Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vstup do tunelů

+5
Shaky Rokogu
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Neuro Uchiha
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Vstup do tunelů Empty Vstup do tunelů

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 19:28

Vstup do tunelů The_Gate

...se nachází na hranici Otogakure.
Vysoká strážní věž, která už dávno není používaná a nikdo o ni nezavadí pohledem, skrývá velmi dobře zabezpečený vstup do tunelů pod Otogakure. V nich žijí všichni členové Akatsuki, v nich se schází, pouze oni v nich nezabloudí a pouze oni vědí, kam se dostanou, když projdou železnou, rozvrzanou bránou věže.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 15:35

Seděl jsem nějakou dobu na stážní věži a pozoroval okolí. Přemýšlel jsem nad vším, co se poslední dobou událo, i nad tím proč vlastně existuji.Poupravil jsem si černo-bílý plášť a přejel ho očima. Vy všichni jste asi také mrtví...Pravděpodobně sjem udělal blbost že jsem odešel.Zamrkal jsem překvapeně a pozvedl hlavu směrem k nebi.Stiskl jsem pevně rukojeť svého meče a zavřel oči.Děkuji..za vše,seskočil jsem dolů z vysoké věže a dopadl na studenou zem.S kamenným výrazem jsem prošel vchodem a ještě naposled se zastavil u staré železné brány.Pohl jsem ústy, což připomínalo něco jako úsměv, a zmizel jsem v útrobách věže.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 20:11

Nad Otogakure sa vznášal vták. Na tom by nebolo nič divné, keby ale nebol z ílu. A keby nebol takej veľkosti, nepravidelného tvaru, plný výbušnín, a nesedel na ňom maniak, na ktorého by sa bál aj ten slávny terorista Usama bin Ládin. Len čo vták dosiahol istého bodu, postavil som sa, a zoskočil strmhlav dolu, a len tesne pred dopadom som sa stihol pretočiť a dopadnúť na mäkkú vodnú hladinu, kde som vďaka čakre v pohode dopadol. Pomalým a sebaistým krokom plným elánu som prechádzal bránou, ktorá viedla do tunelov. No všimol som si, že som tu nebol sám, a moje jediné oko, ktoré bolo vidno prešlo pomaly na Takera, ktorý kráčal k veži.
"Hoy.." Začal som.. "Tak ako dopadol hon? Hmm?" Spýtal som sa s miernym úškrnom, keďže tu s ním nebol a on sa zdal plný síl, asi mu to nevyšlo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 20:24

Už jsem pomalu vkráčel do tmy, kterou tvořil stín věže, ale vyrušila mě nějaká cizý, pozoruhodná chakra. Z ničeho nic jsem se zastavil a po tichém nárazu na vodní hladinu jsem čekal kdo to asi může vyjít. Po jeho zbrklého pozdravu jsem usoudil že nebude moc inteligentní, nebo při nejmenším vychovaný. Otočil jsem se a prohlédl si jeho plášť, počemž jsem přelétl očima celou jeho postavu. Zlatavé dlouhé vlasy, které byly svázané do culíku na vrcholu hlavy. Znovu jsem ho přejel pohledem a pootevřel ústa. ''Hon..nejsem si jistý o čem mluvíš'', řekl jsem pevným, ale chladným hlasem a neměnil svůj kamenný výraz. Další člen Akatsuki.. Bylo by dobré trochu si ho 'oťukat'

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 20:34

Než však stihol zmiznúť v útrobách bludiska pod zemou, zastavil sa a ja som mal možnosť zahliadnuť Takera. Možno som nebol génius, no čo sa týkalo informácií, vždy som ich mal mnoho. Tichým krokom som sa vydal dopredu, pretože stáť takto pred bránou nebolo práve najbezpečnejšie, keďže dedinčania o nás nevedeli nič. Prešiel som mosadznou bránou, ktorá sa za nami zatvorila, a v strede dlhej chodby, ktorá viedla ďalej do nášho úkrytu, som sa zastavil. Pretočil som sa na päte, aby som an neho videl, a prešiel ho pohľadom, akoby som všetko scanoval, a bola to pravda. Prehľadával som ho svojím Eye Scope, až som skončil na hlave, a znova som svoje oko skryl v blonďatých vlasoch, ktoré zakrývali moju tvár. Moje oči sa stretli s tými jeho, keď som zo seba dostal.
"Počul som o tvojom love na istého Uchíhu.. Hmm!" Na tvári sa mi zjavil nebadateľný úsmev.. "Asi nedopadol najlepšie.. Hmm!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 20:46

Pozoroval jsem jeho pohyby a přemýšlel nad jeho pravým okem. Copak to může být? Pravděpodobně to nebude sloužit jako páska přes oko.. Že by nějaký 'foťák' v oku? Co to může mít za funkce.. Přibližování, nebo dokonce... Že by ochrana proti nějakým technikám? Zkoumavě jsem si ho prohlédl a přešlápl. Věděl jsem že to tu není moc bezpečné, a on pravděpodobně také. ''Uchihové.. Proč bych sledoval jednoho z těch neschopných imbecilů?''Řekl jsem potišeji a sledoval zabírající se bránu. ''A i kdyby..Nikomu do toho nic není'',řekl jsem pevným hlasem a pocítil menší průvan, který se teď táhl celou chodbou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 20:57

Zatiaľ čo on rozjímal nad mojím okom, ja som pozoroval celú jeho postavu a prehrával si ju v pravom oku na foťáku. Podľa stavby tela a pohybov, som usudzoval že sa zameriava viac na rýchlosť ako na silu. A podľa meča som ho priradil na boj z blízka. To bolo zatiaľ všetko čo som dokázal usúdiť.
"Neviem, možno ich oči? Hmm?" Spýtal som sa stále s tým istým provokačným úsmevom..
"No zdá sa že to nevyšlo, a ako vidím, asi si skôr zdupkal čo? Hmm?" Zaryl som si do neho, to ma trochu aj bavilo, no skôr som chcel zistiť niečo o jeho povahe.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 21:05

Stále mě pozoroval tím podivným pravým okem a to mě značně znervozňovalo. Pochybuji že dělá něco co vede k boji.. Nebo snad?''Jejich oči... nestojím o něco takového.''Řekl jsem stroze.Bylo mi jasné že ty jeho kecy nejsou jen tak a přemýšlel jsem proč tak by to mohl dělat... Chce si mě ozkoušet?Nebo mě vyprovokovat k útoku? Co je vlastně zač.. Je vůbec doopravdy členem Akatsuki?''Slyšel jsi..Takže jsi mě sledoval ?''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 21:16

Vyzeralo to, že ho len tak ľahko k útoku nevyprovokujem, a sám som prvý zaútočiť len tak z ničoho nič nechcel. Preto som zvolil inú taktiku. Ruky som si založil za hlavu, akoby sa nič niedialo, ďalej som sa usmieval, ale vlasy mi znova zakryli pravé oko, takže som ho videl len na ľavé.
"Jasné, jasné.. Každý o ne stojí, teda až na mňa, pretože to jediné je na nich cenné. Hmm!" Odvetil som, a pomaly sa posadil, oprel o chladný múr tunelu a skrčil si nohy.
"Nebolo to ťažké, ale nie, nesledoval. Bol som v Sune na malom výlete, než som bol nútený zmiznúť.. A zahliadol som teba. Ako prenasleduješ istého Uchíhu, načo sa otáčaš a utekáš..Hmm! "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 21:25

''Když tak nad tím přemýšlím.. Asi právě tebe budou zajímat nejvíce když se mě ptáš na takové věci.. Nebo prostě nejsi normální a nechceš být sám, ta ksi hledáš nějaké přátele.. Promiň jestli tě zklamu ale jdi hledat jinam'',řekl jsem dostatečně hlasitě a pootočil se na bok.''Jenom slabí a neurození lidé chcou cizí doujutsu.. Jen tací kteří nemají vlastní sílu dost velkou, tak jí musí někomu ukrást. Pro mě jsou tací lidé odpad'',dopověděl jsem a otočil se k němu zády úplně.''Už se setmělo, skoro nevidím ani na krok. Jestli už nemáš nic na srdci pravděpodobně se přesunu dovnitř'',pronesl jsem a pootočil trochu hlavu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 21:32

Bol som výbušný človek, a nazvať ma slabochom ktorý kradne Sharingan.. Nie.. Sharingan! To Doujutsu, ktoré som tak nenávidel, tých ľudí ktorý sa hrali na pánov len preto že mali dobré gény. Jednoducho som vybuchol, s mojou povahou. Len čo sa otočil, natiahol som k nemu ruku, kde sa na dlani otvorili ústa, a z nich vyletel malý vtáčik C1, ktorý mieril k jeho hlave.
"Nepotrebujem Sharingan, som omnoho viac.. Hmm! KATSU!" Znel som kľudne, až na posledné slovo, ktoré somzakričal, vo chvíli keď preletel vták okolo jeho hlavy. Ten vybuchol.. Nezabilo by ho to, ak by mal šťastie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 21:42

Uslyšel jsem nějaký rychlejší pohyb a pootočil hlavu, kde to náhle na mě letěl nějaký podivný pták, který mě v sobě určitě chakru. Poslouchal jsem jeho slova s klidem, dokud jsem neuslyšel to poslední. Výbuch?! V té samé sekundě jsem vytáhl v obrovské rychlosti meč ale už jsem nestihl onen objekt rozseknout. Rychle jsem uskočil co nejdále jsem stihl a dal si ruku s mečem před obličej. Výbuch mě odhodil do jedné ze zdí této malé chodby. Jen jsem se oklepal a odhodil na zem hadr z mého rukávu na pravé ruce, která to odnesla nejvíce. ''Útočit na nepřipraveného...Chtěl jsi mě'',nedořekl jsem slovo a stál jsem v tu samou chvíli asi dva metry za ním, přičemž jsem v nepozorovatelné rychlosti vytáhl a zatáhl meč. Tento útok je neposřehnutelný a má prvky samurajského umění, vyhne se mi buď člověk s doujutsu a nebo velmi zkušený ninja.''To byl Gokei...''Řekl jsem s klidem aniž bych se otočil a čekal na to, jestli jsem mu rozsekl ruku, nebo se vyhnul.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 21:53

Okamžite ako vták vybuchol, som strčil obe ruky do dvoch batôžkov po boku, naberal som íl do mojich dvoch ďalších úst, kde som ich spracúvaval na výbušný íl. Všimol som si ako vysúva meč z pošvy, takže som vedel že je zle nedobre, a že sa asi uhne, v čo som aj dúfal, pretože zabiť som ho nechcel. Počúval som ho, nejak som na sebe nedával nič poznať, no mienil som uskočiť. Nebol to nijaký ťah proti nemu, ale vedel som jasne že je súper na blízko, a ja rád bojujem na diaľku. Takže som sa vyhol len vďaka šťastiu, aj keď si to odniesol časť plášťa, ktorý sa na boku trochu natrhol.
"Je rýchly!" Prebehlo mi hlavou, než som pri tom skoku dopadol na všetky štyri, pričom som z pravej ruky vypustil za hrsť malých pavúčikov, a postavil sa, žmýkajúc ľavou rukou. Teraz som od neho bol ďaleko, a len som čakal, kým pavúci zaujmú dobrú polohu.
"To bolo ubohé.." Poopravil som ho v názve, načo som sa uškrnul a pocítil že aj v ľavej ruke je íl pripravený.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 22:03

Vyhl se tomu, aniž by o mě věděl,aniž bych udělal před tím jediný tah?!Znovu jsem si v mysli přejel celou situaci a trochu se uklidnil.Skočil dřív než jsem to použil, i když to bylo asi jen o dvě sekundy. Byla to náhoda.Pomyslel jsem a otočil se k němu čelem.''Takže..Bych to neměl brát na lehkou váhu co?''Řekl jsem s klidem v hlase a stiskl rukojeť meče. neměl jsem v plánu používat své kekkei genkai..zatím. Tak jdeme na to.Shunshinem jsem se objevil asi půl metru před ním a rychle po něm sekl mečem, který mu směřoval na břicho, aby to nemohl přeskoči,nebo se sehnout a opětovat mi útok. věděl jsem že musím být u něj co nejblíže a že neodpálí v tuto dobu žádné bomby, pokud to není sebevrah.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 22:17

V hlave mi to pracovalo o sto šesť, a ja som si vyhrnul pravé oko. Jeho rýchlosť som vážne podcenil, no moja veľmi za ním nezaostávala.
"Je dosť rýchly, a podľa všetkéhé sa špecializuje na boj s mečom.." Pohľad mi skĺzol na práve spomínaný meč. "Vyhol som sa tomu len náhodou, ale nie vždy môžem mať šťastie, musím sa od neho držať čo najďalej a útočiť z tieňa.." Zamyslel som sa a nastavil ľavú dlaň pred seba a on mohol zahliadnuť pravú podstatu môjho boja, moje ústa na dlani.
"No doteraz si to asi nebral na nijakú, a to si Akatsuki.." Posmešne som zo seba dostal, no to už stál priamo predo mnou. Rozšírili sa mi zreničky, toto som nečakal, a tu ani šťastie nepomôže. Musím byť rýchly! Z ruky my vyletela, no skôr som z nej vypľuvol za hrsť spracovaného ílu, do ktorého sa zapichol meč a ja som mal šancu uskočiť, keďže táto mäkká hmota meč zastavila, no nie úlne, a ja som pocítil tupú ale dosť silnú bolesť vďaka rýchlosti v oblasti brucha. Bola to výbušná hmota, ale takto blízko som si nemohol dovoliť to nechať vybuchnúť. Nie toľko ale..
"Katsu!" Zreval som, keďže som nechal jedného pavúka pri mne na prípadnú obranu, teraz vybuchol v takom smere, aby bol nútený odskočiť do prava alebo dozadu, kde sa už hromadili ďalší pavúci, pripravený vybuchnúť. Nebol to mocný výbuch, nemohol ho ani vlastne zraniť, ale len odhodiť do smeru pavúkov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 9:28

Od organizace do které jsem se přidal jsm dostal zprávu ať se přemístím do těchto tunelů, které mě zavedou k mému cíly. Šel jsem s klidem dál a uslyšel jsem hluk. Klidným a pomalým krokem, zabalen v rouchu Akatsuki jsem šel rovně tunelem. Viděl jsem zde 2 postavy jak se mezi sebou hašteří. Stál jsem kousek od nich a sedl si na skálu. Nevěděl jsem co se stalo, ale výbuch byl cítit i slyšet určitě i v dalších chodbách tohoto tunelu.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 11:37

Pomalu jsem kráčela tunelem a listovala v knížce, všude bylo ticho které narušovaly jen mé kroky. Ušla jsem pár metrů a ozval se výbuch, na chvíli jsem se zastavila a hleděla do tmy před sebe. To jako vážně? Zaklapla jsem knížku a šla dál, stačilo pár kroků a uviděla jsem dvě bojující postavy. Obešla jsem je a opřela se o zeď. Členové Akatsuki...a bojují mezi sebou. Idioti... Nezúčastněně jsem otevřela knížku a začetla se. Ve skutečnosti jsem občas zvedla oči od stránky a sledovala je abych zjistila co umí.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 23 Sep - 11:58

Došla jsem svým tunelem na mé tajné místo ve sluneční hale, který byl celý zahalen temným stínem, tudíž tam vidět nebylo. Slyšela jsem ještě v tunelu zdroj toho hluku a otřásání celé hlavní budovy.
Jen jsem zakroutila hlavou a zvedla jsem ruku. V ten moment se těla těch dvou, kteří byli v sobě obalilo po hlavu černou hmotou něco mezi krystalem a bahnem a ztuhla, v té tmě nebylo skoro ani poznat co to je.
Jsi na ně moc milá
Věř mi, kdybych mohla, zabiju je, ale jsou důležití pro můj plán. Utvrdila jsem Nibi a pak se sebrala a stejnou cestou odešla, však on jim to šéf vysvětlí co se teď stalo.

(ta hmota se do deseti minut rozpadne sama po vašem reagování na tento příspěvek)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 12:09

Oblečený v čiernom plášti, ktorý mal na sebe vzor červených mráčikov, ktoré odkazovali na organizáciu, ku ktorej som patril aj ja som vstúpil do tajných tunelov a pomaly, so širokým úsmevom na tvári som kráčal ďalej. Na chrbáte som niesol červenú kosu, na pravom boku som mal pripevnenú dýku a na ľavom bola kama a taktiež meč s dlhšou rúčkou, ktorý sa mečom takmer ani nedal nazývať. Spokojne som si kráčal akoby som práve niekoho zabil keď som zrazu začul nejaký hluk. Ostatný členovia? To som zvedaví, čo to zas má znamenať... Pomyslel som si a prešiel som odbočkou tunela až som sa dostal k nim. Všimol som si, že sú dvaja z nich v nejakej hnusnej hmote. Nedalo mi to a tak som sa hlasne zasmial. Čo to tu je? Snažili ste sa bojovať? Bezo mňa? Spýtal som sa a znovu som sa zasmial. Porozhliadol som sa okolo a v tme som si všetkých prezeral a potom som sa k nim priblížil a čakal som na ich reakcie. Nechcel som sa samozrejme do ničoho zapliesť, keďže nechcem mať problémy a nechcem taktiež skončiť na kúsky. Na tvári som mal stále široký, psychopatický úsmev a vypadal som celkom hrôzostrašne, ale veril som, že s ostatnými to ani nehne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 12:15

Když jsem viděl co se stalo jen jsem se pousmál a prošel kolem nich. Nechat se chytit do pasti, jak ubohé. S myšlenkou že se nechali chytit do pasti nějaké třetí osoby a nemůžou nic dělat jsem je tedy obešel, avšak tu osobu která je chytila do té pasti jsem absolutně nevycítil, takže tu musela být opravdu silná osoba což mě velice lákalo.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 13:32

Ty dva byly znehybnění, zaklapla jsem knížku a hodlala odejít. Už tu nebylo nic co by mě zajímalo, podrbala jsem se ve vlasech a vydala se dál. V půlce cesty jsem zachytila v letu vlaštovku a přečetla si vzkaz. Papírek jsem přeložila na půlku a použila ho jako záložku do knihy. Ušla jsem pár kroků a zmizela.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 13:33

Výbuch mě odrazil zase zpět, přičemž jsem se přetočil od 180 stupňů a dal si obě ruce křížem, před hlavu aby mě výbuchy nějak vážně nezranily. Když jsem dopadl, ucítil jsem chakru nějakého dalšího člověka. Prudce jsem sebou trhl a pootočil se. Další člen akatsuki?Pomyslel jsem a otočil se zpět na Hidea. ''To bylo slabé.. A to si říkáš ninja?''Řekl jsem provokativně a čekal že udělá nějaký větší útok, ale z čista jasna jsem se nemohl hýbat. Podíval jsem se na své nohy, které byli obaléna podivnou, černou hmotou. Pomalu to šlo víš a víš, dokud jsem nebyl pokryt prakticky celý. Z ničeho nic se tam objevili asi další tři členové Akatsuki. Co si o sobě myslí.. Takhle sem nakráčet a prostě to ukončit? Otočil jsem se na ní a s chladným pohledem jí pozoroval. Mrcha..Otočil jsem se zpět na hidea a čekla jeho reakci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 13:35

Ticho... nič iné ako neznesiteľné ticho. Všetci zrazu stíchli a ja som to nemohol vydržať. Preto som sa rozhodol, že odtiaľto odídem. Nedokázal som sa pozerať na ľudí, ktorý si ma furt iba obzerajú a nič nehovoria. Úškľabok mi z tváre hneď zmizol a nahradil ho vážny výraz. Prechádzal som tunelmi a každý môj krok sa ozýval všade naokolo. Som zvedaví, čo bude teraz... Stavím sa, že to niektorý z nich nevydržia a skončia mŕtvy. Ale zasa sa môže stať, že zomriem aj ja... Rozprával som sa sám so sebou, čo som robil dosť často a veľa ľudom to vadilo. Potom som sa znova doširoka usmial sa pokračoval som: Počkať... to sa nestane, som predsa nesmrteľný, nie? Povedal som si a zasmial som sa. Potom som si všimol, že ku mne letí nejaké papierové lietadielko. Chytil som ho do dlane a roztvoril som ho. Na papieri bol nejaký odkaz. Aha... Povedal som si a papierik som si dal do vačku a pridal som do kroku. Smeroval som do miestnosti, kde sa mala odohrávať prvá porada. Som zvedavý, ako to bude vypadať! Povedal som s úsmevom a zašiel som za zákrutu v tuneli.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 13:56

Ako ho pomaly odhodilo do ďalšieho klbka pavúkov, ktorých som už odpáliť nechcel, inak by som ho tu prizabil, stalo sa niečo divné. Okamžite ma obalila nejaká divná čierna hmota, ktorá dosť dlho držala, kým neopadla a ja som nepocítil voľnosť..
"Takto ma oberať o slobodu.. Pff.. Hmm!" Boli to však len moje myšlienky, keď mi zrak skĺzol na ďalších troch členov Akatsuki, ktorý tadiaľ prešli. Asi sa niečo dialo, keď sa tu zrazu všetci natrepali, no najviac ma zaujalo to, kto si ma dovolil prerušiť.. No dosiahla svoje, ja som sa ukľudnil a pohľad strhol na Takera.
"Máš ty ale šťastie, dnes ešte budeš žiť.." Rýpol som ešte trochu, načo som prešiel ku kôpkam pavúkov a začal ich vraciať naspäť do batoha.
"Čo to bolo? Hmm?" Spýtal som sa po chvíli ticha, keď všetci odišli, Takera.. zatiaľ čo som pomaly krášal chodbami.. niekam..

~presun~

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 14:00

Ona hmota se z ničeho nic rozpadla a já zůstal stát na zemi. Propíchl jsem Hidea pohledem a nadřaděně odvrátil svůj pohled pryč.''Štěstí? Každý někdy umře, pravděpodobně by bylo i lepší umřít teď tak proč štěstí?''Řejl jsem zamyšleně a znovu se nad ním zastavil pohledem. ''I když..Dnes to na mou smrt opravdu nevypadalo'', řekl jsem s klidem v hlase a pozastavil se nad jeho poslední otázkou. Skrčil jsem se a vzal onu hmotu do ruky. ''Vážně netzším, jen vím že to je.. Silné.''Hned jak jsem to dořekl tak jsem zmizel pomocí shunshinu ve stínu, abych to nebyl já, kdo tam bude poslední v hale.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru