Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamenný lom v zemi země

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Nov - 18:11

Tento lom,je největší lom v Zemi Země... v lomu jsou sice lidé,co ovládají doton,ale nejsou to plnohodnotní ninjové/válečníci,kromě pár hlídek,které tu hlídají...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Nov - 18:25

Prišiel som až k tábore baníkov alebo.. ako to nazvať.. tu som sa len oprel o drevené zábradlie a bez slova som čakal či sem z Iwagakure no sato príde ešte niekto. Keby náhodou zaútočili teraz.. no veril som si dosť ale nemal som žiadne bližšie info ako koľko ich je.. a poprípade či sa medzi nimi nachádza aj nejaký shinobi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Nov - 21:22

(snad ti to nebude vadit, budu psát ze svých účtů xD)
Horník1
Všiml si, že se tady opírá nějaký shinobi s čelenkou Iwi. Nadšeně k němu přiběhl.
Takže jste tu?! Výborně! Jeden nikdy neví, kdy nás zase můžou napadnout.
Přívětivě se usmál a pak se rozhlédl kolem.
A to jste tu sám?
Kolem už se začali stahovat ostatní horníci. Konec konců, bylo už pozdě a denní směna právě končila šichtu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Nov - 21:28

Pootočil som sa k rolníkovi a .. dalo sa povedať že som ho zmrazil svojím pohľadom. neviem či tú misiu budem robiť sám.. ale ak bude treba tak áno. Pár banditov.. to je toho.. mávol som rukou a následne som sa trocha vystrel. Poviete mi aj nejaké bližšie info? spýtal som sa sebaistým.. aj keď viac menej ľahostajným hlasom.. vystupoval som skôr.. ako keby som bol na nejakej dovolenke či tak.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Nov - 21:48

Horník 1
Horečně přikyvoval hlavou, zdálo se, že Ogovo chování v něm vzbuzuje ještě větší respekt.
Samozřejmě, samozřejmě. Já toho moc nevím, měl jsem v dobu, kdy nás napadli vždy šichtu, ale když se mnou půjdete k ohni, chlapi vám určitě všechno vylíčí.
Ukazoval směrem, odkud si Oga mohl všimnout linoucího se světla, jeho zdroj mu však byl skryt za něčím, co by se možná s trochou dobré vůle dalo nazvat maringotkou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 13:22

Pozorne som si ho prezrel no naokniec som len prikývol..pred tým som na neho však položil svoju ruku, vlastne na jeho rameno.. na chvíľku som sa mu zahladel do očí a v momente som ním prehnal časť svojej chakry /nič v štýle Hyuuga/, proste to malo vyrušiť prípadné henge no jutsu. Banditi to tu už mohli dávno dobiť, prečo nebyť troška ostražitejším ? nemienil som len tak napochodovať do pasce.. keď sa nič nestalo tak som sa len rozišiel ku maringotke kde ich bolo hneď niekoľko.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 16:04

Horníci seděli okolo ohně a když si všimli Ogi, trošku znervózněli. Během chvilky se uvolnilo místo, které by stačilo s klidem pro tři lidi. Mezitím dorazil i horník, který byl zdá se ještě trochu otřesen z toho co Oga udělal. Došel k ostatním a vysvětlil jim, co po nich chce Oga vědět. Pokývali hlavami a jeden z nich začal mluvit.
Tož to máte tak pane, po prvé zaútočili na náš důl asi před měsícem, měl jsem zrovna po šichtě a akorát vylez. Když v tom se na nás vyřítily nějací maskovaní muži. Hnedle jsem se jednomu postavil do cesty a povidám co tady chce. On se na mě jenom tak podival a řiká, abych se nestaral a radši koukal mazat. Tak mu povidám, že mazat nebudu a ať radšej maže on. No a pak už to jelo. Zkroutil mi ruku za záda a dostal jsem do kebule takovou, že mi až anjelíčci před vočima lítali. Kluci na tom byli podobně. Ti šm'jdi všechno spálili a když jsme přišli k sobě, už byly fuč. Postavili jsme to tu znova a kutaly dál. Řikali jsme si, že už nám stejně nemaj co vzít. Jenže voni se za tejden objevili znova. A pak ještě. 'Tož,' povidám,'chlapy, takhle to dál nejde.' Vzali jsme poslední úspory a najali si ňákýho toho pořádnýho heroše, jak se říká. Rozumějte, mi už nic nemáme, ale kdo má v tomhle pracovat, když mu to každý týden čórnou? Doufáme, že nám od toho pomůžete, tenhle horník byl očividně jiné nátury, než jeho společník a neměl problém s Ogou mluvit. Byl to už starší muž a ač se horníci na sebe mačkali, aby měl Oga dost místa, okolo něj bylo stále místa až až.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 16:08

Vstúpil som medzi horníkov no.. nesadal som si, stále som stál na mieste s rukami vo vreckách mikiny. Po vypočutí jeho preslovu som sa zamyslel. Ovládate nejaké dotonové techniky? spýtal som sa, síce to boli horníci no od Tsuchikageho som vedel že by niektorý niečo vedieť mohli. Predsa len Doton je k tejto práci takmer nenahraditeľný.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 16:18

Horník, který mluvil už před tím opět promluvil.
Tak já něco umím a tady mladej se ode mě něco naučil, kývl na jednoho z mladších horníků.
V posledněj době tobě to ale stejně nepoužíváme, tuhle větu řekl o poznání tiším hlasem a s pohledem upřeným do plamenů. Trvalo to ale jen okamžik a pak se narovnal a hrdě vypnul smou umouněnou hruď.
My sme pořádný chlapi, co spolíhaj na svý svaly!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 16:25

Hm.. to je dobre, tak sa od tých techník držte ďalej.. a od svojich svalov tiež, proste sa snažte od prípadného boja držať ďaleko. Takže.. spravíte jedine toto, dnes budete oslavovať, budete pekne hlučný a tiež budete hovoriť o tom že ste našli nejaký... veľmi vzácny šuter alebo.. čo ja viem čo sa získať dá.. to až k večeru.. ja teraz zmiznem ale stále budem tu a budem dávať pozor na prípadných útočníkov.. povedal som im a následne som sa začal "ponárať do zeme".. proste som "zmizol".. neodišiel som však.. okolo celého priestoru som začal rozmiestňovať výbušné lístky, ako v okolí, tak aby to banníkov a ani ich bane nezasiahlo. Následne som sa len vynoril o niečo ďalej, na vrcholku hory a tam som začal skladať pečate.. vytvoril som celkom troch veľkých golemov ktorý tam však zatiaľ len stáli a nič nerobili.. ja som tiež "sedel" a čakal som kým sa zotmie.. zatiaľ som si sám vybral niečo na jedenie a .. jedol som xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 16:44

Horníci jen pokývali hlavou a zůstali sedět, dívaje se do ohně. Najednou se však ozval křik zezdola z dolů. Horníci rychle vyskočili.
Už je tu zase chlapy! vykřikl ten, který vystupoval jako jejich mluvčí. To už se však všichni hnali k výtahům z šachet a vší silou pomáhali strojům, které už tak zabírali na plné obrátky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 16:52

He?.. krik sa ozval.. z dola? pomyslel som si a následne som len golemov rozmiestnil ku vchodom do dolov a na miesto kde boli rolníci.. sám som sa znova ponoril do zeme a v nej som mal namierené na miesto, kde sa ozval krik.. pomaly som sa vynoril, bol som hrozne potichu a len som sledoval svoje okolie, bol som pripravený v podstate na čokoľvek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 18:32

Oga se objevil v úzké štole, podepřené trámy, akorát tak vysoké, aby v ní mohl stát. Jeho pohled směřoval k poslednímu pomalu se zavírajícímu výtahu. Bylo vidět, že se horníkům nechce, ale zároveň vědí, že musí. Najednou se za ním ozvali rychle běžící kroky. Než se však stihl otočit, padl mu jeden z horníků doslova k nohám, byl to muž středního věku.
Běž mladej rychle, ty to ještě stihneš, krvavá Mary je tu, zasípal horník, který si ho ve špatném osvětlení spletl s jedním ze dvou horníků, kteří ovládali doton a nejspíš i nejmladším mužem, který mezi nimi byl. Bylo slyšet kovové zaklapnutí mříže od výtahu. O malý moment později se na Ogu i horníka z tunelu obrovskou rychlostí hnala voda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 18:45

Krvavá Mary? pomyslel som si trocha.. divným spôsobom.. znova som pomyslel na krv a od tej myšlienky sa mi odchádzalo len ťažko.. započul som však vodu ktorá sa na nás valila. V momente som poskladal zopár pečatí a rukou som buchol do zeme, pred nami sa vysunula dotonová doska ktorá pokryla.. v podstate celý "vchod" ktorým sa na nás voda valila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 19:00

Teprve teď si horník všiml, že Oga není nikdo, koho by znal. V tuhle chvíli mu to ale bylo jedno. Zdálo se, že má něco s nohama a proto nemůže vstát. Malinko ho od sebe odstrčil.
Uteč blázne, než bude moc blízko!
Jeho hlas zněl velmi naléhavě. Mezitím se začala stěna, kterou Oga postavil otřásat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 19:03

Pochopiteľne že.. neutečiem. Odpovedal som mu a len som si pozornejšie prezrel jeho telo, teda či nie je zranený, keď sa sám nevie postaviť.. zacítil som krv, možno sa mi to len zdalo no tá vôňa ma hecovala..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 19:24

Najednou se stěna rozpadla na prach a za ní se objevila jakási obří larva. Byla tak velká, že vyplnila skoro celý tunel a otvor, který měla na jejich straně byl kol do kola pokrytý dvěma řadami zubů. Párkrát stáhla a roztáhla otvor a pak se vrhla vpřed. Horník se zděšením už ani nehýbal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 19:27

Keď som si všimol to "niečo" tak som spravil krok vzad, nie však od strachu alebo prekvapenia.. ale od lepšieho rozpoloženia ložiska môjho tela, aby som mal pri náraze väčsiu istotu. Ruku mi v momente obalila hromada balvanov a ja som pomocou techniky Doton: Kajūgan no Jutsu tej príšere.. alebo čo to bolo, teda aspoň som sa posnažil uraziť tomu hlavu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 19:55

Kamenný lom v zemi země B56a080b1d_74644789_o2
(jen pro představu, naše milá krvavá Mary je asi tak stokrát větší a má roztomilé, 25cm velké zuby xD)
Larva jen pořádně otevřela otvor, jak si chtěla na Ogovi smlsnout a tak jeho pěst proletěla dovnitř. Co se ovšem nestalo, jakmile tam byla, začalo kamení z jeho pěsti opadávat, až byla zase normální. Oga na sobě mohl pocítit malátnost. V tu chvíli stáhla krvavá Mary otvor a do Ogovi ruky se zaťali dvě řady zubů z každé strany.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 20:09

Sikol som od bolesti.. bola dosť nepríjemná a hlavne ostrá.. mal som v jej hube zakliesnenú ruku no viac menej si tým spečatila vlastnú smrť. Naznačil som voľnou rukou jeden znak ktorý som používal na lepšiu koncentráciu.. následne začali ústa a celý zvyšok tela krvavej mary kamenieť.. /technika čo použil Tsuchikage na bieleho Zetsuho/.. teda aspoň som dúfal že začne.. musel som ju preca nejak sundať..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 20:25

Krvavá Mary zamlaskala a otevřela pusu. Technika na ní ale momentálně nepůsobila. Vypadalo to, jako by byla nad míru zpokojená. Zůstala z otevřenou pusou stát na místě. Otázka je ovšem, jak dlouho. Na chvíli se však zdálo, jako by zatuhla a nemohla, nebo se prostě nechtěla pohnout.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Wed 23 Nov - 15:46

Vytiahol som spod neho ruku a v momente som uskočil o niečo dozadu.. pravá ruka sa mi triasla.. mal som ju celú od krvi, časťami som ju mal v podstate viac menej dotrhanú, ako aj oblečenie na nej.. hrozne sa mi triasla a ja som si ju druhou iba chytil. Nevedel som prečo no.. hrozne ma to vykolajilo, proste som nevedel čo robiť.. kvapki krvi začali padať na zem a ja som sa ich splašene snažil zachytiť.. n..nie ! :. sykol som no následne som ruku iba pritisol k sebe. Pozrel som sa do dlane v ktorej sa mi vytvoril niečo ako potôčik krvi.. možno som dostal aj halucinácie páč sa mi zazdalo že som v odraze uvidel tvár Sumi.. aj keď iba na chvíľočku.. následne to vystriedala dosť veľká chuť.. sám som nevedel po čom, musel som stále myslieť len na krv ! vzrušovala ma.. cítil som sa ako šialenec.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Nov - 21:34

Krvavá Mary se probudila ze své strnulosti a chtěla se vrhnout na Ogu. Už se na něj řítila, když narazila na něco, co jí velmi potěšilo. Byl to nebohý horník, na kterého se teď s chutí vrhla. Horník řval o pomoc, ale moc mu to nepomohlo, za chvíli z jejích úst čouhali už jen jeho nohy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Nov - 21:39

S..sakra.. zavrčal som keď tá krvavá potvora dostala toho horníka.. dal mi však potrebný čas.. vyvolal som ďalšieho golema.. bol o niečo menší no aj tak bol väčší než ja.. upevnil som mu na chrbát výbušné lístky a následne som ho proste poslal proti nej.. išiel slušnou rýchlosťou a začal do nej mlátiť svojími kamennými pesťami a kopať .. no.. klasické mlátenie.. v momente keby ho prehltla alebo zničila, som mal v pláne výbušné lístky odpáliť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Anonymní Sat 26 Nov - 17:41

Golem začal do obludy mlátit. Ta jen otevřela svojí tlamu a pokusila se ho sežrat. Jedna jeho pěst proletěla dovnitř. přesně v tu chvíli se golem rozpadl. Výbušné lístky, které měl na zádech popadali všude kolem a část i do ní. Mezitím se začala znovu plazit v před, takže lístky, které byli na zemi byly momentálně pod ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kamenný lom v zemi země Empty Re: Kamenný lom v zemi země

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru