Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Raikageho

+23
Kyoshi Okada
Toriko Shihouin
Daiki Ayme
Maya Kissu
Milli Yaguma
Yuki (Yamada)
Kaito Matsuyama
Reizo Hoozuki
Kaminari no Shazai
Raidon
Miki Meiro
Kensei
Kiyoko Hokori
Ryner Hagane
Rikkun Hademi
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Kamemarino Yuuta
Mukotushi Ururu
Noriko Kana
Ayame Takahashi
Sho Rin
Faito Dansaku
27 posters

Strana 1 z 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Goto down

Kancelář Raikageho Empty Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Guest Fri 21 Sep - 19:29

Nejvýše položená budova ve vesnici.
Kancelář Raikage se nachází až v posledním patře. V nižších patrech sídlí rada, úředníci a mnoho dalších oddělení, která jsou nezbytná pro správný chod vesnice.
Kancelář je velice prostorná v rohu je nádherná pohovka která je však pouze pro Raikageho kdokoli by si na ni sedl nedopadne nejlépe.Před velkým oknem je postavený mohutný mramorový stůl za kterým je ještě impozantnější židle.Také zde můžete vidět menší knihovnu a hned vedle ní boxovací pytel.
V nepřítomnosti Raikage se kancelář vždy zamyká. Pokud zde však není Raikageho zástupce.
Před kanceláří hlídají dva ANBU.
Kancelář Raikageho 1000px_Kumogakure

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 23 Sep - 11:39

Faito Dansaku

Přivedli mě před kancelář a já se nechal uvést.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 11:42

chuunin
"Počkejte tady." zaklepal jsem a vešel dovnitř.

Mauren

Vzhlédla jsem od okna ke dveřím , když vstoupil ten chuunin.
"Děje se něco?"

Chuunin
"Přišel nějaký cizinec za Raikagem."

Mauren
Pokynula jsem aby šel dovnitř.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 23 Sep - 11:45

Faito

Vešel jsem dovnitř. Stála tam stejná dívka jako minule. S lehkým úsměvem jsem si otřel špínu z tváře a vytáhl jsem z kabely bingo knihu. Jsem tu ohledně toho nukenina, který strašil okolo vesnice. Přibližně před týdnem jsem ho odešel odlovit. Mezitím jsem vytáhl ještě cosi, co vypadalo trochu jako pergamen. Byla to vysušená kůže z ramene a na ní tetování, shodné s tím v bingo knize. Zajímavé bylo, že jsem o tom člověku mluvil, jako kdyby to bylo zvíře. Doufám, že váš kage dodrží slovo a vyplatí příslušnou odměnu...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 11:47

Mauren

"Raikage je teď pracovně mimo vesnici, ale nechal mi tu pro Vás nějaké peníze, pokud se mu tedy nechcete pochlubit osobně a počkat si na něj, přijde nejdříve zítra." odvětila jsem mu

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 23 Sep - 13:23

Faito

Podíval jsem se na peníze a pousmál jsem se. Jsem rád, že ve mě má Raikage takovou důvěru... Peníze jsem shrábl a škrtl jsem stránku v knize. Se zvednutým obočím jsem se ještě podíval na onu ženu. Mám vám tu nechat důkaz? Lehce jsem ukázal na tetování.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 13:26

Mauren

Nelibě jsem se podívala na tu kůži,
"Můžete si jí nechat jako trofej, stačí, že jsem to viděla já." pokusila jsem se o úsměv

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 23 Sep - 13:45

Faito

Uchechtl jsem se. Fajn... Kůži jsem sbalil do hadru a vrátil do torny. Vrátím se zase za několik týdnů. Kdyby vznikly nějaké potíže a vy jste potřebovali mé služby, rozešlete dopisy do ostatních vesnic, já si je někde vyzvednu. Díky za váš čas.
Dokončil jsem obvyklou říkanku, usmál jsem se, lehce se poklonil a pak jsem v těžkých kožených botách odkráčel pryč z kanceláře.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Sun 23 Sep - 15:37

Přišel jsem ke kanceláři a zaklepal na dveře. V hlavě jsem měl různé myšlenka jako np. "Snad Raikage-sama bude mít čas ,ale když tak uvažuji mise není žádná zátěž ,takže by neměl být problém mi vyhovět."
Chvíli se nikdo neozýval ,takže jsem ještě jednou zaklepal na dveře.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Tue 25 Sep - 13:50

Nikdo se neozýval a já nejsem až tak trpělivý člověk ,že bych dokázal bůh ví jak dlouho čekat před kanceláří ,takže jsem odešel. " No nic se neděje ,asi Raikage-sama
nemá čas ,nebo je někde zaneprázdněn. "

(Přesun)
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 16:19

Přišla jsem k kanceláří a zaklepala jsem na dveře. * Ve vesnici je nuda ... doufám, že Raikage-sama bude mít pro mě misi * .
Čekala jsem pár minut * Asi má něco na práci ... takže to asi bude chvíli trvat * pomyslela jsem si a čekala dál .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed 26 Sep - 18:31

Bílá šmouha se prořítila všemi patry, až nakonec vpadla do toho posledního, ve kterém se nacházela kancelář Raikageho. Přiběhla před dveře, div že nesrazila ženu stojící u nich a pravděpodobně čekající na vyzvání vstoupit.
Kde se bere všechna ta energie, ještě před pěti minutami chtěla spát, problesklo mi hlavou a koutky úst se mi zvedly vzhůru v náznaku úsměvu.
„Honem, honem, honem!“ pobízela mně tygřice k rychlejšímu pohybu, zatímco neúnavně poskakovala kolem, jako by měla na nohách přidělané pružiny. „Uklidni se, Shi. A chovej se. Jestli Raikagemu zase skočíš na stůl a budeš požadovat větší porce masa v rámenu, přísahám, že z tebe udělám vegetariánku,“ varovala jsem ji klidným tónem, ve kterém se ale zračil lehce výhružný podtext. Tygřice jenom zaprskala a vylázla na mě jazyk, což mělo pravděpodobně znamenat kočičí formu úšklebku.
„Zdravím,“ usmála jsem se na čekající kunoichi a pro jednou začala Shi na chvíli ignorovat.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 18:48

Čekala jsem před kanceláří Raikageho, když na mně někdo promluvil. Otočila jsem se. Stála tam kunoichi. " Ahoj, taky jdeš za ... " zarazila jsem se, když jsem si všimla, že tam je taky tygr. * Ten je asi její * uvědomila jsem si, " Máš pěkného tygra nebo možná tygřici, " . " Kam se podělo mé vychování, jsem Hiroko " pousmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 27 Sep - 6:29

„Ayame,“ odpověděla jsem a zářivě jsem se na ní usmála.
Shi se zastavila a velkýma očima se podívala na Hiroko. „Díky!“ zapředla spokojeně, přihopsala k ní a přitiskla se k její noze.
Jenom jsem se ušklíbla a zavrtěla hlavou. Hádám, že by měla ráda i nepřítele, kdyby ji řekl nějaký kompliment.
„Přemýšlela jsem o nějaké misi,“ odpověděla jsem na její úplně první otázku. Opřela jsem se o zeď naproti dveřím.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Thu 27 Sep - 11:37

Přišel jsem ke kanceláři a spatřil Hiroko s nějakou kunoichi. "Zdravím " pozdravil jsem je a měřil si je pohledem. Zastavil jsem se pohledem na tygřici/tygru ,který mě zaujal. Připadal/la mi sympatický/a. " Hiroko ,že bys si pořídila tygra? " otázal jsem se jí. Na to že je tam ještě ta kunoichi jsem zapomněl.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 13:11

Usmála jsem se, když se mi k noze přitiskl/a ten/ta tygr/tygřice. Chtěla jsem jí odpovědět ale přišel sem Sho a já na to zapomněla. " Ahoj a ne nepořídila jsem si tygra i když tygři jsou krásná zvířata, jsou na mně moc velcí. " pousmála jsem se. " Ten tygr je od Ayame " odpověděla jsem a vzrakem ukázala na ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Thu 27 Sep - 15:56

Těsně před tím než mi řekla ,že patří Ayame jsem si ji všiml. "Omlouvám se ,že jsem si vás nevšiml ...já jsem Sho ... Sho Rin." Promluvil jsem a natáhl k ní ruku na uvítanou.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 27 Sep - 17:28

Přejela jsem pohledem po Shoovi. „Ayame Takahashi,“ představila jsem se s úsměvem a přijala nabízenou ruku. „A tohle je Shi,“ pokynula jsem směrem k bílé tygřici, která si příchozího měřila zvědavým pohledem, s hlavou nakloněnou na stranu, velkýma očima a vyplazeným jazykem. Lhala bych, kdybych řekla, že to nevypadalo komicky.
Tygřice se odlepila od Hiročiny nohy a pomalým, snad i rozvážným krokem se vydala k Shoovi, hlavu skloněnou s obezřetným výrazem. Sotva se k němu dostala, natáhla hlavu, jako by se ho chtěla dotknout čumákem. To by ale nebyla Shi, kdyby sebou najednou netrhla a neuskočila o dva metry dál.
Zavrtěla jsem hlavou a pobaveně se usmívala. „Je trochu...hyperaktivní,“ ušklíbla jsem se.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Thu 27 Sep - 17:43

" Shi? To je holka? " zeptal jsem se ironickým tonem. Bylo mi jasné ,že by samec neměl vyplazený jazyk. Myšlenkami jsem se pořád navážel ,ale v "dobrém" ,do té tygřice. Když sebou trhla ,rychle jsem uskočil.
" Jsi trochu nebezpečná ,když člověk stojí kolem tebe ...co? " Zadíval jsem se na ni a z kapsy vytáhl obojek. " Nechceš tohle? " Obojkem jsem ji zamával před očima.
Tušil jsem ,že se ji ten obojek nebude líbit ,ale chtěl jsem ji tak Ayame prozkoušet.
Zajímalo mě jak Ayame zkrotí tu tygřici ,když se nebude chovat vhodně ,nebo jak tygřice zkrotí Ayame. Nad touhle myšlenkou jsem se uchechtl. Vůbec jsem je neznal ,ale obě dvě vypadali vážně sympaticky ,slušně atd.
Mým chováním jsem je chtěl jenom prozkoušet ,abych zjistil co si o nich mám myslet a jestli to jak vypadají a působí zvenku ,je pravda .
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 27 Sep - 18:04

„A co sis myslel? Že jsem kluk?“ poslala mu Shi myšlenku plnou - mimo jiné - silně opovrhujícího pocitu. Ten z jejího pohledu ale rychle vyprchal a zase se zatvářila převážně hravě a velice aktivně. Pak viděla obojek.
Usmála jsem se, ale sklonila jsem hlavu, takže se má tvář skryla za záclonou čokoládovo-modrých vlasů. Byly dvě možnosti, jak se tygřice zachová. Buď začne vrčet, vrhne se na něj a obojek mu sebere, nebo bude Shoa k něčemu pokoušet. A vzhledem k její dnešní až děsivě positivní náladě to pravděpodobně bude...
„Zkus se mě tím dotknout. Vsadím se, že se nedostaneš ani ke špičce mého ocasu,“ popichovala ho a vyplázla na něj jazyk.
...to druhé. Samozřejmě. Pobaveně jsem se uchechtla a zvedla jsem hlavu. Probodla jsem Shoa pohledem svých nebesky modrých kočičích očí a zvedla jsem obočí, čekajíc, zda-li přijme Shiinu „nabídku“.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Guest Thu 27 Sep - 18:15

Přišla jsem ke dveřím, když jsem tam uslyšela hluk a otevřela je.
"Přejete si něco?"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 19:17

Dívala jsem se na tu komedii co zde Sho a Shi hrají, když někdo otevřel dveře * No konečně, z toho čekání jsem málem umřela nudou, ikdyž ... co tu přišel Sho začala to být zábava * . " Je zde Raikage ? " otázala jsem se té paní, " Jdu kvůli udělení mise ... a asi nejsem sama " pousmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Guest Thu 27 Sep - 19:57

"No bohužel vás musím zklamat, Raikage se ještě nevrátil z konference. Přijďte později." omluvila jsem svého manžela, i když jsem popravdě začínala mít strach kde je tak dlouho

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sho Rin Thu 27 Sep - 20:01

Jen jsem se uchechtl a přemýšlel jak se zachovat. " No jako bych tohle nečekall "pomyslel jsem si a obojkem ji ještě jednou zamával před očima.
" Rád bych ti ho uvázal " odpověděl jsem ji a dále pokračoval v mé řeči ,která byla spíše sarkastická , " ,ale netuším jak se to používá ,jelikož jsem ještě neměl příležitost ho někomu nasadit." Dřepl jsem si ,abych na ní lépe viděl. Z dřepu jsem ji díval zrovna kolem pusy a obdivoval jak je široká.
" Páni ... tobě se ,ale musí vlézt hodně jídla do pusy ,když ji máš tak velkou " Řekl jsem ji a obojek dal stranou. Nechtěl jsem ji k ničemu dávat příležitost.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Anonymní Fri 28 Sep - 8:27

" Dobře, příjdu později " odpověděla jsem a otočila se spátky abych viděla co bude Sho a Shi dělat. * Sho, Sho, Sho vždycky musí něco dělat co pobaví ostaní * řekla jsem si v mysli. Když Sho řekl Shi, že má velkou pusu, čekala jsem že se urazí.


Naposledy upravil Hiroko Rin dne Sat 29 Sep - 15:04, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Raikageho Empty Re: Kancelář Raikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru