Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+2
Makoto
Akasuna no PiliKKa
6 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 11 Feb - 13:07

First topic message reminder :

Ulice  - Stránka 3 5bc46b4192.fUlice  - Stránka 3 3da20d27f4.f
Ulice  - Stránka 3 0e913e14c7.f
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Na kde jakém rohu můžete vidět ukazatel, aby jste se snad v naší nemalé domovině neztratili^^.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 22 Feb - 9:22

"Ne, to je v pohodě, vážně.." Potvrdila jsem mu to, no když se zřítil na nejbližší zeď znovu jsem k němu starostlivě přiběhla. Už zase?! Napadlo mě v duchu a čekala, jestli mi řekne, jak mu je, co mu je nebo tak.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 9:32

Už nějakou chvíli jsem z budov sledoval co se děje. Jestli se pokusí zdrhnout uvidí zlomek síly mudrce šesti cest. Seděl jsem na jedné budově a rozmýšlel jestli ho dokáže kazekage dostat dolů.

(Btw. Akatsuchi...máš Chakru na 3.5 a už dost dlouho používáš S rank techniku, a A rank, pochybuji že máš ještě nějakou čakru. V čakře jsi na úrovni Většiny Geninů Wink )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Midotsuchi Wed 22 Feb - 11:19

(A Kakashi je študent Akadémie a Neji ešte nie je ani v prípravke. A pritom toho s chakrou toľko dokázali. Sad Naruto, s počtom bodov 4 je asi klasický priemer. A konečne také monštrá, ako Kisame a Yondaime Raikage majú chakru na úrovni normálneho Jounina.
Za svojim počtom bodov si stojím. Mám 26,5 boda a tých 0,5 ma delí od toho, aby som sa rovnal napríklad hlave klanu Hyuuga. Napríklad v chakre. Wink Ak máte, ale potrebu brať hru ako "naprogramovanú", keď dávajú body tak ich za každú cenu niekde napchať, tak túto naháňačku veľmi rád ukončím.)
Midotsuchi
Midotsuchi

Počet príspevkov : 302
Join date : 27. 09. 11
Age : 28
Bydlisko : Tsuchi no Kuni

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Wed 22 Feb - 14:59

Ne jsem v pohode teda jak vezmu ze jsem prohledal temer pul suny za pouziti Shunshinu takze to je v pohode jen se tady na chvili opru a mel bych byt v poradku. Nemej strach, jestli potrebujes Jit tak me tu klidne nechej budu v pohode.
No mirne jsem se usmal ale taky jsem trochu lhal prece jenom ma cakra byla hodne nizko. Od normalu.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Wed 22 Feb - 17:00

Uvidel jsem ztoupajici kour a ten my opet pripomel obrazky z minulosti.
Horici vesnici a tela clenu meho klanu vsude kolem roricich domu.
Padnul jsem na kolena a zacal kricet se slzami v ocich Pecet na me hlave polsovala sitou zlatou barvou.

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 22 Feb - 18:07

Vůbec jsem netušila, jak mám Jayovi pomoct, slova jako "uklidni se" a "to bude v pohodě" mi nějak nešla přes rty. Tak jsem jen čekala, až ho to přejde, nic víc jsem taky dělat nemohla, kdybych s ním zatřásla, asi by to moc nepomohlo.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Wed 22 Feb - 18:12

Po chvili muj hlas zklidnil. Z peceti na me hlave se vyvalila zlata cakra jenz obalila me telo. Jakmile se tak stalo zmizela a ja uz jen padal tvari k zemi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Wed 22 Feb - 18:18

Dorazil jsem do ulice, s rukama vraženýma v kapsách, jako obvykle jsem prohlížel obchody a Sunu, doopravdy mi tohle chybělo. Hlavou mi kolovala myšlenka - Najíst se nebo jít ke kanceláři?
Do kanclu se mi moc nechtělo, tak jsem se prostě jen flákal a přemýšlel.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Midotsuchi Wed 22 Feb - 18:52

Zosadol som v neobývanom dome na konci nejakej ulice, pretože na strechách sa začali objavovať pohotovostné jednotky.
Tss, zdá sa, že som podcenil obranu tejto dediny! Držal som sa za bok, pretože mi polámané kosti spôsobovali bolesť.
Zdá sa, že nemám inú možnosť... Čo najtichšie som povedal názov techniky, pričom sa vedľa mňa vytvorila verná kópia. Vlastne to ani nebola kópia. Bol som to polovičný ja. Jediný rozdiel bol, že ja som nemal zranenia, ale on áno. Chystal som sa zabiť sám seba, ale potom som si to rozmyslel.
Aspoň nechám Sune nejaké vodítko. Či Satake zničí Sunu alebo ona jeho, to je mi jedno. Vyšiel som z bytu a zaradil sa medzi bežných okoloidúcich.
(Odchod - brána.)
Moja polovičná kópia sa rozbehla do ulíc. Teda skôr kráčala...
Midotsuchi
Midotsuchi

Počet príspevkov : 302
Join date : 27. 09. 11
Age : 28
Bydlisko : Tsuchi no Kuni

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 22 Feb - 20:08

Tak fajn, asi by se slušilo, abych se také vyjádřila^^.
S Akatsuchiho útoky nemám problémy. Ano jsem admin a zapojila bych se, ale měla jsem pocit, že jako účastník tohoto konfliktu by se můj názor mohl zdát zaujatý^^.
Takže můj názor je, že Akatsuchi nic neudělal, je to Áčkový jonin a já s jeho technikami a útoky problém nemám.
Jako admin jsem se bavila s Jayem a shodli jsme se na jeho řešení.
Také bych ale ráda řekla, že do souboje mohou mluvit jen admini a pokud máte problém, máte napsat nám, nikoli sem a spoilerovat^^.
Já bojuji s Akatsuchim a kromě adminů, mě nebo Akatsuchiho do boje nemá kdo co vstupovat^^.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Midotsuchi Wed 22 Feb - 20:15

(Áno, som proti. xD Už od začiatku som bol proti bodom, ale keď sa stali neoddeliteľnou súčasťou fóra, musel som si ich pridať aj ja. Tabuľku som zostavoval podľa oficiálneho databooku k postavám od Kishimota, nie podľa maximálneho povoleného počtu na fóre. Mám 26,5 boda a moja postava je iba o 0,5 boda slabšia ako hlava klanu Hyuuga. S chakrou dokonca predčím Kakashiho alebo Nejiho, ktorý toho za súboj ukázali viac než ja. Z rád od Mikomi som si vzal k srdcu tú, kde hovorí, že 4 body majú pri chakre iba skutočné monštrá. Btw. tu je pekne vidieť, že sa body úplne nedotiahli. 3,5 boda môže mať už Genin, ale 4 už má iba skutočné monštrum. Laughing Keď čítam, že s väčšou chakrou, ako mal Kakashi dosahujem úroveň priemerného Genina, je mi do plaču. To je z mojej strany k bodom všetko. Laughing
Ani neviem, či ma naštvala táto situácia alebo že, sa nás autor vety "Kým bude aspoň jeden človek veriť v toto fórum, budeme tu" rozhodol opustiť, no to už ide teraz stranou.
Neviem, čo ďalej povedať...snáď iba - ospravedlňujem sa, Kazekage-sama, za spôsobené škody v dedine /xD/ a proste končím.)
Midotsuchi
Midotsuchi

Počet príspevkov : 302
Join date : 27. 09. 11
Age : 28
Bydlisko : Tsuchi no Kuni

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Wed 22 Feb - 20:28

(Akatsuchi take se ti omlouvam za svou prehnanou impulzivitu.
Vse dalsi bude povazovano za Spam a nasledne smazano tato vec je uzavrena.)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 22 Feb - 21:57

JayJazWashiSennin napsal:Po chvili muj hlas zklidnil. Z peceti na me hlave se vyvalila zlata cakra jenz obalila me telo. Jakmile se tak stalo zmizela a ja uz jen padal tvari k zemi.

Tak nějak jsem nevěděla zase jak na to reagovat. Chytila jsem ho než spadl na zem.
Pff, už znovu?! Co to jako ksakru má bejt?
! Pozorovala jsem tu pečeť a nevěděla, co si počít nebo co si vůbec myslet. Měla jsem ho v úmyslu vzít do nemocnice nebo k Pili do kanceláře, jenže mě vyrušil hluk na ulici. Spíš podivné chování vesničanů, jako kdyby se ve vesnici něco dělo. Poozhlížela jsem se, odhadovala jsem blížící se nebezpečí. Něco se mi tu prostě nelíbilo.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Wed 22 Feb - 22:09

Behem chvile se objevila Mitsuki a akorat rekla.
Do prde*le. Ty muset vzit Jay Nekam do bezpeci Nedaleko byt Boj. Nebrat Jay Do nemocnice. To byt Zbytecna cesta. Jay Prolomit pecet Ty ho vzit domu. Jay ted byt V komat. Mozne e on nikdy neprobrat.
A smutne se podivala na me bezvladne telo.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 23 Feb - 11:19

Eh?
"Jak to jako myslíš nikdy neprobrat?!" Zamračila jsem se, abych nedala najevo starost a podívala se za sebe. Boj? Kso.. Bylo to těžké rozhodování, no vsadila jsem na to, že Pili to tu chvilku beze mě zvládne. Stejně bych jí proti silnějšímu nepříteli jen sotva pomohla. Podívala jsem se nahoru, ANBU jednotky už tam byli. Yosh, tak jdem. Vzala jsem Jaye a společně s ním zmizela, chtěla jsem ho odnést, jak říkala Mitsuki, do bezpečí a tipovala jsem, že jeho dům bude asi nejlepší východisko. Freya šla poslušně za mnou.
(Přesun.)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Thu 23 Feb - 11:22

Mitsiki nas nasledovala. (presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Midotsuchi Thu 23 Feb - 14:45

Zranená kópia dokráčala s veľkou ťažkosťou do stredu dediny. Chystala sa poskladať pečate, ale nedostatok chakry a vážne zranenia jej to nedovolili. Dopadla na zem a zaborila sa do piesku.
Takže toto je môj...koniec? Skončím vo väzení v Sune?
Midotsuchi
Midotsuchi

Počet príspevkov : 302
Join date : 27. 09. 11
Age : 28
Bydlisko : Tsuchi no Kuni

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 23 Feb - 18:46

Doskočila jsem na ulici a konečně odvolala Gaaru, protože sopka už dál stála nečinně. Zhluboka jsem se nadechla, byla jsem unavená, pomlácená a především zatraceně naštvaná! Jak si tohle může někdo dovolit?! Tvářila jsem se chladněji než ledovec, jen kývla na velitele ANBU jednotek, aby jej odvedl do vězení a pak se opřela o zeď. Podělaní nukenini!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna ANBU Thu 23 Feb - 18:56

Vycvičená ANBU jednotka určená k vsýlechu seskákala ze střech, někteří tam, ale stále zůstávali, aby zamezili tomu, že se do vesnice přikrade někdo další, třeba jeho společník, kdo ví.
Některým lidem to mohlo přijít zvláštní, ale pro dnešní noc, byla ostraha ve vesnici na velmi vysoké úrovni a zbytek Shinobi se pohoušel uklidnit rozlícené obyvatele prchající ze svých domovů. Ačkoliv se to nezdálo, během půl hodiny, se noční Suna, doopravdy stala tou nerušenou jako vždy, jediné, čím byla ojedinělá byli maskovaní muži rozmístěni na budovách, splývající se stínem noci.
Vše se pomalu, ale jistě vracelo do normálu, Shinobi ze Suny se společně s ANBU snažili udělat to nejlepší, aby zjistili škody a uklidnili vystrašené obyvatele.
Kapitán obhlédl ještě situaci a došel k muži na zemi. Kývl na své společníky, ti zkontrolovali, jestli ještě žije, pak ho vyzvedli nahoru, spoutali chakrovými vlákny, aby se o nic nepokoušel a jeho domovem bude od zítřka přísně střežené vězení.
ANBU s mužem zmizeli a Kapitán došel ke Kazekage.
"Kazekage-sama, dovoluji si vás upozornit, že škody ve vesnici by se měli opravit během několika dnů, obyvatelé jsou již v pořádku a byli informováni střídmě, aby nevznikla panika. Hlídky jsou pro dnešní noc zdvojené a muž jde do vazby..." S těmito slovy zmizel v obláčku dýmua na ulci už ho nebylo. Zůstali tam už jen ANBU, kteří střežili vesnici, skrytí a nenápadní.
Suna ANBU
Suna ANBU

Počet príspevkov : 91
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 23 Feb - 18:59

"Díky..." zašeptala jsem do temnoty, no ještě hodnou chvíli se dívala před sebe. Byla jsem prostě rozladěná. Nakonec jsem se sebrala a pomalým krokem se vydala ke své kanceláři. Byla jsem unavená a pocuchané nervy by potřebovali klid, ale věděla jsem, že dnešní noc bych stejně spát nedokázala...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Feb - 19:21

"Hm...jdu za kazekage." Usmyslel jsem si seskočil jsem z budovy, vytáhl pořádej pytlík mnou vypěstovaných jahod a začal jse po cestě jíst.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 25 Feb - 19:16

Po dlouhém přemýšlení a vzpomínání, jsem se konečně rozhodl jít do kanceláře za Kazekagem.
Zajímalo by mě, jestli mě uvidí nějakej starej páprda jako obvykle. Pak jsem z ulic odešel, přehlédnout budovu Kazekageho bylo totiž nemožné.
(přesun)
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru