Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesní cesta

+10
Natsuki
Kiwi Namikaze
Oinin
Uzumaki Allii
Kushina Uzumaki
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Noriko Kana
Nawaki
Akasuna no PiliKKa
Neuro Uchiha
14 posters

Strana 13 z 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Lesní cesta

Příspěvek pro Neuro Uchiha Thu 20 Jan - 15:04

First topic message reminder :

Lesní cesta - Stránka 13 Cesta
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down


Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sun 7 Aug - 22:03

"Kso! Tohle mi byl čert dlužnej.." vír mě odhodil kousek od Mikomi. Chvíli jsem se vzpamatovával, ale jelikož byla pod mírnými účinky sedativ už neměl Kaiten takovou sílu. Bolelo to, ale žádné větší omráčení. Klony se rozplynuly.
Než Mikomi stihla dopadnout na zem, dostal jsem se k ní a chytil ji. Opatrně jsem ji položil na slimáčka, usmál jsem se při pohledu na nevinný obličej Mikomi. Vyvolal jsem dva klony, kteří došly pro ,,sud", který zůstal v někde v místech, kde se rozplynul had.
Malého slimáčka jsem položil na Mikomi, měla na starost pomoct mi vyjmout jed z těla. Udělal jsem další pečetě a opět vyvolal velkou Katsuyu.
"Omlouvám se Katsuyu, ale využiji tě potřebuju se věnovat vyjmutí jedu a na tobě se to bude dělat dobře," ušklíbl jsem se a podrbal na hlavě.
"Umm.. jak je libo, Allii-sama. Vypadáte unaveně."
Pohladil jsem Mikomi po tváři, přehodil ji přes rameno a vyskočil na Katsuyu, kde už se o ni začal starat malý slimáček.
"Strašně ti děkuju, Katsuyu.. a ano jsem, ale dnes ještě nekončíme," podíval jsem se na ležící Mikomi a zničeho nic se začal usmívat. V takovéto chvíli by mě nenapadlo se smát, ale jak jí jezdí ten prďola po obličeji trošku vtipný je. Přidal jsem se k slimáčkovi, který už začal s léčbou jedu.
Společně s klony, slimáčkem a kočkou jsme na velké Katsuyu pokračovali dál.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 8 Aug - 7:50

"no..lekce dobrá..veděla jsem že to zvládnete" líně jsem si olízla tlapky (prominte ale musela jsem xD)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 17:55

Prechádzala som sa ďalej a ďalej.. Hiraku išiel za mnou.. teda asi, nebola som si tým istá no moc ma to netrápilo.. sem tam som zakopla a spadla no.. pri mojej šikovnosti priamo do blata takže som o pár minút bola takmer úplne špinavá..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 18:07

''jsi celkem nešikovná'' řekl jsem a sledoval jsem její pády
''celkem dost'' dodal jsem při dalším pádu a uchechtl jsem se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 18:09

J..JA ZA TO NEMOŽEM !! posťažovala som sa a len som sa snažila zo svojich šiat oprášiť blato čím som si len viac zagebrila ruky.. myslím to naozaj,.. kvôli môjmu kekkei genkai, som na tom fyzicky na úrovni dievčaťa v mojom roku ktoré nie je shinobi a ani sa nijak nevenuje posilku.. niekedy si myslím že som dokonca niečo menej.. sila a celkovo.. to nie je nič pre mňa.. zamumlala som ešte a len som teraz už tak sklesnuto pokračovala ďalej.. sama som nevedela kam.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 18:12

povzdychl jsem se a přišel jsem k ní, chytl jsem jí na zádech za její oděv a vždy když začala padat jsem jí zatáhl směrem ke mě, takže nespadla
''kam chceš jít tedy ?''
přišli jsme k rozcestí

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 18:19

Heem.. teraz? uuhm.. je mi to šumák !! zaškerila som sa po čom som len zvedavo naklonila hlavu.. eeeen teen tiičkyyy dvaaa špendliiičkyyy.. začala som hundrať a prstom pri tom pri každej slabike ukazovať na jednu z ciest.. nakoniec som sa zastavila na .. nejakej. Muhaha tade ! pískla som veselo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 18:24

''nemyslíš že by bylo lepší jít někam kde někoho znáš ?'' nadále jsem ji přidržoval za oděv

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 18:30

Heem.. ale mňa sa všade boja.. zaškerila som sa a preniesla som na Hiraka v podstate celú svoju váhu.. páč sa mi trocha začali motať nohy.. uhm.. tak mne je to jedno poďme tam kam chceš ísť ty.. zasmiala som sa ešte.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 18:39

''ty jdi do Kumo a já půjdu... jinam'' nechal jsem jí o mě opřenou, ani mě to nevadilo, byla tak lehká že jsem to necítil

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 18:47

Skôr než to dopovedal. .som však zaspala. .bola som z celého dneška úplne na šrot ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 18:54

áha ... ''supr..'' řekl jsem otraveným tichým hlasem a následně jsem si jí vzal do náruče a odskákal jsem s ní pryč
- přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 16:05

Išiel som tadiaľto do Kiri.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 16 Sep - 16:07

Dah přiletěl přes Kaita

"Mám tě vzít zpět." řekl drak
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 16:08

Len som na neho naskočil bez slova. (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 13:40

Přeměnil jsem se při cestě na ptáka pomocí henge a letěl jsem dále.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 15:31

Mieril som do Kirigakure no sato .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 15:39

Objevil jsem se chvíli poté, co se objevil i Naruto,
Pomalu jsem přiletěl až k němu a levitoval po jeho boku, vypadalo to, že jdeme spolu.
"Sice jsem si chtěl promluvit poněkud neformálně, ale o tom odchodu jsem to asi nějak zapomněl dodat...
Nuže... Naruto, že ano? Řekni mi, jaké jsou tvé ambice?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 15:46

(Umm prepáč že to musím napísať ale neviem ako som si čítal si minule použil časopriestorovú techniku a ja som z kagamim už písal viem že to nemá XD len pre info no ani v podpise to nieje on má zato aj tak toho dosť Very Happy)
"Prečo sa teraz zasa zaujímaš hovoril som ti to už minule .
Nechcem stebou mať nič spoločné a ešte som ti aj hovoril že napravím to z minulosti a buď pochytám všetkých tých čo páchaju neplechu a budem pomáhať dedinám alebo ... budem musieť odchytiť všetkých čo škodia ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 15:50

Chvíli jsem mlčel a poté jsem se vznesl před Naruta a nastavil jsem před něj ruku, abych jej zastavil.
"Ptám se, protože lidé se mění, každopádně si s tebou chci pohovořit. Ty i já nejsme tolik rozdílní, Jen volíme jiné cesty...
Zeptám se tě takto... Čeho tím získáš, když je všechny pochytáš? O co ti jde? Věčný blahobyt, mír? Spravedlnost?"

(Ok sry, tky by nevadilo kdyby ty techniky byly eng nebo cz)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 15:53

"Chcem aby sa mal každý dobre ... no vždy je niekto kto tento systém naruší a snaží sa dostať nad ostatných a to nechcem aby tak bolo .
Je to možno nemožné ale ja to dokážem .
Aj Reinu presvedčím a keď uvidí že táto cesta ktorú volím ja je lepšia možno aj ona sa stane lepším človekom podľa mňa ani nieje zlá len sú okolo nej zlé okolnosti .
A zasa až taký rovnaký niesme .... "
Dodal som nakoniec pozeral som naňho čo má zasa na mysli .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 15:59

"Šlechetné... Ale teď ti řeknu něco já...
Podívej se na jednodušší organismy, zvířata, vždy zvítězí ten silnější, vždy se v každém na poslední chvíli vzbouří pudy a vyhraje pouze jediný, pud přežití...
Když ti to demonstruji na obyčejných obchodnících, jeden prodává a dobře se mu vede, jiný prodáva něco jiného a nevede se mu dobře, proto se rohzodne krást tomu druhému a je to tady. Sobeckost, pud sebezáchovy... Pokud lidé tvrdí, že jsou lepší než zvířata, že jsou něco víc, pak tedy musejí něco udělat.
A tím, že budeš chytat padouchy se budeš zabývat jen špičkou ledovce...
Lidská srdce jsou tak křehká, tak snadno manipulovatelná... Mým cílem je nashromaždit dostatek moci a začít úplně od začátku, naučit každého člověka do jednoho, že obětovat se pro většinu je mnohem lepší, než starat se jen o sebe...
Pokud se nad tím zamyslíš, zjistíš, že naše cíle jsou si velmi podobné, ne-li stejné...
Nyní chci, aby ses zamyslel... Nechci, aby ses ke mě přidával... Vím, že na to jsi moc paličatý, ale řekni, není na tom, co říkám alespoň trochu pravdy?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 16:05

"Nie ani trochu .
Tvoje metódy sú zlé už tam kde som bol ja a kde bola Reina .
Už pri nej si jej pôsobil fyzické zranenia a bolesť .
To je podľa teba to obetovanie sa pre väčšinu ?
Spravila veľa zlého no to neznamená že sa nemôže napraviť .
A keď bude väčšina ľudí tých lepších keď už nebude tá ako hovoríš špička ľadovca mali by si z nej brať príklad je pravda že to asi sám len tak nezvládnem ale dúfam že sa časom nájde niekto kto bude mať podobné zaujmi ako ja ale bude ich chcieť uskutočniť podobne ako ja bez násilia nie touto cestou ktorú som videl ."

Odpovedal som mu hneď bez rozmýšľania .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 16:07

Trochu jsem si odfrknul.
"Vypadáto, že si nerozumíme... Vážím si tvého postoje, ale bohužel, jak jsi řekl... Jen tak to nezvládneš, zvládneš-li to vůbec...
To co volím já je nutné zlo, které je zapotřebí pro splnění mých cílů.
Lidé jsou už nyní příliš zlí a s laskavostí tě nepříjmou, proto je, bohužel, musíš dostat jejich vlastními zbraněmi, Takovou cestu volím já.
Účel světí prostředky..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 16:13

"Nie ak pri tom tý ľudia trpia .
Je to už niečo iné .
To je skôr citové a iné vydieranie a preto tý ľudia nebudú robiť zo svojej vlastnej vôle ale preto že sa ťa budú báť .
A teraz ... ak uvidím , že predomnou niečo také robíš zaútočím .
Viem čo ovládaš a je mi to jedno .
Nenechám ťa niečo také robiť , ak by to bolo niečo rovnaké čo chcem robiť ja pripojil by si sa ku mne .
A v tom by sa už viac videlo že či to funguje či nie .
Ale teraz kvôli tebe neviem či sa mám teraz vrátiť odkiaľ som prišiel alebo ísť po svojom lebo akosi mi nesedí to čo budeš robiť ak tam zasa pôjdeš ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lesní cesta - Stránka 13 Empty Re: Lesní cesta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru