Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+4
Akio Sakkaku
Oinin
Kami Atsushi
Shijin Hyuuga
8 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 15:10

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 3 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 3 Jun - 18:42

Ulice Listové - Stránka 3 I2pzm
Taktiež som venoval nechápavý pohľad Mizukage-dono, keď klon explodoval. To už som sa, ale vznášal nad novou skrýšou hlavy dediny: "Zdá sa, že Vaše informácie neboli dostačujúce, Hokage-dono." Technika Mizukage-dono sa aktivovala a kunoichi z klanu Uchiha pocítila jej účinky. To bola moja chvíľa. Bez možnosti úteku sa spolu s klanom Kurama ocitla v kocke, ktorá ich rozložila na prach. "Mimochodom, som senzibil," poznamenal som nakoniec.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 3 Jun - 18:53

Po trochu podlém zákroku na můj spánek jsem na chvíli omdlela, ale po nějaké době mě probudil všechen ten povyk kolem. Sedla jsem si a podrážděně si třela spánek. Bitka byla v plném proudu a já musela zase jít ošetřovat zraněné. ,, Díky." trochu neslyšně jsem poděkovala ninjovi, který zabavil nepřítele, takže jsem mohla dokončit svou práci, když v tom mi do nohy narazilo jakési stvoření. Had. ,, Tak se máš dívat, kam šlape..." najednou jsem si uvědomila, že vlastně nemá nohy ,,se plazíš." trochu divně jsem dokončila větu. Vedle mě ležel popálený ninja. Vytáhla jsem lahvičku s tinkturou z Kajeputu a lihu a namazala mu ji na rány. Nakonec jsem mu na ně přiložila nať z aloe vera. ,, Ty si od nepřátel, že?" prudce jsem se zase podívala na hada.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 3 Jun - 19:00

Izumi:

Obtočil jsem se jí kolem nohou.
"Tomu tím nepomůžešššš, kousssnul jsssem ho," samozřejmě jsem tím myslel, že jsem ho kousl ještě před popálením. Takhle to bolelo méně než můj jed.
Jako kdybych se v té chvíli usmíval, i když na hadí tváři nebyla změna výrazu znát. Smál se jen můj tón hlasu.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 3 Jun - 19:05

,, Jed už jsem mu odstranila, ještě než mě zastavil ten vodník." Jen doufám, že mu to pomůže. trochu jsem se strachovala. Nebyla jsem teď díky hadovi schopná se hnout. ,, Můžeš mě pustit?"Snažila jsem se hýbat nohama ze všech sil, ale držel mi je pevně. Mysli, co může fungovat proti hadům? úpěnlivě jsem se snažila něco vymyslet.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 3 Jun - 19:18

Izumi:

Ani jsem si nevšiml, že ji pevně držím.
"Promiň," zasyčel jsem. "Zrovna mám volno a hlady ssse mi sssvírá žaludek."
Nemyslel jsem to zle. Lidi jsem nežral, ale to nemohla vědět.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 3 Jun - 19:59

,, Ale to nic." najednou sem ztuhla ,,Promiň?" udiveně jsem se na něj dívala. To má být vtip? usmála jsem se. Vytáhla jsem kus sušeného masa a hodila mu ho. ,, Vy jste ale opravdu divní." zasmála jsem se. Ale do smíchu mi být nemělo. Já se tu vybavuju s hadem a kolem umírají lidé. Jemně jsem ho odstrčila, toho nebohého člověka obvázala plátnem a spěchala k dalším. Všichni byli ošklivě popálení.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 4 Jun - 14:03

Když jsem vyběhla, ani mi nedošlo, že jsem běžela na druhou stranu. V hlavě jsem si dokola opakovala * Uklidni se... nejdůležitější je chránit nevinné...* Když jsem tak skončila s evakuací rozhlédla jsem se a zjistila, že Kagayami je pryč. "A sakra..." vzdychla jsem si a nasadila zase ten kyselý obličej. "Musela jsem běžet někam jinak..." zklamaně jsem zavrtěla hlavou a nasedla na Yuusukeho. "Tudýyy!" zavedela jsem a Yuusuke vyběhl. Zanedlouho jsem už viděla Kagayami. Yuusuke zastavila a já z něho slezla. "Ahoj Kagayami.. promiň... že jsem tu tak pozdě..." omluvila jsem se jí a doufala, že jí nic není. Zaregistrovala jsem i hada, ale když Kagayami nijak nereagovala, nechala jsem ho být.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 4 Jun - 15:14

Izumi:

Obtočil jsem se jí kolem nohy pod kalhoty a stulil jsem se někde u kolen.
Nehodlal jsem jí jen tak lehce pustit. Představa, že bude ošetřovat zraněné těch, proti kterým jsme bojovali, se mi nelíbila. Ani trochu. A že jsem byl škrtič, zkoušel jsem, za jak dlouho ji díky mému láskyplnému objetí začne bolet noha.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 4 Jun - 15:33

Pohľadom som prešiel na pierko, ktoré som mal vo vlasoch. Mal som tak istotu, že nešlo o ilúziu, keďže do mňa prúdila Chakr~a. Teda aspoň do tej doby, než Mizukage-dono odpadla. Ale to už mala v sebe kunoichi z klanu Uchiha enormné množstvo pierok, takže aj keby som jej telo nerozložil na prach, bol to pre ňu koniec.

Taktiež po celej Listovej končili boje víťazstvom Kamenných a Hmlistých. Vojsko Kamennej čítalo raz toľko shinobi, ako čítala celá Listová, no tá zasa mala raz tak veľkú armádu, ako Hmlistá. Spoločne však tvorili mnohonásobne väčšie vojisko, ako mohla Ohnivá Vôla zvládnuť. Hoci znel príkaz nebrať zajatcov, všetci až na klan Hyūga boli ušetrení. Armáda sa postupne rozostúpila okolo bojiska Kage, Listových uväznila v láve, ktorá sa činnosťou vody premenila na cement. Keďže sa Orion-dono nachádzala na opačnej strane bojiska, vedenia sa ujal mladý Oinin. Mávnutím ruky dal signál skupinke shinobi, ktorá sa rozbehla do odľahlej ulice, aby tam potlačila zradu. Všetci ostatní čakali, ako dopadne súboj troch hláv dedín.

(Zbytočne to nebudeme preťahovať, už teraz bojujeme mnohonásobne dlhšie, ako bolo v pláne.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Oinin Mon 4 Jun - 15:39

Ochranka Mizukage zasáhla dřív než hlava jejich vesnice mohla tvrdě dopadnout na zem. Jeden z nich jí zachytil a položil jí opatrně na zem. Měli od ní instrukce protože věděla že se to stane. Jeden u ní zůstal klečet a ujišťoval se že nemá žádná zranění. Ostatní se seskupili okolo a dávali pozor kdyby napadlo nějakého bláhového jedince zaútočit.
Ostatní v ulicích zneškodňovali případné zrádce a kontrolovali jestli je vše v pořádku. Tým mediků se pustil do léčení zraněných shinobi z Kiri a Iwy.
Oinin
Oinin

Počet príspevkov : 19
Join date : 05. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 4 Jun - 16:54

Když boje skončili, objevila jsem se blízko Tsuchikageho.
Mí hadi v té chvíli všichni zmizeli. Stála jsem hrdě. Sledovala jsem všechnu tu zkázu na tvář se mi vrátil zamyšlený výraz. Předtím tam byla touha po krvi. Teď, i když na tváři jsem stále měla krev svých nepřátel, zmizela a zůstala zvláštní nostalgie. Pocit nevhodný k podobné situace. Nevadilo mi to.
"Nějaké úkoly, Tsuchikage-sama?" otázala jsem se tiše.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 4 Jun - 18:02

Keď sa objavili neďaleko mňa, vedela som, že je koniec...Nikdy som si nemyslela, že zomriem tak rýchlo...Mala som len 18 rokov...Sklonila som hlavu a...Usmiala som sa. Nehnevala som sa na nich dvoch. Kuramovci zdvihli ruku a chceli ich uvrhnúť do Genjutsu. Ja som im položila ruky na ramená a pokrútila hlavou. Nahlas si obaja povzdychli a spustili ruky. Ďakujem...Povedala som smerom k Mizukage a Tsuchikage. Pocítila som zvláštne šteklenie v bruchu. Moja smrť prichádza...Padla som na kolená, ale stále som sa usmievala. Z očí mi začali tiecť i slzy...Prosím, predtým, než zomriem, mám posledné želanie...Postarajte sa prosím o Konohu...Zdvihla som k nim oči. Bol to priateľský pohľad...Chvíľu bolo ešte vidno, že žijem, po chvíli mi telo ochablo a ja som padla na zem mŕtva...Môj úsmev však na tvári stále pretrvával...Obaja Kuramovci si ku mne kľakli a položili mi ruky na rameno. Pocítili už len to, že sú v nejakej kocke a hneď na to sa spolu so mnou rozložili na prach...
//Ospravedlňujem sa za moje záhadné zmiznutie, včera u nás bola búrka, vypla sa nám elektrina xD xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 4 Jun - 18:56

Ucítila jsem bolest hlavy...velkou bolest hlavy. S námahou jsem se donutila pootevřít oči a uviděla jsem nebe. Takže žiju.. Pomalu jsem se posadila a zajela si rukou do vlasů. "Asi mi pukne hlava..." postěžovala jsem si a ocenila pomoc oinina který mi pomohla na nohy.
"Je po všem Mizukage-sama"
Usmála jsem se a rozhlídla se okolo. Po všem? ještě zdaleka ne...
Vyhledala jsem pohledem Tsuchikageho a pak si znova prohlídla okolí. Armáda Kirigakure dovedla většinu Konožanů až k nám a držela je na jednom místě.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Jun - 15:12

Ospravedlňujem sa, Mizukage-dono, ani dnes sa nezmôžem na dlhšiu dopoveď. Pokračujte zatiaľ bezomňa, všade Vás budem nasledovať. xD Zajtra by som už mal mať čas.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Tue 5 Jun - 18:15

,,Říkám ti běž ze mě." výhružně jsem se na hada zamračila. Ale myšlenky jsem měla úplně jinde. Byla jsem ráda, že je Hikari v pořádku, aspoň prozatím. Najednou tlak na mé noze ustal. Had zmizel. Cože? projel mi mráz celým tělem. Měla jsem pocit, že se stalo něco zlého, ale ignorovala jsem svoje předtuchy a dál léčila ty, kterým ještě bylo pomoci. Nebylo to lehké, popáleniny jsou zdlouhavá procedura.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Jun - 19:50

Po boji som zosadol vedľa Mizukage-dono a pohľadom prešiel po väzňoch, teda obyvateľoch Listovej. "Dedinčanov a Genin~ov ušetriť, s hlavou jednotlivých klanov uzavrieť Neporušiteľný Sľub. Jedna pečať bude viazať celý klan. Shinobi, ktorí nepatria do väčších rodín, popraviť." Ujal som sa hneď organizácie po boji.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Tue 5 Jun - 20:14

Než stihli niekoho popraviť, než stihli niečo podniknúť, než stihli si čo i len uvedomiť čo sa deje, skoro celú Konohu obalila moja modrastá bariéra, ktorá hodila do Genjutsu každú osobu v nej, či už bol majstrom Genjutsu, či už sa naň špecializoval, či už mal Sharingan, alebo Byakugan, bolo to jedno. Všetko zobralo, bez možnosti úniku, a ak by sa niekto predsa len pokúsil dostať sa von, a dostal sa, hneď by ho do Genjutsu hodilo späť, pretože bariéra pretrvávala. Nabrala všetkých, a uvrhla ich do môjho sveta, kde sa obnovili počty Konožanov, a začal sa boj. Celá Iwská a Kirská armáda, bola pod mojou mocou. A prečo nie Konožská? Pretože tých som špeciálne uvoľňoval, aby bojovali, zatiaľ čo nepriatelia, bezducho stáli na mieste. To bolo všetko, čo som mohol pre Konohu teraz urobiť. Pokloňte sa, pred silou, klanu Sakkaku.. Ozval sa môj hromový hlas v hlavách každého bojovníka. Konožania pocítili voľnosť, vďaka ich ohnivej vôli, som ich dokázal rozlíšiť od ostatku. Nevedel som, ako dlho ich udržím, ale chcel som čo najdlhšie, aj za akúkoľvek cenu! Dúfal som, že sa Konožania chopia šance, a porazia vojská, kým je tá možnosť. Dal som im nádej, nabádal som ich v mysliach.. a oni poslúchli. Avšak, Tsuchikage, Mizukage videli niečo iné. Ukazoval som im, čo sa vonku deje vážne! Takto mocný bol môj klan, a oni ma podcenili.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Jun - 20:37

(To ako vážne, celú dedinu? o.O Ako dlho to asi udržíš? Než padne posledný shinobi?)

Hoci Kamenní a Hmlistí nestihli uskutočniť popravu, pečate na rukách predstaviteľov jednotlivých klanov sa už nachádzali. Išlo iba o podanie ruky, takže to bola otázka pár sekúnd, a teda to stihli pred aktiváciou bariéry. Keď sa dali Listoví do útoku, legendárne klany sa začali rozpadať na prach. A to do slova. Len čo sa pokúsili zasiahnuť Kamenného alebo Hmlistého ninj~u, ich telo sa od zápästia rozsypalo. V boji teda zostali iba shinobi bez klanu. Hoci sme strácali ďalších a ďalších vojakov, na tvári sa mi objavil úsmev. Môj sen sa plnil! Listová sa stávala históriou! "Len kľud, Mizukage-dono. Akio-dono techniku dlho neudrží. Od príchodu z Piesočnej ešte ani nestihol doplniť Chakr~u. Jeho poprava bude skutočne bolestivá."


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 6 Jun - 20:25

Naštěstí na mě zatím nikdo nezaútočil.
Že jsem v nepěkném Genjutsu mi ale došlo jen chvíli před jeho vypuštěním. Ale jak již bylo řečeno, šlo jen o podání ruky. Kdyby mě někdo chtěl zabít, rozpadlo by se jeho tělo na prach. Koneckonců jsem patřila k jednomu z nejvýznamnějších klanů své vesnice. Trochu jsem nakrčila nos a čekala, až tohle pomine. Samozřejmě mi došlo, že jen jeden člověk tohle může mít na svědomí. Jen jeden zrádce, který za tohle brzy zaplatí vlastní krví. A pokud ho nezabije technika, možná mě nechají si s ním před smrtí chvíli hrát. Věřila jsem, že taková hra by ho nebavila.
Trpělivě jsem vyčkávala na konec techniky a sledovala, co se děje. Ani to se mnou nehnulo.


Naposledy upravil Orion Mizuki dne Thu 7 Jun - 17:36, celkově upraveno 1 krát
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 7 Jun - 14:59

Než jsem stačila dát další rozkazy byla jsem v genjutsu. Povzdechla jsem si a čekala až to přejde. Byla jsem naprosto klidná, neměla jsem důvod ke strachu...umřít jsem mohla. Za chvíli mu dojde chakra.. znova jsem si unaveně povzdechla. Pořád jsem po použití techniky nebyla ve své formě.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Jun - 16:39

(Tvoje telo? Snáď ich, oni majú pečate na zápästí! xD)

"A vraj Ohnivá Vôla," musel som sa zasmiať, "dobre vedia, že ich hlava klanu je viazaná neútočením, ale oni ho kľudne obetujú." Môj úsmev sa rozšíril, keď som si uvedomil s kým bojujú. Klan Endo, ktorý by som po návrate do Kamennej nechal popraviť. Nie nadarmo tvoril prednú líniu. Za ním stál klan Terumī, ktorého mi bolo ľúto, keďže oddane slúžil Hmlistej. Pyrotechnická Jednotka sa nachádzala v odľahlej časi dediny a klany Kirisame a Tōya zasa pred bránou, takže nebol dôvod k panike. "Ach, Akio-dono, vieš, že za toto stihne Listovú genocída?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 7 Jun - 18:51

Pocítila jsem na sobě trochu divný pocit. Genjutsu? nejsem odborník, ale bylo to skoro jasné. Někdo se nám, teda doufám, snažil pomoct. Rychle jsem pomohla vstát už vyléčeným ninjům a ti pomohly ještě těm zraněným. ,, Jděte někam mimo vesnici, dokuť máme ještě čas." pobýdla jsem je a pomáhala ostatním jít. Kývnutím jsem Hikari naznačila, aby pomohla také a snažila jsem se co nejrychleji a co nejvíc lidí odtut dostat pryč.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Thu 7 Jun - 19:31

Avšak, dialo sa to, čo on neočakával. Ľudia si razili cestu cez Shinobi z Iwy a Kiri, až ku bráne a odtiaľ sa dali na útek.. Dosť sa ich dostalo cez bránu, odkiaľ začali utekať, keď som pocítil, ako sa ruší technika. To snáď nebolo možné, nie teraz, ale bolo ich veľa, a moja hlava takmer explodovala. Bariéra sa zrušila, a všetci boli z Genjutsu preč. Avšak, ostali ešte chvíľu otrasený, čo mi dalo možnosť dostať sa do ulíc, a postaviť sa sám, medzi odchádzajúcich Konožanov, a medzi tie dve armády, ktoré stratili oveľa viac, ako rátali. Z čakrou som nebol zadobre, a šanca že ich sám zdržím na dlho bola nulová, skôr mínusová. Avšak, dúfal som, že Tsuchikage bude chcieť zabiť ma, a to ma viedlo, aby som tam na strede ulice ostal stáť volajúc. Tsuchikage-sama! Musel som ich zadržať, za každú cenu! Chcem sa porozprávať!
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Thu 7 Jun - 19:38

Najprv som z diaľky pozoroval a dal som si dokopy kto je s kým a kto asi proti komu bojuje. A preto mojou jedinou úlohou bolo zachrániť čo najviac bezbranných ľudí a nehľadieť na to kto je kto. Našiel som na zemi ako takú čelenku konohy. Zodvihol som si ju a preistotu som si ju nasadil. Teraz bol čas zachrániť koho sa dá. Až tesne pred tím než niekto zrušil Genjutsu mi došlo že nejaké bolo spustené. No nehľadel som na to a zopár ľudí ktorý boli na tom dosť zle som ich vzial a utekal kam utekali ostatní.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 7 Jun - 19:42

Hmmm.. takže protože jsem dostala stížnosti ze všech stran, vložím se do toho^^
Mizukage pokud jste použila techniku Hikari kirā, jste paralyzovala, což znamená nemůžete se hýbat. Jste mimo hru. Množství vašich oininů je také velmi obdivuhodné!
Iwa je zjevně taky neomezená.. zato obě země jasně vymezili počet obyvatel Konohy, že?^^
Akio porušil dohodu techniky... dostal na výběr zemřít, nebo změnit post...
Zamyslete se, alespoň trochu!^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru