Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+4
Akio Sakkaku
Oinin
Kami Atsushi
Shijin Hyuuga
8 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 15:10

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 5 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 10 Jun - 16:44

Popravde som nečakal, že jej povaha nebude chcieť zabiť ma, roztrhať ma, pričom by sa iný pobili kvôli tomu. Ale, pokrčil som plecami. Ja som ten kto dáva podmienky.. Nezabijem sa, a ani nepôjdem do väzenia. Budeš ma musieť prinútiť, takže vidím to len na boj. Uškrnul som sa, pripravil som bojový postoj. Buď boj, alebo boj. Nebolo výberu.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jun - 18:05

"Prečo si myslíš, že to inak nepôjde? Okolo teba sa nachádza vojsko Hmlistej, ktoré tvoria prevažne Oinin~i. Stačí jedna presne mierená ihla a prebudíš sa až vo väzení. Viackrát ti samovraždu ponúkať nebudeme." Ďalej som mu už nevenoval pozornosť, pohľadom som prešiel na Mizukage-dono. Akýkoľvek ďalší rozkaz som nechával na veliteľke armády.

(Vďaka za pripomenunie. Bez predania Jinton~u predsa odísť nemôžem. Wink)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 10 Jun - 18:26

Takže nemám na výber.. Uškrnul som sa, a tantá zamieril na seba, krížom, aby ma to prepichlo pečlivo a hneď zabilo. Bez vykrvácania, bez trpenia. Do vezenia? Nikdy! Padol som na zem na kolená, ako sa to robilo pri Harakiri. Alebo Hirakiri? xD Jednoducho japonský štýl samovraždy. Tak? Ktorý mi zotne hlavu? Spýtal som sa do davu, davu vojsk, no nik nepredstúpil. Alebo to budeš ty? Spýtal som sa Orion a otočil sa na Tsuchikageho. Alebo vy?
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jun - 18:52

"Teraz to nebude nikto, až po tvojej smrti. Pôvodne som chcel poslať do Piesočnej a Oblačnej jednotlivé časti tvojho tela, ale funkčná dedina je už iba v Zemi Blesku." Nesúhlasne som pokrútil hlavou, aby mu Orion-dono nepomáhala. Hoci sme mu ponúkli samovraždu, nemalo ísť o zachovanie si cti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 10 Jun - 18:54

"Proč bychom si my měli špinit ruce?" otázala jsem se ho a na tváři se mi objevil vyzývavý pohled. Chtěla jsem vědět, jestli na to má. Jestli v něm zbyla alespoň hrstka cti.
Na nic víc nebylo třeba se ptát. Dopřát mu smrt z našich rukou by bylo ke zrádci příliš milosrdné. Tohle byl lepší trest.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 10 Jun - 19:24

Pozorovala jsem celé jeho "divadlo" mlčky. Oinini nakročili dopředu, chtěli udělat špinavou práci, ostatně jako vždy. Zarazila jsem je gestem ruky a koukla se na Akia.
"Pokud nechceš do vězení vezmi si život sám. Jestli to neuděláš probudíš se ve vězení a strávíš tam zbytek svého života."
Promluvila jsem po chvíli a čekala na jeho počínání.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Sun 10 Jun - 19:26

Nikto nikomu nezotne hlavu.... ozvalo sa spoza steny a vedľa Akia som sa postavil ja z vytaseným mečom. Hlavne mať pláň že?! Nao mi sedel na pleci a ani jeho snaha zastaviť ma nemohla zastaviť. Teraz som netušil čo povedať vôbec som nepremýšľal dopredu. Z čelenkou snežnej a konohy na sebe.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 10 Jun - 19:33

Myslíte, že ma dokážete zabiť? Spýtal som sa s úsmevom a postavil sa. Povedal som vezenie nie, ale nebude to ani samovražda. Vedľa mňa stál Oinin. Bol príliš blízko, a to mi stačilo, aby som mu prebodol hruď. Ak ma chcete vidieť porazeného, budete ma musieť zabiť samy! Vykríkol som, a druhé tanto som vyslal rýchlo na ďalšieho Oinina. Keď sa tu vedľa mňa postavil Aki, ktorého som vôbec nepoznal. Čo tu robíš! Už aj padaj! Vykríkol som rozkazom a pripravil sa na prípadnú obranu.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 10 Jun - 19:39

"Pokládáš zbytečnou oběť pro zrádce sám proti dvěma armádám?" na tváři se mi na chvíli objevilo překvapení, ale vyzývavý výraz se po chvíli vrátil.
"Ne, máš právu. Nikdo nikomu nesetne hlavu, protože si sám vbodne dýku do těla. Nenasazuj život pro někoho, kdo zradil vesnici, za kterou přišel bojovat. Táhl sem. Jeden dobrý skutek těžko vyvrátí pro tebe špatný úmysl. Raději uteč, dokud máš možnost."
Vzpomněla jsem si, že jsem ho kdysi viděla v Kamenné.
"Jsi potulný shinobi, že? Viděla jsem tě v naší vesnici. Proto máš možnost odejít. Potulní by se neměli plést do záležitostí vesnic. My jen vyrovnali dluhy. S tebou a..." zadívala jsem se na jednu z jeho čelenek. "Se Sněžnou nemáme žádné spory. Pokud je začneš, budeš stát proti dvěma armádám, rozmysli se dobře."
Pak má slova vyvrátil Akio, když bodl jednoho z Oininů. Měla jsem toho spratka opravdu dost a zračilo se mi to ve tváři.
Vykřikla jsem Naokiho jméno a obklopila nás Bakuha Butai.
Jejímu veliteli jsem potichu sdělila něco, co neměli slyšet a on mi podal jakýsi lístek. Mezitím jsem si připravila pečetě a vkročila do blízkého stromu, abych se vzápětí objevila v jiném hned za Akiem.
Nebyl senzibil a já nevydala jediný zvuk. I mé dýchání bylo jen mělké a lehce se ztratilo. Žádná možnost mě slyšet, když jsem se ve stromě objevil obrys mé ruky. Pomalu vystupovala z kůry s pečetí v dlani.
Bylo to z Akiových zad, tudíž ho na to nově příchozí potulný shinobi nemohl upozornit, neviděl mě. Vybrala jsem si okamžik, kdy byl ke stromu otočený záda a díval se dopředu, tudíž pokud nebyl senzibil (nebo superman) neměl žádnou šanci uhnout. A pak jsem mu přitiskla na záda omezující pečeť, která mu měla zamezit v jakémkoli používání chakry. Jen jemně, takže ani netušil, že ji má. Mohl jen cítit, že chakry má žalostně málo a jakmile by se pokusil o techniku, udělalo by se mu z jejího nedostatku mdlo.
Aniž bych dala najevo, že jsem mu na tělo připevnila výše zmíněný papírek, vystoupila jsem ze stromu a dala najevo svou přítomnost za jeho zády prudkým pohybem. V druhé ruce jsem totiž díky předchozím pečetím držela Kusanagi, jehož rukojetí jsem ho chtěla praštit do týlu a přivodit tak sladký spánek.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 10 Jun - 19:58

Na najvyššie šťastie som bol otočený na Akiho, takže Aki mal výbornú šancu vykryť ma. V slzách, ktoré má v očiach každý na ochranu, som zahliadol za sebou pohyb, a k tomu, jeho summon divne zaprskal. Nebol som pako, inteligencia bola jednou z mojích zbraní, a tak že ona zmizla, mi potvrdilo to, že sa niečo deje. Jeden rýchly pohyb do strany, a Orion namiesto na mňa, podložila pečať na prázdne miesto, a kusangi zapichla do zeme, pretože som stál trochu ďalej. Nemohol som tvoriť Genjutsu, moju silu, avšak rýchlosť som si zachoval, a tá nebola najmenšia. Vykašľal som ďalšiu krv, čas sa krátil a ja som cítil, ako umieram sám. Nezomriem takto.. Vlastne, som čakru nemohol využívať, takže to bolo zbytočné.. Takto zozadu, nepatrí sa to. Uškrnul som sa, a začal som dávať pozor, či v okolí nie je ďalší strom. Tak ľahko ma nedostaneš..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Sun 10 Jun - 20:03

Zrazu sa tu objavila tá divná ženská. Keď sa o niečo pokúsila a teraz bola pri nás poskladal som pečate a vzápätí sa vďaka technike Growin crystal thorns. Začal pod Orion rásť kryštál a keby sa začala uhýbať rástol by tam kam by šla ona.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jun - 20:09

Ulice Listové - Stránka 5 320px-Battle_Encampment
"Shishienjin!" Zaznelo bojiskom, keď veľká časť armády ustúpila od Aki~a a Aki~ho. Štyria Jōnin~i utvorili okolo nich bariéru, pričom sa taktiež uzatvorili do jej menšej verzie na rohoch kvádra. Ešte pred ich uväznením ale, som sa vzniesol k zemi a presunul Orion-dono mimo dosah pasce. "Teraz už máš niekoho, kto ti môže useknúť hlavu, tak to sprav rýchlo!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 10 Jun - 20:20

Ustoupila jsem včas jen díky Tsuchikagemu.
"Vážně mu musíme dávat tolik času? Mohla bych ho zabít..." ohradila jsem se.

(Pokud Akiho summon neumí ucítit jednu ruku, která se ve vteřině objeví tam, kam nevidí, tak to byl nesmysl. Kromě toho, jak jsi mohl zahlédnout pohyb za sebou, když nejdřív s pečetí se za tebou objevila jen má ruka? Když jsi měl šanci mě v odraze zahlédnout, tak jsi měl mít pečeť už dávno na sobě, protože abys něco v odraze zahlédl, muselo být vidět zákonitě víc než pár prstů xD Nejdřív pečeť a to byla vidět z celého mého těla jen ruka, potom až celé mé tělo xD Tolikrát to opakuji, protože to zjevně nechápeš xD )
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 11 Jun - 19:05

Když oinin padl zamračila jsem se.
"Odcházím do kage budovy"
Koukla jsem se na Tsuchikageho a gestem si zajistila stráž tří Oininů, byli to ti kteří vzali z knihovny svitky. "Jak to dopadlo?" zeptala jsem se jich cestou.
"Vše je v pořádku" odpověděl mi nejstarší a pod maskou se spokojeně usmál.
"Dobrá, necháme to tu ať to se svým zrádcem vyřeší."
Věřila jsem že až se vrátím z budovy bude už Akio mrtví.
-Přesun-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Jun - 19:18

"Orion-dono, keď bude Akio-dono mŕtvy, potom uvoľnite bariéru. A nezabudnite zabiť aj toho druhého, nechávam to na Vás." Pustil som veliteľku armády, pričom nedopadla na zem, ale zostala sa vznášať vo vzduchu. Ja som zatiaľ nasledoval Mizukage-dono priamo do hlavnej budovy.

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 12 Jun - 13:31

Hezké...
Zůstávala jsem ve vzduchu, i když odešel.
Překvapilo mne to, ale i potěšilo.
Zadívala jsem se na ty dva v bariéře.
"Zahrajeme si hru," prohodila jsem. "Buď budete bojovat vy dva na život a na smrt, když Akio tak toužil po posledním boji nebo nebudete bojovat a kolem bariéry nechám rozmístit výbušné lístky. Pod nimi ještě výbušný plyn, který vás oba po odstranění stěn mírně přiotráví. Nezabije, ale dá se říct, že vám přivodí sladký spánek na celý týden. Pak se oba probudíte ve vězení."
Jelikož stáli v bariéře, tak by se spánku opravdu NEDALO uhnout.
Nedalo by se uskočit, nikdo by neměl dostatečnou rychlost, aby unikl a i kdyby, tak kdokoli by se dostal za hranici kouře, neviděl by ani na krok a členové klanu Itako by ho okamžitě nechali obalit výbušnými lístky a vybuchnout.
Žádná možnost úniku.
"Tebe, potulný shinobi, jsem ochotná nechat po smrti zrádce jít. Pokud ale proneseš jediné slovo na jeho obranu, či proti nám, platí volba i pro tebe."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Tue 12 Jun - 17:49

(Takže sa vopred ospravedlňujem za moju a Akiho neaktivitu. Jeho problémy sú jeho vec, takže viac nepoviem, a ja mám prúser v škole, takže moja aktivita bude minimálna. To jest prvý bod. xD)

(Druhý: Keďže ako som písal, stál som naproti Akimu, takže jeho sediaci summon videl strom pred sebou, tým pádom mohol zareagovať. Lebo nie je slepý! A ak, cítil ťa po boji .. Pot a Krv istotne nevonia ^^
K stromom.. Si porušila pár autorských práv. Entov môže využívať len Tolkien, Jackson a EA-Games ^^ Lebo aby sa len tak uprostred ulici, priamo za Akiom objavil, upozorňujem, totálne zdevastovanej ulici, strom.. Je tak isto nemožné, ako to, že ťa videl. ^^ Alebo si použila tajnú techniku Prvého, alebo si nás portla do lesa, alebo si portla les. Inak to ja nevidím.. xD )

(A to je všetko, úprimne som nežartoval, ale neberte si to, že niekoho napadám. Ja len mám trochu viac zlú náladu.. Gome ^^)

([19:32:57] Shimonu: Inak na NSku napíš za mňa že nás kryštál posunul a tým nás neuzavreli do bariéry lebo vytváranie museli spomaliť kvôli Orion a tým pádom sme vonku xD
Menší dôkaz toho, čo píšem, že mám povolenie napísať za jeho postavu, keďže on nemôže. A to, či bude obhajovať moju postavu, alebo odíde, už nechám na ňom, len čo bude môcť ^^)

Akiho kryštál nás v poslednej chvíli, "šťuchol", a oboch nás dostal z dosahu bariéry, pretože, kým dostali von Orion a armádu, mali sme čas. Uškrnul som sa na neho.
Vďaka, a teraz choď. Smrť si nezaslúžiš. Ako ako povedala, ako "zradca" musím umrieť len ja. Ale.. Otočil som sa na ňu a vykašľal ďalšiu várku smrti. Zachovajte si kúsok cti, a dovoľte mi zomrieť v boji, nech ma v Kráľovstve Nebeskom, oslavujú viac. Bez akejkoľvek emócie som predniesol Orion. Vedel som že nepríjme, ale.. Sám sa nezabijem, a do vezenia nepôjdem!
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 12 Jun - 18:19

( Ta technika dovoluje splynout i s kamenem. Mohu to klidně přepsat tak, že moje ruka vyšla ze zdi xD A pak je tu úhel. Pokud nestál z boku k tobě, tak nikdo nic vidět nemohl. Představ si, že máš za zády třeba ping pongový míček. Někde mezi lopatkami. I kdyby za ním byla dlouhá tyč (představujme si tak mou ruku) tak ho ten před tebou prostě neuvidí. Další věc je, že tu pečeť jsi měl během vteřiny. Za jak dlouho něco ucítí Kiba? Já si vzpomínám, že vždycky nejdřív nasaje a že by někdo blízko něj tu pečeť měl dřív než by mu došlo co cítí. Ano, válka zrovna nevoní. Ale ta krev a špína jsou všude. Nebo snad chceš tvrdit, že Akiho mazlíček ucítí během vteřiny pach, který je skrytý za špínou a krví všude kolem a několik metrů od něj, přičemž jeho zdroj ani nevidí? Já možná portnu les, ale ty dokážeš hyperbolu použít tak skvěle, že bys zřejmě uhnul i Shinra Tensei. Protože Akiho mazlíček by vycítil, že se něco blíží a jakmile by se vlna začala šířit, varoval by tě a ty bys stihl uskočit xD Buď prostě skonči nebo přestaň vyvádět jak malé děcko. Nikoho už tu tenhle divadelní výstup nebaví. Ale gratuluji, jistou postavu z Růže pro Algernon jsi napodobil skvěle. Bohužel tu sestupnou část její kariéry. Pokud k tomu chceš něco poznamenat, tak prosím do PM. )

"Ne," konstatovala jsem klidně.
A pak členové klanu Itako, kteří nás dávno obklopovali a měli připravené své lístky, DŘÍV NEŽ STAČIL COKOLI UDĚLAT, spoutali spodní část jeho těla od nohou až k polovině hrudi. Bylo to bez varování. Byli skrytí technikou z Iwagakure, která je dělala neviditelnými. Jejich pach se ztratil ve vší té špíně, kterou jim válka potřísnila tváře, takže by to dokonale zamaskovalo jejich přítomnost i před Inuzukou. Jejich stopy na zemi nebyly vidět, protože tam bylo kamení. Nebyli slyšet, protože dech se lehce ztratil v dozvucích války a NIKDO ho nemohl slyšet a díky tvrdému výcviku nevydávali žádný jiný zvuk. Jelikož bylo těsně po bitvě, poblíž nebyli žádné stromy, na jejichž větvičky by mohli šlápnout a vydat tak jiný zvuk. Ani jeden z nich se ani NEPOHNUL. Pořád měl možnost probodnout si srdce. Pokud nechtěl strávit zbytek života ve vězení.
"Nikdy ti nebude dopřán fair play boj, tím si můžeš být jistý. Už jsem ti říkala, že si nebudeme špinit ruce."
Při jakékoli poznámce, která by se mi nelíbila nebo při pokusu o protiútok by klan Itako spoutal i jeho ruce, takže by nestihl udělat pečetě. Několik ze členů stálo i blízko Akiho, aby ho případně "zpacifikovali." Jisté bylo, že díky o něco dál skrytým členům Bakuha Butai, kteří přímo toužili po odvětě, by se nedostal dál a při jakémkoli pokusu o pečeti by ho nemilosrdně odstřelili množstvím motýlků z výbušného jílu, které Naoki ukryl ve stěnách kolem něj. Ani krystal by ho před takovým množstvím nemusel zachránit. A kdyby ano, okamžitě potom, co by zmizel, by zaútočili ti zbylí z klanu Endo a doslova by ho uvěznili v lávě.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 16 Jun - 19:30

Zatímco se klan snažil o jeho odstranění, já jsem se pomalu vypařila.
Měla jsem jiné věci na práci než sledovat smrt zrádce.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru