Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Země železa

+10
ANBU
Kin Yuki
Nawaki
Tenshi Ochita
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Noriko Kana
Ayame Takahashi
Yoko Ayme
Akasuna no Ruki
Akasuna no PiliKKa
14 posters

Strana 34 z 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Goto down

Země železa - Stránka 34 Empty Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Feb - 19:52

First topic message reminder :

Země železa - Stránka 34 LandofIron

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Země železa - Stránka 34 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 14:20

Aiko Naihi

,,Takže sme sa na ničom nedohodli." povzdychla si a postavila sa pričom zodvihla klobúk a nasadila si ho na hlavu.,, Takže pre zatiaľ neostáva nič iné ako sa len tváriť, že sa nič nedeje." napadlo jej v duchu a otočila sa na svoj doprovod.,, Odchádzame." prehovorila pokojne Aiko.,, Bolo mi cťou sa s vami všetkými stretnúť." pozdravila Aiko ostatných Kage a odišla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 34 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Raidon Sun 11 Dec - 14:36

Rozloučil jsem se s Hokagem a na jeho slova přikývl, načež z respektu, který jsem pociťoval ke všem rovnocenným Kage se rozloučil i s odcházející Mizukage a Kazekage.
"Zdá se, že tímto je Sraz Kage u konce. Doufám, že naše vesnice budou i nadále ve spojení. Tímto se s vámi loučím, rád bych řekl, že mám z tohoto setkání dobrý pocit, ale lhal bych sám sobě" Dodal jsem, vzal ze stolu svůj klobouk a nasadil si ho na hlavu, stejně jako přitáhl kabát blíže k tělu. "Loučím se i s Vámi Mifune" S těmito slovy jsem kývl na svůj doprovod a opustil místnost zasedání. Tak a teď už zbývá jen vyřešit problém s tím, že si z Kumo všichni dělají pojízdný hotel. A možná taky, krapet spánku by neuškodilo.
(Přesun)
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 34 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 14:41

Zjistil jsem, že je Raikage na odchodu. Debatu Kage jsem poslouchal, ale nijak se k tomu nevyjadřoval, taky, že Raikage není zrovna chlapík, se kterým by jste si jen tak přátelsky poklábosili. Ušklíbl jsem se, zarazil ruce do kapes a následoval Raikageho.
(Přesun Kumo.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 34 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Riko Sun 11 Dec - 15:43

Sabaku no Riko (Hiashi)

Jakmile Kazekage zavelela že se odchází beze slova jsem ji následovala. Nechtěla jsem se k situaci nijak vyjadřovat ačkoliv jsem si o tom všem myslela svoje. Spíše mě zajímalo jak by se všichni tvářili kdyby se o tomhle mohli dozvědět všichni jejich předchůdci. Jak by se asi tvářil Gaara. S těmito myšlenkami jsem se odebrala pryč.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 34 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 16:13

Sonozaki Ayu

Nevypadalo to, že by se na něčem dohodli, ale mě do toho nic nebylo. Kazekage i Riko se chystali k odchodu, tak jsem se k nim mlčky přidala a přemýšlela jsem o všem, co se tu událo a taky o tom, co se ještě možná dít bude. Poprvé v životě jsem vieděla ostatní Kage...Poprvé jsem opustila vesnici. No zkrátka bylo toho až příliš za tak krátkou dobu. Nakonec jsem se těšila, až se zase vrátíme do Suny.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 34 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 16:17

Ako mizukage odchadzala tak som isiel hned za nou. (Presun Kiri )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 34 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 34 z 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru