Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

+18
Raidon
Kyoshi Okada
Saky Yakuga
Milli Yaguma
Toriko Shihouin
Maya Kissu
Kaito Matsuyama
Reizo Hoozuki
Miki Meiro
Kensei
Sho Rin
Ayame Takahashi
Rikkun Hademi
Kiyoko Hokori
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Mukotushi Ururu
Faito Dansaku
22 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Guest Fri 21 Sep - 19:30

First topic message reminder :

Hlavní brána - Stránka 4 Bez_n

Vstupní brána do Kumogakure.
Otevřená je pouze přes den, večer se pevně zavírá a jsou posílené hlídky. Místo je strážené 24 hodin denně, pravidelně se střídajícími hlídkami v různém intervalu.

Brána je přes den hlídaná jednotkou ANBU (3 lidé) a jedním chunninem, jako rychlou spojkou. V noci je hlídka posílena o dva chunniny, kteří chodí i na obcházky.

Vesnice je také celá chráněna bariérou na kterou dohlížejí ANBU, takže kdyby se kdokoli snažil do vesnice proniknout a nebo se do ní snažil probojovat hned by to na příslušném Velitelství plném senzibilů, zjistili.

Hlavní brána - Stránka 4 300px_Konoha_Barrier

Při vstupu do vesnice je nutno odevzdat všechny zbraně a nahlásit důvod návštěvy, popřípadě předat povolení od svého Kage. Vstoupit do vesnice bez ohlášení se u brány je nesmyslné, nastává okamžité stíhání a vetřelec se trestá.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kensei Wed 14 Nov - 19:17

Absolutně neposlouchal a mlel si stále svou. To dokáže jednoho otrávit. U jeho slov jsem si mával rukou u nosu jako bych odháněl dotěrný kouř. Jedno se mu ale muselo nechat, nenechal se vyprovokovat.
"A budeš mít Ty odvahu říct mi svoje jméno? Protože jednoho dne se znovu setkáme a pak necháme promluvit naše pěsti. Věř, že ten z nás, kdo je bude mít výmluvnější bude mít tu poslední pravdu." Sledoval jsem ho se zájmem, přijme tu výzvu do budoucna, nebo se konečně ukáže jeho pravá povaha? To brzy uvidíme. Rozhodně jsem svá slova myslel smrtelně vážně. Hodlal jsem si ho jednou v budoucnu najít, ale nejdřív jsem hodlal ještě trochu zesílit. Vnímal jsem docela podstatný rozdíl mezi námi, který bude nutno vyrovnat.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed 14 Nov - 19:55

Kupodivu, Tenshi nebyl ani trochu tygr a ani nebyl pohřbený pod branou. Kenseiovi se před očima nejspíš honily vidiny, protože pravý Tenshi - sněžný leopard - přeskočil několik sutin a přiběhl ke mně. Celou dobu boje byl pryč a všechno pozoroval z bezpečného úkrytu.
Podrbala jsem ho za ušima a vydala se splnit Raikageho rozkaz. Prošla jsem kolem dvou hádajících se mužů a protočila oči. „Kai, jdeme. Ty,“ podívala jsem se na Kenseie, „toho taky nech. Nemáme čas.“
Potom jsem se už opravdu vydala pryč, s Tenshim po boku. Shi přiskočila ke Kaiovi a nadšeně na něj upírala své velké modré oči. Až se vydal za námi, poskakovala vedle něj.
(Přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Nov - 20:51

" Kai Chuki " Řekl jsem v předklonu a díval se na něj skrze svou ruku. " Řekněme, že mi zatím moc ublížit nemůžeš, to za prvé, za druhé, s největší pravděpodobností teď budu na vaší straně, takže pokud chceš nechat promluvit pěsti, je to tvoje rozhodnutí, ale varuji tě, já neznám tvůj příběh, ty neznáš můj, tak jako nesdílíme společnou bolest, ani těmto příběhům neporozumíme. Ale je od tebe hezké že se ptáš na jména a sám se nepředstavíš " Neodpustil jsem si rýpnout, když v tom ke mne přihopsala jakási kočka (?xD), která mne svýma očima tak trochu uhranula. Pohladil jsem jí po celé délce a nečekajíc na odpověď Kenseie, která mne ani naprosto nezajímala. Můj cíl byl Raikage.
/Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kensei Thu 15 Nov - 17:26

ušklíbnu se, protože nás vyruší Ayame. Nepochyboval jsem že kdyby mě takhle podcenil i v boji, schytal by pár pěkných zásahů než by mě zabil. Ale to jsem si nechal samozřejmě pro sebe. Nejen že neodmítl mou nabídku, ale dokonce mi řekl své jméno. Bohužel to už odcházeli všichni pryč. přesto jsem promluvil jemu v odpověď.
"Kensei... jmenuju se Kensei a jsem zatracený Horal co nezapomíná..."
Nejspíš mě už neslyšel, proto jsem se otočil a také odešel. při tom jsem musel opět myslet na Den krvavého Deště.

přesun
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 9 Dec - 14:45

Objevila jsem se u jednoho ANBU hlídajícího bránu, můj příchod mohl očekávat, po tom, co se tu stalo. Chci hlášení a seznam lidí, kteří prošli branou tam i zpátky. Po další hodině sepisování jsem se konečně zvedla od stolu a i s hotovým hlášením se vydala do kanceláře Raikageho. (přesun)
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Reizo Hoozuki Sat 12 Jan - 22:05

Dorazil som do Kumo, kde som sa ako aj v každej inej dedine zastavil pri bráne, kde som odovzdal zbraň a uviedol som dôvod svojho príchodu. Následne som už len pokračoval k budove Raikageho...
-Presun-
Reizo Hoozuki
Reizo Hoozuki

Počet príspevkov : 28
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kaito Matsuyama Sun 13 Jan - 19:25

Prišli sme sem všetci. Hodil som tym Jouninom povolenie od Mizukage a šli sme dalej.
Kaito Matsuyama
Kaito Matsuyama

Počet príspevkov : 9
Join date : 26. 12. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Reizo Hoozuki Mon 14 Jan - 19:15

Vrátil som sa k bráne, kde som si od stráže vypýtal naspäť meč, a ešte s jedným overením som následne pokračoval ďalej, mieriac teraz do ďalšej z dedín.
-Presun-
Reizo Hoozuki
Reizo Hoozuki

Počet príspevkov : 28
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Tue 22 Jan - 20:06

Maya

Zadýchaná jsem padla na kolena před strážným u brány. Jakožto slepec jsem hledala rukama něco čeho se chytnout a našla jsem ohy onoho strážného. P-pardon. Řekla jsem tiše a zuboženě. Strážný mi pomohl vstát a já si rychle rukou zkontrolovala že mám schovanou čelenku tak aby to vypadalo že jsem civilista. Vysvětlila jsem mu že jsem slepá šlechtična jejíž rod byl vyvražděn, která hledá pomoc u kageho. Měla jsem na něj prosbu kterou jsem mu ale chtěla říct já. Jelikož jsem vypadala opravdu nešťastně a ještě jsem byla slepá, nechal mě projít dál. (přesun)
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kensei Sat 26 Jan - 11:57

Konečně mám všechno co jsem potřeboval. A po delší době můžu opustit vesnici a to navíc s ne ledajakým úkolem. Spokojeně zamířím k bráně, kde už ví jistě že mám misi od Raikageho a tak mi nedělají žádné problémy. S listy uschovanými pod věcmi na hrudi se vydám na delší cestu. V mysli mám jedinou věc, nezklamu Raikageho!

přesun
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kensei Sat 2 Feb - 1:22

Trochu unavený z toho cestování, i když po pravdě spíš psychicky, jsem se vracel domů. Docela jsem spěchal, protože jsem si chtěl vzít aspoň dva dny volna. Pořádně si zatrénovat, zapotit se a sníst něco dobrého a dost možnávytáhnout Raikageho na trénink techniky Lasa.
U brány mě ihned poznají a nedělají mi problémy, však se vracím z náročné trojité mise.

přesun
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Feb - 21:13

Tia
Hlavní brána - Stránka 4 Vlk-polarni-canis-lupus-tundrarum
Přiběhla jsem k bráně, kde jsem se celá uřícená zastavila, ta poušť byla fakt moc i na mě. V rychlosti jsem strážím oznámila, že nesu dopis pro Raikageho a když mě pustili do vesnice, tak jsem opět vystřelila jako blesk směrem ke kanceláři.
//přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 10 Feb - 17:23

Toriko - Pobočník Raikageho - Čekání na Mizukage a její doprovod


K hlavní bráně to už Torikovi moc dlouho netrvalo a bylo až zvláštní, jak se tam tak rychle dokázal dostat. Když však šlo o přímá Raikageho rozkaz, dokázali shinobi z Kumo až nemožné...
Tam ihned rozdal několik rozkazů ohledně posílení hlídek, obrany a samozřejmě o zvýšení pohotovostního stupně. Všichni teď museli být, co nejvíce ostražití a vynaložit ze sebe to nejlepší. Nebyl čas na chyby...
Potom, když už všechny rozkazy byli rozdané a vše potřebné vyřízené, se jal Toriko čekání na samotnou Mizukage a její případné společníky. Stál před vstupem do brány, přímo uprostřed a trpělivě čekal, než se členové Kirigakure no Sato a jejich vůdkyně dostaví...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 10 Feb - 17:26

Spolu se svým doprovodem jsem se viděla v dálce bránu Kumogakure a narazila si klobouk více do obličeje. Mlčky jsem se přibližovala a sledovala hradby kde se to hemžilo hlídkami. Došla jsem až před bránu a čekala, nepotřebovala jsem oznamovat kdo jsem, doufala jsem že mě již očekávají.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Saky Yakuga Sun 10 Feb - 17:33


Klon

S Milli šel už pouze můj klon, protože Oininové dostali rozkaz zůstat neviděni a při tom i být ve střehu, žádné chyby se nemohli naskytnout. Chtěl jsem, aby Oninové nešli vidět pouze před zraky civilistů v Kumogakure, bylo by to pro ně klidnější. Navíc v té pozici jak byly poskládání by se Milli nikdy nic nemohlo stát, takže jsem měl i jistotu. Když jsem viděl že tu někdo čeká, nejdřív jsem si je pořádně prohlédnu a zkontroloval jsem si Nuibari na zádech, pak jsem se opět věnoval pozornosti.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 10 Feb - 17:49

Konečně Toriko v dálce zahlédl Mizukage-sama...
Proto jen trpělivě vyčkal, než dojdou blíže a následně k ní teprve přistoupil a věnoval ji hlubokou poklonu, s pokleknutím na jedno koleno a pohledem zaraženým do země... Tak nějakou chvíli zůstal, než se znovu postavil a promluvil...
"Uctivě vás zdravím, Mizukage-sama. Je to pro mě čest se s vámi potkat, ale i čestpro naši vesnici, že jste se nás rozhodla osobně navštívit..." Další mírná úklona...
Potom se obránil Toriko na Sakyho...
"Vás taky zdravím pane... doufám, že vaše cesta byla poklidná a bez problému..." Druhá část byla samozřejmě věnována již jim oběma...
"Je to trochu smutné, že se s vámi setkávám za těchto podmínek, ale doufám, že to nijak naše vztahy neovlivní..." Malinký úsměv...
"Jmenuji se Toriko Shihouin a jsem pobočníkem Raikageho-sama. Jinak řečeno, jeho pravá ruka. Byl jsem požádán, abych na vás před bránou vyčkal a následně vás dovedl do Raikageho kanceláře a později vás popřípadě doprovodil i na Želví ostrov. Mám dohlížet na váš bezproblémový přesun a veškeré pohodlí, jež budete vyžadovat..." Další menší úklona a pousmátí...
"Samozřejmě to není tak, že bychom vy vaše schopnosti nedůvěřovali nebo nedůvěřovali přímo vám. To rozhodně ne. Je to jen z hlediska etiky, slušnosti a autority, kterou k vám chováme, takže doufám, že naši výpomoc a pohostinnost přijmete a nebude vám nějak překážet. Kdyby ano, stačí říci..."
Toriko na chvíli odvrátil pohled od Mizukage a rozhlídl se, jestli se něco neděje nebo je někdo nesleduje... Měl takový pocit, že ano a trochu to na ně, bylo poznat...
Jen ale doufal, že to není nic, co by vesnici nebo Mizukage-sama a jejímu doprovodu mohlo nějak uškodit...
"Teď mě prosím následujte do Raikageho kanceláře. Již vás očekává..."
Další uctivá úklona a následné ukázání rukou směru, kde se kancelář nalézala...
Zároveň to byl však pokyn proto, aby stráže ustoupili a uvolnili místo pro vstup do Kumogakure no Sato...
To už se však Toriko takovým rychlejším tempem rozešel zpět do Kumo a následně do ulic a k hlavní budově, která se honosila přímo uprostřed vesnice a kterou bylo možno zahlédnout již na velkou vzdálenost... Sídlo Raikageho-sama...

-Přesun-
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 10 Feb - 17:53

Kývla jsem mu na pozdrav a mlčky ho poslouchala. Bylo to opravdu působivé jak mluvil ale momentálně jsem měla jiné problémy než abych se nad tím nějak pozastavila. S vážným a kamenným výrazem jsem znova přikývla když pokynul rukou a vydala se za ním.
-přesun-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Feb - 19:05

Tia
Hlavní brána - Stránka 4 Vlk-polarni-canis-lupus-tundrarum
Proběhla jsem branou, jako závodník startem, nehledíc na to, že se zamnou zvedl oblak prachu, jak jsem pelášila do Konohagakure no Sato s jazykem vlajícím z tlamy.
//přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 13 Feb - 22:05

Když jsem vyšla z vesnice mlčky jsem si zase nasadila klobouček. Teď nás čekala snad už poslední zastávka a pak hůrá do Kiri. Doufala jsem, že se nic hrozného nestalo.
-přesun-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Saky Yakuga Wed 13 Feb - 22:09

KLON

Konečně jsme byli pryč, už jsem se těšil domů. Oininové byli stále poblíž dokonale ukrytí, takže jsem měl i jistotu, jejich seřazení bylo dokonalé. Zastavil jsem před bránou a jen jsem se jemně usmál.
"Buď v klidu, mám pocit, že tvůj bráška si užívá." Opět jsem se pousmál a šel jsem hned vedle ní v pozoru.

~Přesun~
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Fri 15 Feb - 19:34

Maya

Trochu dál od brány jsem si vytvořila polibkový klon. Sama jsem pak použila techniku přeměny a změnila jsem se ve sponku do vlasů kterou si klon nasadil. Bez pásky na očích jsem nesená svím klonem došla až k bráně kde se klon na strážného podíval svíma démoníma očima. V pohledu bylo vidět že jde s prosbou. Mohla bych prosím mluvit s Raikagem-Sama?
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sat 16 Feb - 21:29

Jako lokomotiva za ohromného burácení doběhnu k bráně a zastavím se,rozhlédnu se a zařvu na osádku která hlídá bránu "Chlapi,jsem Seiji Ishikawa a od teď tu tomu budu šéfovat...kdo má námitky,ať si je nechá pro sebe nebo jde za šéfem,jasno?!" dořvu a zrakem přejedu překvapené členy ostrahy tak nějaké občany Ve řvaní jsem profík pomyslím si a vycením na přítomné zuby.

Opět začnu mluvit velmi hlasitě "Od teď platí přísná pravidla,každý jedinec který chce vlézt do naši vesnice bude důkladně prohledán,zapsán i s popisem,chceme znát důvod návštěvy,vše se musí ověřovat...nechceme si přeci pustit do vesnice nějaké kretény kteří to tu rozjeb...zničí..Jasno?!" dokončím řeč pronesenou na jeden nádech a pohlédnu na osádku brány která sice zděšena,ale přikyvuje,sám se postavím kousek od vstupu a pohledem naštvaného býka si měřím každého příchozího.
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 17 Feb - 0:10

Maya

Sledovala jsem toho ječícího chlápka. Tak to už mě sem nepustí. Já jim zničila půl vesnice. Hyhňala jsem se v duchu. Opakuji. Chci mluvit s Raikagem. Je to otázka života a smrti!
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sun 17 Feb - 4:36

Opřen o bránu poslouchám jak se provádějí výslechy,docela se nudím tak sleduji každého kdo by mohl být blbý jak špalek na podpal a něco zkusit.
Pak tam někdo něco mele o otázce smrti,to mě zaujme tak se k té osobě vydám rázným krokem."To Vy tu vyřváváte něco o smrti?" zabručím na Mayu.

"O co jde,proč něco chcete řešit s Raikagem a odkud jste,kdo vůbec jste?!" vychrlí na ni zvýšeným hlasem a založím si ruce na prsou,čekám co z ní vypadne za příběh.
Nevěřím nikomu....no možná matce bručím si cosi pod nosem a sleduji onu osobu,čekajíc na uspokojivé odpovědi.
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 17 Feb - 10:40

Maya

Já jsem ehm... mírový posel. Bojužel nesmím vstoupit do vesnice. Zalhala jsem mu. Pravda byla trochu jiná. A čím dřív budu mluvit s Raikagem tím lépe pro svět. Kdo jsem? Taky mě to zajímá.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 4 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru