Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vstup do tunelů

+5
Shaky Rokogu
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Neuro Uchiha
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Vstup do tunelů

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 19:28

First topic message reminder :

Vstup do tunelů - Stránka 4 The_Gate

...se nachází na hranici Otogakure.
Vysoká strážní věž, která už dávno není používaná a nikdo o ni nezavadí pohledem, skrývá velmi dobře zabezpečený vstup do tunelů pod Otogakure. V nich žijí všichni členové Akatsuki, v nich se schází, pouze oni v nich nezabloudí a pouze oni vědí, kam se dostanou, když projdou železnou, rozvrzanou bránou věže.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 6 Jan - 18:14

Po průzkumné cestě jsem se vracela zpět do sídla Akatsuki, těšila jsem se na odpočinek. Jelikož jsem vstoupila do tunelů tak mi z pod pláště vylezl Dyui.
"Vyspal ses?" Otevřel tlamičku, zívnul a jen kývl.
"S tebou se pořádně nedá mluvit." ušklíbla jsem se a pokračovala dál (přesun)
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Guest Sun 6 Jan - 23:01

Vstoupila jsem do tunelů a s opět neutrálním výrazem jsem šla dál. Ačkoliv jsem spoustu otázek, možná u hněv tak to na mém výrazu nebylo vidět ani trochu. Pohodila jsem vlasy a s povzdechem šla dál.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 7 Jan - 16:32

Konečně jsem došel až sem, docela nepozorovatelně, to jsem byl rád. Měl jsem dokonale znuděný, výraz, měl jsem v plánu si cestou koupit ještě lízátko, které měla Seina, ale co, Vůdce řekl ihned směrem sem, tak to udělám. Nevadilo mě to, přeci jen byl jediný koho poslechnu. No, každopádně jsem to měl namířeno přímo do pokoje, byl jsem docela unavený, takže jsem si šel dát 20.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 7 Jan - 16:38

Z tunela som vyliezol až von pred vchod, kde som to po asi tých dvoch dňoch sedenia na mieste už spoznával celkom dobre. Presunul som sa na rovnaké miesto, zároveň aby ma mohli tie dve zazrieť keď vyjdu. Zatiaľ som sa zadíval niekam do diaľky, popravde som sa už akosi nevedel dočkať, len to nechanie ho nažive mi trošku nevyhovovalo. Ale ak to bol zdroj informácii, tak som to hodlal teda aj splniť. Zatiaľ som si ešte aj vytiahol jednu z fotiek, tú na ktorej je daná osoba staršia, a len tak som si ju prezeral. Musel som si zapamätať aspoň niečo z toho, okrem tých vlasov a očí. Hocijakú poznávaciu vec, čo však samozrejme na už starej fotke je ťažko nájsť...
"Zrejme to bude konečne niekto schopný...po toľkom čase", zašomral som si a tak som teda čakal, a len čumel na fotku...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 7 Jan - 17:14

Pomaly som vychádzala z tunelov jediným vstupom aj výstupom, o ktorom som vedela. Ubezpečovala som sa, že je z mnou stále moja sestrička, ktorú som si momentálne nepustila od tela ďalej než na dva metre. Cítila som z nej hnev za to, že si ju niekto dovolil zobudiť .Chápala som ho, tiež som bola nahnevaná no môj hnev mal počiatok v tom blbom psovi, ktorý sa mojej sestričky takmer dotkol. Preto som však na ňu musela teraz dávať pozor. nechcela som, aby z amoku zaútočila na Shintea s ktorým sme túto úlohu dostali. Ten tam už čakal a pozeral sa na fotku. Zastavila som sa kúsok od neho a na tvári sa mi objavil úsmev. Kto vie, prečo som stále a stále na ňom ten úsmev mala.. možno to bola len sakra dobrá pretvárka.
"Shintei-senpai." Pozdravila som ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 7 Jan - 17:26

Konečne sem prišli, trvalo im to teda dosť dlho nato, že ja som sem prišiel za menej než dve minútky. Ale zas ony spali, ja som také niečo narozdiel od ostatných neprevádzkoval. Kývol som im obom hlavou aspoň na to pozdravenie, a fotku som si ukryl opäť vo vrecku plášťa. Prezrel som si ju dosť krát, aj som si ju pamätal bez toho, aby som sa na ňu díval. Dvihol som ruku a vynoril ju z rukáva plášťa, až som ju dvihol ku klobúku. Ten som si len ťuknutím prsta sklonil ešte nižšie, takže som kukal vlastne už cez fakt krpatú medzierku, ktorá mi ale úplne stačila...
"Ide sa", zašomral som a dal som sa do chôdze. Cieľ bol jasný, a dalo by sa povedať že istým spôsobom som sa nato aj...tešil...
Presun..
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 7 Jan - 17:45

"Ah.. toľko to elánu hneď po ránu.." Zamumlala som skôr pre seba, na čo som hodila po sestričke jeden z mojich úsmevov. Neostalo mi nič iné, len následovať Shinteia. Chcela som to mať čo najrýchlejšie za sebou, zároveň som sa však nemohla dočkať, že po dlhom čase si možno zabojuje tak.. poriadne.. a kto vie, možno po naozaj dlhom čase uvoľním aj Kekkei genkai. Nepamätala som si, kedy som sa naposledy spojila s mojim mečom no zároveň som si to chcela nechať ako takú.. poistku. Nechcela som to využívať skôr, než by bolo treba.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Andi Dors Mon 7 Jan - 19:37

Yui

Kývla jsem také na pozdrav a následovala sem zbytek skupiny. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Akasuna no Zen Wed 23 Jan - 23:10

K tajnému vstupu do skrýše organizácie Akatsuki, sa už z diaľky dalo spoznať, že sa niekto blíži. Osoba najvýraznejšia z celej trojice vyslanej na misiu do Kiri, čiže ja, neprichádzala len s prázdnymi rukami. So sebou som niesol cieľ našej výpravy, Akihira, alebo ako sme ho my poznali, Kitsune. Ja som kráčal zjavne popredu než sestry, pochopiteľne, keďže som aj skôr opúšťal ostrov. Bol som si však istý, že ony boli hneď v mojich stopách...
"Bude treba obnoviť všetky srdcia, a to čo najskôr", rozmýšľal som medzi chôdzou, a to aj nad tým, kam by bolo vhodné zájsť a nejaké tie srdcia si získať. Tieto myšlienky som ale musel potlačiť, keď som sa už priblížil k nášmu vchodu do tunelov. Tu som sa zastavil, aspoň tu som musel na sestry počkať, aby som sa do tunelov či veľkej haly nedostavil sám, a nespravil tak dojem že som jediný prežil. Zhodil som Akihira na zem, a posadil som sa hneď vedľa neho. Mal som tajnú, a skrývanú chuť vyrvať mu srdce a vziať si ho, keďže ma pripravil takmer o tie všetky moje. Lenže povinnosť mi to nedovolila, aká škoda. Mohol som len sedieť, a čakať na príchod dvojice...

To by ma ale samozrejme nemohla premôcť výnimočná netrpezlivosť, a tiež menšia neistota z toho, či som v bezpečí. Mohol ma hocikto sledovať, a v mojom stave by som asi teraz veľmi nespravil. Akihira som už jednoducho musel aj vziať do úkrytu, a informovať šéfa. Takže som vstal, Akihira som chytil za tričko, a začal som ho za sebou ťahať po zemi až do tunela, kde som už v tme aj s ním zmizol, presúvajúc sa do Slnečnej haly...
Presun..
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Thu 7 Feb - 19:13

Došel jsem až sem, kde jsem čekal na Seinu, až příjde. Byl jsem fakt naštvanej, takže jsem se zase oblékl, protože jsem byl oblečený jen na půl a čekal s uraženým výrazem v obličeji.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Guest Thu 7 Feb - 19:16

Loudavým krokem jsem došla za ním. Mezitím jsem se ale stavila doma abych si na sebe vzala něco normálního a v ruce jsem držela novou knížku. "Půjdeme rovnou?" Nadzvedla jsem obočí a to, že je naštvaný jsem nekomentovala. Aspoň jsem viděla trochu co umí a mohla jsem si o něm udělat představu.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Thu 7 Feb - 19:34

Díval jsem se do dálky, když přišla, nedělal jsem nic, stál jsem v postoji jak jsem byl, bez jediného pohybu, či výrazu v obličeji. Něco mi říkalo, že to nedopadlo podle mích představ, ale to jsem teď ignoroval, zaměřil jsem se na Iwu.
Já si tě najdu...Sanbi no Jinchuuriki. Řekl jsem si duchu a pak jsem jen kývnul na to, co řekla a odešel jsem rovnou do Iwy.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Guest Thu 7 Feb - 19:36

Povzdechla jsme si a knížku strčila do kapsy mikiny. Pomalým krokem jsem ho následovala a prohrábla si vlasy. Další jeho stránka kterou jsem ještě neviděla, zamyšleně jsem zívla a pokračovala.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 4 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru