Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kdesi v Zemi Větru

Goto down

Kdesi v Zemi Větru Empty Kdesi v Zemi Větru

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Apr - 13:08

Aneb jak Sho k velbloudovi přišel Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdesi v Zemi Větru Empty Re: Kdesi v Zemi Větru

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Apr - 13:14

Tak si tu stojím u prvních dun velké pouště a cloním si rukou oči.Obhlížím to moře písku,kde jsem kdysi žil.
Po mém boku stojí velbloud který mé zaujeťí pouští nesdílí a jen civí a slintá.
Říkám mu "Křáp Pouště" protože Koráb pouště zní příliš vznešeně pro slintající dvouhrbou obludu která tupě hledí....
Můj Křáp je ověšen několika bednami ukradeného zboží....které jsem zcizil jen z důvodů kvalitního zdání mého převleku...a ten jest cestující obchodník pouští.

Mno a nebyl bych to já,abych Vám neřekl jak jsem ke všemu co teď mám přišel...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdesi v Zemi Větru Empty Re: Kdesi v Zemi Větru

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Apr - 13:40

Jak jsem sehnal velblouda aneb Křáp pouště na scéně

První úkol mého plánu zněl:Sehnat velblouda
Nemáte ani tušení jak těžké je sehnat velblouda....žil jsem v Suně čtrnáct let...a o velbloudech jsem nevěděl takřka nic....
Tak tedy začlo hledání,prošel jsem několik vesnic...a světe div se..i když blízko pouště..velbloudy nevedli....již jsem se pomalu loučil s onou myšlenkou jízdě na velbloudovi,když se přede mnou objevil zázrak....Velká ohrada a plná velbloudů...V duchu jsem jásal...Nyní začla ta pravá práce...nedaleko ohrady byl dům...mno spíš menší palác..zřejmě majitele oněch zvířat.
Již byla tma a podle mého průzkumu nebyla zvířata příliš hlídána...strážci raději seděli v boudě a popíjeli mě neznámý nápoj otupující jejich smysly....Jasná výhoda pro mě.
I jal jsem se ukrást velblouda.
Lehce jsem se dostal k ohradě a za vteřinku jsem jí již přeskakoval....po prvním dotyku s půdou v ohradě,jsem šlápl do trusu.Mno...jaká radost...
Svým pohledem jsem odhadl počet zvířat na plus,mínus padesát kousků....Tma však byla mým nepřítele a navíc jsem o velbloudech nevěděl zhola nic....jak tedy vybrat dobrého...přemýšlel jsem,až se země málem kouřilo..není čas nějakého chytneš a je...
Tak jsem tedy chodil mezi velbloudy kteří mě velkoryse ignorovali...i narazil jsem na boudu,pomalu otevřel její dvířka,jemný skřípot..pohled k strážní budce...nic,ticho..
Tak tedy jsem nahlédl,ano ano mám já štěstí...postroje pro velbloudy...okamžitě jsem jeden ukořistil a vracel jsem se pro velblouda...Výběr jsem neprodlužoval..popadl jsem prvního a táhl ho k brance která nebyla hlídána...
Po chvíli jsem již táhl velblouda pryč od onoho místa...najednou velbloud zastavil a se mnou to škublo...světlo hvězd mi až nyní ukázalo co jsem si to vybral....Slintající huba,dva chlupaté hrby a tupý výraz....ano já expert jsem si vybral blbého velblouda...
Co dělat,narval jsem na něj postroj a s námahou jsem se na něj vyškrábal....
A jedem pobídl jsem velblouda..ticho a žádný pohyb..jeď ty svině pobízel jsem ho a kopal jej do slabin...můj tupý společník,ale stávkoval a přežvykoval suchou trávu...
Dvacet minut jsem zkoušel vše možné,kopal jej,snažil jsem se ho tlačit,domlouval mu...nic nebylo platné...
Odevzdaně jsem si kecl na zem a rezignovaně si vyndal láhev sake z batohu a odzátkoval...a mocně si lokl...
Jaké bylo mé překvapení...Tupý společník,zřejmě zachytíc pach alkoholu ke mě přišel a a hlavu sklonil k láhvi..Nakonec jsem si řekl Pij Ty obludo...a pár kapec jsem mu nechal dopadnout na jeho vyplazený jazyk...Oči tupce-zvířete se rozsvítili....a já získal velblouda na alkoholický pohon....Tak jsem tedy získal společníka jménem
Křáp pouště

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdesi v Zemi Větru Empty Re: Kdesi v Zemi Větru

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Apr - 14:18

Jak Sho zboží scháněl

Velblouda tedy již mám....úkol druhý mého plánu : Sehnat zboží,abych byl opravdu jako kupec

Tak část plánu je splněna,stojína kopci a můj Křáp pouště je zaparkován u hustého porostu akácií a přežvykuje suchou trávu pokropenou sakem.
Já stojíc na mírném kopečku sleduji ospalé provinční městečko a v hlavě zrál nečestný způsob získání zboží pro můj plán.
Vydal jsem se tedy do městečka...Procházím stichlými uličkami a zpoza oken sem tam proniká nažloutlé světlo lamp a osvětluje mi mou cestu.
Hledám cedule,nápisy obchodů....Jenž by mi velkoryse za pět prstů přenechaly své zboží..
Leč chodím marně...bloudím temnými uličkami a schledávám,že toto město snad nemá ani jeden obchod....
Za rohem slyším opilecké hulákání a disharmonické krákání písní místními opilci.Nakouknu tedy zpoza rohu a pozoruji onu scenérii.
Hlouček podroušených mužů,širokého spektra věku se motá po ulici a jak jsem již řekl "Zpívá".
I poslouchám jejich opilecké řeči v naději,že něco zvím...
I po hodině sledování opilců se na mě štěstí usmálo...dozvěděl jsem se že uprostřed městečka je bazar kde místní obchodníci a trhovci své zboží nabízejí....s touto informací jsem se tedy vydal onu tržnici hledat.
I tak jsem ji našel,velkou budovu ze dřeva s kamennou podezdívkou a nápisem nad vchodem Bazar
Ale mé překvapení bylo,že ona budova nemá žádne okno který by bylo vhodné pro mou návštěvu onoho velkostánku obchodu...
I tedy jsem zkusil střechu pár skoků a trůnil jsem pár metrů nad zemí na střeše z kvalitního dřeva...a zde se štěstí opět na mě usmálo,tržnice měla totiž okna střešní,které se otevírají velkou tyčí...a jak tak bloumám po střeše...zahlédnu jedno okno nedovřené...Radost mě zachvátila a vydal jsem se k tomu oknu,lehce jsem jej otevřel,ani síly nebylo mnoha potřeba.
A tak jsem seskočil do útrob obřího obchodu....Koukal jsem a mapoval terén...Jedna dlouhá ulička a po stranách dřevěne boudy jako obchody...jistě budou napěchované zbožím...bohužel chyběly nápisy které zboží který stánek prodává...čas byl můj soupeř a proto jsem vybral nejbližší stánek...Lehce jsem vylomil zámek dveří a již se nořím do krámku...překvapení žádné zboží...jen tři bedny uzavřené...nu co řekl jsem si,jistě budou plné zboží..a jednu po druhé jsem je odnášel na střechu....
Zavřel střešní okno a s bednami pádil k mému Křápu pouště...Natankoval jsem jej půl lahví saké,připevnil bedny a mašíroval pryč směrem k poušti.
Již se rozednívalo a já zahlédl první duny.Zastavili jsme a já sňal bedny z Křápa a jal jsem se nahlednout do nich.Otevřel jsem všechny a nastalo zděšení

Kdesi v Zemi Větru Indexw

Bedny byly plné spodního prádla všech tvarů,barev...kalhotky,trenky,podprsenky....Opět mistrovský kousek....

Tak tedy Sho zboží získal

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdesi v Zemi Větru Empty Re: Kdesi v Zemi Větru

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Apr - 14:36

A Tak tedy znáte příběh o tom jak jsem to vše získal,možná si řeknete co takový blbec dělá v Akatsuki....Mno smiřte se s tím,že jsem v Akatsuki a Vy s tím prd uděláte.Haha

Tak tedy stojím u dun pouště a spolu s Křápem Pouště popíjím saké.
"Tak Křápe,nejvyšší čas vyrazit oblažit Sunu mou přítomností"
řeknu k velbloudovi který slintá a hledí na mě jak na puk.

"Nyní poslední část mého plánu" postavím se a udělám rychle pečeť "Henge no Jutsu" puff a změní podobu.
Kdesi v Zemi Větru Hinducameltraderbytonya

Koukám na svou novou podbu "Zas jsem to,asi přehnal" v duchu se usměju a nasedám na Křápa.
"Vzhůru do Suny,věrný Křápe" a pomalým krokem se noříme do pouště.

(Přesun Hurá do Suny)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdesi v Zemi Větru Empty Re: Kdesi v Zemi Větru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru