Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Raikageho

+23
Kyoshi Okada
Toriko Shihouin
Daiki Ayme
Maya Kissu
Milli Yaguma
Yuki (Yamada)
Kaito Matsuyama
Reizo Hoozuki
Kaminari no Shazai
Raidon
Miki Meiro
Kensei
Kiyoko Hokori
Ryner Hagane
Rikkun Hademi
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Kamemarino Yuuta
Mukotushi Ururu
Noriko Kana
Ayame Takahashi
Sho Rin
Faito Dansaku
27 posters

Strana 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Guest Fri 21 Sep - 19:29

First topic message reminder :

Nejvýše položená budova ve vesnici.
Kancelář Raikage se nachází až v posledním patře. V nižších patrech sídlí rada, úředníci a mnoho dalších oddělení, která jsou nezbytná pro správný chod vesnice.
Kancelář je velice prostorná v rohu je nádherná pohovka která je však pouze pro Raikageho kdokoli by si na ni sedl nedopadne nejlépe.Před velkým oknem je postavený mohutný mramorový stůl za kterým je ještě impozantnější židle.Také zde můžete vidět menší knihovnu a hned vedle ní boxovací pytel.
V nepřítomnosti Raikage se kancelář vždy zamyká. Pokud zde však není Raikageho zástupce.
Před kanceláří hlídají dva ANBU.
Kancelář Raikageho - Stránka 17 1000px_Kumogakure

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Wed 13 Mar - 14:37

Když jsem zaslechl "Dále", okamžitě jsem otevřel dveře. Nebyl jsem však vezván jediný. Raikage-sama totiž pobídl ke vstupu i kunoichi, která přišla před "chvílí".
"Zdravím vás Raikage-sama." Promluvil jsem ke Raikagem i hned po Airis, prohlížejíc si místnost. Nebylo zde nic zvláštního, až na pár maličkostí. Na ty maličkosti jsem se právě zaměřil a přesunul na ně svůj zrak. Všiml jsem si také jak klidný se Raikage-sama zdá být, a tak jsem se rozhodl, že i hned řeknu co mám na srdci. "Rád bych vás požádal o nějakou misi." Po tehle větě zavládla menší chvíle ticha. Já totiž čekal na Raikageho vyjádření, popřípadě i na Arisinu prozbu k Raikagemu. Nešla tu přece se jen podívat jak to zde vypadá, aspon to jsem si myslel.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Thu 14 Mar - 21:04

Nechal jsem je vstoupit, podepsal poslední papíry a jednu stížnost podržel v rukou.
Raiki - co??
Obočí mi vyletělo vzhůru a probodnul jsem Airis vražedným pohledem, nesnášel jsem neposlušnost.
"Zdravím. Airis, vydáš se zde s Torikem na Želví ostrov. Hned, budeš tam trénována a chráněna. Nechtěj vědět důvody, ale neopouštěj ostrov, budeš tam pod dohledem a chráněna, potřebuješ trénink, hlavně s bijuu, sama to víš." Otočil jsem se na Torika, který teď namísto Kenseie zaujímal místo po mé pravici.
"Obranné plány odložíme na to, až se vrátíš. Doveď ji v pořádku na Želví ostrov, hlídej jí a zkontroluj Kenseie a ostatní, kdyby se cokoliv dělo, informuj mě. Spoléhám na tebe.." Kývl jsem na něj, já byl člověk, co chtěl mít vše rychle a spolehlivě vyřízené a víc než sobě, jsem věřil svým Shinobi. Potom jsem se podíval na Madaru.
"Pro tebe mám misi A-ranku. Chci, aby jsi se zašel podívat na hranice Bleskové země, zkontroval, jestli se tam nedějí nepokoje a popřípadě je uklidnil. Byl tam zaznamenám výskyt nukeninů a banditů, kteří plánují napadnout oslabenou Kumogakure. Tvým pkolem je najít je a zneškodnit. Pokud rozumíš, můžeš se na cestu vydat hned.."
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Airis Shisen Thu 14 Mar - 21:19

Koukla jsem se na oného Torika co tu taky stál, tedy na jediného kluka který mě napadl, protože se na něho při rozhovoru podíval i Raiki. Otočila jsme se na patě a při otočce jsem si rychle dala lízátko do pusy a dala jsem si ho na levou stranu. Podala jsem mu ruku a tu druhou jsem si dala k pasu.
"Ohayo...Umm...nooo..Torino? Nene počkej, promiň Toriko-san!" Zakřenila jsem se na něho a vražedný pohled co na mě ukazoval Raiki (zkráceně Raikage) jsem mu oplatila. Byla jsem hold už taková, neuměla jsem se chovat nějak extra vážně.
"Čhe...Zas blbá nálada? došel Redbull či co?" Bohužel jsem to řekla nahlas, ale měla to být jen myšlenka, no bohužel mi to nějak vypadlo. To jak se tvářil...No prostě tak jak jsem řekla! Nedostatek kofeinu a alkoholu! I když jsem ani nevěděl jestli vůbec pije...Ale to jsem brala v potaz.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Fri 15 Mar - 17:38

Důkladně jsem si vyslechl Raikageho."Hi... Raikage-sama"
Promluvil jsem k němu, okamžitě jak domluvil. Poté jsem přikývl hlavou na důkaz, že všemu rozumím. "Nesklamu vás Raikage-sama." Prolétlo mi hlavou, když jsem opouštěl místnost. "Nashledanou... jestli narazím na překážky, zneškodním je." Jakmile jsem dohovořil, otevřel jsem dveře, a pak, když jsem byl již z místnosti pryč, zavřel.
Přesun
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Mar - 20:33

"Bingo!" Šepla som si pre seba a následne som s úsmevom poklepala bosou nohou po zemi. Bez toho, aby niekto mohol zaregistrovať nejaké pečatenie z mojej strany... teda ak nemal sharingan, sa okolo mňa znova začala dvíhať menšia hmla. K tomu však na zlomok sekundy mohol hocijaký senzibil pocítiť hodne veľký výkiv v chakre na mieste, kde som sa pred chvíľkou nachádzala. Nevidená som sa však veeľmi rýchlo presunula do vzduchu a pár krát som zamávala krídlami, ktoré mi pred chvíľkou pomocou prekliatej pečate vyrazili z chrbta. Držala som sa dosť vysoko na to, aby som pripomínala nejakého vtáka. Zároveň ale dosť nízko na to, aby som nestratila môj cieľ. Bolo náročné sa sústrediť z tejto vzdialenosti len na dve osoby, no vďaka mojim posledným zisteniam o mojom kekkei genkai som to dokázala bez väčších problémov. Nie nadarmo som obetovala svoj zrak v prospech iných, uźitočnejších vnemov. Plánovala som tých dvoch sledovať až na ten blbý ostrov, ktorého poloha mi konečne nebude neznáma.. aspoň som v to teda dúfala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Airis Shisen Fri 22 Mar - 13:57

//Toriko už dost dlouho nehrál, proto ho přeskočíme...

Než mi vůbec stačil odpovědět, tak jsem ruku odložila a přetočila se zamračením lízátko na druhou stranu a nadzvedla obočí, při čemž jsem se taky naklonila abych viděla na dveře, protože byl předemnou Toriko.
Ucítila jsem prudší nával chakry a založila jsem si ruce do sebe a na petě jsem se otočila k Raidonovi.
"Cítíte to taky?"
Ndzevdla jsem obočí, jakoby mě to ani nepřekvapovalo, že tu někdo používá tak prudký nával chakry, ale já jsem si toho prostě ihned všimla, ale zatím jsem to nehodlala řešit.
Nastavila jsem ukazováček směrem nahoru a asi milimetr nad ním se začala tvořit malá Morphixová kulička, kterou jsem změnila do pevného skupenství a pak jsem jí poslala prudce ke dveřím, byla to vlastně něco jak hopskulka, ale mnohem tvrdší a nebezpečnější, ale já jsem nikomu ublížit nechtěla.
Hopskulka narazila do dveří takovou ranou, že to celé zadunělo a udělalo menší díru.
Bylo to na znak, aby se tam někdo uklidnil, ale já jsem nevěděla co se tam děje, proto mě jako první věc napadlo toto.

Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 22 Mar - 17:34

Konečně jsme stáli před budovou Raikageho, pootočila jsem se na osobu, kráčející zamnou. Vyvolávalo to ve mě vzpomínky, musela jsem se pod maskou pousmát, zatímco jsem kráčela chodbou k kanceláři Raikageho, na kterou jsem zaklepala a čekala na vyzvání.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Fri 22 Mar - 19:03

Pomalým krokem jsem kráčel po schodech k kanceláří. Cestou jsem dostal pár krát křeče do mé pravé ruky. Obvaz (utržený kousek pravého rukávu), který jsem měl na pravém rameni, byl již celý od krve a já začal nabývat vědomí, že to pouhé škrábnutí bude znamenat problém. Když jsem pomyslel nad tím, že to způsobil jeden výbuch loutky, bylo mi docela trapně. Přece jen Jounin by se neměl nechat "dostat" pohým výbuchem loutky, i když to "dostat" nebylo doslova tak myšleno, protože já se vyhnul.
Velikou roli v tom nejspíš odehrál ten zapíchnutý kus dřeva, který jsem vytáhl. Jakmile jsem dorazil před dveře spatřil jsem Anbu. Na pohled jsem zpozoroval, že se nejspíš jednalo o velitele. "Zdravím." Pozdravil jsem ho/ji, i když jsem nečekal že mi pozdrav bude opětovat. Přece jen to byl Anbu.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Fri 22 Mar - 19:55

Tu chakru jsem cítil, ale protože se vzdalovala, nevěnoval jsem tomu pozornost, no potom, co Airis něco z toho pronesla a ještě něco poslala ke dveřím, chvíli jsem tomu věnoval nějakou tu pozornost, než jsem toho nechal, pokud mi tu nebude dělat bordel a chce jen někoho upokojit, tolik jsem to neřešil.
"No, nemám s tebou koho poslat a polohu ostrova ti sdělit nemohu, srdžuj se ve vesnici, na misi tě vyslat je teď moc nebezpečné. Jsi pod mým osobním dohledem, oba dva jinchuuriky jsem si jako trénink vzal pod svá křídla. Neopouštěj vesnici, zdržuj se jen uvnitř, to je rozkaz až do odvolání.." Probodl jsem Airis pohledem, tohle nebyla legrace, rozhodně nebyla.
Otočil jsem se směrem ke dveřím.
"Dále.." A cosi odškrtnul v papírech, bylo vážně třeba zapracovat na posílení bezpečnosti, budu na to muset osobně dohlédnout.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 23 Mar - 9:37

Jakmile jsem zaslechla pokyn, vzala jsem za kliku a otevřela dveře. "Dobré ráno Raikage-sama." Klekla jsem si před jeho stůl a chvíli vyčkala, než se z mých úst vydrala první slova. "Hlášení z Otogakure no Sato. Do vesnice mě nepustili a když jsem chtěla mluvit s Otokagem, bylo mi řečeno, že ho vidět nemůžu. Pak však přišel párek nukeninů, takže k bráně přišel samotný Otokage, naneštěstí Otokage je jiný než před pár dny. Vypadá to, že ve vesnici propukl nějaká druh vzpoury a bývalý Otokage byl eliminován. Současný Otokage hodlá přestavět celou vesnici, takže nebude mít čas se s vámi sejít." Ukončila jsem své hlášení a zůstala klečet na zemi.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Airis Shisen Sat 23 Mar - 11:33

"Nendééééé?! To už rovnou můžete říct že mám domácí vězení, výjde to nastejno!" Uraženě jsem se od jeho pohledu odtrhla a byla jsem jen a jen naštvaná. To že mu došel Redbull a mám blbou náladu, tak za to jsem já nemohla! On byl vždy takový, nerozuměl srandě, uvažuju o tom, že ho pošlu na nějakou zábavu.
Fajn, když se nemůžu hnout z vesnice, tak tu bude HARD PARTY! Pomyslela jsem si s ďábelským úsměvem na tváři a lízátko v puse jsem rozkousla, ale to sem už přišel ten ANBU. To jak si před něho klekl mě trošku rozesmálo, ale jen lehce, aby to nešlo nijak moc poznat. Pak jsem se na patě otočila zpátky k němu a ukázala na tu osobu v masce.
"Dobře...Tak semnou pošli nějakého ANBU, nemusí to být přesně tady ta osoba, ale já fakt nechci sedět na zadku ve vesnici a nic nedělat....Za prvé ani nemám sensei, ani tým a Ronoa je už na tom stupidním ostrově." Založila jsem si ruce na prsou, přivřela oči a pokývala hlavou.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Fri 29 Mar - 9:31

Kývnul jsem na Yoruichi a víc se teď ale zabýval Airis. Znovu jsem jí spražil pohledem, ale na tu holku jsem si musel prostě zvyknout! Vůbec mě nerespektovala, ale přišla mi spíš jen jako dítě, stejně tak jako i když teď nafoukla tváře.
"Airis zůstaneš ve vesnici, to je rozkaz, jasné?! Nepokoušej se odporovat, je to jen dočasné, ale nehodlám ohrozit život tvůj ani vesnice.." Tohle jsem myslel vážžně, otočil jsem se na Yoruichi a zamračil se.
Takže to, co říkala ta žena nejspíš padá, pokud byl nový převrat, sraz Kage by byl zbytečný.
Přemítal jsem v hlavě než jsem přestal uvažovat.
"Dobře, děkuji. Tady máš odměnu.." Položil jsem před ni balíček s Ryo a potom se podíval na Airis.
"Víc se o Oto zajímat nemusíš, jen mě prosím blíže popiš toho nového Otokageho. A měl bych na tebe ještě prosbu, postarej se prosím o Airis, vezmi si ji pod svá křídla, pokud vím, máš studenta, a ona potřebuje trochu usměrnit, že Airis?" Nebyla to otázka, spíš řečnická.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 2 Apr - 15:11

"Popsat vám ji?" Pod maskou jsem se usmála. "Pamatujete si tu ženu, co nám zničila vesnici?" Víc už snad ani nebylo třeba říkat, Raikage si jistě souvislosti domyslel. "Ráda Vám s učením té slečny pomohu, mám se tedy znovu vrátit do civilu?" Pro mne všechno, co bylo bez mé černé masky byl civil, dokonce i oblečení Raikageho.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Airis Shisen Tue 2 Apr - 16:34

Odfrkla jsem si při jeho pohledu a pak pohodila ofinou.
"Jo jasně...berte mě tu jako křehkou dámu, však já vám ještě ukážu!" Prokoulila jsem očima a jen tak aby to neviděl jsem na něho vyplázla kousek jazyka. Pak jsem se otočila na tu ženu, teda určitě to byla žena podle ženského hlasu a ženských vnad.
"Aspoň někdo trošku normální, fajn..." Podotkla jsem jen tak letmo a otočila se na patě k té ženě a chvilku jsem si jí prohlížela, pak jsem se pokusila o lehký úsměv a podala jí ruku.
"Airis."
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 3 Apr - 21:39

Pootočila jsem se na tu dívku a znovu se mi pod maskou vyloudil úsměv. "Moje jméno prozatím není důležité, ale ráda tě poznávám." Podala jsem jí svou ruku a potřásla s ní. Nesměla jsem jí prozradit své pravé jméno, což jsem měla obavy, že ji urazí, ale nedalo se s tím nic dělat. Raději jsem se otočila znovu na Raikageho a čekala na jeho odpověď.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Shihouin Suzu Sun 14 Apr - 13:23

Pomalu jsem přicházela před kancelář Raikageho. Při chůzi jsem měla napřímené tělo, celkově ze mě vyzařovala autorita a zároveň i naprostá pohoda. Hah... Tak nějak mam pocit, že tam uvnitř bude Onee-chan... pomyslela jsem si v duchu. Nemyslela jsem to nijak zle, právě naopak. V tuhle chvíli to bylo ale naprosto nedůležité, avšak já měla ráda každý moment, kdy jsem se s ní potkala. Zastavila jsem se těstě přede dveřmi a zaklepala. Poté jsem čekala, až mne Raikage vyzve.
Shihouin Suzu
Shihouin Suzu

Počet príspevkov : 6
Join date : 28. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : Borovany

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Shihouin

http://mirainochance.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Wed 17 Apr - 13:15

Odpověď Yoruichi mě upřímně dostala.
Ona?! Tak zjevně už převrat v Oto nastal.. Takhle se nedozvím, co přesně teď již bývalý Otokage plánoval.
Zamračil jsem se a dost, než u mě bylo obvyklé. Lokty se zapřel o stůl a ruce přiložil k sobě. Vypadal jsem i tak trochu zamyšleně.
"Bylo by to jistě lepší, kdyby ses do civilu vrátila. S tvými schopnostmi ji i na jistou dobu budeš trénovat, veškerá zodpovědnost za její skutky padá na tebe.." Zvedl jsem k oběma pohled a přejel Airis významným pohledem, to, co udělá neuškodí jí, ale druhým, aby si to pamatovala.
"Tak, to nejspíš bude vše, můžete jít.."
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Airis Shisen Wed 17 Apr - 13:34

Hodila jsem na ní takový menší poker face, když mi své jméno neřekla, ale pak mi vlastně docvaklo že je to ANBU a tak by to ani říkat neměla, ale fakt mě zajímalo kdo to vlastně je...možná jí znám, možná ne...No uvidí se. Když jsem si pak vyslechla Raikiho, nějak se mi na tváři objevil ďábelský úsměv. Byla jsem dost škodolibá, tak proč by ne!
"Chápu dobře to, že když něco udělám, tak to vlastně nebude na mě?" Koukla jsem se na něj s jiskřičkami v očích jak malé dítě co touží po sladkostech a pak jsem se do široka usmála. Bylo to super! Svoboda nechť je mi otevřená, žádný moje průsery nebudou vlastně na mě! Mám snad narozeniny? No to je jedno, hlavně že tak. Najednou někdo zaklepal, ale to nebyl můj problém. Otočila jsem se na tu ženu v masce a mávla rukou, jakoby si neměla dělat vůbec starosti.
"Hlavně to chce klííídek...Neboj, nedělám žádné problémy a kdyby jo, nebude to na mě, takže jsem v suchu." Škodolibě jsem se usmála a zase si ve své ruce hrála s Morphixem. Nechtěla jsem jít pryč, když jsem ani nevěděla kam a už vůbec né sama...muhahaha, však já je utrápím k smrti!
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Murasaki Wed 17 Apr - 16:09

Přišel jsem k jedné z budov která podle lidí z kumogakure byla raikageho.
Proč to kage mají vždy daleko.
Došel jsem až ke dveřím a vyvolal Ichiho.

Ichi:Kancelář Raikageho - Stránka 17 Ninja_rat_by_zoggin_eck

Ahoj Ichi prosím víš co máš dělat . Mě se nechce mluvit s Kagem bývají celkem rozčílení když vidí cizince.
Kývnul na mě já se opřel o stěnu a Ichi zaklepal na dveře.

Mě budou mít ještě za monstrum a vůbec nevim jestli někdy viděli krysu velkou jako psa! řekl Ichi poté už jsme jen čekali.
Poté jsme si ,ale všimli i někoho jiného tak jsme oba od dveří couvli. Ichi couvl až ke mě a já si skryl obličej nechtěl jsem být moc známý.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Sun 21 Apr - 14:55

Při pohledu na Airis se ve mě vaiřla krev.
Klid Raidone, klid.
Je pravda, že bych jí nejraději poslal na nějakou ultra těžkou sebevražednou misi, než jí držet ve vesnici, ale byla jinchuuriky, a nevycvičený, což bylo ještě horší, opatření byla nutná. Raději jsem se už nevyjadřoval, Yoruichi si jí spraví, nějak, jestli ne, pár dní na želvím ostrově jí napraví zaručeně.
Pohledem jsem propátral okolí, zahlédl jsem, jak v rohu místnosti leží.
Zamračil jsem se, vstal a přešel k mrtvému tělu toho .. Značka mi hned napověděla, byl to Jashinista, a mrtvý, to rozhodně nebylo normální.
Lusknul jsem prsty a kolem těla se objevilo pět ANBU.
"Odneste tělo do nemocnice, potom do laboratoře a nakonec do márnice a spálit.. Tohle mít ve vesnici nechci.." Aniž by cokoliv řekli, zmizeli v obláčku dýmu a po těle nebylo ani stopy, ale vrásku mi to na čele udělalo stejně.
"Dále.." Houknul jsem přitom na ostatní, za dveřmi jsem měl určitě zas frontu.
Nekonečný příběh tohle..
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Shihouin Suzu Sun 21 Apr - 18:08

Chvíli jsem tam stála a čekala. Nah... Zdá se, že toho má moc... povzdychla jsem si. Všimla jsem si něčího příchodu a otočila se. Byla jsem trochu překvapena tou, eh... bytostí, co za mnou stojí řadu. Raději jsem nic neříkala a ani se nijak netvářila. Konec konců by to dotyčnému mohlo být trochu trapné, a tak jsem to nechala být.
Už jsem myslela, že za těmi dveřmi promarním svoje mládí, když jsem najednou uslyšela "dále". Otevřela jsem dveře a krom Raikageho zahlédla i Onee-chan a nějakou další holku. Mírně jsem na Yoruichi kývla a pousmála se. Pak jsem pomalu přešla ke stolu. Přeji dobrý den, Raikage-sama, poklonila jsem se lehce v náznak, že k němu chovám úctu. Nemáte pro mne nějakou misi?
Shihouin Suzu
Shihouin Suzu

Počet príspevkov : 6
Join date : 28. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : Borovany

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Shihouin

http://mirainochance.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 22 Apr - 16:41

"Tak pojďme Airis, děkuji Raikage-sama za Váš čas." Mírně jsem se uklonila a popošla ke dveřím, které se náhle otevřely a v nich stála má sestra. Pod maskou jsem se na ni mile usmála a kývla na ni hlavou, pak už jsem vyšla ze dveří na chodbu. "Takže Airis." Promluvila jsem na svou studentku a dívala se jí přes masku do očí. "Chceš jít rovnou na cvičiště, nebo příjmeš mé pozvání na oběd?"
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Airis Shisen Mon 22 Apr - 16:51

Pohodila jsem vlasy od Raikageho a pak jsem se škodolibě zasmála.
"Tak se mějte." Zazubila jsem se na něj a vyšla na chodbu. Měla jsem přivřené oči, ale když na mě ta paní promluvila, otevřela jsem je a místo ní mě zarazila ta krysa.
"Do ha*zlu!" Řekla jsem to potichu a koukala na tu obří krysu a pak raději vystrašeně na Shihouin.
"E-eto...a-asi p-p-půjdeme na ten o-oběd." Usmála jsem se na ní docela ironicky, neváhala a přidala do chůze, rychle pryč od té krysy!

Přesun


Naposledy upravil Airis Shisen dne Tue 23 Apr - 10:10, celkově upraveno 1 krát
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 23 Apr - 8:22

Pohled mi mimoděk zabloudil k onomu stvoření, ze kterého měla Airis nejspíš strach, nebo to byl odpor? Pomalu jsem šla za ní a pod maskou se usmívala, až teď mi došlo, že ji mám stále na obličeji. Takže civil ... Povzdechla jsem si s úsměvem.
//přesun
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Murasaki Thu 25 Apr - 18:01

No příjdeme radši potom
(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 17 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru