Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové místnosti v Suně

+3
Riko
Sho Rin
Makoto
7 posters

Strana 1 z 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Nov - 18:50

Toto je menší ohraničené prostranství, kde se dá trénovat. Aréna na kraji Suny podobná římskému koloseu. Je zde něco jako menší labyrint kamenů, kde se dá schovat, ale i velké volné prostranství. Vyjma uživatelů Suitonu tu každý najde, co potřebuje.
Tréninkové místnosti v Suně Koloseum-16

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Nov - 19:04

Aiko Naihi

,,Už keď som tu tak sa nebudem flákať. Keď mi ten sensei nejako zdrhol." povzdychla si Aiko a pokrčila ramenami keď dorazila na tréningové miesto. Prešla nejakú tú diaľku a zastavila sa.,, Nádherný piesok." usmiala sa potichu a zložila tykvu z chrbta. Zhlboka sa nadychla a na chvíľku zavrela oči.,, Tak teda trénujeme." zasmiala sa a okolo nej začal vzlietať piesok.,, Baf." dodala a spojili ruky pričom piesok automaticky začal konať to čo mal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 Nov - 19:54

Aiko Naihi

,, Tak tréningu by bolo aj dostatok." povzdychla si po dlhej chvíli a posadila sa na zadok. Očami zhypnotizovane sledovala pomaly padajúci piesok ktorý lietal okolo nej.,, Fascinujúce." usmiala sa a chrbtom sa oprela o tykev z piesku pričom odpočívala. Keď nabrala dostatok síl a predýchala tréning okamžite vstala, zobrala tykvu na chrbát a upravila sa.,, Jak sa povie.... poprdkávam si." zasmiala sa a odkráčala preč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 15:51

Došla jsem do vyšší prostorné části tréninkových místností.
"Tak, tady snad bude klid," povzdechla jsem a začala se probírat misemi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 15:53

Aiko Naihi

,, No super." rozhliadla sa keď bola ťahaná dobrovoľne Joki.,, Juuuuj misie." potešila sa okamžite Aiko keď to videla.,, Rada by som čo najskôr splnila všetko potrebné na úroveň jounina takže môžem začať hoc aj S misiu." prehovorila náhle.,, Schopnosti a vedomosti na to istotne má a istotne na to už nebudem sama." zasmiala sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 15:55

"Co takhle A nebo B misi? Než se pustíme do něčeho složitějšího? Půjdu s tebou, ale nebudu se zapojovat, nebude-li to nutné," pousmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 15:59

Aiko Naihi

,, Ale no tak ja to dokážem verte mi." prehovorila Aiko.,, Pokiaľ ide o ten dozor tak ten nepotrebujem pretože od dnes už nikdy nebudem sama." pousmiala sa Aiko.,, Odteraz už vždy budem mať niekoho na koho sa spoľahnúť môžem. Ale vidím, že ma na tú S misiu nepustíte kým vám to neukážem." povzdychla si a pokrútila hlavou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 16:00

"Nejde o to, že bych tě nepustila," rozesmála jsem se.
"Ale jestli tu najdeš S-misi, tak jsi génius, protože já tam žádnou nevidím. Nu vyber si sama."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 16:03

Aiko Naihi

,, Čo toooo?" zaskočila sa Aiko.,, Si zo mňa robíte prdel?" nadhodila neskutočne nechápavý výraz.,, Mi chcete povedať, že tam nemáte nič vyššie ako A rank misie?" spýtala sa priblbo.,, No taaaaaak, čo tak chytiť Nukenina alebo vyčistiť nejakú vesnicu alebo vyvraždiť banditov alebo vyvenčiť kočku triedy S." zúfala Aiko.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 16:23

KLON i ORIGINÁL.

Zdravím.

Usmál jsem se.
Vypadá to v kanclu na smrt dalšího Kazekage. Můžu už teď dostat povolení odejít. Stejně není do čeho píchnout...
Řekl jsem klidně. Já měl masku dole, ale klon ji měl dál a vydal jako někdo jiný.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 16:30

Teď už to na mne všechno spadlo. Dokud na mě mluvila jen Aiko, usmívala jsem se. Ale teď?
"On... Je mrtvý?" zbledla jsem.
Odchod dalšího Kage nezvládnu... Zvlášť, když budou mou milovanou vesnici řídit ti... Ti... Imbecilní...
Popadla jsem svůj kufřík s lotkou a svitky, které jsem se měla v plánu učit, a aniž bych počkala na odpověď, utekla jsem.

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 16:32

No tak to mi přišlo jako jasná odpověď a co ty? Zůstáváš a nebo taky odejdeš?
Usmál jsem se na Aiko a klon zatím zmizel něco zařídit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 16:58

Aiko Naihi

,, Verím v tom kým som, teraz keď som prišla na to kto v skutočnosti bol kedysi dávno Aiko Naihi nemôžem si dovoliť odísť." pokrútila hlavou Aiko.,, SHinobi je slovo ktoré označuje ninju bez citu no zároveň shinobiho ktorý dušou aj telom chráni svoju vesnicu. Síce aj oni cítia ale cítia lásku k vesnici a zodpovednosť za jej bezpečie." pokračovala Aiko.,, Ako pravý hsinobi ostanem v dobrom či zlom. Budem stáť bok po boku občanov a ninjov tejto vesnice až do samotného konca a ver, že ja na kolená v boji nepadnem. Takže moja odpoveď je jasná." nadýchla sa.,, Ostávam." usmiala sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 17:02

Aha, tak to jo. Počkat řekla si, že už víš kdo si byla? Takže už se ti vrátila paměť? To jsem rád. Moc dobře ztrátu paměti znám, ale mě se zatím nevrátila.
Usmál jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 17:07

Aiko Naihi

,,Práveže viem kým som bola a všetko, každú jednu spomienku som si krvopotne vybojovala pretože som našla niekoho kto to celé roky ukrýval." pousmiala sa.,, A preto tu chcem ostať lebo svojej vesnici som verná." doplnila pokojne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 17:12

Aha. Tak to budeš mít asi těžké pořízení s těmi ignoranty. Možná jsou silní, ale to co mají ve svalech. Nemají v rozumu. Jednoduše krátkozrací, výbušní burani. To si, ale viděla sama.
Řekl jsem zamyšleně.
Suna jde do kytek. Vážně bych jí měl opustit v době kdy mě nejvíc potřebuje? Tam ti ji leda rozvrátí a zničí...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 17:15

Aiko Naihi

,,Čo tam po nich." pokrčila ramenami Aiko.,, Nespravodlivosť vo svete sa dlho neudrží a raz sa rozpadne a ak bude treba ja budmem rukou spravodlivosti ktorá udrie a potom nastolí mier." usmiala sa.,, Ale dovtedy si budem žiť príjemným životom a pripravovať sa na to aby som ubránila to čo mi je drahé a na to aby som niekoho konečne zavraždila aby som nedostala basťák." doplnila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 17:25

Usmál jsem se mile.
Ty vážně potřebuješ misi jako sůl. To je vidět. Doufám, že ji brzy dostaneš. Bohužel na to já páky nemám.
Protáhl jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 18:04

Aiko Naihi

,,Tak o svoju misiu sa teda skutočne vôbec nebojím." pousmiala sa Aiko.,, Je mi jasné, že ja si ju postupne vybojujem pretože budem kecať kecať kecať až im budem liezť na nervy a dajú mi tú misiu aby mali odo mňa pokoj." dodala skromne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 18:10

To se mi u tebe ani nechce věřit.
řekl jsem ironicky a usmál se.
Těžko však říct zda na takové ignoranty bude pouhé mluvení stačit.
zasmál jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 18:40

Aiko Naihi

,,Tam kde nebudú stačíť slová tak čo už." pokrčil ramenami.,, Budem nútená použiť silu a keď to nepochopia, pre dobro vesnice všetko." zasmiala sa.,, Takže s týmto by nemal by žiaden problém ale predpokladám, že všetko by malo ísť ako po masle a predtým než použijem riešenie silou tak využijem silu slova." dokončila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 18:43

Rozumné uvažování. Celkově mi připadá, tvá osobnost o dost jiná než dřív. Jiná v dobrém slova smyslu.
Usmál jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Makoto Sun 27 Nov - 21:24

Dorazil jsem do treninkovych mistnosti v sune
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Makoto Mon 28 Nov - 16:53

Presunul jsem se do haly (presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Sho Rin Wed 30 Nov - 18:02

Přišel jsem do jakby kolosea a zíral na okolo sebe z otevřenou pusou "Parada."Zavřel jsem si ji ,ale dal pozoroval koloseum."To je přesně co potřebuju,ale kde sehnat někoho kdo by šel trenovat?"zamyslel jsem se."Tak asi zajdu ještě k kanceláři Kazekage.Možna bych si mohl vzít nějaké techniky cestou třeba Nunoshibari no Jutsu ."Zvedl jsem hlavu k hvězdám a díval se na ně."Ano Nunoshibari no Jutsu ."Ten název mi sam skočil doslova do hlavy a nechtěl pryč.Hlavu jsem sklonil a díval se pod nohy.Zároven odcházel.V hlavě se mi pořad vracela myšlenka Nunoshibari no Jutsu?.Proč zrovna tahle technika?"
(presun)
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti v Suně Empty Re: Tréninkové místnosti v Suně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru