Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vstup do tunelů

+5
Shaky Rokogu
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Neuro Uchiha
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Vstup do tunelů

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 19:28

First topic message reminder :

Vstup do tunelů - Stránka 3 The_Gate

...se nachází na hranici Otogakure.
Vysoká strážní věž, která už dávno není používaná a nikdo o ni nezavadí pohledem, skrývá velmi dobře zabezpečený vstup do tunelů pod Otogakure. V nich žijí všichni členové Akatsuki, v nich se schází, pouze oni v nich nezabloudí a pouze oni vědí, kam se dostanou, když projdou železnou, rozvrzanou bránou věže.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 13:42

Spočiatku som si myslel, že Ryu je v poriadku chlapík, ale teraz keď prišla reč nato, že som najviac zanedbával autority, to som vedel jednoducho vysvetliť. Jednoducho zato mohla moja vzpurná povaha, nemal som jednoducho rád nejaké záväzky voči iným.
„Iste je jasné, že to nemienim robiť naďale..“ Chcel som pokračovať, ale nemohol som, pretože naše zraky sa skrížili. Celým mojím telo prebehla triaška, keď som sa zahľadel do tých jeho nenávistných očí, ktoré akoby kričali, o moju smrť. Celým telom mi prebehli zimomriavky, aj napriek tomu že niekto ako ja sa smrti nebál, pocítil, že môj pud sebazáchovy ostal. Dokonca som o krok ustúpil, stíchol som, z tváre zmizol úsmev.
„Čo..?!“ Roztrasene sa mi ozvalo hlavou, keď to skončilo. Nič som nahlas nehovoril, skôr som chcel aby pokračoval v zadaní úlohy a ja som mohol čo najskôr vypadnúť. Na dôkaz že rozumiem som len jemne trhol hlavou, na znak súhlasu.. To bolo všetko. Vlasy mi padli na moje pravé oko, takže jediné čo mohol vidieť bolo len ľavé, ktorým som však pohľad neodtrhol od neho. Niekedy som bol až príliš odvážny, jednoducho som nemienil uhnúť zrakom.
„Akoby na mňa hľadela samotná smrť.. Akoby som mal presne v tej istej chvíli umrieť. Jeho pohľad bol plný..“


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Ryu Rokuro Wed 17 Oct - 14:16

Sakki... vražedný inštinkt, ktorý sa u každého, kto si prejde vývojom cez hada až v draka, zlepší až na tak vysokú úroveň, že by si ho nie jeden schopný shinobi splietol s genjutsu. To bolo tajomstvo môjho pohľadu. Dostal som Hidea presne do tej situácie, v akej som ho chcel mať.
"Som rád, že je všetko jasné," konečne až teraz som náš vzájomný očný kontakt osobne prerušil a dal mu tak už definitívne vydýchnuť. Nechystal som sa budovať žiadne priateľstvá. Pochopiteľne, chcel som mať s členmi Akatsuki pomerne dobré vzťahy, ale na prvom mieste u mňa stála serióznosť. Nechcel som dopustiť, aby naše ciele skrachovali na neprofesionalite niektorých jedincov. Kvôli akémukoľvek narušeniu morálky, schopnému uškodiť misii, som bol nepochybne skutočne ochotný i vraždiť.

"Tvojou misiou je "on"," hodil som jeho smerom z ničoho nič zvitok, ktorý som mal doteraz pod rukávom a počítal s tým, že sa mu ho i napriek celej tejto udalosti podarí bez akýchkoľvek problémov chytiť. Bola tam fotka neznámeho muža a zopár osobných informácií z jeho života.
"Tento človek, Harugaki Rinchi, zohrával rolu nášho dôležitého špeha v malej, no i napriek tomu stále prosperujúcej ninja dedinke, Kusagakure no Sato. Nanešťastie sa však jeho zámer dostal na povrch a skôr než mal možnosť sám seba obhájiť, trávnatí shinobi ho zajali. Má byť aj s niekoľkými ďalšími zajatcami vypočutý v najbližšej dobe v celosvetovo známej väznici Hōzukijō. Postaraj sa o to, aby neprehovoril," vysvetlil som mu dosť jasne, čo má robiť a ešte za to dodal.
"A aby bolo jasné, nechcem zbytočne prehnaný rozruch. Nechoď tam v Akatsuki plášti a v prvom rade - tú väznicu nechaj stáť. Každopádne by však bolo dobré, aby sa shinobi nezačali vŕtať v tom, prečo bol zabitý akurát Rinchi, preto ti nariaďujem odpáliť celý väzenský blok i s jeho spoluväzňami. Si terorista, myslím si, že ti táto misia sadne ako uliata. Je to práca iba pre jedného človeka, takže s pomocou Sayame nepočítaj. To bude všetko, môžeš ísť," všetky úlohy boli rozdané a mne už neostávalo nič iné len čakať na ich úspešné splnenie.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 15:40

Konečne odtrhol pohľad, a ja som konečne pocítil úľavu. No nijako som to na sebe nedal poznať, stále som mal zaujatú neutrálnu tvár, a hľadel som na neho bez pohnutia. Chcel som byť aspoň v tomto víťaz. Keby som sa aspoň z ním chcel kamarátiť, po tomto sa zdalo, že mu pri najbližšej návšteve zapchám do zadku C4rku. Avšak na túto tému som sa ďalej nevyjadroval, zabudol som na ňu, vykašľal, a tak som radšej venoval pozornosť misii.
„Kto?“ Spýtal som sa, keď povedal on.. Nie som nijaký veštec, ale moja otázka bola zodpovedaná, len čo na mňa hodil zvitok. Bleskurýchle, tak akoby to ani niekto nečakal som ho chytil a ešte rýchlejšie som ho otvoril, pričom som na neho uprel moje oko, prezerajúc si zvitok odhora dolu.
„Nemôžem tam ísť aj tak v Akatsuki plášti..“ Odvetil som jednoducho, zvitok som zroloval a ukryl v zhyboch môjho plášťa, kde som mal aj ukrytého hada, ktorý mal ílom zapchaté uši. Na misiu som sa nevyjadroval, jednoducho som prikývol, čo znamenalo jediné, že rozumiem, viac nepotreboval vedieť. Možno som neuznával autority, ale misie som bral so všetkou vážnosťou a to čo mi je povedané obvykle aj urobím. Aj keď som horká hlava, a často sa stávalo že som musel meniť plány ako ponožky. A on si tiež uvedomoval, že mne povedať aby som nerobil ako terorista rozruch, bolo zbytočné, lebo nejaký určite urobím.
„Niekde som ho stratil..“ Dopovedal som, a uškrnul sa. Plášť bol ukrytý u Sayame, ona ho mala nie ja. To že so mnou nešla na misiu mi neprekážalo, vlastne som bol rád, ak som bol so spojencov, musel som si dávať pozor aby som mu neublížil, ale takto sa budem môcť vyriadiť. Pomaly som sa otočil na mieste, ešte stihol zakývať na rozlúčku a už trochu rýchlejším krokom som sa vydal ku svojmu vtákovi z ílu, ktorý bol „zaparkovaný“ neďaleko, naskočil som na neho a vzlietol k oblohe, mieriac do tej všade známej väznici.

~presun~

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 18:58

Po celou dobu se v okolí vznášely papírky, které však byly skryté ve stínech, popřípadě poletovaly vysoko nad hlavami dvou diskutujících. Možná že Rokuro si jich mohl všimnout, sotva však někdo, kdo mou přítomnost je schopný odhalit jen pouhopouhým zrakem. Jako kupříkladu Hideo.

Z útržků se během několika málo vteřin zformovala postava. Konečně jsem zase nabyla svou podobu, i když by se nedalo říct, že mi poletování ve vzduchu vadí.
"Také jsem zpět." pravila jsem směrem k Rokurovi. Čekala jsem další pokyny.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Ryu Rokuro Wed 17 Oct - 19:19

I napriek Hideovmu odchodu som si bol plne vedomý toho, že pre tentokrát to už bude v poriadku. Stačil mi jeden krátky pohľad do jeho očí na to, aby som pochopil, že on nepatrí k tým, ktorí by si ma dovolili zradiť. Kým si bude poslušne plniť svoje povinnosti, nie je dôvod na to, aby mi čokoľvek prekážalo. Tak či onak som si dával na všetkých problémových členov pozor. Na hlúpe chyby bolo ešte priskoro.
Bude to v poriadku. Jeho misia prebehne bez komplikácií, o tom som presvedčený, pomyslel som si pri pohľade na odchádzajúceho Hidea, ignorujúc jeho poslednú poznámku ohľadom plášťa. Takéto maličkosti ma rozhodne netrápili. Tak či onak, po celý ten čas som si bol plne vedomý prítomnosti ešte jednej, pomerne očakávanej osoby, ktorá sa však doposiaľ nijak neprejavovala. Až teraz, keď sa opäť raz scelila a doslova ako anjel zjavila predo mnou, pohliadol som jej smerom a venoval jej náležitú pozornosť.
"Dobrá práca. Pre tentokrát ho nemusíš sledovať, tá misia je preňho ako stvorená. Zvládne to aj keby si musel počkať priamo až na proces vypočúvania," podotkol som jej smerom a pomaly sa otáčal.
"Urobila si toho už dosť, máš voľno. Oddýchni si ako len uznáš za vhodné," dodal som už len na záver a vošiel dnu do tunelov, ponechávajúc rozhodnutie, či pôjde za mnou, alebo nie, čisto len na Sayame.

...PRESUN...
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 19:27

Mlčky jsem poslouchala Rokurova slova, jeho domněnky, že Hideo misi zvládne bez problému. Popravdě jsem si myslela, to samé. Jen těžko by dokázal zabít jednu jedinou osobu, když vezmu v potaz podmínky jeho mise. Toto určitě splní více než dokonale. Nicméně mě překvapilo, že mám volno. Tak nějak jsem čekala, že budu dělat Hideovi dozor. Na druhou stranu mi to vůbec nechybělo.

Co já uznám za vhodné?

Po menším zaváhání jsem se vydala stejnou cestou jako Rokuro.
Přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Guest Sun 4 Nov - 16:36

Prošla jsem okolo věže a koukla se na nebe.
Protáhla jsem se a zahalila se do černého pláště s kapucí.
Tak jdeme na to. Lehce jsem se pousmála a vydala se pryč.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 4 Nov - 18:21

Objevily jsme se v tunelech a já se podíval po okolí. " ty si skoč teda do těch lázní já si půjdu nejspíš něco vyřídit oznam šéfovi že mise úspěšná ale myslím že Zetsu už u něj byl " Lehce jsem se pousmál a čekal na jeho odpověď.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Nov - 18:29

Tu sú aj lázne? Veď toto sú stoky, žiadne lázne, robíš si srandu? Povedal som a rozmýšľal som, či to naozaj myslí vážne. Radšej by som sa tu moc nezdržoval... Poškrabkal som sa na hlave a začal som sa búchať rukou po bruchu. Oh, takmer som zabudol na toho hada. Čo s ním vlastne je?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 4 Nov - 18:46

Dal jsem ho do jiné dimenze, aby nemohli odposlouchávat náš rozhovor se Zetsuem. Doufám že teda budeš stát na mé straně, ale myslím že bych ti toho hada měl vrátit. " podíval jsem se na něj a zmizl. O 5 sekund jsem se ocitl na stejném místě s 2 hady. Jednoho jsem si dal do své kapsy a dalšího jsem podal jemu. Čekal jsem jestli si ho vezme nebo co s ním vlastně bude dělat " A ano jsou tu lázně jestli se nepletu horké prameny .
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Nov - 19:01

Hovoril som ti, že som neutrálny. Mne ide hlavne iba o moje dobro, to by ti už mohlo byť jasné. Povedal som a vzal som si toho hada, pozrel som sa na neho, chrbátom ruky som mu pár krát prešiel po hlave a potom som ho samozrejme zdvihol za chvost, otvoril som ústa a hada som vcelku zhltol. Oblízal som si pery a pobúchal som sa jemne po bruchu. Výborne, už som si na to zvykol, je to celkom príjemné! Povedal som a zaškľabil som sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Ryu Rokuro Mon 5 Nov - 19:18

Vstup do tunelov bol ako obvykle i napriek svetlu, ktoré sem prenikalo z vonku, veľkou časťou zahalený v nič neprezrádzajúcej temnote. Pravdou ale bolo, že hoci by sa na prvý pohľad zdalo, že sú tunely prázdne, po celý ten čas som sa v jednom z nich nachádzal a vďaka svojim hadom, ktorých rozhodne nebolo málo, mal kontrolu nad celou touto oblasťou. Vo svojej podstate nebolo jediného detailu, ktorý by mi mohol uniknúť a preto po značne rýchlej chvíli som sa na mieste, kadiaľ práve dovnútra vstúpil Shinji a Neuro, objavil i ja. Dbal som ale na to, aby som ich priveľmi nerozrušil a tak som neplánoval nijak zvlášť hlasný príchod, strhávajúc tak na seba všetku pozornosť, naopak. Dostavil som sa sem dosť pokojne na to, aby sa ani len zvuk mojich krokov nerozliehal navôkol. Pre tých, ktorí teda neoplývali schopnosťou cítiť chakru, by sa mohlo zdať, ako keby som sa pri nich objavil čisto z ničoho nič.
"Blahoželám vám k úspešnému splneniu prvej vašej oficiálnej misie," prehovoril som, vynechávajúc pozdravy a iné pre tento rozhovor nadbytočné formality úmyselne stranou.
"Shinji-san, udeľujem ti plné právo na oddych. Zdržuj sa však zatiaľ v tuneloch, čoskoro si ťa vyhľadám. Predtým by som sa však veľmi rád medzi štyrmi očami porozprával s Uchihom osobne," dodal som a chystal sa na blížiaci sa s najvyššou pravdepodobnosťou zaujímavý rozhovor s Neurom.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 5 Nov - 19:31

Po tom co se k nám dostal a zablahopřál nám jsem začal tušit že něco tuší ohledně hadů co jsem udělal. Jen jsem kývl hlavou a dal mu signál že můžeme jít kam bude potřeba..
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 5 Nov - 19:43

Vedľa nás sa objavil náš šéfko a ja som sa na neho pozrel. Nechcel som dať najavo prekvapenie, ale pravdu povediac ma prekvapilo, že sa tu len tak zjavil. Ani ma nenapadlo, že sa v takejto stoke dá tak potichu pohybovať, keď tu bolo počuť aj lietanie muchy na metre ďaleko. Po tom, čo mi povedal, aby som sa zdržoval tu v tuneloch skoro som dostal mrchanemoc, ale nemal som potrebu mu nejak odvrávať a jednoducho som sa jeho rozkazu podriadil. Avšak bolo tu niečo, čo ma prekvapilo. Šéfko pravdepodobne vedel, že Neuro má niečo v pláne. Krátko som sa na oboch pozrel a potom som sa pousmial. Cháápem, už sa odpracem, ešte to tu úplne nemám preskúmané, dúfam, že si ma nájdete, Boss. Povedal som a pomaly som odkráčal preč. Popri zvuku mojich krokov mohli obaja počuť nadávky, ktoré som mieril na celý tento areál, ktorý sa považoval za sídlo Akatsuki.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Ryu Rokuro Mon 5 Nov - 19:53

Naposledy som si pohľadom premeral odchádzajúceho, nadávajúceho Shinjiho, nijak sa však na jeho adresu nevyjadrujúc, keďže vonkoncom nebol ani najmenší dôvod. Ten, na koho som sa plánoval sústrediť, bol Neuro, ktorého akcie sa mi pochopiteľne vôbec nepozdávali.
"Či už som sa o tom zmienil, alebo nie, rád by som ti pripomenul, že moje hady so mnou z istého dôvodu dokážu telepaticky nadviazať kontakt. Nemyslel si si snáď, že by som si nevšimol, ako si ich násilne vynechal z tvojho rozhovoru so Zetsuom," poznamenal som na úvod, objasňujúc mu tak už definitívne, o čom sa s ním plánujem zhovárať.
"Veľmi rád si vypočujem vysvetlenie," dodal som ihneď potom a už len ticho vyčkával.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 5 Nov - 21:09

Zetsu sloužil mým předkům, tak jsem se ho chtěl zeptat na pár otázek ohledně mého rodu, do kterých tobě ani Akatsuki nic není nemám li pravdu? Své soukromí si snad můžu ponechat. " Nad svou odpovědí jsem se pousmál, protože jsem jí měl lehce promyšlenou již do předu a tušil jsem že se bude ptát zrovna na tohle " Navíc nikdy si neříkal že jestli nebudeme mít hady tak nás vyloučíš z Akatsuki a hned na to je mám zpátky. Nemám rád když se někdo šťourá v mých osobních záležitostech. Mise je splněna a Zetsu pracuje pro Akatsuki ještě něco? " Řekl jsem lehce naštvaným hlasem a chystal se pomalu odejit.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Ryu Rokuro Mon 5 Nov - 21:36

Ochotne som si vypočul, čo mal Neuro na srdci, nepoľavujúc však ani pri najmenšom na ostražitosti. Miestami mi to pripadalo, ako keby neprejavoval dostatok úcty, čo som však pre tentokrát nemal ani pri najmenšom chuť riešiť. Boli iné veci, na ktoré som sa potreboval sústrediť.
"Tak súkromie. Je pravda, že si ho sem priviedol a on si naozaj začal plniť svoje povinnosti. Nezáleží vonkoncom ani na tom, čo presne si mu tam vlastne povedal, výsledok je rovnaký, avšak," pozastavil som sa nad jeho poslednými vetami a prejavil očividne nie práve najlepšiu náladu.
"Ak je niečo, čo nemám rád ja, tak je to nerešpektovanie stanovených požiadaviek. Osoba na tvojej inteligenčnej úrovni si je isto vedomá toho, že snaha obísť celú tú záležitosť s hadmi slovíčkarením v mojom prípade nikam spieť nebude. Pre tentokrát to nechám tak, ale varujem ťa - nech ťa ani nenapadne skúšať to znova. Pri prvom náznaku opätovného úmyselného schovávania akýchkoľvek informácii pred mojimi hadmi bez môjho zvolenia to budem brať ako potenciálny pokus o spiknutie, ktorý potrestám rovnako ako by som potrestal akúkoľvek inú formu zrady. Dúfam, že je všetko jasné," upozornil som ho a ešte predtým, ako by na mňa mohol zareagovať, som ešte dodal.
"Nechcem počuť žiadne výhrady. Teraz choď, platí pre teba to isté čo pre Shinjiho. Máte povolenie robiť si na nejaký ten čas, čo uznáte za vhodné, samozrejme nie v mene Akatsuki, ale sami za seba. Budete však po celý čas pod mojou prísnou kontrolou, až kým si vás prostredníctvom Sayame nezavolám a nezadám vám novú úlohu. To je všetko," dohovoril som a dal mu najavo, že si neprajem, aby reagoval. Ako náhle bolo všetko vybavené, jednoducho som sa vybral preč.
...PRESUN...
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 5 Nov - 21:56

Pff otravný pomyslel jsem si v hlavě a pomalu zmizel pomocí své techniky.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 24 Dec - 14:42

Došel jsem do tunelů, kde jsem si lehl na kámen, který byl před branou a relaxoval, přemýšlel jsem o životě, hlavně o tom, co budu dělat. Spát se mi nechtělo, číst taky ne, asi bych si mohl zatrénovat. Sednul jsem si a opřel o kolena. Chjo, zase taková nuda, no nic jdu se projít. řekl jsem si asi sám pro sebe a šel hlouběji do tunelů.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Akasuna no Zen Sun 30 Dec - 22:57

Tunelom som sa dostal až k východu. Vyšiel som na čerstvý vzduch, ktorý bol aj pomerne chladný a tým tiež osviežujúci. Zhlboka som sa nadýchol, aj keď vďaka maske tej sviežosti veľa neprešlo. Po krátkom státí a dívaní sa na nočné okolie som sa opäť z miesta pohol. Zakotvil som len zopár desiatok metrov od vchodu. Posadil som sa na chladný, no pritom pre mňa dostatočne pohodlný kameň, a oprel som sa o kus rozpadnutej steny, ktorá bola asi v minulosti ešte časťou veže, ktorá sa týčila neďaleko za mojim chrbtom. Nudil som sa, to bolo isté. Ale zároveň mi to zatiaľ tak veľmi neprekážalo. Vedel som, že sa to už čoskoro zmení, a že všetci budú mať čo robiť. Úplne všetci...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 31 Dec - 0:26

Stále som sestričku držala za ruku. Vyšli sme spolu z tunelov a plánovali sme ísť užiť si zimu niekam, kde bolo veľmi veľa snehu a zimy. Nemohli sme však ísť do Tetsu a tak som mierila priamo do Konohy. Síce boli na naše hlavy vypísané až kacírske odmeny.. platili iba v Tetsugakure no sato a na hraniciach Tetsu no Kuni. Keby nás chcel hocikto zastaviť či chytiť, nemohol by.. aspoň nie po právnej ceste. Keď sme odchádzali, všimla som si ešte Shinteia, ktorému som kývla rukou na pozdrav. Následne sme sa stratili. Vstúpili sme priamo do opustenej veže, z ktorej už nebol taký problém preskočiť na hradby a odtiaľ preč z Otogakure no sato.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 31 Dec - 0:40

Napokon som skončil v tuneloch či aspoň v ich okolí celkom sám.
Čakať na ostatných členov už asi nemalo význam, takže som sa rozhodol vyraziť tiež do sveta, aj keď sám...
Presun..


Post neplatí! xD


Naposledy upravil Shintei dne Mon 31 Dec - 1:03, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Andi Dors Mon 31 Dec - 0:45

Yui

Celou cestu mě vlekla sestra, jediné co se mí zmýtalo jestli nebude nějaký problém. Žádné tra ble. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 4 Jan - 16:22

Vstup do tunelů - Stránka 3 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Po dlhej chvíli preletel prudký závan vetra okolo osamotenej postavy. Shinteovu myseľ v rovnakom momente napadla rovnaká myšlienka, sprevádzajúca rovnaký hlas. Mohutný hlas, ktorý sa rozliehal len v ich mysliach a ušiach, okolie nebolo vôbec narušené žiadnym zvukom.
,, Akatsuki porada je práve zvolaná. Kto sa nachádza v Otogakure no Sato nech sa okamžite dostaví do Slnečnej haly. Členovia, ktorí sa nachádzajú mimo nech si nájdu bezpečné miesto kde sa budú môcť zapojiť. S každým sa porozprávam osobitne."
Zaznel mohutný hlas, no spojenie nebolo prerušené. Čakalo sa na pripojenie.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Akasuna no Zen Fri 4 Jan - 17:48

Už hodnú chvíľu, čo chvíľu, ubehlo aj pár dní a ja som ešte doteraz vysedával pred vstupom, so zavretými očami. Okolie mi nevadilo, takže som ignoroval všetky možné elementy, ako napríklad aj zimu. Nepatril som zrovna k tým, čo by im vadil chlad. Možno sa to vyrovnávalo práve s mojou povahou..
Stačil však len krátky, ale zato prudký závan vetra, a moje oči sa po tej dobe zas otvorili. Tak ako som aj predpokladal, to že ma donútil spozornieť nebolo len tak, to sa mi hneď aj osvedčilo..
Hlas v mojej hlave uviedol stručný "oznam", po ktorom som sa postavil na nohy..
Keďže som bol blízko haly, jednoznačne som sa mohol už chystať cez tunely dnu. Takže to bolo jasné, stačilo sa už iba pripojiť, aby sa nemuselo čakať...alespoň teda, nečakať na mňa...
Presun..
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 3 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru