Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

+18
Raidon
Kyoshi Okada
Saky Yakuga
Milli Yaguma
Toriko Shihouin
Maya Kissu
Kaito Matsuyama
Reizo Hoozuki
Miki Meiro
Kensei
Sho Rin
Ayame Takahashi
Rikkun Hademi
Kiyoko Hokori
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Mukotushi Ururu
Faito Dansaku
22 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Guest Fri 21 Sep - 19:30

First topic message reminder :

Hlavní brána - Stránka 3 Bez_n

Vstupní brána do Kumogakure.
Otevřená je pouze přes den, večer se pevně zavírá a jsou posílené hlídky. Místo je strážené 24 hodin denně, pravidelně se střídajícími hlídkami v různém intervalu.

Brána je přes den hlídaná jednotkou ANBU (3 lidé) a jedním chunninem, jako rychlou spojkou. V noci je hlídka posílena o dva chunniny, kteří chodí i na obcházky.

Vesnice je také celá chráněna bariérou na kterou dohlížejí ANBU, takže kdyby se kdokoli snažil do vesnice proniknout a nebo se do ní snažil probojovat hned by to na příslušném Velitelství plném senzibilů, zjistili.

Hlavní brána - Stránka 3 300px_Konoha_Barrier

Při vstupu do vesnice je nutno odevzdat všechny zbraně a nahlásit důvod návštěvy, popřípadě předat povolení od svého Kage. Vstoupit do vesnice bez ohlášení se u brány je nesmyslné, nastává okamžité stíhání a vetřelec se trestá.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 12 Nov - 19:05

„Řekněme, že mi dvakrát nevadí,“ odpověděla jsem mu s úšklebkem a pečlivě jsem ho pozorovala, zvlášť, když se vydal směrem ke mně. Tenshi po mém boku se nakrčil a začal vrčet, ale to už nás minul.
Nechala jsem ho ujít asi dva metry, než jsem luskla prsty a před ním se po celé délce ulice objevila ona stará známá stěna, hrající všemi odstíny modré, která se nahoře sklápěla směrem k nám.
Pak jsem rychle složila jednoduchou pečeť pravou rukou a u mých nohou lehce popraskala země. „Snad se nebudeme prát,“ zeptala jsem se s andělským výrazem na tváři a několikrát jsem na něj zamrkala, když jsem pohlédla přes rameno.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Nov - 19:12

" Pročpak ne? Já tím zabiju čas " Řekl jsem a naplno uvolnil svou techniku, což vytvořilo nesmírně hustou mlhu " Představuji ti první stupeň, methanol, dýchej ho chvíli a jsi slepá " Ušklíbl jsem se, jelikož ve vzduchu ho bylo tolik, že bych otrávil celou vesnici, zatímco já sám ho mohl bez obav dýchat. Ale i kdybych jí něco udělal, můžu ji okamžitě vyléčit, neměl jsem strach. Mlha byla po celém prostoru brány v okruhu deseti metrů. Jak do vzduchu, tak v poloměru. Já jsem se začal pohybovat více než tiše, i když to nebylo nutné. Připravil jsem si totiž další pečeť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 12 Nov - 19:21

Povdechla jsem si. Vážně? Jako vážně? A já dneska neměla náladu se s nikým prát. Jenom jíst čokoládu, pít čaj a strávit večer u tepla krbu... Svěsila jsem hlavu a znovu si povzdechla.
Jakmile se kolem roznesla mlha a on mi laskavě oznámil, co že to je, rozpadla jsem na lístky irisu a poskládala se dobrých patnáct metrů nad místem dění. Samozřejmě jsem nevisela jen tak ve vzduchu, pode mnou se poskládal dráček velký tak akorát na to, aby mne udržel ve vzduchu.
Tanshi se dole rozeběhl do míst, kde byl čistý vzduch a já se jenom zajímala o to, jak se proti methanolu asi brání ta bílá vrána.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Nov - 19:27

Byl to mžik než se z mlhy rozletěla vrána se mnou na zádech. Jednu ruku jsem stále držel v pečeti podobající se polovině pečetě tygra. Pohlédl jsem na mlhu a sledoval jak se pomalu rozpíná. Tohle bude stát za to. Ušklíbl jsem se a pomalu se připravoval ke skoku, protože jsem se blížil k Ayame. Tohle bude boj Taijutsu. Jenže za letu jsem ještě udělal pár otoček a proti ní a jejímu draku, který byl primárním cílem, letělo několik ostří tvořených vodou, ostřejších než čepel. Letěly už tak vysokou rychlostí a tím, že jsem je vytvořil v rychlém pohybu jsem je ještě více zrychlil. Po tomto útoku jsem letěl přímo proti Ayame. V jedné ruce katanu, v druhé stále připravenou pečeť, byla pro mne totiž více než důležitá.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 12 Nov - 19:37

Upírala jsem pohled svých kočičích očí na vránu (straku xD) a chytla se za jeden osten na drakově šíji. Drak se uhnul dozadu, ale nestihl to včas, takže mu vodní ostří proděravělo tělo a uřízlo pravou přední nohu. Klesl o několik stop níž, ale to mi nijak zvlášť nevadilo. Zvedla jsem ruku a kolem Kaie se začalo oběvovat a lepit se na něj a straku značné množství modrých okvětních lístků. Začaly se mu stáčet kolem hrdla a věznit mu ruce. Pletly se i jeho strace před oči a ztěžovaly jí mávání křídel.
Seskočila jsem z draka na jednu z vyšších budov, kde jsem dopadla na všechny čtyři a natáhla ruku ve které se mi poskládal meč. Tak pojď...
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Nov - 20:43

Straka použila proti lístkům jednoduchou vzdušnou techniku, kterou je rozsekala na kousky (Shinkujin), zatímco Kai začal z pórů těla vylučovat alkohol, který byl tak vysoce koncentrovaný, že tenké plátky okvětních lístků začal rozežírat a tím se jich zbavil. Mlha alkoholu už se z husté změnila na řídkou a bylo přes ni jasně vidět. Ale za tu dobu zvětšila svůj objem o dalších pět metrů, teda už obalila i nás. Já se je ušklíbl a sekl zuby o sebe. To vydalo jiskru, po které následoval obří výbuch, kterému jsem se já bránil pomocí Vodní Náhrady, zatímco vrána vyletěla výš než byla oblast působnosti a ještě do tak silného ohně vložila techniku Futon: Kami Oroshi, která z ohně vytvořila peklo, pod kterým se i kov rozpouštěl. Všechno bylo doslova na padrť a jen jsem čekal. Aby toho nebylo málo, straka byla celou dobu dokonale koordinovaná díky mé osobě. Jelikož jsme spolu jaksi "spojení" telepaticky. Všechno jsem to hodlal ukončit tím, že jsem nad celou oblastí výbuchu spustil i černý déšť oleje, který vše doslova přeměnil na lávu. Tohohle si museli všimnout snad i v Otogakure, která odsud není zrovna daleko. A pokud si toho všiml Raikage, musí uznat, že k zahození nejsem. Stál jsem na druhé straně, než kde jsem naposledy viděl Ayame a jen jsem čekal, kde se objeví.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 12 Nov - 21:04

Když se jich začali zbavovat, lusknutím prstu jsem nechala rozpadnout a zmizet všechny lístky, abych se jimi nemusela nijak zvlášť zabývat. Potom jsem jenom zvedla obočí a sledovala, jak se rozhodl Kumo systematicky ničit. Vzhledem k tomu, že ta mlha stále přetrvávala, stráže u brány byly už pravděpodobně docela mimo. Ale z toho se bude zodpovídat později.
Kolem mne se utvořila kopule z lístků, kterou jsem po složení několika rychlých pečetí překryla stěna z dotonu. Ne, že bych čekala nějaký velký užitek. Hlavní bylo, že jsem na chvíli nebyla vidět, čehož jsem využila, vytvořila květinový klon a sama se - opět - rozpadla na lístky irisu. Jestli to obrana dlouho nevydržela, alespoň na moment to bude vypadat, jako že tam stojím a pak se snažím dostat pryč od nebezpečí.
V naprosté tichosti jsem se poskládala za ním a přiložila jsem mu zezadu na krk svůj meč. Pod námi vesele řádilo peklo. Docela pěkný ohňostroj.
„Myslím, že by to stačilo,“ zavrčela jsem. Zatímco jsem v pravé ruce držela meč, levá se mi obalila jakousi rukavicí. „A řeknu to jen jednou,“ dodala jsem ještě a zavrtala mu špičku zbraně hlouběji.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Nov - 21:15

" Nepovídej " Ušklíbl jsem se a natáhl ruce před sebe, kde jsem vytvořil jednu jedinou pečeť. Jen jsem hlavou narazil na meč, který jsem měl u krku a ten mne přetvořil nárazem na masu vody, která se znovu zhmotnila někde metr před Ayame. " Zajímavé, připomíná mi to jednu dost známou techniku " Uchechtl jsem se nad jejím "skládáním" a "rozkládáním" těla. Chvíli jsem jen stál na místě a poté jsem zatáhl katanu zpět do pouzdra. " Věř, že tohle nebylo zdaleka vše, pokud by bylo, nezničil bych pouze bránu " Uchechtl jsem se ještě jednou a čekal její reakci. Věděl jsem, že i ona bude mít mnoho es v rukávu. Chvíli na to jsem ale vytvořil klon.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 12 Nov - 21:40

Ušklíbla jsem se a sotva se znovu zhmotnil, vrhla jsem se dopředu, chytla ho pod krkem a strhla ho dolů ze straky. Sotva jsme dopadli, přišpendlila jsem ho k jedné z budou.
Okamžitě se kolem něj obalily lístky a po složení rychlé pečetě jednou rukou se k nim přidaly i jedovaté a trnité šlahouny. Sotva se ho dotkly, začal mu do těla pronikat smrtelný jed. Připoutaly mu ruce k budově a zamezily mu používat pečetě.
Položila jsem mu meč ke krku a zatlačila. Vážně už jsem ho měla dost.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Nov - 21:48

Vrhnout dopředu se mohla, ale jelikož jsme celou dobu na pevné zemi, ze straky mě NESRAZILA. Její útok odrazil klon, který stál vedle mne a celou dobu dával mnohem větší pozor, než já sám. " Nechtěla jsi to skončit? " Ušklíbl jsem se. Odskočil jsem dál. Jak od Ayame, tak od brány. Klon jí držel ruku, kterou mne chtěl chytit. " Teď se radši nehýbej " Narážel jsem tím na klon, který byl plný alkoholu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 12 Nov - 21:55

Ušklíbla jsem se a jedním rychlým pohybem protla klon mečem ještě než mne stihl chytit. Mezi ním a mnou jsem vytvořila bariéru, aby mne nezasáhlo cokoliv, z čeho byl klon vytvořený. Opět jsem se vrhla za ním.
Mohl uskočit jak daleko chtěl, ale po poskládání pečetí ho začaly poutat ony jedovaté šlahouny ve spojení s lístky.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Nov - 21:59

Neodskakoval jsem nikam, do stran, proč, všude byly ty nechutné kytky. Proto proti mne jen za letu straka vystřelila k zemi větrné ostří, které vše na nějakou dobu posekal, zatímco já pár pečetěmi vytvořil ohnivou techniku okolo mne, a ta je spálila na popel. Poté jsem vyskočil kolmo vzhůru a přistál na strace, která vyletěla jak nejvýše mohla. " Nechtěl aby to zašlo ještě dál " Řekl jsem už vážně. Zjevně už to nebyla jenom hra. Klon se jen rozpustil. Já byl na strace, padesát metrů nad zemí minimálně a ve stálém pohybu


Naposledy upravil Kai Chuki dne Mon 12 Nov - 22:01, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 12 Nov - 21:59

Dorazil jsem k bráně ale nikdo mě nemohl vidět jelikož když jsem byl v její blízkosti a viděl jsem co se děje použil jsem Rai no Hokou a jako blesk jsem letěl až ke Kaiovi který mě neměl šanci zpozorovat.V té rychlosti jsem udělal pečetě na Raite a pěst jsem si obalil v Raitonu. Kai mohl po chvíli ucítit velký náraz na své tváři který ho poslal na výlet do nejbližší zdi.Postavil jsme se kousek od Ayame "Impozantní přehlídka síly ale nemysli si že ti jen tak projde že mi ničíš bránu a ohrožuješ moji zástupkyni."Potom jsem se podíval na Ayame "Měla by ses stydět že ti dal tak zabrat" vrátil jsem se zpět ke Kaiovi "Takže co jsi ode mě potřeboval?"
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Nov - 22:07

" Zákeřné útoky by vám šly co? " Zeptal jsem se se smíchem, i když jsem se válel na zemi. Přecejen, vrána na poslední chvíli sama sílu z techniky snížila odkloněním letu a já opravdu poslední obranou, ale i přesto to bolelo. Pomalu jsem se zvedl. " Heh, nakonec přece jen hodláte jednat? " Uchechtl jsem se a oprášil se. " Řekněme, že já už hrad mám ... Pozice je slušná, pár kilometrů od Otogakure no Sato, ale to vás asi nezajímá ne? " Ušklíbl jsem se a sledoval ho. Na hradu ale panují moje pravidla, to si bude muset uvědomit. Protože i když bude spoluvlastníkem, kdo hrad nezná, nedokáže ho využít naplno.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 12 Nov - 22:09

Když se objevil Tatsuo, zavrčela jsem a tiše na sebe zanadávala. Věděla jsem, že jsem nepředvedla zrovna nejlepší výkon a Tatsuova věta mi vážně nepomohla.
Nechala jsem meč rozpadnout a zhluboka jsem se nadechla.
„Krása,“ zapředla Shi, když přiběhla a začala se rozhlížet kolem. „Sklapni,“ zavrčela jsem na ni a vysloužila jsem si tak naštvaný pohled. Jasně, mohla jsem být milejší, ale byla jsem na sebe naštvaná. Dost naštvaná.
Vydala jsem se k bráně, respektive jejímu pozůstatku, abych našla Tenshiho.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Nov - 17:32

Prišiel som do Oblačnéj podstatne pozdejšie než ostatní. Chytil som sa za hlavu a premýšlal som nad tým čo sa práve udialo. Moja rýchlosť je teda otras povedal som si unaveným hlasom a vydal som sa do ulíc.

Mal by som za pracovať na svojej technike...
Po týchto slovách v hlave som ruku pevne zovrel v päsť. (Presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kensei Tue 13 Nov - 23:23

Zrovna jsem zmizel ze cvičiště tomu magorovi, když jsem spatřil na nebi zajímavý ohňostroj. A to byl důvod proč jsem zamířil okamžitě a rychle k bráně. Nebyl žádný důvod se zdržovat, pokud vesnici hrozilo nějaké nebezpečí byl jsem připraven jí bránit. Když jsem dorazil podíval jsem se trochu udiveně na našeho kageho a celou sešlost. Vypadalo to, že to má zcela pod kontrolou. proto jsem se opřel nedaleko o zeď a vyčkával jsem, kdyby mě omylem bylo potřeba. V což jsem ke své lítosti nemohl předpokládat.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 14 Nov - 0:21

KLON 1

Chtěl jsem promluvit ke Kaiovi ale nakonec jsem se jen s vážným pohledem podíval na Ayame "Okamžitě přijd ke mě.Vem sebou Kaie a nikoho jiného."na chvíli jsem se odmlčel a potom jsem pokračoval "Také vezmi poklady.A za žádnou cenu se nenech sledovat a nikoho opakuji nikoho krom Kaie neber sebou." vypadalo to jako kdybych chtěl říct ještě něco ale klon se najedou proměnil v blesk a bylo ticho.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Nov - 6:11

Vstal jsem a chvíli počkal. Poté jsem zaslechl Raikageho slova. Uchechtl jsem se. Poté jsem šel pomalým krokem směrem k Ayame, přičemž jsem se vyhýbal už pomalu tuhnoucím jezírkům lávy. Brána byla na padrť. Ale to se spraví během chvíle, stačí šikovný ninja. " Půjdeme? " Zeptal jsem se Ayame a čekal na její reakci, která musí být v každém případě kladná.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kensei Wed 14 Nov - 10:09

Ta zajímavá shinobi, lépe řečeno bezpochyby jounin vypadá dost ztrápeně. Někoho hledá mezi troskami. Navíc se zde objevil kage s tajemnými slovy a pak tu byl ten chlápek. Ne rozhodně se mi nelíbil. Proto jsem na něj vrhl zamračený vážný pohled a bez dalších problémů jsem začal většinou jednou rukou odhazovat zatraceně dost velký šutry a pomáhal hledat. K mému překvapení jsem nenašel shinobiho, ale velkého tygra. To mě dost překvapilo, nevěděl jsem že je to Tenshi. To že Ayame musí hledat právě jeho mi došlo ve chvíli kdy na ní promluvila ta překrásná tygřice. Vždy jsem měl rád šelmy a vyrůstal jsem v přírodě, proto mě rozzlobilo toto o moc víc. Opatrně vyhrabu tygra ze sutin a i když je to u tak silného chlapíka jen od pohledu přímo směšné, seberu tygra jako nic ze země skoro něžně a položím ho na velký kámen. Vytáhnu obvazy a pokud je potřeba zastavím mu krvácení a pečlivě ho obvážu. Pak se podívám na Ayame a zeptám se.
"Mohl bych ho vzít na ošetřovnu, pokud souhlasíte..." Naše oči se střetnou a já vyčkám na další pokyny. Na toho druhého se ani nepodívám, jen stěží odolávám chuti pořádně ho popadnout pod krkem a vymlátit z něj poslední kousky vzduchu.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Nov - 14:49

" Děje se něco? " Podíval jsem se na jeho opovážlivý pohled. " Někdo by tě měl naučit způsobům " Ušklíbl jsem se a samozřejmě, jak se kdo zapíše, tak je s ním zacházeno. To bylo odůvodnění arogantního tónu, kterým jsem s ním mluvil. Všechno moc hrotí. A Ayame by už také mohla přidat. Bezpochyby ale, pokud se mu líbím nebo ne, bude si muset zvyknout, protože posilu jako jsem já si Kumogakure mohla vysnívat. A nepoukazuju tím především na svou sílu a majetek. Myslím tím něco úplně jiného.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kensei Wed 14 Nov - 15:20

"Ach tak, moje dobré způsoby ti nejsou po chuti. Možná bych měl přijít k tobě domů a udělat ti z něho kůlničku na dříví aby ses tu cítil jako doma." Zavrčím v odpověď a přesunu ledabyle tyčku od lízátka z jednoho koutku úst do druhého.
"A nebo by si panáček rád vyzvedl pořádné poučení osobně? Třeba bys získal respekt k téhle zatracené vesnici..."
Při tom se narovnám a tak vynikne moje dokonalá postava, která už od pohledu varuje. Navíc mě teď opravdu naštval, nejen že si jen tak přijde ničit naší vesnici, zraní toho nebohýho chlupáče, ale ještě si tu hraje na velkýho pána.
Opravdu moc rád bych mu ponořil svou pěst do žaludku, předtím jsem to v sobě potlačoval, ale nyní už mi je jedno co si o mě bude Ayame myslet. Jsem totiž od přírody jednoduchej člověk, pokud je něco správnýho pak to udělám a pokud má někdo problém a mě se to nelíbí, rozhodně nemám problém mu to říct.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Nov - 16:00

" Tak mi ukaž ten můj "domov" " Uchechtl jsem se. Doma jsem nebyl nikde. Tedy, ještě nedávno ano, ale ztratil jsem v onen "domov" víru. " Bojím " Řekl jsem úsměšně na jeho účet. " Respekt? K Vesnici? " Usmál jsem se. " Nechtěj mě rozesmát, něco takového už v dnešní době nemá význam, i když přiznávám, že i já jsem takový byl. Ale časy se mění a s nimi i lidé. " Dodal jsem. Stál jsem ve víceméně laxní póze a jen s úšklebkem ho sledoval. Opravdu to bylo k pobavení. Nevypadalo to, že by o věcech nějak přemýšlel. Opak mne. Nakonec jsem se ještě uchechtl. " Řeknu ti to jednou, ta brána jak vidíš, nestojí za nic, pokud se podíváš do jiného koutku světa, respektive toho mého "příbytku", tak ten nesrovná ani milion takovýchto technik. Nezvládl by jsi ho srovnat se zemí " Skončil jsem svůj proslov a narazil tím na onen hrad. Ti banditi ani nevěděli co vlastní. Směšné. V tom přiletěl Kurokin a já jsem k němu jen něco špitl. " Yosh " Pískl a odletěl někam do dáli.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kensei Wed 14 Nov - 16:22

Opravdu zajímavý ubožák, tak jsem ho alespoň viděl já. neměl vesnici, neměl přátelé a myslel si že má víc. Ten kdo se u jeho slov šklebil jsem byl já.
"Takže bezdomovec, to je o moc lepší. Původně jsem myslel že zde dělá problémy nějaký silný shinobi." Pohyb rukou v odmítavém gestu, jasně jsem mu dal najevo že jsem se spletl.
"Žádný shinobi zde ale není, pokud jsi ztratil svou vesnici ztratil jsi sám sebe."
Když se zmíní o bráně rukama obepíšu tohle celé okolí.
"A ty si myslíš že vesnici tvoří tyhle slabé zdi a rozpadlá brána?" Můj pohled ho jasně označil za absolutního hlupáka.
"Opravdové zdi tvoří každý shinobi téhle vesnice a dokud zde bude poslední z nich, žádný nepřítel je nedokáže zbořit. Nějaká bezvýznamná ďoura ve světě mě nezajímá pokud její hradby záleží pouze na její síle, pak je rozhodně odhodlaný shinobi rozboří." Moje slova ho rozhodně musela vyvést z omylu. Já už měl v celé věci dávno jasno. Bylo jasné že sám sebe pokládám za pořádný sloup v opravdové zdi Kumo. Ať by řekl cokoliv, nic by nedokázalo prorazit mou cestou ninji, tím odhodláním jsem se rozhodně netajil a on to musel poznat.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Nov - 16:35

Začal jsem se více než hlasitě smát. Doslova jsem se popadal za břicho. " Tak tebe chci vidět častěji " Smál jsem se. Po chvíli se to lehce uklidňovalo, ale pořád jsem měl posměšný a arogantní tón. " Bezdomovcem bych to nenazýval, mám své místo k přebývání, sebe jsem neztratil, protože mám svůj klan, ten je pro mne více než hloupá vesnice! " Okřikl jsem ho jakmile jsem zmínil klan. " A pokud si myslíš, že ty hradby o kterých mluvím dokážeš zničit, můžeš někdy přijít a uvidíme, pokud se tedy Otogakure nebojíš " Položil jsem morálku. Především i pro své důvody. Rád poznám kdo všechno stojí proti ní, kdo se jí nebojí. " Ano, vesnici tvoří tato brána a domy uvnitř, Shinobi jsou její strážci a obyvatelé, pojem vesnice neznamená nic víc, než pusté místo, kde mě čeká nenávist a bolest " Sykl jsem a už opravdu chtěl jít. Poznámku o silném shinobi jsem ignoroval, zjevně byl totiž slepý. " Ale určitě máš odvahu " Ušklíbl jsem se ještě jednou a naposledy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru