Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+5
Nara Kagayami
Ryuuji Akatsuchi
Tenshi Ochita
Aki Kana
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Kancelář Hokage Empty Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 14:49

Kancelář Hokage 800px-HokageHaus01

Hokageho kancelář se nachází prakticky uprostřed Konohy.
Jje to velká kulatá budova, snad ještě majestátnější než Hokage monumenty.
Vyřizují se zde odměny za mise, zadávají se tu mise, jsou tu uschovány určité techniky a všechny informace o každém ninjovi z vesnice.
Za velkým stolem většinu dne sedí Hokage, který vyřizuje papírování...
Také si tu za určitý poplatek můžete půjčit nějaké ty svitky s technikami.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Aki Kana Sat 12 May - 7:14

V plášti opretí o stenu som čakal na jediného človeka a to bol ten čo sa nazýval Hokage. Povzdychol som si a ma chvíľu som privrel oči a snažil som sa zaspať.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 16:21

Po nějakém čase jsem se dostal konečně k velké budově nacházející se kousek od vytesaných hlav všech Hokagů,které tu kdy vládli,či vládnou.Dlouho jsem tu nebyl..Ale nezměnilo se to tu.Pozvedl jsem hlavu a podíval se směrem k momumentům.Po několika desítkách kroků jsem s mírným nádechem vstoupil dovnitř velké budovy.Zaklapl jsem za sebou dveře a po točitých schodech se dostal až k Hokageho kanceláři.Po nějaké době rozmýšlení jsem si sedl na jednu z laviček,nadzvedl si havraně černý plášť a opřel si hlavu o studenou zeď,ignorovajíc dalšího ninju nedaleko ode mne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sat 12 May - 22:05

Po tom, co jsem prohledala půlku Knohy jsem ho konečně našla právě v této budově. Kdyby mě dokázalo něco vytočit, asi by to bylo tohle. Idiote! Tvářila jsem se však dál v pohodičce a klidu, došla až k němu a sedla si. Sklonila jsem hlavu až těsně k němu, aby mě nikdo nemohl slyšet. "Zbláznil jsi se..?" zacukrovala jsem s úsměvem, ale můj pohled jasně naznačoval, že ho brzo zabiju! Nakráčet si přímo k Hokagemu!
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 22:16

''Myslím že ne'',řekl jsem a provokativně se zazubil,přičemž jsem ji lehce poplácal po tváři.Postavil jsem se na nohy a podíval se na ní.''Tak jdeme?''Řekl jsem a udělal pár kroků směrem ke dveřím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sat 12 May - 22:18

Zabiju ho! "Hai." usmála jsem se mile a vstala taky. Usmála jsem se ještě na toho kluka, co naštěstí spal a vydala se za Akim. "Jsi baka! To jako myslíš, že nakráčíš přímo do kanceláře a dál jako.. co?!" vrčela jsem tiše. Neměla jsem ráda tyhle akce, já nejlépe všechno naplánovala, promyslela a pak šla na jistotu.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 22:26

''Ztratila jsi se,byla nuda tak jsem šel zabít Hokageho..Boj s Hokagem by mohl být legrace,i když ne taková jako boj s tebou..Když pak tak krásně ležíš na zemi.''Uculil jsem se, když jsme prošli dveřmi na noční světlo.''takže..Kam teď?''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sat 12 May - 22:28

Pohodila jsem zpurně hlavou. Na tohle už ti nenaletím, Uchiho! "Myslíš, že bys tak lehce zabil Hokageho, když jsem tě dostala já..?" ušklbíla jsem se drze a pozvedla obočí, až se ztratilo v záplavě vlasů. Musela jsem si přece rýpnout taky! "Kam..? Nemám tušení... Konohu už si moc nepamatuji... změnila se za ty roky, co jsem tu nebyla.." zamyšleně jsem hlěděla do ulice.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 22:35

''Ta prohra byla přes to příjemnější,než výhra'',dodal jsem a porozhlédl se kolem.''nějaké místo..Na spaní.Nechám se tebou vést'',ušklíbl jsem se a podíval se na ni.''Nějaké peníze mám.Mohl bych ti i něco koupit.''Vyplázl jsem na ní jazyk.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sat 12 May - 22:43

Pousmála jsem se. "Měl by jsi se naučit lichotit dáme, tohle není kdo ví co!" ušklíbla jsem ho a za rukáv ho táhla ulicí. "Vypadám, že si nemám za co nakoupit..?" ušklíbla jsem se znovu. Vážně se snažíš být milý..? Roztomilé...
Táhla jsem ho směrem k monumentům."Snad ti nebude vadit spát venku.. hvězdičky svítí, větřík fouká, teplo... neměl by jsi si na nic stěžovat." zasmála jsem se.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Aki Kana Sun 13 May - 7:50

Poslouchal sem příchod jedné a následne i druhé osoby. Hoc v miestnosti bolo ticho ani ich šepkanie som nepočul. No zjavne to nemalo byť pre moje uši. A i kdyby jejich starosti mne nezajímali. Odrazil sem se od steny a vykročil som preč. Tu mi zrejme ruže neporastú... pomyslel som si a bol som rozhodnutí opustiť dedinu.

-Presun
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Tue 15 May - 8:16

Dorazil som do kancelárie Hokageho kde som sa zastavil pred jeho dverami na ktoré som zaklopal . Dúfal som že tu bude ak nie nechal by som tu list a šiel preč.
Potreboval som zájsť hlavne do tej knižnice .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 10:04

Posadila jsem se na lavičku před kanceláří a čekala až Ryuujiho pustí do kanceláře. Nepotřebovala jsem tam jít s ním. Rozhlížela jsem se po budově a srovnávala ji s budovou Mizukage.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Tue 15 May - 13:29

Stál som tu docela dlho preto som nalepil list od Miukage .
Spoiler:

Potom som sa otočil a šiel som si sadnúť k Yuki mal som v pláne ešte chvíľu počkať a až potom ísť ."Hmm asi tu nikto nieje ale list tu nechám ... čo premyslela si si čo by si chcela v knižnici v konohe nájsť ?"
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 19:20

Myslím, že všechno co jsem potřebovala jsem si našla už v té naší, ale porozhlédnout se můžu. Usmála jsem se na něj a položila si hlavu na jeho rameno.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Tue 15 May - 19:36

Jednou rukou som ju objal okolo pása a nechal ju u mňa ."Tak ... ja si tu práveže potrebujem niečo nájsť preto sme vlastne popravde tu .. " Povedal som jej a vôbec som sa ešte nikam neponáhľal dúfal som že príde Hokage.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 19:40

Takže počkáme nebo jdeme do knihovny? Měla jsem v tom teď trochu zmatek a chtěla si to ujasnit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Tue 15 May - 20:35

"Tak mám v pláne tam ísť lenže by som rád dal ten list osobne mám troška dilemu."Povedal som zo smiechom .A potom sa pomaly postavil . "Vieš čo radšej poďme .. "
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:51

Tak dobře. Vstala jsem z lavičky a protáhla se po cestě jsem byla dost unavená, ale sama bych se tu na lavičce nudila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Tue 15 May - 21:00

/presun
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 5:48

(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 20:18

Twiky
Kancelář Hokage Frogbyravenclawyoshipngm

Už z dálky šlo vidět malé skákající něco lesklé modravé barvy mířící přímo ke kanceláři. V tmě si toho moc neuvědomoval a pokud tu někdo byl, tak si ho ani nevšiml. Z pusy vyvrhl malý vzkaz a s těmito myšlenkami jej podstrčil přes malou škvírku pod dveřmi.
Spoiler:
Snad se na ně nebude moc zlobit... probesklo mu hlavou a vzkaz nechal tam, kde je a bez jakéhokoliv otálení zamířil přímo k bráně.

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 16:29

Na Yuusukem jsem zastavila před budovou a slezla z něho. "Yosh... jdeme si pro misi..." zašklíbla jsem se a podrbala ho za ušima. Společně jsme poté vešli do budovy a zamířili si to k tabuli s misi. "Hmmmm.... tak co říkáš Kagayami..?" zeptala jsem se a přitom neodtrhla oči od tabule.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 20 May - 19:14

Udýchaně jsem doběhla za Hikari. Došli jsme k tabuli, na které bylo mnoho misí. ,, Hmmm..." mnula jsem si bradu. ,, Nevím... co ty?" kroužila jsem divoce po tabuli očima. Najednou jsem se přistihla, jak myslím o všech těch věcech, které si budu moct za peníze za misi koupit.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 May - 13:29

Pobaveně jsem ji pozorovala, jak je udýchaná. Z nějakého neznámého důvodu mě to rozveselovalo. "Uhm... " poškrábala jsem se na hlavě. "Co říkáš na tuhle?" ukázala jsem na jednu misi. Peníze za ni byly slušné a když jsem pomyslela na to, že je to těžší mise a dostanu o to víc peněz. Najednou jako kdybych byla v ráji....Kancelář Hokage Onion_msn_smilies-22

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru