Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Černé údolí

3 posters

Goto down

Černé údolí Empty Černé údolí

Příspěvek pro Raidon Tue 23 Jul - 8:26

Nacházející se poměrně dost daleko od úkrytu Kumogakure. Občas se sem někdy zatoulá, ale stane se to jen žřídkakdy. Místo je opuštěné a prázdné, ale poskytující dokonalý úkryt pro nepřátele.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Černé údolí Empty Re: Černé údolí

Příspěvek pro Nukenin Tue 23 Jul - 9:10

Miesto nebolo tak opustené ako sa na prvý pohľad zdalo. Obrovské údolie bolo posiate nespočetným množstvom jaskýň a podobnými výrastkami a hlbinami. Človeku stačil len jeden krok mimo vyznačenú trasu a už ho nebolo. A práve na toto miesto sa Raikage vydal na pripomienku Sennina, len aby našiel prázdne, spustošené a vypálené miesto, kde tu sa ozývali zvuky dosť biednych stvorení, ako boli už Nukenini pod parou. Zdalo sa to akoby sa nachádzali v samotnom Mordore. Ani kúsok zelene, len oplzlé nadávky z diaľky.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Černé údolí Empty Re: Černé údolí

Příspěvek pro Raidon Tue 23 Jul - 10:00

Dorazili jsme konečně na místo. Upřímně na tuhle misi nás bylo dost málo, ale nemohl jsem si dovolit riskovat víc, už tam bylo Shinobi sil sakra málo! Porozhlédl jsem se, podle instrukcí jsme byli na místě, ale to, co jsem tam viděl.. Nukenini z tohohle kdysi krásného místa udělali něco, co nahánělo i mě husí kůži. Krčili jsme se nad údolím, krytí sutinami a já jsem hodnotil situaci. Vesničané budou někde uvnitř, pravděpodobně jako otroci. Čekal jsem, až někdo přehodí návrhy.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Černé údolí Empty Re: Černé údolí

Příspěvek pro Kyoshi Okada Tue 23 Jul - 12:37

Pozoroval jsem tuto scenérii zmaru a rozkladu, i na mne to bylo dost, nikdy jsem nebyl ctnostným shinobi... ale to byla jáma chaosu a rozkladu.

Mohutně přemýšlejíc šeptem poznamenám "Hodil by se senzibil.... ozvěny hlasů prozradí jen málo" tiše plynou slova z mých rtů.
Chvíli hledím na trosky a třu si pravou tvář "Takže, je jen pár možností" na chvíli se odmlčím.

"První možnost... Raikage a já tam nakráčíme a upoutáme pozornost, ovšem nevíme nic o rozložení sil, pozici nepřátel... druhá, vezmeme na sebe podobu nějakých šupáku a prověříme co a jak, z čehož   nebezpečí mnoho plyne, zajetí, nemůžeme si dovolit prozrazení... takže přímý útok a upoutání pozornosti či diverzní akce pro průzkum?" vznesu otázku, která by měla všechny podnítit k diskuzi o plánu akce... nějak jsem přešel do chytrého modu... ale jsem přeci jen profesionál co vedl oddíly v době chaosu do podobných bojů.
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Černé údolí Empty Re: Černé údolí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru