Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové oblasti

+4
Nawaki
Nara Kagayami
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
8 posters

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Sep - 17:36

First topic message reminder :

Alianční cvičiště pro Konohu, Kumo, Tsuki a Soru. Přesun z těchto vesnic zabírá 15 minut (10 minut na dopravním prostředku). Z ostatních oblastí trvá přesun klasických 25 minut. Jedná se o společné území, proto obranu této oblasti zajišťují všechny vesnice v Alianci.

...

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Trninkovpr

Oplocená oblast, obklopená lesem. Poblíž najdete jezírko, kamenný terén a sklad se vším potřebným pro trénink. K dispozici jsou stroje, které vystřelují gumové makety zbraní i překážková dráha.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 18:52

''Jakto ve tvém týmu?A vedu ho alespoň ..?''Řekl jsem posměšně a za zády na ní vyplázl jazyk,i když to Byakuganem viděla.''Přece by mě nesvěřili pod takovou nezodpovědnou holčičku '',provokování sester patřilo k mým oblíbeným koníčkům a já si to patřičně užíval.Odskočil jsem dál a postavil se na vysoký plot.Vytáhl jsem kelímek s pitím a začal nahlas srkat zbytky coca-coly.Hmm..Takže Jounin z Kumo?Že bych se poučil?Na spánku mi vyjely žíly a já je upřeně sledoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 18:57

Ostal som stáť a čakal som na prvý utok v tom vyleteli ako keby nejaké vran čo vyzerali dosť nebezpečne aj ked možno neboli no nechcel som to schytať.Použil som techniku preblesknutia a zobrazil sa na inom mieste.Uff nechcem si ani pomysleť čo by sa stalo keby ma to zasiahol.Dal som si ruky do znamenia a vyvolal som 20 klonov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:09

"Lízo už jsi mnohem rychlejší než já...ještě musíme trénovat ?" unaveně jsem vzdychla Líza stále běhala kolem mě

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 2 Oct - 7:05

Šibalsky jsem se pousmála. Dvě vrány se rozplynuly ve vzduchu, další tři se ale schovali v koruně stromů. Neviděl je, protože v té chvíli byl na jiném místě. Bratrovu poznámku o neschopnosti jsem ignorovala.
Uvidíme....
Přelétla jsem pohledem jeho klony.
Stínové klony... To je menší problém...
Poslala jsem jeho směrem chakrové jehly.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 7:42

Klony okolo man pomizly a vytiahol som si kunai."Henge".Povedal som a kunai sa zmenil na fuuma shuriken potom som si za chrbtom čo som mal fuuma shurikeni som zobral a hodil po nej.Medzi tým som vyskočil do vzduchu a pripravil si do ruky kunaie.


(Letí na teba kunai premenný na fuuma a potom so skutočnými technika fuuma shuriken kage fusha)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 2 Oct - 7:47

"Neexistuje dokonalý styl boje, ale může dokonalost napodobit." zamyšleně jsem natočila na prst pramen vlasů.
"Dokud slabinu nenajdete, může se vám zdát dokonalé vše. Bohužel, lidé často ztrácí iluze."
Pozorně jsem sledovala vše, co dělal. Byakuganem jsem to viděla lépe než cokoli jiného.
"Hakkeshou Kaiten!" vykřikla jsem a roztočila se. Všechny zbraně se od víru chakry okolo mne neškodně odrazily.
Tréninkové oblasti - Stránka 3 Nejishippu

(Ehmm... Ignoroval jsi ty chakrové jehly XDDD )
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 7:53

Ah taže ovláda aj charvové blrenie či ako sa to nazve som si rýchlo povedal vo vzduchu a hodil som po nej shirikeny tak aby na nej leteli s každej strany chcel som si overiť či ten štíť chránai každu časť tela.Aj ked som vedel že to nema význam ale potreboval som ju zabaviť.Potom čo osm dopadol na zem som začal tvoriť pečate.





(Prepáč myslel som že to letí len na klony Very Happy )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 2 Oct - 7:58

Zvýšíme úroveň...
V nepostřehnutelné chvíli jsem utvořila pečetě a znovu se roztočila v kaitenu.
Tentokrát však z něj na všechny strany začaly odletovat chakrové jehly. Byl jich nespočet a já se nepřestávala točit. Shurikeny se dávno odrazily.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 8:01

Dkončil som pečate a ruky som poližil na zem."Hebi no ago".V tom na nu zospoda leteli hady bleskovou rýchlostou ktoré jej obmotali nohy a začali ju paralizovať.No všimol som si ihli ktoré na mna leteli Skočil som do zadu a dal som sa ako keby do guličky hlavu mi krili ruky a nohy hrud ktoré mi začali zasahovať.Boesť bola hnusná a ja som stále letel do zadu.Ked som dopadol mal som ruky a nohy plne ihlí medz tý m ťo bola zabavená som is ich začal vyberať sice s bolestou ale byveral pri každom vybratí som trocha cukol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 2 Oct - 8:06

Byakuganem jsem zaregistrovala hady, ale bylo už celkem pozdě na přípravu na jakékoli Jutsu kromě jednoho.
"Jukenpo Ichigekishin!" v té chvíli jako kdyby se kolem mého těla zablesklo. Dřív, než mne stačili paralizovat je zasáhl můj Juuken z celého těla.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 8:13

Doviťahoval som so si ihli koečne vštky pozrel som na nu a hady ju nestihly paralizovať hm vidno že s byakuganom neni hodno si zahrávať kso prečo aj moje oči nemaju techniky povedal som si.Tak musím skusíť niečo ine.Spravil som pečate."Raiton-Gian".Povedal som a na nu letel silný elektrický výboj.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 2 Oct - 8:21

Tentokrát jsem musela uskočit.
Sice jsem měla vítr, ale v téhle chvíli mi byl naprosto k ničemu. Odrazila jsem se od rukou a kousek dál dopadla na nohy.
Tréninkové oblasti - Stránka 3 Th_HinataBackflips
Přece jen mne jeho Jutsu trochu zasáhlo, i když už jsem byla dál. Tiše jsem sykla, ale nezahálela jsem dlouho. Zaujala jsem bojovou pozici svého klanu a rozběhla se proti němu s aktivovanou lví pěstí.
Tréninkové oblasti - Stránka 3 Th_34yd9bo
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 8:28

Hm takže precaj hyuga klan je naozaj perfektný na obranu čo by mala byť po tomto utoku skoro mrtvá len ju to zasiahlo.V tom som na jej rukách zbadal nejaké divné veci vyzeralo to hrozostrašne u hyuga klanu som to nevidel a ani o tom nepočul no vyueralo to že ked ma to zasiahne bude po mne.Musel som použiť tuto techniku aj ked som ju použil len raz bolo to nevyhnutné aspon by som bol stlmiť náraz no mohlo by to spraviť aj veký výbuch no budiš.Sklonil som sa k zemi a spravil pečate.Raiton no yaiba.Ruky mi začali obalovať blesky a zem podomnou začala praskať tak ako ona som sa rozbehol po nej s nastavenými rukami v pred obalenými bleskami a dosť velkou rýchlostou cestou k nej som sa rukami dotýkal zeme ktorá prskala.Nevdel som prečo ale v očiach mi bol videť vražedný výraz.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 2 Oct - 8:32

Na poslední chvíli jsem zvýšila rychlost, otočila se kolem něj a stála za jeho zády.
Místo abych zaútočila lví pěstí jsem se ale jen skrčila a pokusila se ho podkopnout. Na můj vkus bral tréninkový boj s jeho vražedným výrazem až příliš vážně.
Tréninkové oblasti - Stránka 3 Hinata37
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 8:39

Jej podknutie som nečakal a tak som sa na niečo takéto obyčajné nehal nachytať letel som do zadu a svojou technikou som narazil do zeme čím som vyvolal v zemi menší kráter a ja som letel ešte pomerne viac do zadu.Dopadol som a začal som pociťovať už unavu no ešte chakru som mal dosť.Lenže tento hyuga klan vyzeralo že na obranu je naozaj super.Po cvhíle vydýchania ma napadlo skombinovanie 2 elementov.Opať som spravil pečate."Suiton-Kaihoudan"proti nej vyletela tlaková vlna.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 8:41

Sedel som na asi najvyššom mieste v tréningových priestoroch.. pozeral som sa ako ostatný trénujú a ja osobne som sa tváril nanajvíš spokojene.. Čaas na trééning !! zaškeril som sa veselým spôsobom a v momente som rukou zahrabal niekde v taške.. následne som vybral čipsy.. triii...dvaaa.. jedna... teraaaz !! povedal som s veľkým elánom a následne som sa pustil do systematického a hodne rýchleho jedenia čipsov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 2 Oct - 8:51

Zatímco spadl, využila jsem toho zmizela dostatečně daleko, aby mi tlaková vlna příliš neublížila. Zhluboka jsem se nadechla a využila znovu chakru.
"Chakura no Nami." proti jeho tlakové vlně tu byla má z chakry. Ta však nesloužila na útok, ale na obranu. Nebyla silná. Většinu jeho techniky zničila, ale zbytek mne zase odhodil. Tentokrát se mi zvedalo mnohem hůř. Cítila jsem jistou únavu a to, že mi dochází chakra. Nicméně, aniž bych to dala znát, zaujala jsem bojovou pozici klanu a čekala na jeho útok.
Tréninkové oblasti - Stránka 3 Th_HinataAwesome
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 8:58

"Toto je naozaj pozoruhodné ty si naozaj zaslužíš post hyuga a jounin ale aj ked ťa vlna nezasiahla čo poprvadne nebolo cielom aby ti ublížila ale si bola mokrá a ja toho mohol využiť.Posumial som sa no cítil som ako mi dochádza chakra tak toot bue asi moj predposledny utok keby som pokračíval dalej asi by ma postihla nejaka krč poprípade omdletie.Spravil som pečate"Kage bunshin no jutsu".Objavilo sa asi 15 klonov ktoré s kunaiom na nu vyrazili.Ked bol jeden bližšie urobil pečate."Raiton-Jibashi".


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 2 Oct - 9:07

Stála jsem tam se zavřenýma očima. Cítila jsem, jak se blíží, ale na další Jutsu jsem potřebovala většinu zbylé chakry.
"Chakura no Tatsumaki!" vykřikla jsem a v dlani se mi pomalu začalo objevovat menší tornádo. Vír. Roztočila jsem se a pak ho jeho směrem hodila. Bylo to, jako kdybych hrála kuželky. Tornádo smetlo jeho klony a díky mé větrné podstatě chakry se nakonec zastavilo o Raiton Jibashi. Techniky se navzájem deaktivovali.
Prudce jsem dýchala. Jak jsem se na to dívala s odstupem došlo mi, že máme přibližně stejné množství chakry.
"I vy jste skvělý Jounin." vykouzlila jsem na tváři menší úsměv. "Kumogakure má být na co hrdá."
Už jsem neútočila. Vedlo by to akorát k tomu, že bysme se navzájem přizabili, už takhle jsme na tom byli oba s chakrou bídně.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 9:21

Na tvári sa mi spravil menší usmev"heh dakujem tak to aspon vyzerá ked sa stretnu dvaja silný shinobi a už chápem prečo konoha nikdy nemá večšie problémi."Na tvári sa mi po dlhšej dobe spravil usmev pozeral som sa na nu a usmieval ked v tom.Nad mojimi očami prevládla hmla a predomnou sa zobrazilo ako keby iné prsotredie.Videl som záber ako predomnou stojí Reina a Rin obalená krýštálom prevládla nadomnou panika.Počul som opať ten siech Reini a moje oči išli na pohlad Ležiacej Rin bolo to tak skutočné že som tomu uveril."Tento krát sa s toho nedostaneš Reina zabijem ťa".Bez toho aby som vedel kdo predomnou stojí že to bola Shijin som videl Reinu.Nebol som to ja a cítil som sa ako keby som bol opať v tej situácii."Tento krát som sa na teba pripravil".Usmial som sa a ruky som dal do divného znamenia."Jutsu no nawa Kokoro e yokokuhen".Po vyslovená tejto techniky všetci čo boli na blízku padli pod moje genjutsu."A teraz Reina uvidíme čoho sa naozaj bojíš".Povedal som s uškrnom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 9:36

Všimol som si zvrat.. v istom súboji.. síce som bol v tom že je to len tréning tak tá Hyuuga predsa.. prestala bojovať !.. v rýchlosti som vyskoćil do vzduchu pri čom som mieril na toho z Kumogakure, Baika no jutsu ! sikol som a následne som sa zväčšil, po tom som sa premenil, doslova na masovú guľu a v tejto forme som sa veľkou rýchlosťou rozletel priamo na Isasa. Keby som do neho takto vpálil tak by to mohlo mať dosť.. nepríjemné následky... pre neho.
Tréninkové oblasti - Stránka 3 320px-Human_boulder

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 9:39

(Ehm prepáč ale asi si si nevšimol že každý kdo bol na blízku je v genjutsu)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 9:40

/nenapísal si čo to genjutsu robí O.o tak som to bral tak že aj keď je v ňom, tak ťa vidím a môžem sa hýbať..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Oct - 9:43

Šel jsem přímo k mým ninjům, když jsem si všiml, že bojují, aktivoval jsem sharingan. Katon: Goukakyuu no jutsu! Tréninkové oblasti - Stránka 3 Itachi9za1 Vystřelil jsem kouli přímo před ně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 2 Oct - 9:45

(Moment, ztrácím se. Všichni, co jsou tu jsou v Genjutsu? Isasi, mohl by jsi prosím alespoň napsat, co dělá? XD Ať vím, co mám dělat. Pokud se nemůžu hýbat a je tu do toho Goukakyuu, tak je to dost špatné XD )
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru