Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hřbitov Empty Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 20:10

Hřbitov Nepojmenovan6tr
Toto místo, kde odpočívají mrtví, leží až na samém konci Suny, daleko od brány.
Nalézají se zde jak hroby obyčejných vesničanů, tak vysoce postavených hodnostářů, hrdinů i nukeninů naší vesnice.
Celý hřbitov je pokryt pískem Kazekage, takže je to jedno z nejbezpečnějších míst vesnice.
V případě násilného vniknutí se sem dostanou hlídky v řádech několika minut.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 20:42, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Oct - 20:52

Přišel jsem na toto pochmurné místo. Byl tu zvláštní klid, který ve mne vzbuzoval často ke mne nepasující pocity. Víceméně se dá říct, že jsem se více sžil s mrtvolami než s živými lidmi. Přemýšlel jsem o druhé straně. Touží po válce, chtějí moc pro sebe. Co je to ale za lidi, pokud si nepřejí mír a nechtějí v těchto těžkých časech žít v klidu? Já budu ten co najde způsob jak nastolit mír, přijdu na způsob jak to zařídit. To je můj úděl, účel, kvůli kterému jsem zde. Sedl jsem si na nedalekou lavičku a sepnul ruce, na které jsem položil hlavu, podpírajíc si rukama bradu. Co udělám? " Pomstím vás ... " Zašeptal jsem směrem k hrobům, doufal jsem, že můj hlas dolehne i k matce, která zde sice nebyla pohřbená, ale doufal jsem, že je tu se mnou, že mě slyší. Uvnitř mne vřela nenávist, i když navenek jsem se choval rozvážně, dvakrát jsem si rozmyslel než jsem udělal nějaký krok. Jen tak jsem se díval do prázdna a čekal, že zaslechnu radu, byť by to měl být jen náznak správné cesty.

Po dlouhém rozjímání na hřbitově jsem si jednoduše řekl, že už bude na čase si trochu odpočinou, ale hlavně najít určité lidi. Přemýšlení, na to jsem teď měl mnoho času. Proto jsem se zvedl z lavičky a rozeběhl se. V té chvíli jsem poskládal několik pečetí a nastavil ruku směrem před sebe, do vzduchu. Na to jsem okamžitě vyskočil a dopadl na právě vyvolaného Kurokina, na kterém jsem klečel a který letěl do výšky a do neznáma. /Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 5 Nov - 22:02

Objevil jsem se v Písečné vesnici na hřbitově. Na tomto území jsem nebyl již pár let od dob, kdy jsem začal uskutečňovat svůj plán a hledat vlastně důvod proč bych měl žít. Navíc tu byla osoba, kterou jsem chtěl vidět, této osobě jsem daroval cenný náhrdelník, který začal svítit v momentě kdy jsem byl v blízkosti osoby, který ho nosila. Náhrdelník svítil jasněji pokuď se osoba přibližovala.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 10 Nov - 16:26

Klon:
Následována stále se zesilující září malého přívěsku na mém hrudníku, došla jsem až sem. Trochu mě to děsilo a nebylo to pohledem na hroby všudy vládnoucí mrtvolné ticho.
Nasucho jsem polkla a prošla brankou, která při mém slabém zatlačení zavrzala. Přívěsek svítil čím dál víc, čím jsem postupovala mezi jednotlivými náhrobky. Dívala jsem se doprava i doleva, ale nemohla jsem na nic přijít.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 13 Nov - 6:23

Z dálky od Pilikki mohla jít vidět modrá záře z mého příspěvku. V momentě kdy jsou přívěžky blízko sebe tak začínají svítit víc a víc, než zhasnou. Stál jsem na okraji pohřebiště a díval se na nekončící poušť. Měl jsem na sobě černou kápi, která mi blokovala možnost pohlédnout mi na obličej a oblečení.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 16 Nov - 16:53

Klon:
Konečně jsem zahlédla alespoň nějakou osobu. Neměla jsem šanci poznat, o koho se jedná, stál ke mě zády. Cítila jsem, jak mi bije srdce, byla jsem nervózní, ale bůhví z čeho. Třásli se mi prsty a nebyla jsem ze sebe schopna vypravit slovo. Bála jsem se promluvit? Nejspíš... Zhluboka jsem se nadechla.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 16 Nov - 17:03

Když můj nahrdelník zhasl ihned jsem se otočil k osobě. Díval jsem se ne na ní, ale né do očí, protože na to jsem si netroufal. Byl vůbec zázrak že přišla po tom co jsem jí ublížil, udělal jsem dokonce aji několik falešných zpráv o tom že jsem zemřel, protože jsem jí chtěl dopřát lepší život s nějakým lepším mužem, ale nemohl jsem si pomoc a musel jsem příjít. Stále mě lákalo jí vidět, pohladit, políbit, objat, klidně i jen popovídat, ale bál jsem se toho všeho. Jen jsem se snažil lehce se pousmát " Ahoj" z mého hlasu mohl jít cítit smutek, ale né takový že o někoho příjdete, ale ztrápený či vinný .
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 16 Nov - 17:09

Klon:
Stála jsem jako zkoprnělá. Oněmělá, zmatená dívala jsem se na něj. "Ty... ty jsi..." nedokázala jsem ze sebe vypravit souvislou větu, bylo to kvůli těm tisícům myšlenek, které mi létali hlavou. Mrtví.. byl mrtví... tak jak....
Zavřela jsem oči a znovu je otevřela ale stále tam stál. Byl to zvláštní pocit, smět radosti, smutku a obrovského vzteku!
Nasucho jsem polkla a zhluboka se nadechla. "Ahoj..? To je všechno?" povedlo se mi najít ztracenou rovnováhu.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 16 Nov - 17:21

Já-já nevím, jak bych jinak měl začít naší konverzaci kromě slov ahoj a omlouvám se. "Tuhle reakci jsem naprosto očekával a nedivil bych se kdyby za mnou přišla a dala mi facku. Měl jsem nesmírnou chuť jí obejmout a nepustit, jenže jsem nevěděl o ní nic, jestli má přítele, děti, manžela. Jediné co jsem věděl je že je v pořádku a za to jsem byl rád.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 16 Nov - 17:34

Klon:
Ušklíbla jsem se. "Omluva..?" ironicky jsem zavrtěla hlavou. "Omlouvá se, když rozbiješ přítelkyni milovanou vázu, nebo nepřijdeš včas na schůzku... ne když na několik let zmizíš, necháš se prohlásit za mrtvého a pak se tu jen tak znenadání objevíš a řekne: Promiń!" pomalu, ale jistě jsem začínala zvyšovat hlas. Chápal vůbec, jaké to je..? Byl živý.. byl tady! Ale on... stiskla jsem ruce v pěst.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 16 Nov - 19:26

Já jsem to musel udělat, vše bylo kvůli tobě, já-já bych nesnesl kdyby se ti něco stalo. " Nechtěl jsem se vymlouvat nevěděl jsem co říct, ale vše co jsem říkal byla pravda. Měl jsem strach z toho co řeknu. " Nech mě ti říct pár věcí než mě odsuď vyženeš jen aby jsme si to vyjasnily mezi sebou prosím.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 17 Nov - 20:28


Klon:
Zhluboka jsem se nadechla. Bojovala jsem s vlastními pocity. Nevěděla jsem, co vlastně cítím. Zlost? Lásku? Radost? Smutek..? Všechno se ve mě mísilo. "Ne, tím, že jsi odešel jsi mi pomohl!" ironicky jsem pohodila hlavou a založila ruce na prsa. "Tak mě pouč! Vysvětli mi, proč jsi mě tu nechal.. ale říkám ti, vymysli si fakt dobrou výmluvu, protože na blbý kecy dneska nemám náladu!"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 17 Nov - 20:51

Blbý keci jsou moje specialita, ale to ty víš " Lehce jsem se na ní pousmál a začal ze sebe sypat " Jak víš jsem nukenin a jsem z Konohy. Můj hledaný žebříček je S, jelikož jsem Uchiha. Mám spoustu nepřátel z podsvětí a v jistém spolku. Mám jistý cíl, kterého chci dosáhnout a nechtěl jsem, aby kdokoliv věděl že jsem s tebou měl někdy něco společného. Mohlo by to ohrozit nejen tebe, ale i vesnici. Víš nejsem moc oblíbenej za své činy a chtěl jsem tě ochránit před mou minulostí a nechtěl trpět. Vím že tímhle moc riskuji, ale já tě musel vidět. Omlouvám se Pili. " lehce jsem sklopil hlavu a čekal co odpoví.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 17 Nov - 21:12

Klon:
Sklopila jsem oči. Nevěděla jsem, co na to říct. Jistě, věděla jsem tohle všechno... ale tenkrát mi to nevadilo a dnes... vzdychla jsem. Kdo ví, co by bylo dnes..
Podívala jsem se na něj znovu a jen chvíli mlčela, dívala se na jeho tvář, než jsem vyslovila tu otázku, která mě tížila. "Proč až teď..?" potlačila jsem dodatek, proč si na mě vzpomněl až teď.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 17 Nov - 21:28

Přemýšlel jsem o tobě každý den, nemohl jsem tě dostat z hlavy. Když jsem viděl nějaký pár držet se za ruce hned jsem viděl tebe. Navíc chtěl jsem o tobě něco vědět. Chápu že mě nenávidíš, ale já tě prostě musel vidět.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 17 Nov - 21:39

Klon:
Zavrtěla jsem hlavou, nic jsem neříkala, jen vrtěla hlavou. "Jsi neskutečnej idiot!" zamumlala jsem. "Proč jsi... proč jsi nepřišel dřív?! Víš, jak dlouho jsem čekala? Víš, co jsem všechno dělala, abych tě našla? Víš, co jsem... kvůli tobě udělala..?" zatnula jsem ruce v pěst. Toho, co jsem udělala, jsem nikdy nelitovala,.. ale teď jsem pochybovala, že jsem udělala správně... Zvedla jsem oči a lehce se pousmála. "Jsem ráda, že jsi v pořádku..."
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 17 Nov - 22:08

Nešlo to, musel jsem se ujistit že všechno bude v pořádku a taky se nějak uživit víš " Lehce jsem se pousmál, jelikož šlo poznat že mi trošku odpustila podle tonu hlasu. " Já o pár věcech vím co si udělala to ano, a proto tolik důkazů o mé smrti. Přál jsem si aby si začala nový život beze mě. " Jen jsem se na ní pousmál, protože slyšet její poslední větu mě zahřálo na srdci. " Vím že mi asi neodpustíš, ale chtěl bych ti to nějak vynahradit aspoň jako přítel.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 17 Nov - 22:13

Klon:
Vzdychla jsem. "Ty jsi byl vždycky stejný... přišel jsi a obrátil mi život naruby..." smířlivě jsem se ušklíbla. "Naučila jsem se bez tebe žít.. a najednou jsi tu. Nevím, co mám být... naštvaná.. š´tastná.. nevím ani, co chci vlastně dělat. Na jednu stranu bych ráda na všechno zapomněla, na druhou mám chuť udělat ti něco hodně ošklivýho.." přejela jsem prsty po jednom z kamenů kolem mě.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 17 Nov - 22:16

Naprosto jsem chápal všechny její emoce, a nehodlal se nijak bránit. Můj život stejnak nedával nijaký smysl a proto jsem hodlal nést veškeré následky. " Já vím hodně jsem ti ublížil a hodlám nést následky. " Stál jsem na místě a nehodlal jsem se ani pohnout. Očekával jsem že mě nejspíš dá nějakou pořádnou ránu, co to vlastně plácám neviděl jsem jí několik let, nevím jak moc se změnila , takže jsem nemohl nic očekávat.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 17 Nov - 22:33

Klon:
Přišla jsem k němu a objala ho. Možná to nebylo to jediné, co jsem chtěla udělat, a možná, že chuť něco mu rozbít o hlavu byla taky slušná, ale tohle... byl to projev radosti! Toho, že žije, a že sem přišel. Jako už mockrát jsem věděla, že dělám chybu, že zase odejde, a přesto jsem to udělala. Byla jsem pitomá a věděla jsem to... nemohla jsem si ale pomoct...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 17 Nov - 22:46

Když mě objala chtěla mi kápnout pomalu slza, kterou jsem ale potlačil. Pořádně jsem jí stiskl při obětí a přitulil se xD. Byl to nehorázně příjemný pocit, měl jsem chuť udělat víc jen jak obětí, ale nevěděl jsem zda má přítele nebo ne navíc se to nehodilo. Jak jsem se objímali tak jsem cítil její vlasy. Vždy jí krásně voněli a nyní to nebyla vyjímka " Chyběla si mi. " Řekl jsem tiše a stále jí držel v náručí.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 17 Nov - 23:23

Klon:
Zavřela jsem oči a opřela se o něj. Bylo to zvláštní. Vědět, že je to on, že se vrátil a přitom.. zapomněla jsem tu radost z každého jeho dotyku a najednou jako by se to všechno ve mě znovu probudilo. Necítila jsem z venčí, ale uvnitř..
"A ty mě..." nerozebírala jsem, že na rozdíl od něj, já jsem překonávala něco daleko většího, protože zatím co on mohl přijít kdykoliv, já netušila, že žije.. nehodlala jsem nad tím ale přemýšlet. Ne teď..
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 17 Nov - 23:35

Nechtěl jsem se od ní odlepit byla to ta nejpříjemnější věc za posledních pár let. Zajímalo mě zda cítila to stejné jako tehdy. Lehce jsem se odstrčil ale stále jí držel. Snažil jsem se jí podívat do očí a najít odpověď byl jsem sice trošku rudý, ale chtěl jsem jí strašně dát polibek, ale prvně mě zajímala její reakce na to jak se na ní dívám a jak jí držím.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 19 Nov - 17:48

Klon:
Pomalu jsem k němu zvedla hlavu. Nedokázala jsem se tvářit naštvaně, ani rozezleně. Když mě držel, převažoval u mě jediný pocit, a to štěstí, že je živý!
Jasně, chtěla jsem křičet, plakat a vyčítat mu to, ale věděla jsem, že tohle můžu dělat i potom. A upřímně... od něj se mi v tuhle chvíli vážně nechtělo.
Tím jsem ovšem došla k jiné myšlence, která mě znovu zasáhla hluboko mé, již tak pochroumané duše,
"Odejdeš...?" palčivá otázka, která mě pálila na jazyku a zároveń jsem se jí jistým způsobem bála vyslovit.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 19 Nov - 20:07

Její otázka mě zarazila, nebyl jsem si jistý co já mám odpovědět " Mm jestli si to přeješ tak ano a určitě musím sem tam cestovat, mám pár svých společností v zemi pokuď víš co tím myslím " Lehce jsem se pousmál, ale stále jsem jí držel nechtěl jsem jí pustit, né teď.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru