Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace v Listové

Goto down

Restaurace v Listové Empty Restaurace v Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 15:12

Restaurace v Listové 539px-Yakiniku_Q

V prvním patře jedné z budov se nachází restaurace.
Na první pohled nic neobyčejného, ale vaří tu velmi dobře.
Dospělí si tu mohou objednat saké, ale i mladší si přijdou na své.
Pestrý jídelníček uspokojí i ty nejmlsnější.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 10:02

Ichizoku Katagami

Kdybych nebyl tak línej a radši si něco uvařil sám, tak bych to měl jednodušší, protože by mě potom přiotrávenýho krmili v nemocnici...
Pousmál sem se nad vzpomínkou mého pokusu o guláš, kde jsem osmahl cibuli na octu místo na oleji, cibuli jsem spálil a samozřejmě ji nevyhodil, ale normálně sem tam přidal pochybně vypadající maso z minulého týdne a vodu... Dál sem radši ani nechtěl vzpomínat.
Každopádně todle všechno byl důvod proč jsem se stravoval v místní restauraci a ne doma.
Došel sem do podniku, usadil sem se ke stolu, do rohu zády ke všem ostatním. Když přišla číšnice, požádal jsem jí o hovězí s rýžovými koulemi a vodu.
Poté, co mi donesli objednávku jsem se váhavě rozhlédl a když sem se ujistil, že mi nikdo od nikud neuvidí do obličeje, přitáhl sem si víc kapucu od pláště a sundal sem si masku a začal jíst.

Po jídle sem zase co nejrychlejc nasadil masku, poděkoval za jídlo, zaplatil a odešel. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru