Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesní cesta

+10
Natsuki
Kiwi Namikaze
Oinin
Uzumaki Allii
Kushina Uzumaki
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Noriko Kana
Nawaki
Akasuna no PiliKKa
Neuro Uchiha
14 posters

Strana 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Lesní cesta

Příspěvek pro Neuro Uchiha Thu 20 Jan - 15:04

First topic message reminder :

Lesní cesta - Stránka 16 Cesta
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down


Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 9 Oct - 16:43

Chata ktorá.. je hodne ďaleko od civilizácie !

Hmm.. ešte taký.. neskúsený.. to bude sranda !!
pomyslela som si keď som pocítila náhlu zmenu v toku jeho chakry.. lúbilo sa ti to? spýtala som sa po chvíľke keď som sa od neho odtiahla a len som ho jednou rukou pohladila vo vlasoch.. to som často nerobila.. vlastne skoro nikdy.. zväčša to bola taká rýchlovka a koniec.. toto však bolo.. aj pre mňa niečím divným !..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Guest Sun 9 Oct - 16:50

Jen jsem se na ni rozrušeně díval, neschopný slova. Nevěděl jsem, co jí mám odpovědět. Byl jsem z toho v šoku a hlavně jsem měl smíšené pocity. Nemohl jsem říct, že se mi to nelíbilo, protože to bylo právě naopak. Bylo to...takové zvláštní...intenzivní...takový pocit jsem nikdy nezažil. Až po delší chvíli jsem jen slabě přikývl a sklopil zrak i z hlavou někam do peřiny a vlasy mi spadli do obličeje. Musel jsem odvrátit zrak. Nemohl jsem se na ni dívat. Já...nevěděl jsem proč...po tváři se mi stále rozlévala červeň a když se mě předtím dotkla vlasů a pohladila mě. Bylo to...nevěděl jsem, jak ten pocit popsat.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 9 Oct - 16:56

Pozrela som sa na neho až som sa musela.. pousmiať. len som si k nemu sadla na postel a následne som sa znova naklonila k jeho tvári. Tú som mu jemne chytila do jednej z rúk a natočila som mu ju tak aby sa mi pozeral do očí.. povedz.. čo si cítil? .. heem ak neodpovieš tak ťa vojedem tak brutálne že sa ti týžden nepostaví.. zaškerila som sa až príliš zlatým spôsobom.. boh vie či som to myslela vážne no, dalo sa to chápať aj ako vyhrážka ..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Guest Sun 9 Oct - 17:02

Když jsem ucítil její dotyk, trochu jsem sebou trhl. Potom si mě natočila, aby mě viděla do tváře a já chtě nechtě jsem se jí musel podívat do očí. Po její otázce jsem ještě víc zrudl, jestli to vůbec ještě šlo. Na dlouhou chvíli nastalo hrobové ticho. Pak jsem jen potichu, ale velmi potichu promluvil."J-já n-nevím...j-já...n-no...n-nebylo to n-nepříjemné...s-spíš...z-zažil jsem to po-poprvé...j-já...b-bylo to p-pěkné..." Teď bych se nejraději hanbou propadl a myslím, že to šlo na mě dost poznat.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 9 Oct - 17:04

Len som sa pousmiala.. vždy si taký.. nerozhodný a .. taký.. no.. vždy sa v prítomnosti nejakej ženy alebo dievčaťa správaš ako debil? spýtala som sa znova po čom som ho pustila.. jednou rukou som si podoprela hlavu a zo záujmom som ho sledovala.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Guest Sun 9 Oct - 17:10

Toto mě dost zaskočilo a jen jsem zase sklonil hlavu."N-no já...já...j-já z ž-žádnou dívkou j-ještě nebyl..." Řekl jsem tiše a začal si pohrávat prstem s prostěradlem, abych se aspoň trochu nějak uklidnil. Vždycky jsem se jen na chvíli na ni podíval a pak zase sledoval spirálu, kterou jsem vytvářel ukazováčkem.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 9 Oct - 18:25

Huum.. tak.. to som tvoja prvá nie? spýtala som sa ho a znova som sa.. tak bližšie k nemu natiskla.. jednou rukou som ho pohladila vo vlasoch a následne som ho znova pobozkala.. tento krát tak príjemne .. a pomaly, aby si na to zvikol chlapec ^^
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Guest Sun 9 Oct - 18:36

Podíval jsem se na ni a chtěl přikývnout, což se mi povedlo jen z části, protože mě znova pohladila po vlasech a své rty přitiskla na ty mé. Tentokrát už mě to tolik nezaskočilo, ale stále jsem se musel asi dost červenat a rozhodně jsem se stále nedokázal pohnout. Ale teď to bylo zase něco jiného...takové....příjemnější a já nevědomky zavřel oči. Ani jsem nevěděl, kdy...prostě nějak tak povědomě se to stalo.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 9 Oct - 18:41

Neprestávala som ho bozkávať a jednou rukou.. som tento krát zašla do jeho vlasov.. cítila som ako je taký.. kľudnejší a prirodzenejší.. stále to však ostávalo iba v tejto hranici, musel si zvyknúť úplne.. mala som už prípady kedy bol niekto taký vystresovaný že sa mu ani nepostavil =.=""..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Guest Sun 9 Oct - 18:45

Nechával jsem si to líbit. Vlastně to jinak ani nešlo. Čím déle to trvalo, tím jsem byl klidnější a uvolněnější. Stále jsem se sice nehýbal, protože to pro mě bylo...nové, ale uvědomoval jsem si, že mě to začíná čím dál tím víc vzrušovat.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 9 Oct - 19:00

Na chvíľku som sa odtiahla pri čom som sa stále tak.. usmievala.. skús to ty.. pre tento krát.. hum? vyzvala som ho a len som čakala, ako na moju výzvu zareaguje.. bola som zvedavá na ten jeho potenciál ..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Guest Sun 9 Oct - 19:09

Bylo to velmi příjemný pocit, který jsem opravdu ještě nikdy nezažil. Pak, ale přestala a já jsem jen s červení na tvářit a takovým spíš slastným výrazem pootevřel oči. Podíval jsem se do těch jejích a když řekla, že to mám zkusit já, jen jsem na suchu polkl a zase jakoby na chvíli ztuhl. Nevěděl jsem, jak dál...Chvíli jsem se díval na jeden bod na jejím krku, než jsem konečně její zrak zase zvedl k ní a tak ostýchavě a pomalu se podzvedl. Jednu ruku jsem jí položil na záda a druhou zajel do vlasů, jak mi to udělala ona. Těsně před jejími rty jsem se zastavil, ale nakonec si dodal odvahy a přitiskl se znova k ní. Poprvé jsem to zkoušel sám a byl jsem dost...nejistý, jestli to dělám správně nebo, co bych mě dělat dál. Zkusil jsme to, co udělala ona. Můj jazyk projel její mi rty až dál do pusy a dotkl se toho jejího. Začal jsem kolem něj kroužit kolem dokola, přesně jak to ona dělala mě, ale určitě musel jít poznat, že jsem dost nezkušený a že to dělám poprvé já sám. Tváře jsem měl stále červené jako rajče.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 9 Oct - 19:35

Opätovala som jeho bozky pri čom som sa musela až pousmiať.. jednou rukou ktorou som mu znova vošla do vlasov som si ho k sebe tak tuhšie pritiskla, stále som mu však nechávala iniciatívu, noc bola ešte dlhá ..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Guest Sun 9 Oct - 19:39

Taky jsem si jí více přitiskl a když mě začala mé polibky opětovávat, měl jsem takový zvláštní pocit štěstí, že to dělám aspoň trochu správně. Moje tělo bylo už skoro celé uvolněné a taky to šlo už poznat. Hlavně na mých pohybech a taky, že už jsem se celý netřásl. Teď už jsem byl vážně vzrušený a to také dokazovala už velká boule, která se rýsovala přes kraťase. Moje ruka se jakoby instinktivně začala pohybovat po jejích zádech a jemně jí hladit. Druhá stále zůstávala ve vlasech.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 9 Oct - 19:42

Stále som sa usmievala.. nakoniec som sa len odtiahla a tak slastne som sa na neho pozrela.. aaa.. zvládneš.... uuhm.. dať zo mňa dole tú nočnú košeľu? spýtala som sa už takým bedátorským a sladkým hlasom.. jemne som sa od neho odtiahla pri čom som prešla do sedu.. a len som ho pozorovala a čakala.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Guest Sun 9 Oct - 19:47

Když se odtáhla, zase jsem jen otevřel oči a podíval se na ni. Její otázka mě víc, než zaskočila, ale když už jsem se dostal tak daleko, nemohl jsem přeci jen tak teď přestat. Bylo mi to trochu trapné a červeň na mých tvářích šla vidět, ale nakonec jsem chytil košilku za spodní okraj a jedním tahem ji přetáhl Nefrit přes halvu a pustil na zem. Teď jsem měl celé to její nádherné tělo před sebou a jen jsem si jí ostýchavě prohlížel. Šlo vidět, že jsem teď trochu zaražený a nevím, co mám dělat teď.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sat 15 Oct - 14:25

Přesun....
-UPOZORNĚNÍ! 15 - 18+ , Vstup jen z vaší svobodné vůle!!
Odkaz:
http://nsgoon-er.blog.cz/1110/volna-mistnost-11
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 16 Oct - 16:53

Ráno som vstala ako prvá, rozmýšľala som či mám počkať kým sa zobudí no nakoniec som to zavrhla, mala som povinnosti inde, len som mu načmárala vzkaz v ktorom stálo kde sa nachádza, ako sa odtialto dostane, že sa tu má cítiť ako doma a že ho čoskoro prídem pozrieť... nakoniec som iba vyvolala Gryphona, nasadla som na neho a odletela som preč.
(presun)
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sat 29 Oct - 15:01

Mezitím co jsem poskakovala ze stromu na strom v přítomnosti Salamandra a Katashiho, jsem uvažovala o tom, jestli tato mise nemá nějaký hlubší smysl.
"Už to není příliš daleko. Dostali jsme informaci, že v dané oblasti se potuluje nebezpečný nukenin. Není tedy třeba vysvětlovat, co je naším úkolem." pravila jsem.

Jde s námi, protože je ten nukenin tak nebezpečný, nebo ho chce Itachi prostě zapojit, aby něco zjistil?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat 29 Oct - 17:38

Celou cestu jsem mlčky poskakoval mezi stromy.Jednou za čas jsem se nějak zhoupl , jelikož cesta byla docela nudná.Ale můj názor změnila Mikomi.
* Nukenin...pěkná mise po dlouhé době....ale není nad to , se procvičit proti někomu nebezpečnému...ale hodně...vypadá to...že tohle bude ještě zajímavý den...no..vlastně noc... * pomyslel jsem si ale k projevu Mikomi jsem nic hlasitě neřekl.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sat 29 Oct - 19:20

Poskakoval jsem vedle nich, jenom jsem přikývl, když Mikomi zdělila informace o misi.
Trochu mi bylo proti srsti, aby mi někdo velel, ale radši jsem nic neříkal.
"Doufám, že si nebudeme plést do cesty, velitelko jouninů,"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sat 29 Oct - 19:25

Sotva znatelně jsem se pousmála.
"Však už svůj styl boje tak trochu známe. Katashi je také taijutsu typ a používá raiton. Takže už víte co od nás čekat." dodala jsem a rozhodla se trochu více porozhlédnout.

Lesní cesta - Stránka 16 A9a691de36_80031818_u

"Už to není daleko. Sedí kousek od vodopádu tímhle směrem." pravila jsem a lehce pozměnila naši dosavadní trasu.

Přesun - https://nsgoon.forumczech.com/t1364p140-vodopady-lesy-jezera#110577

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat 29 Oct - 19:28

" Jo..a abych nezapomněl... " začal jsem a v letu se otočil na Hanzoua." Katashi Aokawa...jediný původní a současný člen týmu 1 " řekl jsem a pousmál jsem se.* Docela velké opoždění s představením * pomyslel jsem si a ušklíbl jsem se přičemž jsem pokračoval na změněnou trasu.

Přesun.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sat 29 Oct - 19:32

"Mám tady bohužel jen jednu ampulku s protijedem, takže budu znevýhodněn. Skvělé, já používám Suiton, katon a také taijutsu s kusarigamou,"
přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 30 Oct - 19:06

Prišiel a pokračoval dalej(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 16 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru