Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové místnosti v Suně

+3
Riko
Sho Rin
Makoto
7 posters

Strana 2 z 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Nov - 18:50

First topic message reminder :

Toto je menší ohraničené prostranství, kde se dá trénovat. Aréna na kraji Suny podobná římskému koloseu. Je zde něco jako menší labyrint kamenů, kde se dá schovat, ale i velké volné prostranství. Vyjma uživatelů Suitonu tu každý najde, co potřebuje.
Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Koloseum-16

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Wed 30 Nov - 20:14

Sabaku no Riko (Hiashi)

Došla jsem do tréninkových prostor vesnice a koukla se pořádně kolem sebe.
,,Zajímavé" podotkla jsem spíše pro sebe a uchechtla jsem se nad tím.Opřela jsem se o zeď a na chvíli zavřela oči. Měla jsem dojem jako kdyby tady byla část mojí duše nebo mé historie. Kdo ví třeba to byla i pravda. Třeba právě zde trénova i on. Velký Kazekage.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Nov - 20:18

Aiko Naihi

Aiko nasledovala Riko až do tréningových priestorov. Tu vošla dovnútra a rozhliadla sa.,, Aj ja som tu kedysi trénovala, to boli časy." usmiala sa v duchu a otočila sa k Riko.,, Tak môžme začať." prikývla.,, No takže vieš na akom princípe funguje tvoja špeciálna schopnosť?" opýtala sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Wed 30 Nov - 20:21

Sabaku no Riko (Hiashi)

Zamyslela jsem se nad tím. Nikdy jsem nad tím moc neuvažovala.
,,No,ani ne.Vím jen že se tato schopnost předává v naší rodině ale nikdy mi nikdo neřekl proč" odpověděla jsem čistou pravdu. Nic jsem skoro nevěděla.Snad jen to že občas trpím poruchami spánku u kterých jsem netušila co je příčinou.Koukla jsem se trochu omluvně na Kazekage.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Nov - 20:25

Aiko Naihi

,, Ak by si mala otázky, kedykoľvek sa ma opýtaj a ja ti odpoviem na čokoľvek." usmiala sa.,, Čo sa týka tvojej špeciálnej schopnosti je to unikátne ovládanie chakry vôľou." informovala ju.,, Svoju chakru dokáže vložiť do piesku ktorý ňou nasaje a tým pádom ho môžeš využívať ako sa ti len zachce. Preto je dôležité si dávať pozor či máš dostatok chakry a piesku. Preto teraz možno ovládaš jen malú časť piesku ale neskôr budeš schopná pohnúť celou púšťou." dodala spokojne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Wed 30 Nov - 20:28

Sabaku no Riko (Hiashi)

,,Opravdu?" vypadlo ze mě trochu skepticky.Ale pak jsem si uvědomila co jsem slyšela o dědovi a tak nějak mi to dávalo smysl.
,,Kazekage Gaara to dokázal?" optala jsem se jí.Chtěla jsem to vědět. On byl mím velkým vzorem.Chtěla jsem být ve všech směrech jako on. Byli jsme vlastně jedna krev a já nechtěla zneuctít jeho jméno.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 10:14

Aiko Naihi

,,Či dokázal pohnúť celou púšťou?" pousmiala sa.,, Nie nie to nie." pokrútila hlavou.,, On pohol celou púšťou a celou vesnicou zároveň." zasmiala sa pokojne.,, Silu, ktorú máš je veľmi mocná keď ju vieš správne využiť a v správny moment. Len sa nesmieš nechať uniesť tým všetkým lebo pád by bol trochu tvrdý." upozornila ju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Thu 1 Dec - 12:00

Sabaku no Riko (Hiashi)

,,Uhm.....dobře" přikývla jsem a jedn čekala v čem bude spočívat můj trénink.Nějak se mi nechtělo věřit tomu co jsem zaslechla ale slyšela jsem toho o něm dost zajímavých věcí.Takže bych to i mohla být pravda,
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 13:37

Aiko Naihi

,, No tak ak nemáš nejaké otázky prejdeme k tréningu." pousmiala sa a pozrela priamo na ňu.,, Ukáž mi čo teda dokážeš s tým pieskom." povzbudila ju Aiko a chcela vidieť či skutočne sú jej schopné rovnaké ako má aj ona alebo sa niečím líšia.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Thu 1 Dec - 14:03

Sabaku no Riko (Hiashi)

Jen jsem přikývla a začala skládat pečetě.,,Suna no Tate!"Kolem mě se zformoval písečný štít. Doslova jsem cítila jak se to vše sformovalo. Měla jsem stále zavřené oči když jsem je otevřela hleděla jsem na písek.Byla jsem trochu zvědavá co si o tom bude myslet.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 14:06

Aiko Naihi

Aiko spoznala rovnakú techniku ktorú má tiež. Keď Riko sformovala pečate a vytvorila techniku tak jej štíť v okamžiku pokryla Aiko svojim a usmiala sa.,, Celkom pekné." prikývla.,, A teraz skús techniku zrušiť." dodala pokojne a bola zvedavá na jej reakciu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Thu 1 Dec - 14:09

Sabaku no Riko (Hiashi)

Zrušit? projelo mi hlavou. Nějak jsem o tom zrušení ani nepřemýšlela.Jednoduše jsem se přestala soustřeďovat na onu techniku. Zprvu se nic nedělo ale následně na to jsem si všimla jak písek padá pomalu k zemi jako kdyby to byl shích. Padal lehce.Ale co mě zarazilo byl další písek. Byla jsem si jistá že jsem techniku zrušila.No netušila jsem že můj štít byl překryt druhým.Co to k sakru...?
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 14:14

Aiko Naihi

,, No tak nejaký problém?" spýtala sa zo zvedavosti a s úsmevom to sledovala.,, Snáď sa ti nedarí zrušiť techniku?" doplnila otázku a sledovala ako si s tým poradí, aspoň trochu chcela túto situáciu oživiť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Thu 1 Dec - 14:20

Sabaku no RIko (Hiashi)

Zamyslela jsem se. Tohle není možné.....sama jsem viděla jak můj písek padal k zemi tak co bylo špatně? Znovu jsem se pro jistotu soustředila ale nedařilo se.
Hmmm něco mi tu nehraje. Lehce jsem položila ruku na štít a zavřela oči. Přemýšlela jsem . Zrušit to nejde.Můj písek jasně padl. Takže co to může být? házela jsem si otázky v mysli. Leda že by....
Kazekage-sama? ozval se můj hlas. Musela jsem si něco ověřit.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 15:30

Sonozaki Ayu

Dnes byl pro mě zvláštní den...měla jsem jít poprvé v životě zažádat o senseie k naší Kazekage. Byla jsem mírně nervózní a nevěděla jsem, co od toho očekávat. Šla jsem dál a přemýšlela jsem o různých scénářích toho, jak to může dnes dopadnout. Do reality mě vrátila až malá bílá kočka, která přecházela líně cestu přímo předemnou. "Heee, Kawaiiiii, Kawaiiii!" Začala jsem se naprosto bez rozmýšlení rozplývat nad roztomilou kočkou. "Hned bych si tě vzala domů" Usmála jsem se a vzala kočku do náruče. Nijak se tomu nebránila, ale já si za chvíli uvědomila, že musím něco vyřídit. Položila jsem kočku na zem a utíkala k místu, kde se obvykle trénovalo. Podle informací, které mi byly sděleny tam měla Kazekage zrovna být. Netrvalo dlouho a dorazila jsem na místo. Okamžitě jsem vešla dovnitř a rozhlížela se po Kazekage. Nebylo možné ji přehlédnout. Všimla jsem si, že je s ní červenovlasá dívka, kterou jsem neznala. Všude okolo nich byl písek a já usoudila, že spolu trénují. Nechtěla jsem je rušit, tak jsem se posadila kousek od nich a pozorovala je.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 16:22

Aiko Naihi

,, No prosím." usmiala sa spokojne.,, Vieš čo zatiaľ kým na tom budeš pracovať ja si niečo zariadim." dodala keď zbadala novo prichádzajúc postavu a tak an ňu kývla aby pristúpila k nim.,, Len to zruš Riko, to je tvojou úlohou." zašepkala potichu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Thu 1 Dec - 16:36

Sabaku no Riko (Hiashi)

,,Hai" odpověděla jsem . Jak se mám ale dostat odněkuk odkud to nejde? pomyslela jsem si v duchu a přemýšlela dále. Vzpomínala jsem jestli o tomhle něco neříkali na akademii ale nemohla jsem si vzpomenout. Klid.hlavně se soustřeď prosím.... moje hlava dostávala trochu zabrat. Odsud se jen tak nedostanu. Takže co vím....Její štít je kolem mě.....takže co? A v tom jsem dostala nápad. Netušila jsem jestli to vyjde ale za pokus mi to stálo.Znovu jsem složila pečetě.,,Suna no Tate!" špitla jsem pro sebe a kolem mě se utvořil nový štít.Ale začal se zvětšovat a roztahovat takže jsem po chvíli cítila jak tlačí na ten nad ním. No tak......prosííím..... můj štít tlačil do toho jejího pořádnou silou a já jen doufala že ten její to vzdá.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 16:47

Aiko Naihi

Aiko si všimla ako sa snaží, tak natiahla dlaň a chcela ju stlačiť do päste ale nakoniec sa rozhodla, že nebude strašne hnusná. Preto ruku stiahla k sebe a nechala štít rozpadnúť.,, Šikulka Riko, šikulka." pousmiala sa spokojne nad jej počínaním.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Thu 1 Dec - 16:53

Sabaku no Riko (Hiashi)

Jakmile byl štít dole pohlédla jsem na Kazekage. Mám z toho podivný pocit. Najednou to šlo moc snadno.... projelo mi hlavou ale nechala jsem to být. Jen jsem se koukla kolem sebe a v tom jsem si někoho všimla. Hmmm.... zavřela jsem oči tak jak jsem měla ve zvyku a poze jsem naslouchala okoí.Byla to jedna z věcí které mě nikdy nepřestávali bavit.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 17:01

Sonozaki Ayu

Nemusela jsem čekat dlouho. Kazekage si mě všimla hned, jak jsem přišla a po chvilce na mě kývla. Usmála jsem se a přišla jsem k ní. Přemýšlela jsem, co jí řeknu, ale jakmile jsem se postavila před ni, všechno mi vypadlo z hlavy. "Dobrý den, Kazekage-sama." Zmohla jsem se alespoň na tohle. "Etoo..." Nevěděla jsem jak začít, takže ze mě vypadlo jen tohle. Nervózně jsem se usmála a snažila se nějak srozumitelně pokračovat. "Omlouvám se, že vás vyrušuji, ale nedávno jsem vystoupila z akademie a tak jsem se přišla zeptat, jestli bych nemohla dostat nějakého senseie, nebo někoho, kdo by mě dál učil a vedl." Ach jo, zase to moje vyjadřování... Povzdechla jsem si v duchu a čekala jsem, co mi Kazekage na tohle řekne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 17:06

Aiko Naihi

Aiko pokojne počúvala každú jednu informáciu o novej členke.,, No super akurát sa mi hodíš teda, môžem z vás postupne poskladať pekný a šikovný tím." potešila sa a rukou ukázala na Riko.,, Tak zoznámte sa dievčatá lebo teraz z vás bude jeden tím. Keď sa posnažíte budete elitný tím Suny." prikývla jemne hlavou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 17:20

Sonozaki Ayu

Netuším, co přesně se mi v tu chvíli honilo hlavou, ale rozhodně jsem měla z toho, co mi Kazekage-sama řekla, radost. Nevěděla jsem, jestli bude mít vůbec někdo čas, aby dostal pod vedení genina, ale tohle bylo více než dobré. "Hai! Kazekage-sama!" V očích se mi jiskřili hvězdičky. Moje reakce bývaly občas přehnané, ale nemohla jsem si pomoct, byla jsem příjemně překvapená. Už jen pomyšlení, že by se z nás mohl jednou stát elitní tým... "Arigato, budu se snažit ze všech sil." Usmála jsem se a popošla jsem k červenovlasé dívce, abych se představila. "Etooo...Jmenuji se Sonozaki Ayu. Těším se na spolupráci s tebou a doufám, že spolu budeme vycházet." Úsměv mi z tváře nezmizel a jen jsem doufala, že to dobře dopadne a padneme si do oka.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Akane Thu 1 Dec - 17:21

Toulala jsem se ulicemi Suny jako každý den a přemýšlela jsem, co budu dělat. Nakonec jsem se rozhodla zkoušet házet na terč. Jednou se mi to přece musí povést! Došla jsem k tréninkovým prostorům, kapucu na hlavě, pohled do země. Broukala jsem si písničku, která se ani náhodou nehodila do Suny. Někde jsem jí ale slyšela a líbila se mi, tak co?
Deštivý den, den samé bláto, vyjít si ven nestojí za to... broukala jsem si a vešla dovnitř. Spatřila jsem tři postavy. Jednu z nich jsem poznala. Přestala jsem si broukat a došla blíž.
Dobrý den, Kazekage-sama, neměla jsem jí co říct, ale pozdravit byla slušnost.
Akane
Akane

Počet príspevkov : 79
Join date : 29. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Riko Thu 1 Dec - 17:26

Sabaku no Riko (Hiashi)

Prohlédla jsem si onu dívku . Elitní tým? To zní slibně. Projelo mi okamžitě a automaticky hlavou.Natáhla jsem k dívce ruku.Ze slušnosti.Slušnost nade vše jak jsem si neustále připomínala. Netušila jsem jestli spolu budeme vycházet nebo ne protože jsem si málo koho pustila k tělu ale na první dojem vypadala celkem mile.
,,Nápodobně" pokývala jsem hlavou. ,,Jsem Riko " představila jsem se i já. Jak si mohla Kazekage všimnout opět jsem vynechala své příjmení Sabaku no. A opět to bylo ze stejného důvodu. Nechtěla jsem aby se na mě někdo díval jako na potomka rodiny jejíž nedávný člen se stal Kazekagem a byl velice silným shinobim vesnice.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Dec - 17:32

Aiko Naihi

,,Ďalšia?" zaskočila sa Aiko ale bola potešená, že sa jej tak rozrástol tím.,, Čo len s tebou." zašepkala potichu a tak trochu sa zamyslela.,, Tak holky malá zmena." nahlásila náhle.,, Tuto kolegyňa je taktiež pridaná do vášho tímu." oboznámila s tým každého a Akane šťuchla smerom k ním.,, Tak tri holky, tri kunoichi. Ste tím a hádam mi z vás neprasknú nervy." zasmiala sa.,, Dám vám nejaký čas na to aby ste sa trochu spoznali." dodala nakoniec.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Makoto Thu 1 Dec - 17:35

Prisel jsem do Treninkovych mistnosti no je tu nejak plno asi se budu chvily sledovat a sedl jsem si do rohu
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru