Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+5
Nara Kagayami
Ryuuji Akatsuchi
Tenshi Ochita
Aki Kana
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 14:49

First topic message reminder :

Kancelář Hokage - Stránka 4 800px-HokageHaus01

Hokageho kancelář se nachází prakticky uprostřed Konohy.
Jje to velká kulatá budova, snad ještě majestátnější než Hokage monumenty.
Vyřizují se zde odměny za mise, zadávají se tu mise, jsou tu uschovány určité techniky a všechny informace o každém ninjovi z vesnice.
Za velkým stolem většinu dne sedí Hokage, který vyřizuje papírování...
Také si tu za určitý poplatek můžete půjčit nějaké ty svitky s technikami.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 2 Jun - 20:41

Na tváři se mi objevil spokojený úsměv. "Prohrála jste Hokage-sama" Řekla jsem si pro sebe. "Když se vzdáte přestane boj a vaše hrstka armády bude zachráněna." Jeden z Oininů se vznesl na orlovi ke mě a zdělil mi jak to vypadá na bojišti. "Inu...vaše armáda již není ani zlomek té co máme my. Vaši zranění nedostanou pomoc, protože jsme obsazená nemocnice a medici jsou drženi na místě. Pokud nechcete tak mladá zemřít...vzdejte se." Měla jsem vyhráno, právě teď v sobě měla techniku které jsem jí mohla zbavit pouze já a nebo jí během chvíle aktivovat a zabít.

(Dneska končím)
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sat 2 Jun - 20:55

Stočila som pohľad na Akiru. Do riti, čo tu robíte? Vzdychla som a pokrútila hlavou. Vráťte sa...Rukou som si prehrabla vlasy. Tamten lietal, tá sa mi vyhrážala, že ma zabije. Tie pierka sa ku mne nedostali, pretože Chidori ich spálilo všetky. Ste si istá? Nebolo možné, aby pierka, ktoré Chidori spálilo, mi niečo urobili. Tak, ide sa na genjutsu...Rýchlo som poskladala pečate. Kokuangyo no Jutsu! Bolo to genjutsu, na ktoré netrebalo očný kontakt, pretože to nebola technika Sharinganu. Používali ju prví dvaja Hokageovia. Mizukage i Tsuchikage (si fakt Tsuchikage, že? xD) boli okamžite uvrhnutí do genjutsu, presnejšie do večnej tmy, kde som ja bola pánom. (Techniku asi ťažko zrušíte, keď na to nemáte ani body xD ) Všade bola tma, nemohli si vidieť ani na špičku nosa....Tu som mohla robiť, čo ja som chcela. Tu som...Ozvalo sa za nimi. Alebo som tu? Ozvalo sa vedľa nich. Odrazu bolo počuť iba ozvena môjho smiechu, nevedno odkiaľ vychádzala...Obaja Kagovia mali slabosť pre genjutsu, čiže to bola moja výhoda...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 3 Jun - 6:15

Zvedla jsem pohled k jejímu tělu.
Dva Kage v Genjutsu?
Dávala jsem si pozor na její shinobi, ale především jsem váhala, jestli se mám angažovat.
Přece jen člověk používající Genjutsu je tak nechráněný...
Rozhodně jsem nemohla nechat Tsuchikageho zemřít. Za žádnou cenu.
Nejistě jsem přešlápla na místě rozhodnutá ještě chvíli počkat a jednat dle vývinu situace.
Možná jsem paranoidní... Jsou to Kage!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 3 Jun - 7:35

Kancelář Hokage - Stránka 4 Screenshot2012051615585

"Nie je podstatné, kde presne ste, ak sa ešte nachádzate na streche. A lietať neviete. Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu!" Celá strecha hlavnej budovy sa ocitla vo valcovitej štruktúre, pričom som ju rozložil na prach. Nebol spôsob, ako sa tejto technike ubrániť, dalo sa iba uskočiť. A to späť do ulicí. Medzitým obalil môj prach Mizukage-dono a vpustil do nej Chakr~u, čo spôsobilo uvoľnenie z ilúzie. Od nej som očakával to isté.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 3 Jun - 11:03

//2 posty jsem tě nechávala aby jsi pírka která jak jsem psala byly všude zničila. Nereagovala si reagovala si až když na tebe začaly nalétávat. To znamená po tom co se do tebe dostala má technika. Přesně jsem psala že se pírka dotýkají tvé tváře, padají ti na vlasy a jen tak si poletují. Jelikož jsi je ignorovala a mluvila máš techniku v sobě. Zníčila si až ty co se na tebe lepily.

Když jsem byla uvolněná z iluze nespokojeně jsem mlaskla. Složila jsem pečeť a pírka poletující kolem mě utvořila hlouček a vyrazila směrem k Hokage. Oinini se dali do práce. Pokud by seskočila do ulic aby se vyhnula technice Tsuchikageho byla by smetená vodní vlnou která byla plná žraloků.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 3 Jun - 14:23

//Aha, tak sry xD toto som si nejak neuvedomila xD Myslela som si, že tamtie pierka sú neškodné xD no dobre no xD

Zamračila som sa. Ako som neznášala, keď sa niekto nejak dostal z môjho genjutsu. Nevýhoda bola v tom, že som na nich dvoch bola sama. S Akirom som nepočítala, skôr som chcela, aby šiel pomôcť tým, ktorí tú pomoc potrebujú. Navyše som si nebola istá, či je možné, aby som túto bitku vyhrala. Boj to bol určite nefér a začínala som trochu nervóznieť. Ten Tsuchikage na mňa poslal nejakú techniku. Do riti! Toto mi ešte chýbalo. Zachrániť by som sa mohla jedine skokom späť do ulíc. No radšej ísť tam, ako sa nechať poraziť technikou. S úsmevom som tým obom rukou zakývala, rozbehla som sa a skočila som rovno do ulíc. (Presun - pokračovanie postu tam xD)


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 3 Jun - 14:30

//Dobrý nevadí Very Happy
"Co si sakra myslí?" Zavrčela jsem když nám zamávala. a pírka obalila Tsuchikageho, vložila jsem do něj chakru a zamračeně sledovala směr jakým Hokage zmizela. "Zmizela tam, má v sobě mou techniku. Pokud si chcete hrát ještě jí neaktivuji." Ukázala jsem směrem kam zmizla měla jsem omezený čas. Měla jsem dostat křeče jako následek toho že jsem dostala techniku do jejího těla. Kso...doufám že Oinini vše zařídí až odpadnu. Doufala jsem že se vůbec ještě poté probudím, povzdechla jsem si a zamířila směrem k Hokage
-Přesun-


Naposledy upravil Milli Yaguma dne Sun 3 Jun - 15:06, celkově upraveno 1 krát
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 3 Jun - 14:56

"Nie, čas sa kráti. Každú chvíľu sa tu môžu objaviť shinobi z Oblačnej." Zhodnotil som situáciu, keď som sa dostal z ilúzie. "Ukončite to, prosím, rýchlo, Mizukage-dono." Vzniesol som sa do ulíc za Hokage-dono.

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 3 Jun - 15:56

Rychle jsem se rozběhla za nimi.
Sledovala jsem vše z dálky. Legendární bitva tří Kage, tak tomu určitě budou říkat, i když zatím to netrvá dlouho. Přestala jsem se soustředit na myšlenky ohledně budoucnosti. Teď bylo třeba nezahálet, nepřemýšlet a jednat.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 7 Jun - 19:57

Zranění a nonjové Konohy
Všude bylo spousta zničených domů od bojů. Z centra města se snažíme dostat všechny, co přežili. Naštěstí nebylo mnoho vesničanů zraněno, ale s ninji to už je horší. Všichni navzájem si pomáhají utéct do bezpečí mimo Konohu.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 11 Jun - 19:08

Procházela jsem prázdnou budovou a moje kroky se rozléhaly po chodbě.
Oinini mě následovali pár metrů za mnou a mlčky si prohlíželi dveře které míjeli.
Došla jsem před kanceláře a otevřela, naskytl se mi pohled na velkou kancelář..zbytečně velkou. Pff...tak tady sedávali Hokage? Moc prostoru...a málo využitý. Zaměřila jsem se na velký stůl, jinak v místnosti nebylo skoro nic. Přešla jsem k němu a z okna se koukla na zničenou vesnici.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Tue 12 Jun - 7:44

Vstúpil som do pracovne hneď po Mizukage-dono: "Mali by sme sa pustiť do povojnovej reorganizácie. Zvitky s Elementom Zeme pôjdu do Kamennej, zvitky s Elementom Vody do Hmlistej. Element Ohňa zostane v Listovej. Ďalej by ste si mali určiť zástup, než sa vrátite do dediny. Môj zástup predstavuje Orion-dono. Taktiež by som s Vašim dovolením zostavil Údernú Jednotku. Chcem z Piesočnej získať čo sa dá, kým ešte stojí."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 16 Jun - 20:40

"Vše je vyřízeno, Tsuchikage-sama," mírně jsem sklonila hlavu na znamení pozdravu Mizukage i Midotsuchimu. Vzápětí už jsem ale stála přímo před ním. "Akio je zdlouhavá záležitost. Nyní se o něj postará klan Itako, vše je bezpečně zajištěno. Máte pro mě další rozkazy?"
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 17 Jun - 9:40

"Orion-dono, práve včas!" Pristúpil som bližšie a podal jej ruku. Pečať na zápästí Mizukage-dono zmizla a objavila sa u Orion-dono. Usmial som sa, ale ďalej som tomu pozornosť nevenoval. "Vrátite sa do Kamennej, nastúpite na moje miesto. Klan Tōya preberie vodcovskú pozíciu po klane Endo, ktorý zostane v Listovej, ako pomocná sila. Pyrotechnická Jednotka sa taktiež vráti do dediny, začnete hneď s jej obnovou! Čoskoro budem mať pre ňu misiu. Cennosti Listovej už boli rozdelené medi Kamennú a Hmlistú, tie pre nás zoberiete so sebou."

(Dúfam, že ste všetci pochopili, že išlo o predanie Jinton~u.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 17 Jun - 16:14

Chvíli jsem zůstala nehybně stát neschopná jakékoli reakce.
Neprojevila jsem ani jedinou emoci, můj výraz zkrátka zůstával kamenný.
"Hai," přikývla jsem nakonec. Víc nebylo, co říct. Předání Jintonu, tak krátké, tak nečekané. Během několika vteřin se ze mě stala Kage.
"Vyrazíme hned," dodala jsem, když jsem znovu našla ztracenou rovnováhu.
Mohla jsem poděkovat. Mohla jsem říct víc, ale netušila jsem, co. Navíc před tolika lidmi. Mohla jsem ho obejmout, ale neměla jsem to v plánu. Spousta možností, ze kterých mi nezůstávala ani jedna.
"Snad se brzy zase udivíme..."
Zhluboka jsem se nadechla a s pevným výrazem jsem se otočila na pár vteřin k Mizukage.
"Mizukage-dono," neuklonila jsem se, jak mi bylo zvykem. Tentokrát jsem jen nepatrně kývla. I to ale bylo znamením rozloučení.
"Prozatím na shledanou."
A pak jsem zmizela.
Ještě chvíli byl slyšet můj hlas, když jsem k sobě zavolala Naokiho, velitele Bakuha Butai, aby mi pomohl sehnat dohromady ty, kteří se měli vrátit. Díky tomu netrvalo dlouho a armáda opustila Listovou i se svitky, které jí teď náležely.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 17 Jun - 16:45

Kdybych řekla že mě to nepřekvapilo lhala bych, nedávala jsem to ale znát. Možná nebylo v mých silách pochopit proč to udělal, proč se vzdal svého postu po tom co dobil Listovou a tak jsme se o to ani nepokoušela. Kývla jsem Orion a pohledem se vrátila k němu. "Svitky už jsou na cestě do Mlžné" poznamenala jsem spíš pro sebe a přejela rukou po desce stolu. "Zajímavé že se do toho Kumogakure nezapojila." Pohled mi zabloudil na zápěstí kde ještě před chvílí byla pečeť.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 17 Jun - 17:49

"Mali by sme zistiť, prečo Oblačná neprišla na pomoc. Mizukage-dono, chystám sa na cestu do Zeme Blesku. Dúfam, že ma podporíte!" Oznámil som skoro ako príkaz, pričom sa vedľa mňa objavili dvaja najvernejší.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 18 Jun - 16:47

"Obávám se, že to budu muset na vás. Snad chápete, že tu musím zařídit hodně věcí." Koutkem oka jsem se na něj koukla a pousmála se. Došla jsem k oknu a vychutnávala si ten pohled. "Pokud ale vážně chcete pomoct, můžu s vámi poslat část Oininů..tady už stejně asi nebudou potřeba."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Mon 18 Jun - 16:54

"Nie, nepotrebujem vašich ľudí. Teraz, keď už nemáte pečať, musím opäť dôverovať iba sebe. Neberte to, prosím, ako urážku." Mierne som sa poklonil, pričom som v spoločnosti najvernejších opustil pracovňu, a potom aj dedinu.

(Odchod.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 18 Jun - 17:05

Kývla jsem a když odešel doslova jsem se zády položila na stůl. Ten pocit byl opojný, vítězství. Nečekala jsem, že to přijde tak rychle...můj sen Začala jsem se potichu smát. Oinini kteří stáli u zdi si sundali masky. Všichni to byly mladí chlapci, to ale neznamenalo že nebyly zkušení. Můj smích nabral na hlasitosti, stoupla jsem si a přiložila ruku na sklo. Nestála jsem o půdu Konohy, nestála jsem tu o nic. Konoha byla mrtvá teď to byly jen trosky které svou slávu nikdy nezískají zpět. "Odcházíme..." Vydala jsem rozkaz a spolu s nimi jsem odešla pryč.
-přesun-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 4 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru