Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Země železa

+10
ANBU
Kin Yuki
Nawaki
Tenshi Ochita
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Noriko Kana
Ayame Takahashi
Yoko Ayme
Akasuna no Ruki
Akasuna no PiliKKa
14 posters

Strana 25 z 34 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Feb - 19:52

First topic message reminder :

Země železa - Stránka 25 LandofIron

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 10 Jul - 14:55

Země železa - Stránka 25 R2w0bb
Ach ano to je další věc, kvůli které jste mě nakrkly. A teď budu mít otázku je, kde je ta krkavčí matka Rukiho? Proč se nesnaží svého syna získat zpět? To mě nechá z něj udělat pomstychtivého zabijáka? oči trošku víc vytřeštím a zorničky se mi zuží do tenké linky

Hm mě by ale zajímalo co by jste jim chtěl nabídnout já jeslti mám už začít trénovat armádu


Naposledy upravil Reina Kana dne Sun 10 Jul - 14:56, celkově upraveno 1 krát
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 14:55

Takže tohle byl jeho plán? Na mém obličeji byl znát údiv. O to větší, když jsem měla lahvičku s tím okem na dosah. Udělalo se mi trochu nevolno při vzpomínce na to, co tomu předcházelo, ale nakonec jsem si ji přebrala.
"Arigato." šeptla jsem tak, aby slyšel jen Danzou. Skryla jsem ji do své brašny a přemýšlela o tom, co všechno nás tohle oko stálo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 14:58

Zavřela jsem oči, abych nevypěnila. Klid Himi, jsi krásný modrý strom... Oči jsem znovu otevřela a zahleděla jsem se na Reinu. Pohled mi ale zalítával k Yo.
,,PiliKKu nech laskavě na pokoji." usmála jsem se na Reinu sladce.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Sun 10 Jul - 15:02, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 10 Jul - 15:01

Země železa - Stránka 25 R2w0bb

Proč bych měla padne stejně jako Neuro! Mizukage řekla bych že zrovna vy by jste se neměla projevovat,jestli nechcete, abych navštívila vaší svatbu

(Himi s tím strome m si to zabila xD )
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:05

"Buďte v klidu, chce vás vyprovokovat. Ale ty jsi víc chytřejší, než jsem si myslel. Jak dlouho ještě tady budeš?" zeptal jsem se ledově klidným hlasem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 10 Jul - 15:07

Krkavčí.. matku?
Poslouchala jsem jí a upřela na ní nenávistný pohled. Teď jsem toho měla, ale už plné zuby. Uklidni se.. Snažila jsem samu sebe uklidnit, ale dalo mi to zatraceně práce. Takhle o Pilice nesmí mluvit, nic o ní neví.
Zhluboka jsem se nadechla a vydechla, zatla jsem a znovu povolila pěst. Už klidná jsem se jí rozhodla odpovědět.
"O Pilice takhle nemluv, prostě zde není a to ti musí stačit.." Pronesla jsem celkem klidně. Nechtěla jsem vypěnit a děkovala všem za kurz sebeovládání.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:08

,,He.." na čele mi vyskočila žíla. Ššš..klid, klídek...vítr si prohrává s tvými vlásky jako s listím na tom stromě...
,,Myslím, že to uděláš tak jako tak." ušklíbla jsem se. ,,A stane-li se tak, padneš stejně jako tvůj bratr. A mnohem bolestivější smrtí, Reino." přivřela jsem oči do úzkých linek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:11

Její bratr? Ach ano, ta podoba! Vybavila se mi vzpomínka, když jsem ho tenkrát viděl v lese se Shizukou.
"Když už jsme u tvého bratra, co jsi zamýšlela s Yonbiho Jinchuurikim?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 10 Jul - 15:13

Země železa - Stránka 25 R2w0bb

To máš pravdu rozhodně se tam objevím to si totiž nenechám ujít, Co říct o KAzekage, žádná aktivita a její syn lehce uvěřil mé tváři a menším lžím, které byli založeny na faktu sama si to zavinila nevěnovala se tolik svým dětem a jen tak mimochodem, vniknou to Suny, Kiri a Konohy v Henge není nic těžkého. Vy se pořád něčemu divíte, berte to jako fakt, mě nedostanete ani kdyby jste se rozkrájeli. otočila jsem se na Hokageho Původně jsem měla v úmyslu ji unést a vysát, ale když jsem se dozvěděla, že můj nejdražší bratr byl tak tupý a dal jí tajný krystal klanu KAna musela jsem ho poslat pro něj. Počítám s tím že později budu jinchuuriky potřebovat.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:16

"Jinchuuriki Konohy nezískáš a právě sis podepsala rozsudek smrti." opět s klidem ve tváři jsem promluvil a posadil se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:17

"Vůdče akatsuki." znovu jsem zakašlal, aby si mě všimla.
"Uvědomuješ si tvůj přečin? Za napadení čtyř kage se z tebe stal zločinec na mezinárodní úrovni."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:19

Ona mi tyká...Ona mi TYKÁ?!
Podepřela jsem si hlavu rukou a ušklíbla jsem se. ,,Dej si pozor, Reino. Máš moc prořízlou pusu. A s tím tykáním." zvedla jsem ukazováček do výše a zamávala s ním. ,,Na to si dej pozor." upozornila jsem ji s medovým úsměvem. Takže půjde po Jinchuuriki...Je na čase s tebou něco dělat, Yuuki..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:19

"Achjo, jsi otravná." ušklíbl jsem se a složil ruce na hrudi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:20

Začína to byť únavné... Pozrel som sa na Mifuneho. Myslím, že si to uvedomuje. Čo sa teraz asi deje v Iwe?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:21

Očima jsem přejela po všech lidech okolo. Hmmm, nejsem jediná kdo s ní má nevyřízené účty. Povzdechla jsem si a dál bedlivě naslouchala, abych si zapamatovala všechny detaily.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 10 Jul - 15:24

Spojila jsem ruce před sebou. Nenávist plodí jen další nenávist..
Pomyslela jsem si v duchu a sledovala jí nic neříkajícícm pohledem, jako kdybych se dívala skrz ní, ne na ní. Nehodlala jsem dál poslouchat, to co říkala, její řeči, jimiž mě chtěla jen rozčílit. Možná mohla mít pravdu a možná taky ne. Neměla jsem chuť se s ní dohadovat, jak řekl sám Danzou. Podepsala si rozsudek smrti sama.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:26

"Domnívám se, že ztráta Ocasého démona ještě není důvod k panice. Ovládnout je vyžaduje schopnosti, vědomosti a čas. Jinchuuriki a ocasý démon, musí dospět společně a jeden na druhého si zvyknout. A i tak je jejich ovládání obtížné. Není to žádná maličkost. Není-liž pravda, Yoko-dono? Jediní, kdo byli schopni ovládat ocasé démony, byli Uchiha Madara, Shodai Hokage no Senju Hashirama. Dále Čtvrtý Mizukage Yagura, Yondaime Raikageho mladší bratr Killer Bee a Rokudaime Hokage, Kyuubi no Uzumaki Naruto. Ani náš Nanadaime Hokage Assasin Senju nedokázal plně přijít na ovládací techniku, a ty, o tom víš, také své." dokončil jsem svou řeč a pohlédl na Reinu.


Naposledy upravil Danzou Shimura dne Sun 10 Jul - 15:32, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 10 Jul - 15:31

Země železa - Stránka 25 R2w0bb

To vím, ale je to všechno jenom o dohodě. A Ani nevíte jak moc mi lichotíte, všichni, všichni mě tak milujete že mě chcete dostat. S tím vykáním jsem se nechala unést. Ale rozsudek smrti no no. Ale pro mě za mě, když mě najdete a zvládnete střetnutí se mnou, jen ke mě neposílejte mladý ninji, jaksi nejsou tak vytrénovaní na ďábelskou krásu a ženské kouzlo jako můj švagr. zasměju se Přemýšleli jste někdy proč to všechno dělám? Zkuste se nad sebou zamyslet Jak zní tedy Vaše rozhodnuté vůči mě a Akatsuki?
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 10 Jul - 15:36

Pohlédla jsem na Danzoua a němě přikývla. Moc dobře vím, jaké to je. A navíc, i za ten tvrdý trénink vděčím spoustě lidem..
Své myšlenky jsem opustila a všechen vztek jsem odhodila stranou, nebyl na něj čas.
Jen jsem tiše pozorovala okolí, soustředíc se jen na vlastní úvahy, které jsem si za těch pár hodin stačila uvědomit a ke kterým přispěli i Reininy otázky. Chtělo by to konečně dojít k nějakému závěru, této schůze..
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:39

"Reina-dono, môžete nás už opustiť? Všetci sme si vedomí, že naše rozhodnutia neboli vždy správne, ale to čo robíte vy je ďaleko za hranicou."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:40

"Co od nás vlastně očekáváš? Že se k tobě přidáme jako Raikage? Že zahodíme sny a naděje našich předků? Že zahodíme vše, díky čemu jsme se narodili a rozhodli proti tobě bojovat? Jenom proto, aby jsme odvrátili hrozící střety, protože nedokážeme sami bojovat? To je zarážející!" Při poslední větě, jsem pohlédl na Tsuchikageho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:44

S úsměvem jsem přikyvovala. Nakonec mi ten stařík bude i sympatický...Má naprostou pravdu..
,,Myslím, že jsi s tím musela počítat, že to takhle dopadne, Reino." pousmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 10 Jul - 15:46

Země železa - Stránka 25 R2w0bb

Já jsem spokojená se svými činy a s vaší naivitou. Ode mě je to jakž takž všechno, nechme to osudu. Už nebudu tak milá jako jsem byla a držela se dák. Kage se ještě budou divit. Ještě o mě uslyšíte nebo spíš o klanu Kana. Poroučím se projekce pošle všem vzdučnou pusinku a zmizí
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:48

Oprel som sa o kreslo. Čo bude asi ďalej? Prešiel som pohľadom z hologramu na Hokageho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jul - 15:51

"Kdysi dávno, jsem byl připraven jakýchkoliv prostředků, abych ochránil svět Shinobi." sklopil jsem oči a sledoval desku stolu.
"Náš svět se musí sjednotit. Stejně jako První Hokage, Hashirama sjednotil klany a vytvořil Listovou. A Tento svět, nesjednotíme v žádném případě pouhou diskuzí."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 25 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 25 z 34 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru