Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Les Smrti - centrum

5 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:41

First topic message reminder :

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Braziliepr

Zde je les ještě hustší než v okrajové části. Naleznete tu spoustu jedovaté havěti ať už rostlinného, či živočišného původu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 19:43

(piste at ji muzu upevnit Very Happy )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 19:54

Jen jsem se podíval na lhostejným pohledem na to vlky a šel za Rokou... Jsi v pořádku??? Je to blbec, že mluvil o tomhle pro tebe tak citlivém tématu... Položil jsem ji povzbudivě ruku na rameno a čekal na její reakci...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 19:57

"Asi máte pravdu. Samehada s ňou zostala, takže si ju obľúbila." Zatváril som sa vážne a snažil sa spočítať vlkov. "Ďalší vaši priatelia?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 20:02

Nechal som si rozšíriť pečať po celom tele a opevnil som bariéru chakrou pečate. "Tak prepáč mi to." povedal som jej a sedel som ďalej kľudný na zemi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 20:11

Vlci sa túlali okolo bariéry, neútočili na ňu, zatiaľ nie, vám však mohlo dojsť že vyjsť z bariéry je Tabu vo všetkých smerov, tí vlci neboli normálny, už len tým že vôbec nespali, rozprávali normálnou rečou a správali sa , inteligentne, radšej si predsa len počkajú kým pečať zabije užívateľa s dlhšieho jednorázového používania než by sa mali zbytočne namáhať (xD) .. tak len krúžili, niektorý sedeli na zemi, niektorý ležali no všetci mali pohľady upreté na chakru ktorá im bránila v ceste, dostať sa cez ňu nebol problém no, keď v tomto boli po svojom pánovi O.o.. lenivý, a hlavne v tom nevideli žiadnu poriadnu výzvu.

/ja pre dnes končím.. mám totiž isté limity kvôli rannému stávaniu xDD, takže Oyasumi a verte mi, ak sa sem zajtra pozriem a uvidím samé presun presun tak poprosím Adminov aby už len hádzali ranky typu "mŕtvy" "mŕtvy" .. dôvod? vlci "twisted" cez ne sa nedostanete jedným postom..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Tue 27 Sep - 20:15

Jen jsem si znovu povzdechl."No Souto a co teď že? Jsem zvědavý, jak to dlouho udržíš. Měl by ses víc spoléhat na své schopnosti. Teď jsem tu všichni v pasti." Dál jsem připravoval jídlo a 2 ptáci už byli očištění a pár ingediencemi ochucený a dělali se na ohni."Tak se všichni posaďte..za chvíli to bude..." Jen jsem si zase povzdechl.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 20:17

/To isté platí pre Rokkuho a Souta. Dnes končíme, takže pokračujte bez nás.
for Atsuka: Zbožňujem hráčov, ktorý si založia S-rank postavu a miesto toho, aby pomohli málo aktívnej dedine otravujú život iným. xD/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 20:22

(moje řeč, navíc moje postava umí létat, takže kdybych hodně chtěl tak těm vlkům uletím hodně vysoko nad stromy a můžou se jít klouzat... Very Happy Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Tue 27 Sep - 20:23

(Bohužel ti vlci taky něco umí xD jak říká..na jeden post neutečeš xDD...a bez toho aby napsala máš smůlu xD)

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 20:29

No tak já bych tu ráda ukončila to spamování...

Atsuka je sice S-rank ale má to svůj účel. Narozdíl od Taschera alespoň nepřehání. Děláte jako kdyby vám tu trhala hlavy zaživa. Tohle je Les smrti a ne rajská zahrada. Kdo si myslel, že dostanete rank chuunina za trhání kytiček a sledování motýlků, ten se plete.

Je únavné hrát celý den za shinobiho, aby se genini nenudili. Takže buďte rádi, že vám tu Atsuka dělá zábavu -.- vážně se snažíme aby nebylo nikomu ukřivděno, takže si ty souboje užívejte místo toho abyste se pořád hádali. V lese platí to, že genin je podřazený nukeninům a všem těm divokým potvorám. Takže si odpusťte to psaní výsledků boje a nedělejte z těch monster lowky.

Je to hra. O to jde. Co by to bylo za hru vyházet soupeři ze šachovnice polovinu figurek?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Tue 27 Sep - 20:31

(Tak Hitomi to vyřešila a já mám klid...a teď se sedneme k ohníčku a pokecáme...a nebo spinkat xD...)

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 20:32

(Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy OK Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 20:33

Trochu jsem se pousmála.
Díky, já se z toho nějak dostanu, budu muset, povzdechla jsem si. Pak jsem zaslechla Soutovu omluvu.
Dobře, přijímá se, nemohl jsi to vědět. Ale měl by jsi stáhnout tu pečeť, nebo tě to za chvíli zabije.
Pak jsem došla k Fujimu, dělalo mi starosti jeho chování. Dřepla jsem si vedle něj.
Fu? Cítíš se v posřádku?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Tue 27 Sep - 20:37

Jen jsem dál opékal maso a díval se do ohně. Potom jsem na chvíli zvedl hlavu a zadíval se Roko do očí. Ty moje byli takové prázdné. Spíš až teď chladné. Nebyl v nich ten život, který předtím."Jsem absolutně v pořádku..." Odpověděl jsem a otočil jsem hlavou zpět a dál hypnotizoval oheň. Bylo to fakt podivné.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 20:42

Zamračila jsem se a chytila ho za ramena.
Hej Fu, takhle se přece normálně nechováš, tak mi netvrď, že jsi ok. Jsi si na stoprocent jistý, že jsi v pořádku? Nekouslo tě něco? snažila jsem se na něm najít nějaké známky pokousání

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Tue 27 Sep - 20:53

Jen jsem hleděl do ohně dál. Když se mnou pak začala třást. Vražedně jsem se na ni podíval a silně její ruku odstrčil."Nech mě bejt! Když říkám, že jsem v pořádku, tak jsem v pořádku!" Rychle jsem dýchal a tep jsem měl zrychlený.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 20:55

Taky jsem šel za Fujinem... Nemusíš nám lhát, za tu dobu co tě znám už dokonale poznám, když tě něco trápí a v posledních dnech si měl více než dost důvodů se trápit. Myslím, že můžu mluvit i za Roku, když řeknu, že jsme tví přátelé... přátelsky jsem na oba pohlédl a s úsměvem čekal na jejich reakce...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 20:55

Vlci venku se jenom šklebili. Stále se dívali jedním směrem a to na Fujina. Všichni, co mohli hleděli přes čakru do jeho očí a ani nemrkli.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 21:00

Překvapila mě ta jeho chladnost. A ten pohled.
Já jen... mám o tebe starost. Najednou ses začal chovat úplně jinak. A jak říká Tasher, jsme tvý přátelé.
Jen jsem na něj smutně koukala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Tue 27 Sep - 21:02

V tom jsem prudce vytáhl hůl a v rychlosti zaútočil na Souta, který držel čakra bariéru, která nás oddělovala od vlků. Na jejich tváři se vykouzlil vítězoslavný úšklebek.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 21:07

Rozšířili se mi zorničky překvapením, ale moje reflexi byli silnější. Tím, že jsem seděla v podřepu a on rychle vstal, natáhla jsem ruku, takže byla v úrovni jeho břicha a pokusila se ho srazit nazpátek.
Sakra, vypadá to na nějaké Genjutsu!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 21:10

Než stačil kohokoli zasáhnout, ztrhl jsem jeho hůl směrem k zemi... Ty vlci ho nějak ovládají Roko... Musíš ho rychle omráčit... zavolal jsem mrazivým hlasem a dál pevně držel jeho hůl...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Tue 27 Sep - 21:12

V mém pohybu mě, ale zarazila něčí ruka a i mou hůl. Hůl jsem pustil a prudce se otočil a ohnal se po Roko pěstí. V očích jsem měl úplně prázdný výraz a v obličeji vražedný pohled.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 21:21

Zatraceně!
Nebylo mi to vůbec milé, ale neměla jsem čas. Jeho ruka mnou proleťele, ale zkapalněla jsem jen místo, kudy vedl ránu. Zatím jsem se pořádné rozmáchla a pěstí mu to namířila přímo na spánek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 21:21

Zatraceně!
Nebylo mi to vůbec milé, ale neměla jsem čas. Jeho ruka mnou proleťele, ale zkapalněla jsem jen místo, kudy vedl ránu. Zatím jsem se pořádné rozmáchla a pěstí mu to namířila přímo na spánek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 4 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru