Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí Škorpionů

2 posters

Goto down

Údolí Škorpionů Empty Údolí Škorpionů

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:52

Údolí Škorpionů 2617828
Tento kráterový kaňon je jednou z neměnných součástí pouště. Nikdo přesně neví, co se pod dunami písku nachází, k této úžlabině se také vážně množství legend a historek, podle nichž jsou zde schovaná různá tajemství, prastaré svitky, či utajované místnosti. Kdo ví...
Mimo to je toto místo známo výskytem nejrůznějších pouštních zvířat, jedovatých i potřebných, které Suna hojně využívá.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Údolí Škorpionů Empty Re: Údolí Škorpionů

Příspěvek pro Odoshi Mon 21 May - 20:15

MONZAEMON CHIKAMATSU

I napriek tomu, že situácia v Sune viacmenej utíchla, ten najväčší boj ešte stále prebiehal. Šlo nepochybne o krviprelievanie medzi hlavou útoku a dediny samotnej, súboj jedného zo zakladateľov Sunagakure a terajšej kazekage. Rozhodne sa však neuberal práve najlepším smerom pre dobrú stranu. Ja, akožto ET vyvolanec, som mal i po tom všetkom dostatok síl na plnohodnotný boj. To však nebolo možné povedať o Pilikke. Púšť bola tejto noci obzvlášť chladná, no súboj, ktorý v nej prebiehal, roznášal stupňujúcu sa horúčavu dvoch nebezpečných chakier úrovne S-rank do celého okolia.
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Údolí Škorpionů Empty Re: Údolí Škorpionů

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 22 May - 17:37

Doběhla jsem k němu. Těžce oddychujíc, jsem se na něj dívala, snažila se pobrat co nejvíce kyslíku a snad možná co nejvíce síly. Byla jsem na dně, s chakrou, silou i nápady na jeho poražení. Vypadalo to pro mě bezvýchodně a věděla jsem to, přesto... nebylo jiné cesty. Moje hrdost by mi nedovolila odejít!
Upřeně jsem na něj zírala. "Je na čase to skončit..."
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Údolí Škorpionů Empty Re: Údolí Škorpionů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru