Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí konce

+5
Rein
Milli Yaguma
Kisuke Uchiha
Neuro Uchiha
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 21:01

First topic message reminder :

Údolí konce - Stránka 2 Eeezt
Památné místo plné historie. Znázorňuje dva velké ninji, legendy nejen své doby - Hashirama Senju a Madaru Uchihu!


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 21:06, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 18 Dec - 17:18

Společný Filler - tým A
"Tak hele, jestli chcete boj tak to řekněte rovnou. Nemáme čas tu stát věčnost." Promluvila Rin s rukama v bok a s kamenným výrazem sledovala toho bez ruky. Yogi mlčela a letmo se koukla na toho druhého a její kolegyni.
Kami naklonila hlavu na stranu. "Opuštěný? Jsi opuštěný i normálně?" Zeptala se ho a pak se koukla na vodopád. "Sem chodí málo lidí, takže tady je to nejlepší."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 19 Dec - 16:09

"Boj ? ..notak..děvče to snad nemyslíš vážně ?" Promluvil jsem na tu co položila tuhle stupidní otázku..já a bojovat ?! ..né to né.Pak jsem se podíval na dívku která se zabývala mým "jménem" "Ano..jsem.Pravda..chodí sem málo lidí..ale už v historii se tu odehrálo mnohu krutých bitev.."
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Wed 19 Dec - 19:25

„To je vyhrážka?“ Spýtal som sa s hraným úsmevom, a na dôkaz že sú mi všetky dievčatá ukradnuté som urobil krok dozadu, čím som dosť najavo dokázal, že som nepripravený. Zatiaľ čo Kisuke sa vybaľoval s nimi, ja som otočil k nim chrbtom a pozoroval majestátny vodopád.
„Má pravdu, odohralo, padol tu najväčší lúzer v boji s Hashiramou..“ Vedel som že ho to naštve, rád som rýpal no otáčať som sa neotáčal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 19 Dec - 19:43

Když dořekl tu větu naštval mě..V tu chvýli jsem už byl za ním s katanou v ruce namířenou ostřím na jeho krk "Ještě jednou si dovolíš vypustit něco takového o někom z mého klanu zabiju tě" Promluvil jsem chladně při pohledu na něj.Když mě něco vytočí je to urážka někoho z Uchihů a ještě někoho takového jako byl Uchiha Madara..
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Dec - 20:39

„Ale nehovor, to tak rád obhajuješ toho loosera?“Spýtal som sa s úškrnom, aj keď chladnú čepeľ jeho kunaia som cítil na svojom krku. Nebál som sa ale, mal som to v paži a bolo mi to jedno. Či umriem, alebo budem žiť, koho to aj trápi? Mňa nie, preto som bol v bojoch jeden z najlepších, lebo smrti som sa nebál. Bol som verný Akatsuki, a pre Akatsuki aj umriem, nech ma to stojí čo chce.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 26 Dec - 20:49

Zatasil jsem katanu a podíval se na dívky "Prominte ale spěcháme" (promin žužu ale nechcu tu tvrdnout Very Happy ) Podíval jsem se na hidea a hlavou naznačil ať si pohne.Nasadil jsem si klobouk a namířil to přímo k suně
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Dec - 20:54

~presun~

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Sat 16 Feb - 19:50

Zavedla jsem ho právě sem, na místo které přetékalo historií. "Dáme to formou boje nebo se to vyzkouší jen tak...bezpečně." U slova bezpečně jsem udělala prsty uvozovky a nadzvedla obočí. Spojila jsme ruce za zády a na místě přešlápla. Nevadila by mi ani jedna možnost ale boj je boj...aspoň trochu adrenalinu.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Sat 16 Feb - 19:57

Začudovane som sa obzrel po tomto mieste, nečakal som že ma zavedie až sem. Asi k tomu mala pádny dôvod.. No aj keď by som si rád zabojoval, skôr ten pokojnejší prístup. V boji by mi trvalo predviesť moje techniky. Nevinne som sa na ňu usmial. Snáď jej to nebude vadiť. Ale bezpečnosť je proste bezpečnosť, hoc pri experimentoch by to aj tak vždy platiť nemalo. Pozeral som na ňu a čakal som, či nejako začne tu prvú techniku..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Sat 16 Feb - 20:13

"Fajn...takže, udělej vše co půjde aby jsi to zničil. Chci vědět jak rychle se to bude obnovovat a co to vydrží." Pousmála jsme se a šla od něj dál...no vlastně hodně dál a začala skládat pečeť. Roztáhla jsme ruce a okolo mě se začal tvořit krystal, postupně se zvětšoval, tvaroval a rostl spolu se mnou do vzduchu. Do každého kousku tohoto obrovského krystalu proudila moje chakra...když přestal růst přimhouřila jsem oči a čekala.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Sat 16 Feb - 20:23

Kým ona už vytvárala veľký kryštáľ, ja som si siahol do kapsy a z nej som vybral bielu guličku. Tú som hodil nad seba, a zložil som jednu jedinú pečať. Okamžite ma pohltil dym. Po jeho zmiznutí už som stál na obrovskom drakovi, ktorým som vzlietol hore a sledoval som oproti stojaci kryštáľ. Po chvíľke som zložil ešte jednu pečať, načo drakovi ubudlo trochu z chvosta. V ústach sa mu hneď vytvorila jeho menšia napodobenina, ktorú vypľul. Tento dráčik sa rýchlo blížil ku kryštáľu, a keď k nemu dorazil, obrovskou silou vybuchol. Nebol to výbuch ako pri C1. To rozhodne nie..
Údolí konce - Stránka 2 Deidara_C2
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Sat 16 Feb - 20:29

Po výbuchu se v krystalu objevil menší kráter který se ale hned začal zacelovat. Pravda že tohle vydrželo kdysi i útok rasenganů ale já si to chtěla vyzkoušet. O chvíli později po kráteru nebylo ani památky, jakoby tam nikdy nebyl..opět to byl ten lesklý tvrdý povrch krystalu. Lehce jsem se pousmála a techniku dál držela a čekala na další.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Sat 16 Feb - 20:38

Sledoval som čo to s kryštáľom spravilo, no očakával som niečo také. Tak som teda zložil opäť po jednej pečati. Drakovi ubudlo trochu viac z chvosta a v ústach sa mu vytvorili rovno tri napodobeniny, čo bol maximum čo mohol naraz vytvoriť. Tie sa všetky naraz rozleteli ku kryštáľu a naraz vybuchli 3-krát silnejšou silou. Pochopiteľne keď boli už traja. Medzitým som prichystal pečať na ďalšiu bombu..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Sat 16 Feb - 20:48

Po výbuchu tam bylo samozřejmě větší poškození ale pořád se to obnovovalo, bylo to spíš povrchové poškození a ke středu kde jsem byla já se do nedostalo. Tak ještě jednou a myslím že to stačí, je to vážně celkem dobrá technika ale... Dál jsem to nerozebírala a začala ubírat chakru aby se to při dalším výbuchu neobnovilo.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Sat 16 Feb - 20:54

Spravil som taký istý útok ešte raz, len som za prvými tromi vyslal ešte jednu trojicu, ale ostatné nápady som neskúšal. Trochu som sa bál žeby to fakt dokázalo prejsť až k nej, obzvlášť ak by som ešte o toľko zvýšil silu bomb. Nakoniec som iba prestúpil na mieste a čakal som. Čo mohlo byť asi to druhé?..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Mon 18 Feb - 16:15

Další výbuch a tentokrát jsem nechala krystal rozpadnout sama, vážně to byla celkem silná technika ale moc využití neměla. Dopadla jsem na zem a protáhla se. "Um..myslíš, že by Tsuchikage stála o mojí pomoc kdyby se něco dělo?" Zeptala jsme se ho a nadzvedla lehce obočí, cítila jsem se trochu blbě že jsem se v kanceláři za celou dobu nestavila a přitom jsem byla v její vesnici.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Mon 18 Feb - 16:20

Drak sa pohol k Mizu a tesne nad ňou zmizol. Takže som dopadol pekne k nej. Obzrel som sa a zastavil som sa očami na Mizu, na kom inom že? Stála? Bol by hriech keby nie. Takú silnú osobu aby neprijala medzi svoje rady. A ak by neprijala, prihovoril by som sa za teba. Pokrútil som s úsmevom hlavou a sklonil som hlavu na stranu. Čo bolo to druhé, čo si chcela vyskúšať? Spýtal som sa zvedavo..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Mon 18 Feb - 16:26

"Pf...ále to jsou jen řečičky." Promnula jsme si zátylek když mi řekl že jsem silná a ušklíbla se. "Um no to druhé...jsem si vlastně rozmyslela. Není to technika která by se měla jen tak zkoušet. Bere mi životní sílu a mění jí na chakru, takže si to nechám na vážnější situace." Zazubila jsem se, vlastně jsem ho sem táhla zbytečně když jsem nad tím tak přemýšlela. Omluvně jsem se pousmála a objala ho. "Šel jsi se zbytečně.." Nafoukla jsem tváře a sledovala ho. Vlastně jsem chtěla vyzkoušet víc věcí, ale ta lenost...ta lenost mě zase dostihla, mrcha jedna!

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Mon 18 Feb - 16:36

Prd rečičky, veď mňa by si zabila bez toho, žeby si sa musela spotiť. Pousmial som sa, trošku hrozivo nad tou predstavou. Potom som si povzdychol keď druhý experiment už nepredvádzala, ale keďže bola taká nebezpečná..asi bolo lepšie aby si ju nechávala na horšie situácie. Keď ma objala vystúpil mi úsmev a rovnako som objal aj ja ju. Zbytočne? Aspoň sme na peknom mieste a sami. Šepol som, akoby som bol nejaký romantik, a pritlačil som si ju k sebe. Aj keď, doma bolo tiež fajne. Dodal som iba tak..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Mon 18 Feb - 17:00

"Ale...nemluv o tom že bych tě zabíjela." Nakrčila jsem lehce nos nad tou představou a zakroutila hlavou. "No..kochej se přírodou, za chvíli zase jdeme." Vyplázla jsem na něj jazyk a jednou rukou mu zajela do vlasů. "Už dloooouho se k Tsuchikage dokopávám a jak vidíš ještě jsem tam nebyla." Poušklíbla jsem se...byla jsem vážně nezodpovědná. "Takže to musím co nejdříve napravit." Usmála jsem se na něj a jemně ho políbila.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Mon 18 Feb - 17:13

Ále, príroda, skôr sa budem kochať tebou v prírode. Zasmial som sa a prižmúril som oči, keď práve vyplazovala jazyk a zároveň mi vchádzala rukou do vlasov. No to aby som ťa tam dokopal ja, čo? Nadvihol som pobavene obočie a jemný bozk som jej oplatil. Pritom som stiahol ruky na rovnaké miesto ako doma pred odchodom. A potom? Kam vyrazíme potom? Zvedavo som na ňu kukal a to aj priblížený k nej tak, že som stačil iba slabo pohnúť hlavou, a pobozkal by som ju. Ale nespravil som to. Skôr som ju touto vzialenosťou k bozku vyzýval..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Mon 18 Feb - 17:17

"Jop, to budeš muset." Usmála jsem se. "Potom? Chmmmh potom se uvidí, cítím se celkem provinile že trávíš víc času se mnou než s geninama. Oni jsou budoucnost a měl by jsi je pořádně vycvičit. A ne týrat chudáka klona." Přimhouřila jsem oči a sama ho znova políbila.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Mon 18 Feb - 17:26

Privrel som oči, keď zmienila geninov. S Kimiko som tam nemusel byť osobne, ju stačilo trénovať najmä v tých bombách, aspoň som si to teda myslel. A nato som tam ja byť nemusel. A Yuu? S ním som musel asi najprv vyriešiť naše vzájomné správanie, akosi som to nevidel naružovo.. Ale ako som vravel, musím sa venovať aj tebe. K tomu si myslím, že to zatiaľ môže ostať aj na klonovi. Povedal som potichšie a aj druhý bozk som jej opätoval a aj trochu predĺžil, ale iba o trošku. To som sa hneď hlavou odtiahol a z blízka som sa jej zakvačil očami do tváre..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Guest Mon 18 Feb - 17:42

"Chudáčci" Utrousila jsem, ale i tak jsem ho obdivovala, že dokáže mít tým. To já bych je svázala a zavřela do skříně a bylo by hotovo. Nad tou představou jsem se potichu zasmála a přitiskla se na něj víc. Otřela jsem se mu pomalu o rty ale zase se odtáhla a se škodolibým úsměvem jsme šla pomalu pryč. Po chvíli jsme se ale otočila tak abych šla pozadu a sledovala ho.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Rein Mon 18 Feb - 17:47

Už som ju chcel po otretí začať bozkávať, lenže odtiahla sa a vybrala sa preč. O chvíľu začala cúvať a pritom ma sledovala. Tak som teda vykročil za ňou dívajúc sa jej pri chôdzi do očí.. Len aby si takto nepadla, ešte by si sa mi tu zranila. Uškrnul som sa pritom a ďalej som kráčal už ale popri nej, aby keď náhodou aj padla, mohol by som byť hneď pri nej alebo by som ju dokázal aj zachytiť pred pádom..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 2 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru