Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vstup do tunelů

+5
Shaky Rokogu
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Neuro Uchiha
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Vstup do tunelů

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 19:28

First topic message reminder :

Vstup do tunelů - Stránka 2 The_Gate

...se nachází na hranici Otogakure.
Vysoká strážní věž, která už dávno není používaná a nikdo o ni nezavadí pohledem, skrývá velmi dobře zabezpečený vstup do tunelů pod Otogakure. V nich žijí všichni členové Akatsuki, v nich se schází, pouze oni v nich nezabloudí a pouze oni vědí, kam se dostanou, když projdou železnou, rozvrzanou bránou věže.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 17:12

Stál jsem před věží a čekal na svého nového kolegu.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 17:16

Došla jsem před věž a protáhla se. Bylo to únavné tam stát a čekat až se přestanou tak blbě ptát. Sundala jsem si plášť a otočila ho naruby kde byl jen černý. Ledabyle jsem ho složila a opřela se o zeď.
Měla jsem v plánu počkat pár minut jestli půjde taky nebo ne.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 17:43

Díky shunshinu jsem se znovu bleskově dostal přes všechny chodbičky až před Seinu. Zastavil jsem se přímo před ni a pootočil na ni svou hlavu. ''Takže.. Nějaký nápad kam jít?''Řekl jsem poněkud znuděně a upravil si svůj černo-bílý plášť, přičemž jsem u sebe cítil onoho hada. Je podivné že mu nevadilo, že jsem neměl akatsuki plášť.. Ani to nemíním měnit , tenhle je přece jen, hezčí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 17:47

Pomalým tempom som dokráčal až k miestu, kde som bojoval s Takerom. Mal to šťastie že obvykle bojujem tak že zabíjam, a je ťažké niekoho pri boji nezabiť, takže som šiel zľahka. Prešiel som okolo neho bez nejakého náznaku že tu je, a zastavil sa až pred vodnou hladinou, kde ma už čakal môj dopravný prostriedok. Ílový sokol rozpäl krídla, len čo som sa dostavil pred neho, skočil mu na hlavu, kde som sa posadil a vzlietol hore. Rozmýšľal som či to do rána stihnem, ale ak aj nie, nejak si ju nájdem..


~presun~

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 17:56

"Co takhle Suna?" Navrhla jsem a naklonila znuděně hlavu na stranu. Bylo mi to vlastně jedno, šla bych kamkoliv jen kdyby tam bylo jídlo.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 18:08

Chvíli jsem jen tak postával na místě, počemž jsem si chytil bradu. ''Suna hmm..? Proč to nezkusit'', řekl jsem potišeji a znovu sledoval odchod Hidea. Zmetek,pomyslel jsem a udělal pár kroků vpřed.Udělal jsem pečetě a z ničeho nic se začal můj meč jako by klepat. Z ničeho nic se mi na zádech začali objevovat obrovská křídla růžové barvy.
Vstup do tunelů - Stránka 2 190px-Byakuya_Kuchiki_Shūkei_Hakuteiken_(ep252)
''Máš jiný dopravní prostředek nebo poletíš se mnou?''Řekl jsem pevným hlasem a čekal na odpověď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 18:11

Prišiel som za Neurom a rukou som si prechádzal po bruchu, kde sa zmietal neposedný biely had. To asi nebol dobrý nápad zožrať ho... Je to nepríjemné. Keď sa tam bude takto hemlesiť furt, tak ho nabudúce trocha rozkúšem. Povedal som si zasa pre seba a potom som sa pozrel na Neura. Tak čo, kam si to chcel ísť? A hlavne na čo tam chceš ísť? Spýtal som sa ho a prezeral som si ho od hlavy k päte. Stále mi to prišlo divné... Ja a Uchiha. Možno to bude dobrá kombinácia a možno nie. To sa uvidí. Avšak stále mi tu niečo nesedelo. Zadíval som sa mu do očí - červených očí, ktoré ma celkom zaujali. Takto ma mohol ľahko chytiť do genjutsu. Ale to mi bolo očividne jedno. Asi by si o mne mal niečo vedieť... Ak sa ma budeš pokúšať zabiť... Povedal som a chvíľu som sa odmlčal a vytiahol som moju dýku. Tak si nemysli, že to bude len tak. Povedal som a ukázal som na neho dýkou, pri čom bola špička dýky len pár centimetrov od jeho hrude. Hneď na to som dýku schoval zasa do púzdra a pousmial som sa. Ale som si istý, že ťa niečo také nenapadne. Takže... Povedal som a otočil som sa a čakal som na jeho odpoveď na moju otázku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 18:18

Chtěla jsem se vydat na cestu ale pak se mu objevily křídla. To myslí vážně? Chvíli jsem na něj zírala. "Poletím...ale." Pak jsem mávla rukou a šourala se k němu. Heh... Zavrtěla jsem hlavou a poprvé se nějak zatvářila, respektive jsem se ušklíbla a jednoduše ho pevně objala abych v půlce cesty nespadla na zem jako hruška.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 18:25

Ani mě nebude lehké zabít, upřímně nemám strach ani zemřít. " Řekl jsem s klidným ledovým hlasem " A dokuď mi nedáš záminku tak tě nezabiju, třeba to tak bude i naopak, přeci jen jsme stroje. Rád bych se podíval třeba do Konohy na rámen, a zároveň aji na informace, v Konoze je spousta hloupých lidí, od hokageho a radních až po novorozeňata. Otočil jsem se na něj a neměl jsem sharingan v očích, protože osoba co dá někomu kunai za záda je podle mě slabá.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 18:43

Chvíli jsem jen tak postával na místě a čekal na odpověď, dokud jsem necítil její objetí. trochu jsem se pootočil a prohlédl si jí. Je zajímavá...Pomyslel jsem a vylétl do vzduchu. ''Doufám že to v Suně znáš'',řekl jsem zamyšleně a z ničeho nic prudce vylétl směr Suna. (přesun oba)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 19:15

Otočil som sa k nemu a jemne som ho päsťou udrel do hrude a potom som sa zasmial. Keď už hovoríš o sprostých ľuďoch v Konohe... nehovoril si, že si tiež z Konohy? Podpichol som ho a zasmial som sa. Ale to je jedno, mne je úplne jedno kam pôjdeme, takže ma jednoducho veď... Nezostáva mi nič viac ako ti veriť. Povedal som, aj keď bolo vidieť, že som mu neveril takmer vôbec, ale čo, predsa len ho ani nepoznám a vedel som, akú majú Uchihovia povahu. Tak teda... poďme. Povedal som a čakal som, či pôjde, alebo nie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 19:20

Dobře jdeme.
(přesun)
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 19:31

Začal som si pískať a zvuk sa rozliehal po tuneloch a pomaly som šiel za Neurom. Potom som stíchol, plášť som si dal dole a zaviazal som si ho okolo pásu tak, aby nebol vidieť ani jeden mráčik a aby vypadal ako obyčajný plášť. Potom som odišiel preč.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 4:14

Nadránom sa na oblohe znova objavil ten istý vták, ktorý aj neskoro večer odchádzal. Naozaj som to stihol, a vták sa aj so mnou zniesol znova na tú istú vodnú hladinu. On tam ostal stáť, čakajúc že sa možno vrátim, ale ja som zamieril ku vchodu do tunelov, sadol si pred bránu a čakal..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 6:04

Ještě chvíli jsem trávila v naší podzemní zahradě a pozorovala rostliny, které v ní přežívaly. Vždycky mi připadaly jako malý zázrak. Jak dokáží přežít v takovém šeru? A jak jsem já dokázala jako malé děvčátko tak dlouho přežít v tak nebezpečném světě? Sukomi, nebude trvat dlouho a všechno bude jinak. Definitivně tento svět změním. Je čas začít psát nové dějiny. Vkročila jsem do tunelů a za chvíli byla u vstupu. Před tunely už čekal můj týmový kolega. Nebyla jsem si jistá, jestli má něco v plánu, nebo ne. Pohladila jsem hada, který se mi usadil v rukávu a vykročila na denní světlo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 7:19

"Máš nejaký plán?" Spýtal som sa len čo som ju zahliadol. Sám som jeden mal, ale zdalo sa že ona má v organizácii väčšie postavenie. Slnko už vyšlo, nastal čas pomaly sniekde vydať... Ako posledný, no najlepší. Môj plán bol ísť do Suny, a nakopať niekomu zadok, ale keďže tam isto mieril Takeru po toho Uchíhu, nemohol som len tak ísť. Jeden tým je už dosť, nie to dve týmy. Skôr som dúfal že vymyslí niečo ona, možno netrebalo ešte nič poriadne robiť.. Nejaký malý výlet by bodol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 17:00

Svému kolegovi jsem věnovala snad lhostejný, snad utrápený pohled.
"Mám v plánu nedostat se do problémů, dokud nepřijde čas." pravila jsem. Zadívala jsem se k obloze, jako kdyby tam bylo něco opravdu zajímavého, nebo snad odpovědi na mé otázky, které nikdo jiný neznal.
"Možná půjdu obhlédnout některou z vesnic. Nezáleží mi na tom, kterou." pravila jsem a zvolna pokračovala v cestě. Jestli se můj týmový kolega rozhodne přidat, nebo ne, jsem nechala čistě na něm.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 17:08

Sledoval som ju s nadvihnutým obočím, neznela nejak nadšene. Ako, nikto z Akatsuki ani tak neznel, ale aj tak..
"Hey.. Hm, čo takto sa nejak pozhovárať o nás? Pretože ak nechceš boj, inak o sebe nič nezistíme .. Hmm!" Uškrnul som sa, načo som rýchlo vyskočil na môjho vtáka, tam som sa usadil do tureckého sedu, vzlietol, ale len pár centimetrov nad zem a letel vedľa nej.
"Čo takto Suna? Je najbližšie, a vždy som chcel vidieť, ako to v púšti žije..Hmm!" Dal som návrh. Nikto nevedel o mojích plánoch..
"Nie si veľmi zhovorčivá čo? Hmm?" Skonštatoval som akoby len pre teba, po chvíli ticha..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 17:17

"Pocházím z Amegakure, moje jutsu jsi už viděl, netřeba vysvětlovat více." odvětila jsem. Hádám že mu došlo, jakým stylem asi tak bojuji. V podstatě bychom si my dva neměli překážet. Nepotřebovala jsem, abychom se nějak více poznávali. Jsme jenom kolegové.
"Ale ty jsi nějaký hovorný. Máš důvod k radosti?" ta otázka možná vyzněla divně, ale pro mě měla význam. O Suně jsem se nevyjadřovala. Bylo mi fuk kterou vesnici budu špehovat jako první, místo toho jsem vykročila požadovaným směrem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 17:25

"No fajn, mne to bohato stačí..Hmm!" Kývol som rukou, a ľahol si na vtáka, v tejto chvíli to bol sokol. O mne som mlčal, aj tak to bolo jedno, a ak to výjde, onedlho to sama uvidí čo ovládam a dokážem. Nohy som si prekrížil, a začal jednou z nich mávať vo vzduchu. Hlavu som otočil smerom k nej, keďže sme boli takmer za rovno.
"Taký som sa narodil, jednoducho nemám dôvod byť smutný.. Zato ty ich máš asi veľa..Hmm!" Uškrnul som sa, a znova sa vrátil do svojej polohy ľahu.. Vydali sme sa totiž smerom k Sune, kde istú osobu čakalo prekvapenie.
"Jeden by však bol.. " Nakoniec som odpovedal na jej otázku, o radosti, keď som konečne prerušil ticho.. Otočil som hlavu k nej.
"Chceš nasadnúť, alebo ti urobiť vlastného? Vzduchom tam budeme rýchlejšie.. Hmm!" Navrhol som jej, a ukázal na "svojho vtáka."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 17:33

"Každý se tak narodil, že neměl důvod ke smutku. A dokud ten důvod nenajde, nemá vůli změnit náš svět. Což je špatně." odvětila jsem. Ale aby se můj sen naplnil, musí to stejné co já pocítit opravdu každý.
"Není kam spěchat. Ale pokud si chceš opravdu pospíšit, nebudu na obtíž."

Vstup do tunelů - Stránka 2 Kridla

V tom samém okamžiku se mé tělo začalo měnit. Máchla jsem křídly a svého společníka nechala kdesi za sebou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 17:37

Pozoroval som ju, a počúval jej divné reči. K Akatsuki som sa pridal len kvôli tomu, že som mal slobodu vo svojom umení. Nemal som potrebu ničiť svet a podobné hlúposti.
"Hovoríš divne.. Hmm!" Pokýval som aj hlavou, keď sa začala meniť na "anjela". Iba som sa uškrnul, keď mi zmizla pred očami, pretože v ten okamžik som vzlietol ja, a pridal do kroku..
"Chceš závodiť alebo čo?" Zakričal som po nej, než sme obaja zmizli smerom k Sune.

~presun~


Nadránom som priletel nad naše sídlo, v Otogakure no satto. Vták na ktorom som letel, pomaly pristával, až jeho ľahké ílové telo dopadlo na vodnú hladinu neďaleko vchodu. Vtáka som nechal tam, ak by som chcel niekam znova ísť, nebudem zbytočne ničiť čakru, a pomalým krokom som sa vydal ku vchodu. Štvalo ma to, takéto ukončenie dovolenky pre nič, za nič. Sayame tu ešte nebola, a bol som trochu rád.. Lebo ju som rád nemal.
„Kde si ty ...“ Prešlo mi mysľou, keď moje nohy prešli vchodom a zastali. Zazrel som do tmy a čakal.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Ryu Rokuro Wed 17 Oct - 12:20

Miesto, na ktorom sa nachádzal vchod do tunelov, hoci sa jednalo práve o istú čas hranice Otogakure, nebolo nikým strážené a rušené. Dôvod bol viac než jasný - čiastočná podpora Reiny, o čom sa však ostatní členovia nemali ako dozvedieť. Nič na tom, že sa z temnoty obklopujúcej veľkú časť tunelov pomaly vynárali obrysy známej postavy. Nebolo to tak, že by som bol ešte iba teraz prišiel. Dalo by sa povedať, že som neďaleko postával po celý ten čas a s príchodom Hidea počítal.
Vystúpil som až na svetlo, avšak stále tak, aby mi jeho lúče neprenikali až k tvári, a oprel sa o jednu zo stien vchodu do tunelov s klasicky založenými rukami na hrudi a suchým, nič nehovoriacim výrazom.
"Vítam ťa naspäť, Hideo-san," dovolil som si k jeho menu pridať i zdvorilostnú príponu.
"Ako už istotne vieš, tvoj príchod bol očakávaný. Akatsuki začali konať, každý tím dostal úlohu, ktorú je nutné v najbližších dňoch splniť. Buď si istý, že ty nebudeš výnimkou," privítal som ho ihneď prísunom neurčitých informácií, nepozývajúc ho však ďalej. Nevyzeralo to tak, že by som sa s ním chystal viesť dlhosiahlé rozhovory. Na tie on nebol a momentálne viacmenej ani ja nie...
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 12:31

Pohľadom som prechádzal po stenách jaskyne, až mi môj zrak nepadol na blížiacu sa postavu Vodcu, ktorý ako vždy vyzeral tak tajomne. Ale to ma až tak netrápilo, skôr ten jeho hnusne suchý výraz, ktorý mal ako vždy.
„Sevas..“ Odzdravil som ja, úplne zdvorilo a s úctou a .. čo budem ťahať za nos, jednoducho som odvetil, zdalo sa až nútene. Bol som rozospaný, celú noc som nespal a tak trochu podráždený, kôvli prerušenej dovolenke.
„Nehovor..“ Odvetil som na jeho slová o očakávaní. Bolo mi jasné kto poslal Sayame.
„Aj to som počul..“ Dokončil som svoje predstavenie, kedysi taký stále rečniaci chlapík, a teraz.
„Takže? Keďže už mi asi skončila moja zaiste platená dovolenka, čo je mojou úlohou? Nečakám že budem tou výnimkou, aj keď očko by sa dalo prižmúriť. Hmm!“ Spýtal som sa automaticky, len čo dokončil svoju reč. A uškrnul sa, konečne.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Ryu Rokuro Wed 17 Oct - 13:28

Spočiatku sa nezdalo, že by mi Hideove drzé odvrávanie akýmkoľvek spôsobom prekážalo. Z ničoho nič som však prestal rozprávať, pohnúc svojou hlavou tak, aby som mu mal možnosť hľadieť tvárou v tvár rovno do očí. I napriek tomu, že som opäť raz ani pri najmenšom nezmenil svoj výraz v tvári, mal dokonca i S-rank shinobi úrovne Hidea možnosť pocítiť čosi neobyčajné.
"Ale predtým... mal som dobrý dôvod na to, prečo som si ťa zavolal osobne, keďže som z teba už od nášho prvého stretnutia mal pocit najväčšej zanedbanosti autority zo všetkých členov organizácie," došlo na niečo nezvyklé. Pri kontakte našich očí Hideovi pri najmenšom musel prebehnúť mráz po chrbte. Nemohol za to, nešlo totiž o žiadne genjutsu, s ktorým by voľačo mohol urobiť. Nešlo o nič, čo by bolo možné akýmkoľvek spôsobom ovplyvniť. Jeho telom na jeden krátky okamžik prebehlo chvenie, ktoré mal na svedomí vražedný inštinkt, sršiaci práve z môjho nevrlého a ostrého pohľadu. Bolo to ako hľadieť zoči voči predátorovi iba chvíľu predtým, ako sa z koristi mala stať obeť. To najhrôzostrašnejšie na tom však bolo, že Hideo ani len netušil, čo uňho ten nepríjemný pocit vyvolalo. Či šlo o úmyselné vyvolanie strachu, alebo iba o ukážku rozdielu v ich silách.
"Rád by som ťa upozornil na to, že ak je niečo, čo z celého srdca zo všetkého najviac nenávidím, určite pôjde o to, ak mi niekto drzo skáče do rečí. Dúfam, že je všetko jasné," varoval som ho a naznačil mu, že ak nie je ochotný akceptovať fakt, že mu neostáva nič iné, ako sa v mojej prítomnosti chovať slušne, nebudem sa veru slušne chovať ani ja sám a veľmi rád mu predvediem, čo som vlastne zač.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Vstup do tunelů - Stránka 2 Empty Re: Vstup do tunelů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru