Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov

3 posters

Goto down

Hřbitov Empty Hřbitov

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:43

Hřbitov Konoha's_Cemetery

Hřbitov v Konohagakure je vždy pečlivě udržovaný.
Vyzařuje zdejší úctou k mrtvým.
Známým i neznámým jménům z náhrobků je třeba vzdát čest.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Tasai Sun 14 Oct - 15:57

Objavil som sa na neobvyklom mieste. Na cintoríne...všade tu bolo ticho no z Konohy šiel nezvyčajný ruch. to ma nejako nevyviedlo z miery. Prišiel som k jednému hrobu na ktorom bolo meno "Ferii". Kľakol som si k nemu a nakreslil som pár motýľov ktorý o chvíľu zo zvitku vyšiel a začal poletovať všade na okolo. Na túto chvíľu sa mi na tvári objavil úprimný úsmev. No po chvíli sa motýli zrazili a jediné čo po nich zostalo bol atramentový fľak v tráve. A moje kroky smerujúce preč odtiaľto.

Presun
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 2 Jan - 13:58

Došli sme spolu s Mai na cintorín. Panovalo tu ako vždy ticho a nechýbala tu taká tajomná atmosféra. Mĺčky som viedla Mai pomedzi hroby, ten mamin by som vedela nájsť aj poslepiačky. Chodievala som sem často, takže sa niet čomu povedať. Kao? Myslíš, že sa na nás mama zhora díva? Opýtala sa ma. Jemne som prikývla...Určite. Konečne sme sa objavili pri hrobe mojej mamky. Rukou som odhrnula sneh z náhrobku a prstami som prešla po vyrytom mene Kimi Senju. Kao, povedz mi niečo o mamke. Mai si sadla na hrob a dívala sa na mňa so smútkom v očiach. Sadla som si vedľa nej. Naša mamka bola tou najlepšou mamkou na svete. Bola milá, láskavá, ochotná pomôcť. Bola vždy so mnou, keď som to potrebovala, utešovala ma, keď som bola smutná, dodávala mi silu, keď som si myslela, že už ďalej ísť nemôžem. Bola to silná kunoichi i napriek tomu, že Mokuton neovládala. Jej medické schopnosti boli ozaj úctyhodné, myslím, že sa dá považovať za druhú Tsunade. Nemala rada vraždy a vojny, nebola krutá, a zabíjala len preto, že musela. Škoda, že zomrela tak skoro...Ocko kto vie s akou štetkou teraz žije. Zostali ste mi už len ty a Hiroshi, bez vás by som si nevedela predstaviť život. Mai sa ku mne pritúlila a začala mi plakať do trička. Hladila som ju po hlave, šepkala som jej utešujúce slová do uška, ale ani ja som sa neubránila slzám. Stekali mi po tvári. Zvykla som si síce na to, že mamka je už mŕtva a že ju už nikdy neuvidím, ale tá prázdnota v srdci mi už navždy ostane. Bez nej sa mi život zdá taký nezaujímavý a fádny. Mai neprestala plakať ani po desiatich minútach, a tak sme tam sedeli a objímali sa. To, že tu je nuveriteľne chladno a že asi kvôli tomu ochoriem, ma momentálne vôbec nezaujímalo. Spomínala som na mamku...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 3 Jan - 13:11

Sedeli sme tu dosť dlho a ja som nechcela aby Mai ochorela. Bola tu neuveriteľná zima. Mai, je na čase ísť... Mai si zotrela slzy, postavila sa a chytila ma za ruku. Milo som sa na ňu usmiala a ťahala som ju do kancelárie, v ktorej som trávila väčšinou svojho času. Navyše som ešte musela dať žrať Kiare, určite bola už hladná. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru