Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov

2 posters

Goto down

Hřbitov Empty Hřbitov

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:54

Zde leží všichni ti kteří položili svůj život za vesnici ve které vyrůstali a ve které vyrůstají jejich potomci.Jsou to pochováni jako správní bojovníci i se svými zbraněmi.
Hřbitov Sword_graveyard_espadas_by_petagama
Odpočívají tu -
Darui
Akemi Yamada
Ikazu Tonou
Seishin Yuna
Raion Tenshi
Yuu Seishin
Dany Wu
Toshio Ookami
Katsu Kenzou
Ryuu
Raidon
Mounth/Everest
Ikaros Tenmitsu
Sho Yotsuki
Rin Kyodai
Len Kyodai
Kazuo Seitsaku
Ryuushi Misairu
Toshi Yotsuki
ho Yotsuki
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 29 Dec - 21:13

Vrátka hřbitova tiše zavrzala, ale v tichu, které se nad tímto místem panovalo to znělo stejně hlasitě, jako kdyby někdo na ulici z čista jasna zavřeštěl. Tento zvuk z nich vyšel pochopitelně proto, že dovnitř prošel člověk. Abychom byli konkrétní, dívka. Nevypadala jako Miki, ani náhodou, ale přesto, že to nemohl nikdo, kdo nebyl senzibil poznat, byla to ona. Sebou nesla ohromnou hromadu svitků.
Chtěla studovat.
Nemohla se nepousmát při pomyšlení na šokovanou knihovnici ("To si opravdu chcete půjčit tohle všechno?"), která nakonec pod příslibem ručení vlastním životem povolila a nechala jí si svitky odnést někam jinam, kde se ve vzduchu nevznášela těžká vůně starého papíru a kde na ní aspoň občas zasvítilo chladné zimní slunce.
A chtěla klid.
Proto taky vypadala, jak vypadala. Měla na sobě Henge. Byla to ta nejjednoduší cesta, jakou znala. Dnes žádná Miki. Pro každého, kdo jí potkal byla prostě neznámá rudovlasá dívka. Kromě toho, kdo by jí rušil tady?
Posadila se ke starému zkroucenému stromu, který se nacházel přesně v prostřed hřbitova. Ačkoliv byla zima v Kumogakure to vypadalo jako na začátku jara. Sníh nebyl nikde a dokonce bylo i dost teplo a sucho, aby si člověk mohl sednout jen tak na zem, byl-li ochutný riskovat nějaké to nachlazení.
Miki okolo sebe rozložila svitky a dala se do studia, ty přečtené se hromadily na jedné kupě za ní. Nad hřbitovem panovala klidná atmosféra.

Henge:
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 22 Mar - 18:05

Dorazil jsem na hřbitov a položil pytel chytře za jeden z náhrobků takže si ho nikdo kolem jdoucí nemohl všimnout.Potom mi z ruky vyjela krásná stříbrná lopata kterou jsem hodlal ušpinit."Budybáááábáá" zpíval jsem si dál když jsem začal vykopávat hroby lidí které jsem měl velice rád.

Vykopal jsem tyto - Akemi Yamada,Darui,Katsu Kenzou,Kazuo Seitsaku,Shizuka Hagane,Taku......Jakmile jsem tohle vykopal popadl jsem jeden z blízkých vozíků na mrtvoly a naházel jsem je na něj.Potom jsem vzal i ten pytel a hodil ho pod ty mrtvoly.Vydal jsem se na cestu necestu se smradlavým vozíkem plným mrtvol směrem z Kumo....(Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru