Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hranice zemí

Goto down

Hranice zemí Empty Hranice zemí

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 13:57

Toto jsou hranice země Země...
vždy než začnete psát... tak napište tučným písmem o jakou hranici jde...

Hranice jsou následovné:
Hranice se zemí Ohně (ta sice normálu Naruta neni,ale časi se změnili...)
Hranice se zemí Větru
Hranice se zemí Zvuku
Hranice se zemí Deště


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hranice zemí Empty Re: Hranice zemí

Příspěvek pro Len Sun 11 Dec - 15:11

Hranica zo zemou Ohňa
Pribehol som na hranice zo zemou Ohňa podla rozkazu Tsuchikage. A hľadal som niekoho kto to tu vedie aby som mu oznámil pokyny od Tsuchikage.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Hranice zemí Empty Re: Hranice zemí

Příspěvek pro Len Sun 11 Dec - 15:29

Hranica zo zemou Ohňa
Po chvíli opytovania som sa dozvedel kto je tu ,,šéfom,, a tak ma k nemu nasmerovali.
Prišiel som k nemu a pozdravil ,,Zdravím, posiela ma Tsuchikage z naliehavou správou,,

Šéf Hraníc: ,,Zdravím hovorte,,

,,Tsuchikage žiada aby cez hranice zo zemou ohňa neprešiel nikto von ani dnu bez jeho súhlasu a tak isto chce aby ste posílili stráže, presne mi nepovedal či sa niečo chystá ale vrátil sa zo zrazov 5kagevo takže asi to nedopadlo presne tak ako by malo. Preto chce aby ste boli v strehu, posílili stráže a nepustili nikoho,,

Šéf Hraníc: ,,Urobím hneď tak ako mi odkazuje Tsuchikage, odkážte že jednotky budú posilnené a hranice zo zemou ohňa uzatvorené, odkážte to Tsuchikageovi,,

,,Dobre, prípadne zmeny vám budú ohlásené, dovidenia,, a odišiel som. Chvíľu mi trvalo kým som sa odtiaľto vymotal ale bol som rád že to mám za sebou i keď mi vŕtalo v hlave čo sa chystá ale zrejme to nebude nič dobré. Z hláseným som išiel naspäť do Iwy. (Presun)
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Hranice zemí Empty Re: Hranice zemí

Příspěvek pro Len Sun 11 Dec - 15:46

Hranica zo zemou Ohňa

Hneď po mojom odchode sa zväčšil počet jednotiek a uzavrela sa hranica medzi zemou Ohňa a zemou Kameňa.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Hranice zemí Empty Re: Hranice zemí

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 20:01

Hranice se zemí Deště

Išiel som v doprovode približne desiatich Anbu aj s Anbu -velitelom.. vlastne som tvoril ten doprovod ja. Nakoniec nám však rozkázali zastať, predsa len mali sme tu počkať na niekoho. Roztrúsili sme sa však do takého kvázi "kruhu" pri čom sme sa zväčša držali v korunách stromov či proste zamaskovaný pomocou meisegakure no jutsu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hranice zemí Empty Re: Hranice zemí

Příspěvek pro Anonymní Tue 14 Feb - 12:45

Hranice se zemí deště

Proběhla jsem hranicemi, stále ještě zmáčená deštěm z Ame.
Kdybych byla kočka, pořádně bych prskala. Pro bývalou členku Suny bylo něco tak "deštivého" hotovou pohromou. Nicméně nevadilo mi to. Prozatím jsem se nemusela zabývat ničím jiným než jak se dostat do tepla a především do sucha.
Ani jsem se nedívala, jestli Aotsuchi běží za mnou, ale doufala jsem v to.

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hranice zemí Empty Re: Hranice zemí

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Feb - 20:51

Myslel som že to bude trvať večne, vlastne sme tu strávili niekoľko dní keď zrazu priletel posol v podobe orla skalného(?). Po tom čo dal veliteľ pokyn na ústup, som sa len bez slova vydal za zvyškom jednotky. Cesta netrvala dlho ale, no.. sám som sa cítil trocha sklamane. Nijak som to však neprejavoval, aspoň navonok nie.

(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hranice zemí Empty Re: Hranice zemí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru