Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Raikageho

+23
Kyoshi Okada
Toriko Shihouin
Daiki Ayme
Maya Kissu
Milli Yaguma
Yuki (Yamada)
Kaito Matsuyama
Reizo Hoozuki
Kaminari no Shazai
Raidon
Miki Meiro
Kensei
Kiyoko Hokori
Ryner Hagane
Rikkun Hademi
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Kamemarino Yuuta
Mukotushi Ururu
Noriko Kana
Ayame Takahashi
Sho Rin
Faito Dansaku
27 posters

Strana 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Guest Fri 21 Sep - 19:29

First topic message reminder :

Nejvýše položená budova ve vesnici.
Kancelář Raikage se nachází až v posledním patře. V nižších patrech sídlí rada, úředníci a mnoho dalších oddělení, která jsou nezbytná pro správný chod vesnice.
Kancelář je velice prostorná v rohu je nádherná pohovka která je však pouze pro Raikageho kdokoli by si na ni sedl nedopadne nejlépe.Před velkým oknem je postavený mohutný mramorový stůl za kterým je ještě impozantnější židle.Také zde můžete vidět menší knihovnu a hned vedle ní boxovací pytel.
V nepřítomnosti Raikage se kancelář vždy zamyká. Pokud zde však není Raikageho zástupce.
Před kanceláří hlídají dva ANBU.
Kancelář Raikageho - Stránka 16 1000px_Kumogakure

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sun 10 Feb - 23:05

Najednou se tu vyrojilo nějak moc lidí a koukám samá honorace...Kirigakure přijela i se samotnou Mizukage,po zjištění,že asi teď není čas řešit co se mnou se odeberu pomalu zpět na chodbu zaujmout pozici před vstupem do kanceláře.
"Já počkám venku" zabručím jako medvěd při ústupu z kanceláře.Co no,důležitější věci mají větší prioritu,akorát nesnáším čekání...

Usednu na lavici před kanceláří a upřeně hledím na své široké dlaně To je zas den
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 11 Feb - 18:57

Pomalu jsem se postavila, přesně ve chvíli, kdy si Seiji znovu sednul. Spousta lidí odešla a další zase přišli, mezi nimi i Mizukage, zdála se mi dost mladá a když jsem si ji letmo přes masku prohlédla, tak se mi zdála i celkem pěkná. Postavila jsem se na místo, odkud jsem mohla dobře sledovat situaci a popřípadě zasáhnout, kdyby se něco dělo. Stála jsem Raikagem na očích a jemně na něj kývla hlavou, aby věděl, že tu jsem, připravená, položit za něj svůj život, taky to byla moje práce. Ani jsem nepromluvila a jen tam tak stála a ostřížím zrakem vše sledovala, na krátký okamžik mi pohled přelétl na mého malého brášku, zablýsklo se mi v očích a vzpomněla jsem si na spoustu věcí, ale všechny ty myšlenky jsem musela zahnat a soustředit se na svou práci.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Feb - 19:03

Tia
Kancelář Raikageho - Stránka 16 Vlk-polarni-canis-lupus-tundrarum
"Hai, Raikage-sama! Děkuji!" Zavrtěla jsem ocasem a jeho dopis schovala do své brašničky. "Už půjdu, děkuji za všechno a nashledanou!" Několikrát jsem se zatočila na místě a už chtěla odejít, když jsem se však otočila, stála zamnou Mizukage. Úlekem jsem si sedla na zem a koukala na ni jako na zjevení. "Mizukage je opravdu kawaii!" Uniklo mi a když jsem si uvědomila, co jsem právě řekla, radši jsem se dala na zběsilý úprk k bráně.
//přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Toriko Shihouin Mon 11 Feb - 19:31

Toriko s úsměvem a milým výrazem mávl na rozloučení s tou vlčicí, než ještě stačila velice rychle zmizet jako pára nad hrncem...
Pak se Toriho pohled zase vrátil k Mizukage-sama, i když občas zavítal po místnosti a na pracující dělníky...
Když se však na Torika zaměřila na chvíli Yoruichi, nemohl si toho nepovšimnout, i když měla masku. Vždy její pohled dokázal vycítit...
Navíc, do této doby nebyla ostatním na očích, ale teď jí bylo zřetelně zahlédnout před rozbouřenou zeď kanceláře...
Proto na ni také Toriko neopomněl tak šibalsky, ale především nenápadně mrknout a hodit po ní provokativní úsměv. Věděl, že teď na to nemůže nijak reagovat a ani by si to v přítomnosti Raikageho nedovolila. On sám měl štěstí, že jej nejspíše nemohl vidět...
Následně od své onee-chan, tedy starší sestřičky pohled odvrátil a zase se začal věnovat té důležité návštěvě, aby mu náhodou něco neuniklo. Toto si však zkutečně nedokázal odpustit...
No co, bylo to přeci její mladší bráška, no ne??? (xD)
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Tue 12 Feb - 18:38

Už jsem chtěl Seijimu s Yoruichi zadat úkol, ale přerušily mě příchozí kroky, cizí kroky. Proto jsem jen na Seijiho kývnul, aby ještě vydržel a podíval se na Torika který vkročil do kanceláře, opravy pokračovaly, to jsem viděl i na kanceláři, ale věděl jsem, že za den to hotové nebude.
Pospíšili si, bude to asi něco vážného..
Napadlo mě a krátce jsem se zamračil než jsem se postavil, formálně pozdravil a nabídl Mizukage křeslo přede mnou.
"Zdravím Mizukage-dono, rád se s Vámi konečně shledávám osobně" Krátce jsem si jí prohlédl, neměl jsem nic proti ženám, ale docela mě dostalo zjištění, že všechny Kage kromě mne a Otokageho jsou ženy. Přišel jsem si zvláštně, jako utlačovaný zástupce mužského pokolení. Zapřel jsem se lokty o stůl a na tváři si nechával stále stejný nečitelný výraz.
"Vidím, že jste dorazili velice brzo. A omlouvám se za podmínky, ale Kumogakure utrpěla v posledních dnech veliké ztráty, ale dává se dohromady. S tím souvisejí i informace, které bych Vám také rád sdělil.." Pokýval jsem hlavou, ale dal přednost jí, aby mluvila.
"Mimo jiné.. Na Želvím ostrově právě probíhají přípravy, na Vašeho jinchuurikiho budou dohlížet mí nejlepší Shinobi společně s mými jinchuuriky, kteří trénink na Želvím ostrově již absolvovali. Ale to vše Vám potom vysvětlí Toriko pokud budete chtít" Chtěl jsem sdělit, že jsme na vše připravení a už se odmlčel. Byla to formální konverzace, ale přesto jsem byl ostražitý, nevěřil jsem po posledních událostech nikomu kromě svých Shinobi.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 12 Feb - 19:02

Sedla jsme si do křesla a s neutrálním výrazem jsem ho sledovala, po chvíli se výraz tváře změnil na lehce odtažitý.
"Za podmínky se nemusíte omlouvat, není to přece Vaše vina ne?" Pohledem jsem střelila po přítomných co tu byly a vrátila se k Raikagemu. "Abych přešla rovnou k věci a nezdržovala...z Kirigakure byl unesen náš Jinchuuriki. Vyhlásilo se po něm pátrání ale nakonec se zvládl dostat zpět do vesnice sám. Bohužel je jeho stav vážný, navzdory tomu nám stačil říct co se stalo. Seina Kyrosuki, Shaky Rokogu, Shintei, sestry Yui a Yuji Pantsu a nakonec Gilien Kedoui. To jsou jména členů organizace z minulosti která se obnovila...Akatsuki. Podle všechno je to jen část členů a přesný počet zatím nevíme. Chtějí pochytat Jinchuuriki a proto na ně prosím dávejte pozor ať jim to neulehčíme. Jistě tedy chápete, že bych naše Jinchuuriki ráda svěřila Vám. O schopnostech se dozvíte co nejdříve, vlastně hned jak bude náš Jinchuuriki schopný normálně fungovat."
Pozorně jsme ho sledovala a nepatrně nadzvedla bradu.
"Pokud se dali Akatsuki takto do pohybu je možné že už jsou i v naších vesnicích. Z toho důvodu byla brána Kirigakure uzavřená všem a proto bych se chtěla ještě jednou omluvit za nedorozumnění s poslem z Kumogakure."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Wed 13 Feb - 19:34

Upřeně jsem pozoroval a hlavně poslouchal Mizukage. Její informace mi mohli hodně pomoct, pokusil jsem se je dát do spojitosti s mými informacemi, ale pořád mi to nedávalo smysl, Mizukage je měla alespoň potvrzené. Vzal jsem do ruky pero a informace si zapsal na papír, hlavně jména, pokud bych tyhle osoby někdy potkal. Čím dál tím více jsem se začal mračit, vůbec se mi to nelíbilo.
"Jistě, to chápu.." Pokýval jsem hlavou.
"Bude jim zajištěna ta nejlepší ochrana. Vzhledem k tomu, že polohu želvího ostrovu nelze snadno lokalizovat a jen málokdo ví, kde je." Nehodlal jsem ohrozit žádného jinchuurikiho.
"To je v pořádku. Nevím, jestli to s tím souvisí, ale k nám do Kumogakure někdo pronikl, použil na mě jistou techniku a chtěl skrze mě vyhlásit válku Konoze. Naštěstí právě Konoha Kumo zachránila a získali jsme od jednoho Shinobiho nepotvrzené informace o Oto, které ještě musím ověřit. Nechci Vás nijak děsit, od té doby jsou posílené hlídky naprosto všude v Kumogakure, nepodaří se jim sem dostat." Ujistil jsem ji, proč jsem jí to sděloval? Bylo nutné, aby si dala pozor a nevěřila vůbec nikomu. Ale to u Mizukage nehrozilo.
"Jakmile budu mít další informace hned Vám je poskytnu, ale prozatím jsme ve všem na začátku. Děkuji za upozornění Mizukage-dono, jestli je to vše, Toriko Vás doprovodí na Želví ostrov." Postavil jsem se.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 13 Feb - 19:44

"Skvěle, děkuji vám. Máme i podoby těch co jsem vyjmenovala a až je dáme dohromady pošlu Vám je." Zvedla jsme se a koukla na Sakyho.
"Ráda bych se na ostrov koukla ale mám před sebou ještě jednu cestu která nejde odložit. " Natáhla jsem k němu ruku. "Vážím si Vaší pomoci a co nejdříve Vás skontaktuji ohledně našich Jinchuuriki. Pokud mě teď omluvíte vydáme se na cestu." Lehce jsme kývla na Sakyho. Oto..vtipné že tam zrovna míříme. Navenek jsem se tvářila dál neutrálně a stiskla v ruce klobouk. "Těšilo mě Raikage-dono." Kývla jsem a vyšla z kanceláře. Čekala nás ještě cesta a to zrovna do vesnice která se minula na festivalu moc dobře nepředvedla..
-přesun-

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Saky Yakuga Wed 13 Feb - 21:57

KLON

Celou dobu jsem se díval kolem sebe a vše pozorně poslouchal. Neuniklo mi nic, co bych si nevyposlechnul. Celou dobu jsem v masce stál kousek od Milli a byl připraven jí chránit, kdyby se naskytly nějaké potíže. Neřekl jsem ani slovo, nebo pohyb, stál jsem stále rovno a kontroloval situaci. Když už bylo načase jít, jen jsem na Milli kývnul, uklonil jsem se a šel hned za ní, zajímalo by mě, kam teď.

~Přesun~


MASKA:
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kyoshi Okada Thu 14 Feb - 17:48

Skupina z Kiri již odešla,tak jsem přestal čumět na své ruce a zvedl se podruhé z lavice na chodbě,snad naposled.
Vejdu dovnitř,opět se lehce ukloním "Tak jsem tady" řeknu jen a postavím se do uvolněnějšího pozoru.Prohlížím si kancelář která je v rekonstrukci Kancelář...mě by byla k ho...ničemu,měl bych tam jen gauč přemýšlím o kancelářích a mému vztahu k ním,raději bych neměl přemýšlet nad kravinami,někdy bych raději neměl myslet vůbec,ale co člověk nadělá.
Stojím a na tváři mám takový lhostejný pohled upřený kamsi do neznáma,avšak čekám na každé slovo které z úst vypustí Raikage.
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Toriko Shihouin Thu 14 Feb - 18:54

Toriko pečlivě poslouchal každé slovo, které z úst vypustila jak Mizukage-sama, tak i Raikage-sama...
Bylo zvláštní, kolik se toho mohlo za takovou chvíli stát a zdálo se, že Kumogakure není jediná vesnice, která se stala terčem útoků a zvláštních náhod. Začínalo to být čím dál tím více vážnější a rozhodně se jim zkracoval čas, který měli jak na shromáždění a přesun Jinchuuriki, tak i na jejich výcvik...
Toto ještě bude hodně zajímavý.... Pomyslel si Toriko...

To už se však Mizukage i se svým doprovodem pomalu schylovali k odchodu.
Na chvíli sice bylo zmíněno jeho jméno, ale samozřejmě jen v souvislosti doprovodu , který by měl Mizukage-sama poskytnout na Želví ostrov...
Nakonec se však ukázalo, že Kage skryté mlžné má ještě nějaké zařizování, takže se k tomuto kroku odhodlá, až později. Prozatím to však nebylo nutné...

Nakonec se tedy Mizukage-sama s Raikagem-sama rozloučila a následně i se svým doprovodem odešla...
Toriko však ještě předtím stihl Mizukage věnovat uctivou poklonu jako náznak úcty, ale také rozloučení...

To už se do kanceláře však znova přiřítil ten mohutný muž...
Toriko se však ještě otočil na Raikageho a s lehkou poklonou promluvil...
"Raikage-sama, co myslíte, kam má asi Mizukage ještě namířeno? Myslíte, že sama se chystá něco podniknout? A neměl ten útok na vás něco společného s tou organizací... Akatsuki?"
Ano, Toriko položil hned několik otázek a ještě spousty se mu jich v hlavě honilo, ale nechtěl se všemi Raikageho-sama obtěžovat. Byl si vědom toho, že teď je velice zaneprázdněn. Ale na něco se zkrátka musel zeptat ...
Teď si zkutečně totiž člověk nemohl být jistým ničím...
Nehledě na to, že jej teď docela zajímalo, co by měl podniknout jako další věc.
To už však bylo na Raikagemu, jaký úkol mu zase zadá. Toriko byl vždy připraven splnil cokoliv a bez řečí...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Sat 16 Feb - 20:05

Mizukage-sama odešla a nešla na ostrov, což mi poskytlo čas ho tam vůbec dát do pořádku, dlouho jsem tam nebyl, tak jsem spoléhal na Kenseie, že se o něj postará, nastraží pasti, bude si pamatovat, kam je dal! A dá si hlavně pozor, ten ostrov je nevyzpytatelný. Původně bych mluvil nejdřív s Torikem, ale Seijiho jsem nechal čekat až moc dlouho.
"Zdravím. Mám pro tebe úkol, který se vzhledem k tvé hodnosti bude jevit jako jednoduchý. Ale chci, aby ses vydal k bráně posílit hlídky a hlásit mi cokoliv neobvyklého. Nikoho nepustíš dovnitř ani ven bez ohlášení a pádného důvodu, všechno se bude zapisovat. Dal bych ti misi mimo vesnici, ale chci si v době, kdy se Kumo opravuje, nechat co nejvíc Shinobi ve vesnici. A v neposlední řadě bude vypracován nový obranný systém Kumo, po jeho schválení ti ho předám a tvým úkolem bude informovat o něm všechny vysoce postavené" Pokýval jsem hlavou, ale myslel jsem tu misi vážně. V těhle časech a po upozornění Mizukage jsem nehodlal nechat nic náhodě. Potom jsem se otočil na Torika a začal ho vnímat.
"Netuším, co má Mizukage v plánu. To naše věc není. A ten útok, popravdě, troufám si jen odhadovat, ale nic není jisté. Víš, tíží mě otázka, co by měli z toho, kdyby Kumo rozpoutala válku Konoze? Jistě, mírové smlouvy, strhla by se válka všude, ale z toho by Akatsuki jen těžce vytěžili bijuu.." Zarazil jsem se a zamračil.
"Co já budu dělat já, chtěl jsem kontaktovat Otokageho a ověřit si u něj informace sjednáním schůzky, nechci nic podcenit. A potom tě pověřím Toriko, aby jsi se mnou sestrojil a probral nové obranné systémy Kumo" Pokýval jsem hlavou, odložil propisku a promnul si spánky.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sat 16 Feb - 21:19

Pozorně naslouchám šéfovu proslovu U budu dělat vrátného a úředníka,nu což stejně jsem byl dlouho v horách a pozoroval maximálně kamzíky na strání...Třeba se nějaký blb u brány cukne....a já ho seřežu jak hada přemýšlím a na tváři se mi objeví náznak úsměvu...Já jsem snad sadista... pozastavím se nad předchozími myšlenkami.

"Jak si Raikage přeje,jdu tedy k bráně,dokud mě neodvoláte" lehce se ukloním a v mžiku oka nastartuji své výkonné nohy (Rychlost 5) a vystřelím směr Brána.

//Přesun//
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 17 Feb - 9:31

Tiše jsem tam stála a vyčkávala, už jsem ani nepočítala čas, který uběhl. V hlavě jsem měla spoustu otázek, ale jen jedinou jsem vyřkla nahlas. Byla momentálně tou nejpotřebnější a ty ostatní musely jít stranou. "Omlouvám se, že vyrušuji, Raikage-sama." Začala jsem mluvit, ale z místa jsem se ani nepohnula. "Budete pro mě mít nějaký úkol? Něco s čím bych mohla pomoci?" Vysypala jsem ze sebe tu otázku a ohromě se mi ulevilo, na mém těle to však nebylo ani v nejmenším znát.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 17 Feb - 10:28

Torikovo nevadilo, že dal Raikage přednost Seijimu. Přeci jen už tu čekal relativně dlouho, takže teď když Mizukage-sama už odešla, nebyl důvod jej nadále odstrkovat...
Proto nakonec jen Toriko trpělivě čekal, až Raikage-sama vyřídí toho jounina a teprve si udělá čast na něj. Což se také následně po chvíli stalo...

Toriko si pečlivě Raiakgeho vyslechl a byl rád, že jeho otázky byli zodpovězeny...
Pro tuto chvíli bohužel však pro něj nějaká jiná práce nebyla, takže nakonec stejně musel čekat, než si Kage vyřídí to, co má a pak se teprve spolu pustí do obraného systému vesnice...
"Rozumím, Raikage-sama..." Přikývl souhlasně Toriko a zároveň na znamení toho, že mu je vše jasné...
Dál se však už na nic jiného raději neptal. Ani to pro tuto chvíli nebylo tak důležité...
Proto se nakonec zase otočil a zůstal zařazený po Raikageho levé ruce. Právě včas, kdy na Raikageho-sama začala mluvit jeho sestra, Yoruichi...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sun 17 Feb - 12:57

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Kbrvhi

Gengo opravdu bleskově dorazí ke kanceláři,prokličkuje mezi týmy co opravují či spíše již dokončují opravy hlavní budovy,prosmýkne se dveřmi když někdo zrovna odchází.
Vyskočí na stůl a upustí váleček se zprávou uvnitř "Zdravím Raikage vzkaz od Seijiho Ishikawy od brány" řekne Gengo a čeká,kdyby jej bylo ještě potřeba.

Vzkaz
Spoiler:

Potom panda zmizí v oblaku kouře


Naposledy upravil Seiji Ishikawa dne Thu 21 Feb - 14:18, celkově upraveno 1 krát
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Thu 21 Feb - 13:29

Podíval jsem se na Yoruichi a rázně pokýval hlavou.
"Ano mám, chtěl bych, aby jsi zašla do Otogakure a nechala se zavést k Otokagemu, chtěl bych si vyjednat s ním osobní setkání. Přikláním tomu nejvyšší prioritu, ať si určí místo i čas, na nějakém neutrálním území a sebou maximálně dva lidi, jinak musí přijít sám. Pokud tě stráže pustí dovnitř, porozhlédni se nenápadně po vesnici jestli neuvidíš něco podezřelého, pokud ale ne, vše je v pořádku a pokud tě do vesnice nevezmou, no, pokus se vše vyřídit jak nejlépe to půjde. Svěřuji ten úkol tobě, jakožto ANBU na kterou se spoléhám." Zadal jsem jí úkol a důkladně prohlédl, mohla protestovat, vyslal jsem jí do jámy lvové. Potom přišel summon, vzal jsem si dopis, přečetl a vzteky zmuchlal.
Jak se opovažuje sem vůbec přijít?!
Vstal jsem ze stoličky, přehodil přes sebe plášť a klobouk Kageho a kývnul na oba dva.
"Toriko, Yorucihi, jdeme k bráně, máme nemilou návštěvu.." S těmito slovy jsem kancelář opustil, to co ještě mohli zahlédnout byly jjemné jiksřičky kolem mého těla, zuřil jsem.
Přesun.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Thu 21 Feb - 17:50

Tiše jsem si vyslechla jeho rozkaz a přitom přemýšlela o to, jestli bude Otokage takovému návrhu vůbec nakloněn. "Hai, Raikage-sama!" Uklonila jsem se a už jsem chtěla odejít, když Raikage zavelel k okamžitému přesunu k bráně. Nějak jsem netušila o co se jedná, ale stejně jsem k bráně musela a byl to rozkaz, proto jsem okamžitě vyrazila za Raikagem.
//přesun
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 26 Feb - 13:18

Toriko na nic nečekal a okamžitě se jal uposlechnutí Raikageho příkazu. Tedy, následovat jej...
Hned, jak se objevil ten posel, měl z toho Toriko špatný pocit a když Raikage-sama dokonce přizval i jeho sestru, muselo to být vážné. Jinak by jí nechal hned splnit zadaný úkol...
Na přemýšlení bylo však času dost cestou. Teď především Tori musel udržet krok s Raikagem a že to nebylo zrovna nic snadného...
Jen doufám, že se nejedná o další útok na vesnici... Prolétlo ještě hlavou Torikovi, než také zmizel ve dveřích kanceláře...

-Přesun-
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Fri 8 Mar - 19:56

Dorazil jsem do kanceláře, byl jsem rozhozený, aspoň na chvíl ivyvedený z míry, ale na tváři se to nedalo nijak poznat, ve tváři stále stejná kamenná tvář, nečitelný výraz, oči, které odmítaly jakoukoliv neposlušnost!
Rozrazil jsem dveře, vešel dovnitř a okamžitě se usadil do křesla. Lokty jsem se zapřel o stůl a podepřel si rukami bradu, zamračil jsem se, přemýšlel jsem a hodně! Nasadila mi brouka do hlavy, to jsem nemohl přejít obyčejným mávnutím ruky.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Sun 10 Mar - 15:15

Pomalým krokem jsem kráčel po schodech nahoru ke kanceláři Raikageho. Protože však kancelář Raikageho byla nejvýše položenou místností ve vesnici bylo zapotřebí, abych vyšlapal pěšky "pár" těch schodů. "Doufám ... že tam alespon Raikage-sama bude." Pomyslel jsem si, když jsem vyšel všechny schody vedoucí ke kanceláři. Následně jsem se pomalu přiblížil ke dveřím a z citem zaklepal na dveře.




Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Mar - 15:32

Stála som pod budovou Raikageho. Kapucu som mala natiahnutú na hlavu a oči zavreté. Opierala som sa o stenu veľkej budovi. Popravde mi trvalo naozaj dlho, kým som dokázala zamerať kanceláriu Raikageho, ktorú som už pomocou mojich schopností odpočúvala. Stála som tu už nejaký čas a stále som čakala. Viac menej som ignorovala celé moje okolie. Niekto by sa ma musel dotknúť, aby som ho zaregistrovala. Aj keď som tu už stála nejaký čas, stále som sa nedozvedela to, prečo som sem prišla. Očividne budem musieť navštíviť nejakého vyššie postaveného shinobi, ktorý by mi polohu ostrova, ako aj jeho trajektóriu dokázal povedať. Rozhodla som sa tu ale ešte na chvíľu ostať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Airis Shisen Tue 12 Mar - 18:41

Ani nevím proč, nudila jsem se a neměla jsem nic na práci, takže jsem se docourala až před budovu, na kterou jsem se né moc radostně koukla.
Ty schody...ty schody budou jednou moje smrt! Zakecala jsem si v duchu a vzdychla. Fakt se mi to nechtělo šlapat, ale nedalo se nic dělat, když něco člověk chtěl, musel si za tím jít. Protočila jsem očima a začala jsem šlapat ty úděsné schody, při čemž jsem si je počítala.
105, 106, 107......320, 321... Takto to pokračovalo stále dál a dál, ale něco mě vyrušilo.
Šedesát pět, čtyři, osm, padesát! Začal žvanit Chomei ty své blbosti aby mě zmátnul a povedlo se mu to.
Blbečku! Okřikla jsem ho když už jsem zapomněla kde jsem skončila. No stejně to už bylo jedno protože jsem byla nahoře, kde jsem se opřela o kolena a vydechla.
"Tak jo, vytvořím petici aby se tu postavil výtah, jinak každý odpadne už před nějakou misí." Řekla jsme si pro sebe a pak jsem došla ke dveřím, na které jsem položila ruku a udělala několik pohybů co vydávaly zvuky, byl to klepot.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Raidon Wed 13 Mar - 10:34

Vyrušilo mě zaklepání na dveře, od setkání u brány jsem se poměrně uklidnil a přispívalo k tomu i to automatické podepisováníí papírů, práce nudná, ale nemusíte u ní moc přemýšlet. Vzhlédl jsem od kupy papírů a pokýval hlavou.
"Dále" Řekl jsem po chvíli, když mi došlo, že dveře už tam jsou a už mi nechybí půlka kanceláře. Jakmile se dveře otevřely prohlédl jsem si osazenstvo za nimi a společně s Kaemonem houkl i na Airis, právě tu jsem tu potřeboval.
"Airis pojď dál také prosím.."
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Airis Shisen Wed 13 Mar - 13:45

Ani jsem si nevšímala lidí kolem sebe, protože jsem si hrála s Morphixem ve své dlani. Když jsem byla vyzvána ke vstupu, tak jsem se na Raikageho zakřenila a s pohopsáním jsem vešla dovnitř kanceláře.
"Ohayo Raiki-dono!" Zakřenila jsem se do široka a ruce jsem měla za zády prsty zaháknutými k sobě a usmívala jsem se na něho jak měsíček na hnoji.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho - Stránka 16 Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru