnější, no ale skutečnost byla jiná. Ta pravá výbušná osůbka se schovávala přímo za ní. "Takže, co od nás chcete?" Nadzvedla obočí a čekala co z nich vypadne.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu 6 Dec - 14:57

"Snad se jen trochu seznámit" Odpoveděl jsem na její otázku.."Co by sme tak asi mohli chtít ? .. Sundal jsem si klobouk takže byly vidět mé vlasy a taky zbytek masky na které byl znak konohy..ale přeškrtnutý
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Thu 6 Dec - 15:23

Upútal som pohľad hneď dvoch dievčat naraz. To sa mi zapáčilo, a jasne sa to odrážalo aj na mojom úsmeve na tvári.
„Hai.. nevyzeráme..“ Usmial som sa, presunúc pohľad na moju chýbajúcu ruku, a na zahaleného a pod maskou sa skrývajúceho sa Kisukeho.
„Ale sme..“ Potvrdil som to, z časti som ale pravdu aj mal. Po tom všetkom čo som povedal Kazekage, som si mohol pripravovať miestečko v nebi.
„Otázka je, čo nám môžete ponúknuť..“ Na tvári sa mi objavil zvrhlý úsmev? Nie, na také veci som ja nebol, jednoducho som nahodil vážnu tvár, poker face, a pohol sa dopredu.
„3 mladé a krásne ženy, tak ďaleko od bezpečia..“ Začal som, znova zvrhlé chúťky?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 6 Dec - 19:43

Společný Filler - tým A

Dívky dál stály tak jako předtím a sledovaly je. Blondýnka přesunula svou pozornost na toho druhého když si sundal klobouk a zahlídla přeškrtnutý znak Konohy. Lehce se pousmála a sklopila hlavu aby jí nebylo vidět do obličeje.
"Seznámit se?" Ušklíbla se Yogi, rozhodně nebyla včerejší a naivní už vůbec ne. "No tak skvěle, v tom případě se seznamte." Ušklíbla se a rychlým pohybem chytla Rin která nestačila nic udělat a strčila jí směrem k Hideovi. Rin zmizel z tváře vystrašený pohled a stiskla ruce v pěst. "Díky, tomu říkám bezva nápad. Uděláš mi to ještě jednou a už se neprobudíš." Zavrčela na ní, právě Rin byla z nich ta nejdrzejší, nejvýbušnější a nejodvážnější. Prostě...co na srdci to na jazyku.
Koukla se pevně na blonďáka a nadzvedla obočí. "Co můžeme nabídnout? To je celkem blbá otázka, snad víš co chceš." Nadzvedla lehce bradu a dala si jednu ruku v bok. Jestli její dedukce byla správná...brzo to zjistí.
Blondýnka se po chvíli pohnula směrem k tomu druhému a usmívala se jako sluníčko. "Seznámit v tom případě jsem Kami, těší mě." Představila se mu, ostatní si jich nevšímali momentálně se největší pozornost ubírala k Hideovi.


Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon 10 Dec - 13:30

(Tak xD ..čekat než hide napíše dál nebudu xD )
"Mé jméno je Misute Rareta"(dle google překladače Opuštěný xD) Odpoveděl jsem jí a se zájmem jsem se na ní podíval "Taky mě těší..a co tady děláte holky ? ..to ebylo jiné místo na koupání než pod vodopádem ?" Zeptal jsem se a pohledem sjel všechny tři dívky
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Dec - 14:17

/Na rade si bol ty, to JA som čakal na teba blbe Razz
„Ja som .. Kami Senju..“ Odpovedal som hneď s úsmevom, a svoju pozornosť som otočil na isté dievča, ku ktorému som sa už prihováral. Pohľadom som po nej prebehol, zatváril sa samoľúbo a okamžite pohľad presunul k nebu, odkiaľ som pozoroval mraky, preháňajúce sa po dennej oblohe.
„A hlavne tak ďaleko od bezpečného miesta..“ Poznamenal som po Kisukem, už ma to prestalo baviť, takže som svoju pozornosť venoval tkaničkám na svojich topánkach.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru