Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace v Listové

+7
Raiken Namikaze
Kami Atsushi
Daiki Yatoshi
Faito Dansaku
Kaori Senju
Aki Kana
Shijin Hyuuga
11 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Restaurace v Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:41

First topic message reminder :

Restaurace v Listové - Stránka 2 539px-Yakiniku_Q

V prvním patře jedné z budov se nachází restaurace.
Na první pohled nic neobyčejného, ale vaří tu velmi dobře.
Dospělí si tu mohou objednat saké, ale i mladší si přijdou na své.
Pestrý jídelníček uspokojí i ty nejmlsnější.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sun 2 Dec - 14:27

"Tvoje volba kámo" Pokrčil jsem rameny a kopnul do sebe poslední kalíšek saké. Položil peníze na stůl a vstal. Podíval jsem se na Kamiho, teď už trochu vážněji. Znal jsem jeho touhy! Vždyť mu přímo to čišelo z očí, ta touha po svobodě, po minulosti, po starejch dobrejch časech, kdy jsme spolu jen tak brouzdali světem a dělali si, co chtěli, dokud nepřísahal věrnost Konoze. Ale ty časy můžou být zpátky, proto jsem taky tady, dávám mu nabídku! Jenže ta holka bude potíž..
"Jdi si dokončit rozdělanou práci, počkám u brány do večera.." Poplácal jsem ho po rameni, volba byla na něm. Žádné sáhodlouhé loučení, ruku jsem z jeho ramene spustil dolů, otočil se a bar opustil.
(Přesun.)
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 2 Dec - 14:36

Díval jsem se, jak odchází a jenom se ušklíbl. No jo Daiki, znáš mě líp jak svý boty co?! Znovu jsem se pousmál a hodil do sebe poslední kalíšek. Položil jsem na stůl peníze, mrkl na tu černovlásku v rohu, která se samozřejmě hned otočila a se smíchem se vydal pryč.
Kam..?
No jasně, dokončit svou práci!
(Přesun)
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 29 Dec - 21:28

Namiesto Ichiraku som dorazil sem, do príjemnej a malej reštaurácie, kde bolo zároveň aj dostatočne teplo nato, aby tá milá neznáma nezamrzla či neprechladla. Postavil som sa k tomu najväčšiemu stolu čo tu mali, keďže som vlastne ani netušil koľkým to platím za jedlo. Aj tak, v podstate ja som hladný ani nebol, a ani som sa nechystal ostávať tu s nimi. Veď, ako dospelý by som im tu len zavadzal! Mal som aj tak iný plán...Keď dorazili, len som sa ich spýtal: Tak čo si dáte? a po tom som sa začal hrabať v peňaženke, ktorá dnes asi ostane už prázdna...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Michiko Sun 30 Dec - 0:39

Doťapkala jsem až sem a jakmile jsme vešla pocítila jsem teplo, úlevně jsem se usmála a popošla dál od všech abych se mohla natisknout na topení. No a jelikož jsem předtím pořádně zahučela do sněhu byla jsem teď mokrá. Dobře...tak výlet nebyl zas tak dobrý nápad. Povzdechla jsem si a vytáhla z kapsy pár drobných. Zbylo mi akorát na čaj což se hodilo, hned jsem si ho taky objednala a dál se tiskla na topení. Plánovala jsme ukecat vedoucí aby mě tu nechala přes noc.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 30 Dec - 1:00

Kráčala som za Raikenom až do nejakej.. reštaurácie. Zvedavo som si obzerala dievča ktoré sa k nám pridalo na cvičisku. Vyzerala ako nanuk, bez srandy. Popravde aj mne bola zima no to som zakrívala mojou nadmernou hyperaktivitou. Keď Raiken vybral stôl. Zvalila som sa na stoličku a on si mohol všimnúť, že v peňaženke naozaj nič nemá.
"To si si zarobil za poslednú misiu?" Spýtala som sa ho, pri čom som v rukách držala jeho peniaze a počítala som ich.
"Koľko ti preboha platia ? Za toto by som si spokojne žila do konca života." Myslela som to obrazne, keďže môj stav peňaženky sa nedal porovnávať ani s charitatívnou akciou pre prasatá poškodené vtáčou chrípkou.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 30 Dec - 13:51

Zatiaľ ich veľa nedorazilo, len Kiwi a to roztomilo zmrznuté dievča. Zrejme sa ostatní ešte len vliekli. Lenže, odrazu som pozrel na Kiwi, keď sa ozvala. Eh, a ty si si ich kedy stihla zobrať? Prekvapený tým, že držala moje peniaze v rukách som peňaženku rovno aj schoval, a naklonený pri jej boku som si tú kôpku čo držala spočítal. Fúha, nemal by som nosiť tak veľa so sebou. No čo, doma mám aj tak ešte viac. Pomyslel som si, a tleskol som rukami. Takže, máte peniaze, môžete si dať čo chcete. Ja ešte musím niekam zájsť. Ale prosím vás, nechoďte mi do mínusu, inak si to odrobíte vy! Prehovoril som k nim a zvlášť na Kiwi. Na ňu som takýto skutok tipoval najviac, keďže ona bola teraz vlastne aj zodpovedná za moje peniaze, preto by si aj ona najviac odrobila, samozrejme. Potom som už iba proste zmizol preč, "ako para nad hrncom"...
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Sun 30 Dec - 16:45

Pomaly som sa za všetkými šuchtal, takže aj dlhšie trvalo, kým som prišiel. Keď som už konečne prišiel do reštaurácie, tak som videl ako Raiken niečo podáva Kiwi, pričom som jasne rozoznal, že sú to peniaze. Takže toto asi budeme môcť prejesť. Preblesklo mi hlavou, pričom som sa zlovestne zasmial. Potom som sa upokojil a podišiel k stolu za ostatnými. Toto môžeme prejesť? Zopakoval som otázku nahlas a ,,nenápadne,, som premeriaval kôpku peňazí, ktorú držala Kiwi.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 30 Dec - 17:30

Pozrela som sa na Chokuchiho, ktorého som poznala skôr z videnia.
"Josh.. a dúfam že nikomu nebude vadiť.. že to naozaj prejeme.. úplne celé.. mehehe.. je tu toho tak pre desať *normálnych* ľudí." Tým som podotýkala ako na mňa, tak aj na Chokuchiho. Obaja sme pravdepodobne boli sami schopný zjesť za desiatich. Následne môj pohľad upútala znova dievčina, ktorá si za pár drobných kúpila čaj.
"Oi oi, holka.. dnes platím ja. Kludne si daj čo len chceš." Usmiala som sa na ňu a následne som zabolala čašníka. Nadiktovala som mu celkom.. dlhý zoznam.. jedla ktoré som mienila ochutnať. Mala som v ruke bratrancove peniaze, predsa som mu nemienila nič nechať. Čakala som, čo si objednajú ostatný a hneď som aj mienila zaplatiť.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Sun 30 Dec - 21:25

Všetky peniaze tu necháme. Hahaha. No dobre, keď za desať, tak za desať. Keďže ja celý život jem ,,trochu,, nadpriemerne ako ostatní, tak sa mi za ten čas vytvoril inštinkt ako spoznať ľudí, ktorý jedia približne ako ja. A Kiwi by mala patriť medzi nich. Musím si dať niekedy súťaž s Kiwi, som zvedavý ako na tom je. Zamyslene som sa na ňu pozrel. Odkiaľ vlastne si? A prečo keď, je sneh, si takto na ľahko oblečená? Svoju pozornosť som preniesol na dievča, ktoré s nami sedelo. Ale potom moju pozornosť upútalo niečo zaujímavejšie. Bol to čašník. Tiež som mu podľa lístka nadiktoval svoju objednávku, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani 4-členná rodina na večeri. Uvidíme či zostane aj na zákusok. Povedal som, pričom som sa zasmial, čakajúc reakciu dievčat.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 31 Dec - 9:02

Přijdu za ostatními do restaurace a všimnu si že už začali beze mě tak k nim přijdu blíž. " Omlouvám se, ale mohl bych se ještě přidat. Čekal jsem na Killuniu, ale ta se rozhodla raději trénovat. " Čekám u dveří a vyčkávám, někteří lidé totiž nechtějí některé lidi při jídle nebo ve společnosti i když jsme si myslel že to můj případ není, ale neviděl jsem tu Raikena tak jsem si nebyl jistý.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 31 Dec - 19:11

Došli sme sem s Raikenom. Neprekvapilo ma, že tu je toľko geninov, dokonca jedna dievčina, ktorú som nepoznala. Vedela som, že im Raiken nechal peniaze a nečudovala by som sa, keby mu ich do piatich minút minuli. Kývla som im rukou na pozdrav, veselo sa usmiala a sadla som si pár stolov od nich. Všimla som si, že to dievča je ľahko oblečené, určite jej bola zima. A určite nebola z tejto dediny, čo ma však veľmi netrápilo, bežne tu máme návštevníkov z rôznych dedín. Pokiaľ mi to nerobili bordeľ, tak mi to bolo úplne jedno. Objednala som si Sukiyaki, ktoré som doslova milovala!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 31 Dec - 21:35

Akonáhle sme sa s Hokage vrátili, obzrel som si o koľko ľudí viac tu bolo. Následne som len pokrčil ramenom, bolo mi to vlastne jedno koľko ich je, hlavne nech to nepreženú. Posadil som sa k stolu s Hokage, presnejšie oproti nej a len som nakukol do lístku s jedlom a pitím. Nebol som hladný, ani smädný. Len som chcel vidieť, čo všetko tu proste máme. Nakoniec som sa zameral pohľadom na Hokage, s milým pohľadom. Takže, čo plánujete po jedle? Vyhlásenie snehovej války? Nočný výlet po tmavých uliciach? Alebo azda niečo ešte lepšie? Začal som vyzvedať a nahadzovať možnosti zároveň. Hlavne som dúfal, že sa nevráti do kancelárie. To by som ju za trest strašil v noci!...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 31 Dec - 22:10

Za malú chvíľku sa predo mnou objavilo fajňučké Sukiyaki. Áááách, konečne...Pustila som sa doňho, ale že by som nevyzerala ako nevychovaná, jedla som ho pekne pomaličky. Aspoň som si ho mohla dlhšie vyhutnávať...Ehm...No, čo ja viem? Tá guľovačka by mohla byť! Bude aspoň sranda, ale ver, že vás tak zguľujem, že do konca života nebudete chcieť vidieť sneh! V očiach sa mi nebezpečne zablyslo, rýchlo som sa postavila, chytila som ho pod pazuchu a ťahala ho von. Vyzeralo to dosť čudne, keďže ja som taka prďavá, a on taký rebrík, a dosť ma to štvalo. Prečo som nemohla vyrásť aspoň o osem centimetrov viac? Keď sme vyšli z reštaurácie, ťahala som ho do ulíc. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 31 Dec - 22:16

Napokon, jeden z mojich návrhov bol správny. Takže guľovačka. S blískajúcimi sa očami a zvedavým pohľadom zároveň som si odrazu uvedomil, že ma Hokage potiahla od stola a ťahala ma až do ulíc. Ako keby som nevedel chodiť aj sám! No, nemal som na výber. Nechal som sa teda ťahať až na ulicu..
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Michiko Tue 1 Jan - 22:41

Užívala jsem si horký čaj a koukla se na Kiwi. Mávla jsme rukou na znak toho že je to dobrý, že ni nechci. No já si přece vystačím jen s čajem. Potřebovala jsem se jen zahřát a pak zase hurá do vesnice. No moc hurá teda ne při představě že tam někde na mě čeká moje psychopatická senseika.
"Oto...a jsem oblečená tak protože nemám ráda když na sobě mám tunu oblečení a kalhoty. Blbě se v tom hýbe když někdo zaútočí."
Odpověděla jsem Chokuchimu a dopila čaj. Víc jsem se natiskla na topení abych načerpala teplo do zásoby a usmívala se.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 1 Jan - 23:07

Vybavila som objednávku, keď zrazu prišiel Kataro. Len som sa na neho mylo usmiala, natlačila som sa k stene, teda k radiatoru a potľapkala som na miesto vedľa mňa. Sedela som oproti Esu ktorá sa na radiator mačkala tak, ako keby to bol posledný muž na svete. Keď nám doniesli jedlo, len som si mierne povzdychla a jednu misku ryže a jednu porciu pekne krupkavej opečenej kačky som jej strčila priamo popod nos.
"A ak to nezješ.. vyváľam ťa v snehu.. či už si ľahko oblečená alebo nie." Vyplazila som na ňu jazyk a len som mrkla na Choukichiho.
"Na zákusok? Heeh určite viac než na jeden." Odvetila som mu, na čo som k sebe pritiahla nejaké.. jedlo. Bolo to niečo z toho, čo som si objednala ja. Chvíľku som sa v ňom babrala a vyzeralo to, že som stratila chuť no v momente som sa len slabo usmiala. Vlastne som sa pred nimi hanbila jesť ako.. ako *zviera*. Hanbu vystriedalo škvŕkanie v žalúdku. To už som rozlomila paličky a naširoko som otvorila ústa.
"Itadakimasuuu !" Zamumlala som už s plnými ústami ryži, kačky a mnooho.. mnoho ďalších.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 3 Jan - 22:24

Prišiel som späť do reštaurácie, kde skupinka jedákov si už vychutnávala svoje objednávky. Pousmial som sa a pristúpil som k stolu, kde sedeli. Tak čo? Chutí vám? Každého som si prebehol pohľadom, a rukami som sa medzitým oprel o kraj stola. Kukol som aj na Esu, zdá sa že čerpala teplo keď sa tak lepila na radiátor. To som sa na tom iba v duchu trošku zasmial. Ani som sa jej nečudoval, keď bola tak naľahko oblečená a pritom vonku mrzlo. Nuž v hlave som aj konštatoval, že by už aj mohli dojesť a vrátiť sa...čo ja viem, k tréningu! Veď kým tu oni jedli, ja som toho stihol tááák veľa! A oni, zdá sa, ešte mali svoje objednávky nezjedené..
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Sat 5 Jan - 16:39

Už je to celá večnosť, odkedy sme si objednali. Keď objednávku priniesli, tak som už iba v ústach vychutnával zmes kurčaťa, sójovej omáčky a už ani neviem čoho. Čo sa týkalo Kiwi, nebol som taký dobrosrdečný ako ona a nepodelil sa o jedlo. Jednoducho to nerobievam a v budúcnosti s tým nemám ani chuť začínať. Potom som si všimol ako prišiel Kataro a posadil sa oproti mňa. Pozdravil som ho iba jemným kývnutím hlavy a vrátil sa späť k svojmu jedlu. Akonáhle prišiel Raiken a opýtal sa či nám chutí, tak pri pohľade na mňa si to asi domyslel, keďže som pomaly ale isto dojedával svoju objednávku. Musím uznať, že tu varia celkom dobre. A ozaj? Kedy vlastne prišiel Raiken? Ten človek musí byť neustále v pohybe. Pomyslel som si a vrátil som sa do svojho sveta, ktorý som momentálne tvoril ja a pár ďalších misiek s jedlom.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Michiko Sat 5 Jan - 17:14

"To bys neudělala." Prohodila jsem s nafouknutými tváři a dala se teda do jídla. Během chvíle jsme to měla v sobě a bylo mi i teplo. "Děkuju.." zamumlala jsem a v duchu se připravovala na cestu ve sněhu zpět do vesnice...paráda.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 5 Jan - 20:25

Na svoju otázku som si mohol odpovedať aj ja sám, ešte by som sa aj lepšie porozprával. Ale aspoň nezačali rozprávať s plnými ústami, to by bolo neslušné. Dvihol som si jednu ruku, ktorú som si nechal asi približne v strede hrude, natiahnutú k opačnej strane tela, kde som si dlaňou podoprel lakeť druhej ruky, ktorá naopak viedla hore k mojej tvári. Všetky prsty okrem ukazováka som mal skrčené do dlane. Len tým ukazovákom som rátal všetky taniere, poháre či proste objednávky, ktoré tu vôbec na stole mali. Rátal som aj tie prázdne, samozrejme. Keď som si tento súčet niekoľkokrát zopakoval, zaklonil som slabšie hlavu a uprel som pohľad nahor. Ukazovák sa mi stiahol na peru, po ktorej som si zamyslene začal klepať. Rátal som si práve koľko to asi všetko stálo. Výsledok mi vyšiel po každom zrátaní iný a zas len iný. Asi sa mi nechcelo príliš sa zamyslieť a sústrediť, takže to dopadlo takto. Vzdal som to nakoniec, a klesol som zrakom späť na skupinku predo mnou. Koľko ste vôbec už minuli? Spýtal som sa ich všetkých, akoby som veril v to, že aspoň jeden...aspoň jeden jediný z nich bude tú sumu poznať. Ale to som..no, asi fakt mohol len dúfať. Polovica z nich totiž vyzerala mimo či mala plné ústa na odpoveď, a druhej polovici som poznatok o sume neprirovnával. Ako ma to len napadlo pozvať ich všetkých? Akoby mi nestačila Kiwi, veď tá zje aj za...bože, čo ak si objednala viac, a toto je len časť z toho?! Zhrozene som sa pozrel na práve jej tanier, následne aj na Chokuchiho. Veď som pozval dvoch jedákov, takže keby som v mínuse, ani by som sa veľmi nemohol čudovať. Skvelé, len dúfať...a dúfať, a zase dúfať. Upokojoval som sa v mysli a zhrozenosť som vo výraze potlačil. Radšej som to vymenil aspoň za úsmev. Z toho predošlého pohľadu šlo určite nevhodných vecííí. A to nebolo pekné, najmä v spoločnosti. A úsmev sa zas hodil skoro všade. Eh, no na pohrebe a podobne asi nie, ak teda nie pohreb svokry, ale... (xD)
Takto to bolo určite lepšie...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sat 5 Jan - 22:20

Moja odpoveď na to, či nám chutí bola natoľko nezrozumiteľná, ako môj pohľad ktorý rýchlosťou svetla skenoval obsah stola. Samozrejme som stále objednávala viac a viac.. až som dávno prešvihla limit, ktorý mi Raiken ustanovil. Jeho príchod prišiel ako zázrakom, páč som mu len podala peniaze a milo som sa na neho usmiala.
"Môžeš to ísť zaplatiť? Bratranček?" Spýtala som sa ho. To pochopiteľne neznelo moc.. dobre.. pre jeho úspory. Keď som posielala zaplatiť jeho, asi to znamenalo len to, že nám tie peniaze jednoducho nestačili. A prečo by aj mali ? Objednala som si z každého najdrahšieho jedla minimálne jednu porciu !! Pozorne som si prezrela ľahko-bolečené-dievča z Otagakure no sato.
"Etoo.. Essu? Misu? gomeen nemám moc pamäť na mená." Usmiala som sa na ňu a len som sa zamyslela, kam sa asi zberá. Jej stav však rozhodne nebol zrovna moc prívetivý a tak som si mierne povzdychla a prípadné protesty bratranca som uzemnila pohĺadom chladnejším, než najkrutšia zima v Tetsu no Kuni či v snežnej krajine.
"Ak nemáš kde prespať. Kľudne môžeš ísť do nášho *sídla*.. postelí je tam viac než dosť. Aspoň tam bude trocha plnšie." Usmiala som sa a len som čakala, ako mi odpovedá.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 5 Jan - 22:48

Pozrel som sa na peniaze, ktoré mi podávala, a s ďalším šokovaným pohľadom zasa späť na ňu. Toto bolo viac ako len jasné. Určite to prehnala! Až sa mi z toho zatriasli ruky, čo bolo tiež dosť viditeľné. Len sa upokoj...pekne nádych a výdych...pokoj... Začal som si rátať koľko mi to vlastne uchmatla a teraz naspäť podala peňazí, narátal som fakt dosť. Lenže aby toto nestačilo na zaplatenie?! To čo objednala?! Nejaké tropické zviera na šťave?! Čo sa týkalo ale doplatenia, s tým mali smolu. Peniaze som u seba nemal, a aj keby, tak by som aj tak nedoplatil. Ako som vravel, odrobia si to aj keby som ich mal deň čo deň strážiť! Môžem, sesternička. Odvetil som po chvíľke a pokrútil som hlavou. Otočil som sa a vykročil som k jednému z čašníkov, ktorý mali asi práve takú malú prestávku, keďže iba posedávali. Lenže niečo ma donútila s vypúlením očí zastaviť, a nahlas škrípnuť zubami. Sklonil som hlavu, a z čela mi padli vlasy rovno do tváre. Zakryli mi najmä oči a oblasť okolo nich. Vlasy mi zároveň spravili aj tieň, čím sa moja tvár obalila tmou. Otočený k nim ale stále chrbtom som otočil len hlavu, zazrúc na Kiwi ešte chladnejšie než ona na mňa, vlastne ten jej pohľad ignorujúc.
Tak nielen že prevýšila limit, ale ešte aj začala robiť z nášho sídla hotel! Niežeby mi akože vadilo to dievča, či to že u nás bude jedna osoba na noc. Aj keď to bolo trochu divné, keďže hotelov tu máme dosť.. Šlo tu o celkový princíp! Na toto nech si nezvyká. Predýchal som to, a aj s takým stále hrozivým výrazom som pristúpil k čašníkom, jednému z nich som prudko strčil peniaze do dlane a čakal som, či nejako aj zareáguje. Už mi chcel asi povedať to, čo som čakal. Niečo ako "Prepáčte, ale suma je vyššia", a podobné. Lenže keď ma takto zazrel, prekvapene a zároveň nasilu sa usmial. Eh, nerobte si problém s tými ostatnými peniazmi. Bude to...napríklad...na-..na účet podniku!.. Ihneď mi povedal, a zase sa nervózne z môjho výrazu usmial. Teraz som taký podobný úsmev aj oplatil. Ste milý...ale nie, pekne si to odrobia. Uistil som ho s úškrnom, a vyrazil som späť k nim. Pristúpil som ku stolu, poupravil som si plášť, tak aby mi aj zakryl krk, aby ma vonku nechladil, a ruky som strčil do svojich vreciek. Fajn, máte vybavenú misiu asi na celý deň. Pripravte sa, niekedy si po vás všetkých prídem aby ste s misiou mohli začať. Zatiaľ len môžete vyčkávať. Už zase s trochou vážnosti v tvári som sa k tomu celému vyjadril. Ešte som ale ukázal na Esu. Po teba nie, samozrejme. Pousmial som sa, ale hneď som aj zase zvážnel. Chcel som ešte niečo povedať, ale kým som to stihol, vyšlo mi to z hlavy. Takže som stíchol, a čakal som kým sa začnú dvíhať, a ako to vôbec bude s tým nocovaním Esu u nás...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Michiko Sun 6 Jan - 16:05

Koukla jsem se na Kiwi.
"To je dobrý, stejně mám v plánu za chvíli vyrážet zpět do vesnice." Pousmála jsme se ale pak mi neuniklo chování Raikena. Na chvíli jsem se zamyslela a pak se lehce ušklíbla. "A nebo víš co, jestli by to teda nevadilo tak bych u vás přespala a pak šla." Koukla jsem se zpět a Kiwi a usmívala se jako sluníčko.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 6 Jan - 19:40

Jej voľba sa mi páčila ! Aspoň som si bola istá že po ceste do Otogakure v noci neumrzne. Následne som jedným okom hodila po Raikena a znova som sa na neho tvárila tým, nepríjemne ľadovým pohľadom, ktorým sa na vás dokážu pozerať len súrodenci. Vypočula som si prezrela Raikena a len som na neho ukázala prstom.
"Pekne to zaplatíš za nás !! Inak všetkým vykecám kde si kupuješ a schovávaš porno-časáky !" Zakričala som na neho až obviňujúcim pohľadom. V momente sa mi v očiach zalesklo. Mohol si domyslieť.. že ak to aj nebola pravda, tak by som mu ich pravdepodobne niekam podstrčila. Následne som sa znova usmiala na Esu no narozdiel od Raikena, na ňu som sa usmievala čisto milým úsmevom.
"Na čase ísť.. kým vybuchne." Uchechtla som sa na čo som sa postavila a po stole som pomaly prešla až k uličke. Pochopiteľne opatrne, aby som nezhodila žiaden riad. Následne som len čakala na Esu a so založenými rukami na tvári som sa stál tak zákerne pozerala na Raikena.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 6 Jan - 20:09

Zazrel som oplacujúcim pohľadom na Kiwi. Jej ďalší výmysel ma prekvapil, tak ako aj všetky ostatné. Veď to bola lož! A aj keď to bola lož, skončilo by to úspechom pre ňu! Podlá malá mrška! Čapol som si dlaňou po tvári vo dlhom facepalm-e, pri ktorom som fakt musel rozmýšľať, ako sa z tejto ňou vyrobenej kaše dostanem. Toto som si začo zaslúžil... Napokon som sa však pousmial, rozdýchal som to (opäť), a len už od menšej nervozity som sa poškrabal vo vlasoch. A to sa mi vyhráža osoba, čo slintala nad "dospeláckou" mangou. To som pekne skončil.. Povzdychol som si, uvažujúc že sa asi budem musieť naučiť nejakú ovládaciu pečať na ňu, a ak taká nieje, tak takú vymyslieť! A druhá vec, čo sa jej vyhrážania týkalo? Bolo mi to už absolútne jedno. Nech si to teda povie, ja som vedel že to je lož, a to mi mohlo aj stačiť, beztak si ľudia bohviečo namýšľajú aj teraz a o každom, ale od práce a od bonusu za toto divadlo, ktoré mimochodom pribudlo v zozname v mojej mysli, sa vyhnúť aj tak nemohla. A len pokus o to, by jej pridal ďalší, a ďalší bonus! Eh, a ešte ju mám aj učiť techniky? Nevďačnica, žiadne techniky nebudú! Rozhodol som sa v mysli ako pre trest za toto jej chovanie. Bol som si ale istý, že sa to aj tak zmení. Či už ma presvedčí ona alebo ja sám seba. Ale teraz som bol tvrdohlavo rozhodnutý to ani nezmeniť... Po myšlienkách som sa pomaly pohol. Prešiel som k nej a schválne som jej postrapatil vlasy, aby ich mala úplne rozcuchané a poodstávané do každej strany. Vidíme sa doma. S úsmevom som zašomral, kukol ešte na Esu a ostatných, ignorujúc akékoľvek pohľady, a len tak som sa vyparil preč. Skôr, než si stihla niečo na mňa nové vymyslieť alebo povedať...
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové - Stránka 2 Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru