Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

+18
Raidon
Kyoshi Okada
Saky Yakuga
Milli Yaguma
Toriko Shihouin
Maya Kissu
Kaito Matsuyama
Reizo Hoozuki
Miki Meiro
Kensei
Sho Rin
Ayame Takahashi
Rikkun Hademi
Kiyoko Hokori
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Mukotushi Ururu
Faito Dansaku
22 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Guest Fri 21 Sep - 19:30

First topic message reminder :

Hlavní brána - Stránka 6 Bez_n

Vstupní brána do Kumogakure.
Otevřená je pouze přes den, večer se pevně zavírá a jsou posílené hlídky. Místo je strážené 24 hodin denně, pravidelně se střídajícími hlídkami v různém intervalu.

Brána je přes den hlídaná jednotkou ANBU (3 lidé) a jedním chunninem, jako rychlou spojkou. V noci je hlídka posílena o dva chunniny, kteří chodí i na obcházky.

Vesnice je také celá chráněna bariérou na kterou dohlížejí ANBU, takže kdyby se kdokoli snažil do vesnice proniknout a nebo se do ní snažil probojovat hned by to na příslušném Velitelství plném senzibilů, zjistili.

Hlavní brána - Stránka 6 300px_Konoha_Barrier

Při vstupu do vesnice je nutno odevzdat všechny zbraně a nahlásit důvod návštěvy, popřípadě předat povolení od svého Kage. Vstoupit do vesnice bez ohlášení se u brány je nesmyslné, nastává okamžité stíhání a vetřelec se trestá.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sat 23 Feb - 11:02

Začal jsem tedy preventivně řešit možnost, že vypukne boj.Poodešel jsem ke strážným a instruoval je co a jak v případě boje. Prioritou je ochrana civilistů, nechal jsem proud lidí odklonit od oné ženštiny a tím se vytvořilo volné prostranství, což je lepší než se proplétat a vyhýbat civilistům, nehledě na to, že by mohli být použiti jako živý štít... Niky nevíte co nepřítel použije, hlavně nepřítel který má jedovatý jazyk i mysl.
Jako poslední krok jsem vyslal jednoho ze strážných pro další posily které obsadí okolí a zase se vrátil k Raikagemu a ostatním, stále připraven bojovat, bránit vesnici a její obyvatele.


Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sat 23 Feb - 12:16

Maya

Je to jednoduché. Otokage přikázal vyvolat válku mezi Kumo a Konohou. Pokud tak neudělám, zabije všechny dívky za které jsem zodpovědná. Mrkla na Raikageho svíma rudýma démoníma očima. Je už vaše věc jak s tímto naložíte. Ale nejste tu jediná oběť. Proto jsem přišla s prosbou na vás.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sun 24 Feb - 16:19

Svižnejším tempom som kráčala k hlavnej bráne Kumogakure no sato. Na tvári som mala úsmev, ruky som mala založené za hlavou a kapucňu som dokonca mala stiahnutú. Bledé oči som upierala niekam pred seba a popiskovala som si podivnú melódiu. Bola však dokonalá, ako keby som ani nepoužívala ústa, skôr nejaký hudobný nástroj. Chcela som vstúpiť do dediny no pochybovala som, že to bude možné len tak. Dala som si zabravdu, keď som videla, čo sa deje pred bránou.
"Hmm.." Založila som si ruky na hruď a oprela som sa o okraj brány. Teraz si aj tak každý všímal už inú narušiteľku. Bavilo ma sledovať, ako sa situácie vyvíjajú. Bolo to lepšie než hocijaká kniha či film.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Raidon Mon 25 Feb - 21:07

Při zmíňce o Otokagem jsem sevřel ruce v pěst, něco jsem tušil, ale rozhodl jsem se pro dobro vesnice nedělat ukvapené závěry! Právě proto, že si s ním potřebuji vyjednat tu schůzku. A litovat jí? Po tom co udělala? Ne, to jsem neměl v plánu, vůbec! Ať už to dělala z jakéhokoliv důvodu, nevěřil jsem jí ani slovo. Ani do očí jsem se jí pořádně nedíval, po tom, co minule předstírala, že je slepá, kdo ví, co měla zase za lubem.
"S prosbou?" Tázavě jsem nadzvedl obočí.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 26 Feb - 13:22

Toriko celou dobu trpělivě postával kousek před Raikagem, hned po jeho levé ruce...
Byl vždy připraven na cokoliv zareagovat, ať už by se to týkalo nevhodného chování, tak i nějakého napadení.
Pro Raikageho-sama bylo mnohem jednoduší a lepší, když se o různé záležitosti postaral on sám, včetně tady tohoto. S Raikagem měl právo se utkat jen někdo a ne s každým bylo nutné, aby se zahazoval...
Přesto však Toriko tuto ženu nepodceňoval. Už proto, jako o ni Raikage-sama mluvil a co vlastně tato osoba dokázala způsobit a napáchat. Nehledě na to, že zvládla ovlivnit i samotného Raikageho a to už něco znamenalo...
Proto Toriko taky jen bez hnutí stál a vše bedlivě sledoval a poslouchal, aby mu naprosto nic neuniklo. Nijak se však k celé vzniklé situaci nevyjadřoval, jelikož nebyla potřeba a ani by si to v přítomnosti Raikageho-sama nedovoli, pokud by nebyl jim sám požádán.
Byl si jistý, že Raiakge tuto záležitost dokáže vyřešit sám i bez jeho pomoci, takže se neměl čeho se bát. Byl to přeci... Raiakge-sama...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Tue 26 Feb - 13:26

Vlastne je to celkom dobrá šanca. Raikage je tu, spolu s niekoľkými Jouninmi a tamto vyzerá ako Anbu. Rozmýšľala som, na čo som ruky nenápadne dala k sebe. Bola som naozaj majster v predvádzaní pečatí. Moje pečatenie bolo natoľko rýchle, že si ho človek sotva mohol všimnúť. Situácia úplne pri bráne mi bola viac menej ukradnutá. Musela som sa len dostať dnu a v tom mi mohli pomôcť hneď dve moje maličkosti.Pootvorila som ústa, na čo sa z nich začala zdvíhať do vzduchu jemná para. Zrazu sa však táto kvázi "hmla" začala niesť celým týmto okolím. Bola stále hustejšia a hustejšia. Následne bolo sotva vidieť na meter pred seba. Pevne som dúfala, že z toho budú podozrievať shinobi z Otagakure. Aj keď to bola technika patriaca hlavne Kiri.
Kirigakure no jutsu
Nevidená som pomalým krokom a s úsmevom na tvári prešla pomedzi bránu až do útrob Kumogakure no sato. Hmla sa tiahla spolu so mnou a tak by sa mala od brány časom úplne vytratiť.
(presun /ak s tým nikto nemá nejaký problém xD)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sho Rin Wed 27 Feb - 21:04

Pořád jsem postával na jednom a tom stejném místě, prohlížejíc si při tom tu cizinku. Jak to vypadalo nebyl nejspíš důvod panikařit, protože nevypadala na to žeby zde chtěla rozpoutat boj. Náhle jsem si všiml oné kunoichi u brány a zadíval jsem se na ní, a však jakmile jsem se ohlédl po té cizince, která debatovala z Raikagem-sama, a podíval se zpět na tu, která se tu před chvíli ukázala, náhle zmizela. Nevěděl jsem jestli to náhodou nebyl nějaký přelud vytvořený mou fantazií, ale podezříval jsem tu kunoichi, že se pokusila nejspíš proniknout do vesnice. Já však nejsem senzibil tudiž bych ji marně hledal po vesnici. Spoléhal jsem na někoho další, kdo si ji možná všimnul a je schopen ji najít podle chakry, takže jsem tam stal dál, pozorujíc hypnotizujicím pohledem cizinku, která debatuje s Raikagem-sama. Z bojového postoje jsem upustil, protože se nás zde nazbíralo o něco víc, takže kdybych se i já připlet do možného boje. Mohli by jsme si překážet.


Naposledy upravil Madara Kaemon dne Thu 7 Mar - 18:17, celkově upraveno 1 krát
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Fri 1 Mar - 16:37

Maya

Chci zabránit dalším takovímto misím vydaným Otokage. Odmlčela jsem se. Bude to asi můj nový cíl. A od vás chci aby ste svolal radu kage. Popošla jsem k němu blíže. Zbytek vám pošeptám pokud se nebudete cítit ohrožen. Pokud tak svolil, pošeptala jsem mu co mám v úmyslu. Neměla sem v plánu aby to tu někdo další slyšel.

//pokud tak svolíš .... budeš to mít v PM
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Raidon Sat 2 Mar - 20:27

Poslouchal jsem jí, ve tváři jsem měl stále stejný zamračený a podezřívavý výraz, já byl Raikage, nikomu, kdo nebyl z Kumo jsem nevěřil. A jí, potom, co udělala, už vůbec ne. Její informace mohli a nemuseli být pravda, kvůli tomu jsem plánoval schůzku s Otokagem.
Sraz Kage?! Svolat? Nevím, ani kdo je nepřítel, Oto nevěřím, nemůžeme si tam vzájemně vyměnit informace, i když..
Ten nápad jsem ještě musel promyslet, ale to jsem jí říkat nehodlal. Nechtěl jsem se nechat znovu nachytat, ale vzhledem k tomu, že kolem brány byli mí nejschopnější lidé, nechal jsem jí ať mi to pošeptá.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat 2 Mar - 21:57

Došel jsem spolu se Seinou až několik mětrů od hlavní brány, takže nebylo možné nás zatím ani spatřit, ani sylšet.
"Tak jo....něco vymysli, ty jsi tu ten inteligent." Škubnul jsem obočím nahoru a nejen jím, ale i koutky.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Guest Sat 2 Mar - 22:02

Cestou jsem nám opět potlačila chakry takže nás nemohli ani podle ní cítit.
Já ty jejich ale cítila a moc dobře.
"Je tam až moc lidí...silných lidí takže se zatím zdržíme mimo vesnici." Oznámila jsem mu suše a zase se otočila abych se vydala pryč.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 3 Mar - 18:23

Maya

Přistoupila jsem tedy k Raikagemu a pošeptala mu co jsem měla na srdci. Opět sem se pak vrátila na místo kde sem stála předtím. Chtěla sem dát najevo že opravdu přicházím v míru. A hlavně. I kdyby na mě zaůtočil, naštěstí já byla momentálně sponka na hlavě klona který vše dělal za mě. Jistota byla jistota. Neměla sem v úmyslu si nechat ublížit jen proto že Otokage mě dostal do takovéto Situace.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 4 Mar - 15:08

Tiše jsem stála a sledovala nastalou situaci, očima jsem jen zkoumala všechny přítomné, zdálo se, že všechno je zatím v pořádku. "Raikage-sama, mám ji odsud vyvést?" Zeptala jsem se pevným hlasem a udělala nepatrný krok vpřed, probodávajíc dotyčnou ženu pohledem.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 18:05

Bez keců jsem se otočil a šel jsem za ní.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Raidon Tue 5 Mar - 20:22

To, co mi pošeptala. Bylo to riskantní a já nevěděl, jestli na to přistoupit, pravda byla taková, že jsem jí stále nevěřil, ale nasadila mi brouka do hlavy, to si budu muset ještě všechno pečlivě promyslet! Odstoupil jsem od ženy krok a pohledem vyhledal Yoruichi, na kterou jsem přikývl.
"Myslím, že ona půjde sama, tady jsme domluvili.." Podotknul jsem, kývnul jsem na Seijiho, že kdyby protestovala, do vesnice se nedostane, řekla, co měla na srdci, víc jsem slyšet nechtěl ani nepotřeboval. Věnoval jsem jí ještě jeden pevný pohled, mohla si to vyložit, jak chtěla, no měl znamenat, že o tom budu přemýšlet. Však ona se mé rozhodnutí dozví. Otočil jsem se, kývnul na Torika, aby šel se mnou zpátky a vydal zpátky do kanceláře.
(Přesun)
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kyoshi Okada Wed 6 Mar - 0:00

Konečně se zdá, že je tato věc uzavřena a já budu mít zase klidnější službu, Raikage pokynul a já se opět pouštím do práce, většinu posil odešlu pryč, aby mohli plnit i jiné úkoly, ale přesto posílím osazenstvo u brány o neodvelený zbytek.
"Tak končíme, konec a najíždíme na běžný, ale zostřený režim" hulákám na strážné a hlídky.
"Víte co a jak, předpisy znáte, cokoliv podezřelého hlásit mě" křičím dále a poté se odeberu k bráně kde se opřu o strážní budku.
Stále hypnotizuji dav a hledám cokoliv podezřelého, po očku také sleduji strůjkyni toho humbuku, člověk nikdy neví...
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 6 Mar - 9:25

Dorazil jsem ke Kumo.Zahalený v šátku a pomalím krokem jsem si to šinul k bráně.Byl to nádherný pohled."Jsem zpět má krásko" prohlásil jsem a sundal si šátek pod kterým jsem se usmíval od ucha k uchu.Zdále se že je tu ale nějak narváno.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sho Rin Thu 7 Mar - 8:30

Když jsem stal pořád při bráně a čekal co se bude dít, spatřil jsem v oddáli nějakého shinobi. Celkem mne zaujal, a tak jsem svůj pohled přesunul z cizinky, která debatovala s Raikagem, na oného shinobi. Když se pořád přiblížoval připadal mi povědomý, a však neviděl jsem mu do tváře, protože měl na sobě šátek, takže jsem nemohl přesně určit zdali ho znám, nebo ne. Teprve když si šátek sundal, připomenul jsem si kdo to je. "Tatsuo-sama? Co tady dělá? " Pomyslel jsem si, pozorujíc ho. Zajímalo mne proč před necelým rokem záhadně zmizel, a však nehodlal jsem jen tak přijít a otázat se ho kde byl, proč se vrátil zrovna ted atd. K tomuto shinobi jsem měl určitý respekt, protože to byl náš bývalý Raikage plus neznal jsem ho až tak dobře, žebych si dovolil ho zeptat kde byl a v určitém slova smyslu s nim poklábosil.


Naposledy upravil Madara Kaemon dne Thu 7 Mar - 18:16, celkově upraveno 1 krát
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 7 Mar - 15:13

Maya

Klon šel a vzal si zpět své meče. Následně se otočil a popošel dál kde sem se ze sponky v jejích vlasech změnila zpět na sebe. Klon se rozplynul naštěstí v dobré vzdálenosti abych nebyla ochromená. Tak todle by možná šlo. Uchechtal sem se a začala sem si vázat pásku přez oči.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 7 Mar - 15:18

Všiml jsme si jak se té mladé dívky a toho co právě udělala.Měl jsem takový dojem že už jsem ji někde viděl.Není to ta z festivalu?.....Došel jsem k ní "Neznáme se náhodou?" řekl jsem s úsměvem na rtech a prohlížel jsem si ji.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 7 Mar - 15:48

Maya

Kur*a bejvalej Raikage! Hlasitě sem polkla ale následně sem na sobě nedala nic znát. Možná. V mém tónu hlasu bylo slyšet odhodlání. Měla sem opravdu špatnou náladu a ještě sem se tu musela ponižovat před Raikagem.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 7 Mar - 16:01

"Já myslím že určitě....Můžu vědět co jsi tady dělala?"...chtěl jsem ji chvíli provokovat přece jen jsem měl plno času.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 7 Mar - 16:04

Maya

Přišla sem se dohodnout o něčem kvůli otokagemu. Je to hajzl! Vyhrožuje zničením mého klanu a dluží mi Kisukeho Uchihu! Jeho oko! Zavrčela sem. A taky sem se přišla omluvit o to co sem z donucení napadla Kumo. Ale ty dívky co mám na starost za nic nemůžou.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 7 Mar - 16:09

"Jo tak Oko?" to bylo snad jediné co jsem z toho zaslechl."Jedno oko ty a jedno oko já?" navrhl jsem jí s úsměvem na rtech a potom ještě dodal."A s Otokagem bych ti pomohl"
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 7 Mar - 16:10

Maya

Maya Kissu , těší mě. Podala jsem mu ruku.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru