Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesní cesta

+10
Natsuki
Kiwi Namikaze
Oinin
Uzumaki Allii
Kushina Uzumaki
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Noriko Kana
Nawaki
Akasuna no PiliKKa
Neuro Uchiha
14 posters

Strana 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Lesní cesta

Příspěvek pro Neuro Uchiha Thu 20 Jan - 15:04

First topic message reminder :

Lesní cesta - Stránka 17 Cesta
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down


Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Natsuki Sun 20 Nov - 20:31

Letela som vysoko vo vzduchu na mojom Kuchiyosenovi.. mala som namierené k Sune, Iwe a Kiri.. teda k ich spoločným priestorom.. ako aj velitelstvu a tak.. potrebovala som niečo zistiť a zároveň aj niečo získať..
(presun)
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue 3 Jan - 21:10

Pomalými krokmi som mieril smerom od Otogakure, s úmyslom dôjsť na jedno jediné miesto. Konkrétne som sa chystal vyzdvihnúť svoju "dcéru", Hashiho a presťahovať sa do Oto, nehovoriac o tom, že som si chcel vypočuť, čo tak dôležité mi chcel Tobi povedať, že sa kvôli tomu hral na blbca, teda, nie že by predtým nebol, ale ešte na väčšieho blbca.
"Ak nás nikto nesleduje, teraz môžeš kecať koľko len chceš," ubezpečil som ho pri chôdzi.
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 21:16

,, Tobi išiel pomalými krokmi vedľa Madari a odpovedal na otázku Madarovi " Už dlhú dobu som sa nezahral na nepravého Tobiho... už je to niekoľko rokov, možno aj odvtedy keď som sa každému predstavil ako Uchiha Madara. Keď sme sa videli naposledy povedal si mi, aby som ťa vyhľadal a dohodli sme nejaké ,, veci " ohľadom nášho spojenia... Tak som tu, aby som si ťa vypočul, a okrem toho mám pre teba malý darček, ktorý sa ti bude páčiť. No darček dostaneš až keď mi povieš to kvôli čomu som sa sem trepal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue 3 Jan - 21:20

"Ach, čo sa toho týka, mal som ti dať odpoveď na tvoje spojenectvo. Pochopiteľne súhlasím, pomôžem ti získať jinchuuriki tým, že rozpútam vojnu, tým pádom budú nútení vyliezť na bojové pole a ty si ich zozbieraš jedného po druhom. Hoci sme niečo ako spojenci, v očiach ostatných budeš mojim podriadeným z jednoduchého dôvodu, pre silu môjho mena. To sú viacmenej podmienky môjho spojenectva, uvidíme, čo konkrétne máš na srdci ty," dohovoril som a chystal sa vypočuť si ho.
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 10:49

Takže pre silu tvojho mena? Pochopiteľné, dobre súhlasím v očiach druhých budem tvoj verný pes, ktorý bude viacmenej u istých ľudí nepravý Tobi. Avšak prvá časť ponuky je takisto lákavá ako tá druhá, no nesedí mi až tak úplne. Aby som mal záruku alebo lepšie povedané silu chytiť Jinchuuriki na bojovom poli potrebujem menšiu silu... A tá sila či záruka, nazývaj si to ako chceš je jeden z deviatich Jinchuuriki... viem približné miesto kde sa aký nachádza a pravdepodobne viem aj meno Jinchuurikiho, ktorý daného Bijuu vlastní... stačí mi jeden, aby som dokázal pochytať ostatných. Avšak poznám mená ľudí, ktorý prechovávajú týchto podradných démonov neviem o nich absolútne nič, neviem akej sú povahy, a ani ich schopnosti. Preto si tu ty, aby si povedal, ktorý Bijuu sa najľahšie chytí, chcem nejakého Jinchuurikiho, ktorý je už od základov rosypaní na prach, chcem takého koho sa Bijuu pomaly zmocňuje a ničí ho kúsok po kúsku zvnútra jeho primitívneho tela, niekto takýto sa chytí ľahko, pretože je to iba obyčajná troska, ktorá nechápe čím disponuje a okrem toho Bijuu je iba primitívne zviera, ak nemá Jinchuurikiho, ktorý ho dokáže krotiť je to až primitívne dolapiť ho... Od teba chcem Madara, aby si sa postaral o jedného a zaistil mi ho, dám ti k dispozícií môj nový darček, ktorý sa ti bude určite páčiť, pričom ja si zatiaľ požičiam tvoju ,, dcéru " pomocou jéj buniek urobím novú armádu ničenia, ktorá bude mať okrem Zetsuových a Hashiramových schopností aj kúsok z tvojho ako ty hovoríš ,, potenciálu ". Tak čo Madara ako sa ti to pozdáva? ,, Tobi stále išiel vedľa Madaru a bolo vidieť, že Tobi sa na niečo pripravuje, chystal sa predviesť darček, ktorý doniesol Madarovi "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed 4 Jan - 20:52

"Takže ty chceš, aby som ti chytil nejakého jinchuurikiho," pousmial som sa nad jeho ponukou.
"Prečo nie, som ochotný túto požiadavku splniť výmenou naopak za tvoje služby, pochopiteľne. Nie som si celkom istý, koho presne chceš, moja "dcéra" by ti bola zbytočná, no povedzme, že ti požičiam Hashiho. Každopádne," zastavil som sa už iba pár kilometrov od môjho cieľu.
"Teraz sa rozdelíme, ak mi teda už nemáš čo viac povedať," chystal som sa odísť.
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 21:39

Áno, chcem, aby si mi požičal Hashiho a ja ti z neho urobím armádu tak ako sme sa dohodli... ,, Takže Madaru pôjde sám pre Jinchuurikiho, zaujímavé " Ešte než sa rozlúčime, tak mi povedz ako ma máš v láske a koľko chvostov bude mať maznáčik ktorého mi prinesieš? ,, Tobi sa pousmial " Keď ho budeš mať tak si ma nájdi, určite to zvládneš, a okrem toho prines zo sebou aj Hashiho... ,, Tobi sa dal na odchod až sa o pár krokov zastavil " Heh... skoro som zabudol na darček, ktorý som ti doniesol... Nevedel som, že máš synov Madara... nesiem ti sem troch členov klanu Uchiha, ktorý sú údajne tvojimi synmi... Avšak... zapredali sa ďiablovi, teraz sú pod mojou mocou a sú moji poddaný... no vezmi si ich zo sebou možno ti pri tvojom menšom výlete pomôžu... ,, Tobi vystrel ruku a z jeho oka vyšlo niečo divné " ,, Boli to tri osoby, ktoré boli veznené v mojej dimenzií "
Lesní cesta - Stránka 17 LhcDp
Aké dojemné stretnutie otca a synov.... ,, Tobi sa opäť zasmial "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 21:53

Objevil jsem se na úplně jiném místě než jsem zmizel před několika dny.''Už mě v té tvé dimenzi tak dlouho nenechávej'',řekl jsem směrem k Tobimu a otočil se na Madaru.''Zajímavé..Vidět svého otce který nás tak brzo opustil a nechal nás na pospas'',řekl jsem polohlasně a sledoval ho.''Měl jsem dlouhej odpočinek..Máš pro nás úkol '',znovu jsem se otočil na Tobiho a udělal krok od Kisukeho a Nawakiho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jan - 22:33

,, Pozeral sa na všetkých štyroch a počul otázku zo strany Akyia " Áno mám pre Vás úlohu, teraz pôjdete s Madarom a budete robiť to čo Vám povie on, pravdepodobne budete musieť trochu bojovať takže vy traja tvoríte tým, a Madara ide sám. Vy traja si pomáhate... idete ako dve skupiny... jedna skupina ste vy a druhá je samotný Madara.. prineste mi iba dobré výsledky... ,, Tobi prešiel k Madarovi a slabým tónom mu šepkal " Ak budú mať problémy pomôž im nepotrebujem teraz prísť o posily majú dobrú krv a ešte sa hodia, taktiež sú Uchihovia takže sme pokrvne viazaný...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu 5 Jan - 11:33

Otec? pohliadol som na Akiyuu s pomerným údivom.
"Ako že sa voláš, výsledok nechráneného pohlavného styku?" nestratil som svoj obvyklý arogantný postoj. Je pravdou, že som toho pred nejakým časom behom môjho skrývania sa navyvádzal celkom dosť, no na existenciu pokrvného potomka som už s najvyššou pravdepodobnosťou zabudol.
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Nawaki Thu 5 Jan - 12:17

Vôbec na nezaujmal Madara aj keď to bol môj otec lebo ma nevychoval.
"Koho máme zabiť?"
Spítal som sa iba a s kludom som tam stál.
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 13:43

''Akiyuu'',vypadlo ze mě a přeměřil jsem si ho pohledem.Zajímavé je arogantnější než jsem si myslel.Jen jsem se pootočil na Nawakiho a pak zpět.''Slyšel jsem že umíš nějakou silnou Katonovou techniku..Myslím že se jmenovala Goka Mekkyaku?''Řekl jsem lhostejně a znovu se na něj podíval.''Nauč mě jí'',řekl jsem s klidným tonem v hlase a čekal na jeho reakci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Nawaki Fri 6 Jan - 16:01

"Keby niečo chcete tak si ma nájdite"
Pomalým krokom som sa vydal niekam preč.
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri 6 Jan - 17:10

Bez akýchkoľvek zbytočných slov som pozoroval Nawakiho odchod.
"Hmm, takže Akiyuu. Vidím, že ideš rovno na vec," poznamenal som a pomaly sa vydal preč.
"Keď ma budeš potrebovať, skontaktuj ma," odkázal som Tobimu pred odchodom a naznačil, nech ide Akiyuu so mnou.

- PRESUN -
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 17:22

''Jo..Nerad něco předstírám'',řekl jsem po chvilce a otočil se na Nawakiho.Kam zase jdeš?Spozoroval jsem madarovo gesto a odvrátil se zpět.''Tobi..Až budeš něco potřebovat abych něco udělal..najdeš mě'',řekl jsem a připojil se k madarovi.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Nawaki Fri 6 Jan - 17:38

(presun)
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Daichi Fri 6 Jan - 21:56

(kisuke šel taky xD)
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jan - 10:56

Ach, takže ma tu všetci nechali? Docela rád by som videl ako si bude Madara počínať pri boji s Jinchuuriki... predsa to môže byť zaujímavý boj no ja ho prepásnem, čo sa dá robiť. Keď bude Madara z Hashim nájdem si ich a Hashiho si na malý moment požičiam. Teraz by som už mal ísť, som zvedavý kto s koho, Uchihovia versus Jinchuuriki, aké ironické... ,, Tobi použil časopriestorovú techniku a presunul sa do svojej dimenzie... "
Lesní cesta - Stránka 17 Xven5
PRESUN

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 17 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru