Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Les Smrti - centrum

5 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:41

First topic message reminder :

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Braziliepr

Zde je les ještě hustší než v okrajové části. Naleznete tu spoustu jedovaté havěti ať už rostlinného, či živočišného původu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 14:29

(Já jsem pro Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 14:30

(ja zruisl barieru sam a ty plameny ji nemoli znicit)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 14:31

( Atsuka postla dřív, smůla)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 28 Sep - 14:34

(Sorry...už jsem tady xD...mohla...čakra slábne ona to tím dost dobře umí zničit...jsou i silnější věci, než čakrová bariera a ona je S rank ninja...a pořadí beru...tak jedeme Smile )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 14:37

Tasil jsem svůj velký meč a máchnutím poslal na nejbližšího vlka techniku velmi podobnou Kamaitachi... Prudký závan větru vše tím směrem sekal na kousky a vysokou rychlostí se na vlka blížil...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 14:38

(Za rokku budu psat ja dokud nepride Smile )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Wed 28 Sep - 14:41

Já jsem jen v klidu stál a vyčkával, jak vlci budou reagovat."Tak, co? Vy chlupatý koule. Chtěli by jste si kousnout?" Usmál jsem se.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 14:44

Urobil som pečate "Katon: Goukakyuu no Jutsu" a poslal som ohnivú guľu na vlkov čo tam stali po kope.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 14:44

Rokku:

Urobil som techniku Yoton: Gumibea a zabalil som do gumy jedného vlka.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 28 Sep - 14:47

Dorazil jsem a v dálce jsem vyděl mihotat bílé plameny.Nevěděl jsem co to je tak jsem se přiblížil jen tak abych na to viděl a pak jsem uviděl skupinu lidí kteří bojovali s čímsi co připomínalo vlky ale nebyl jsem si tím jistý."Možná chvilku počkám a zapojím se později"řekl jsem si pro opřel se nahoře stromu a sledoval boj.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 14:49

(Tatsuo rad se za Rokkua)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 14:59

O.o, podľa mojich info je Yōton láva.. aká guma xD?

Keďže boli vlci len štyria, nedalo sa povedať o žiadnej skupinke alebo ich hlúčiku či podobne. Stáli totiž na rôznych svetových stranách takže boli dosť ďaleko od seba. Ten na ktorého letela Goukakyuu sa na ňu viac menej posmešne pozrel a rozbehol sa priamo oproti nej, Vpálila do neho no, po rozplynutí dymu tam stále stál, ten oheň mu nemohol, nijak vážne uškodiť. Vlastne sa z neho len trocha sičalo a do vzduchu sa zdvihol zápach spálenej srsti, nič príjemné no vlkom to očividne nevadilo. Ten na ktorého letela, láva/guma (xD) nezostal dlho stáť, vlastne začal uskakovať dosť veľkou rýchlosťou pred tým prúdom "niečoho". Až keď láva na zemi stuhla tak sa priamo po nej rozbehol vaším smerom, rozhodne bol rýchlejší než nejaký vlk, ostatný dvaja tiež. Rozbehli sa na vás zo všetkých strán pri čom boli len sotva zranený či neschopný boja. Zvyšok "svorky" čakal, bariéra z bieleho ohňa sa rozplynula a vy ste si mohli všimnúť ako zo záujmom sledujú vaše ďalšie kroky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 15:05

Chvíli jsem pozorovala reakce těch vlků. Když se rozběhli klony se připravili k obraně. Mezitím sem začala skládat pečetě.
Tak trochu navíšíme počet.
Okolo naší formace se vytvořil další kroužek z deseti klonů.
No, tak jdeme na to.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 15:08

Vznesl jsem se vysoko nad bojiště, aby se ke mě vlci nemohly dostat, a čekal na moment nepozornosti, kdy budu moci udeřit...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Wed 28 Sep - 15:12

Jen jsem se znovu pousmál a postavil se do bojové pózy, která mohla připomínat tanec. Hijutsu: Tengoku Dantsu, poloviční tanec... Těsně, než jeden vlk doběhl jsem jakoby zmizel, ale on si mohl stále myslet, že tam jsem jakoby mu na chvíli vypnuli smysli. Najednou jsem byl nad tím a nebylo ani vidět, kde jsem se tam vzal. Švihl jsem prudce k jeho pasu, abych ho přesekl vejpůl, mezi tím, co se díval na to místo, kde jsem ještě před chvíli byl, ale on to nevěděl.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 15:17

(Som tu. Takže aké je poradie? A tvoje informácie sú trochu pozadu. xD Guma je v Naruto jedna z foriem lávy. xD)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Wed 28 Sep - 15:18

(Teď Souta a ty, ale zase tu asi není Souta nebo co xD)

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 15:22

Urobil som okolo jedného z vlkov chakrovú bariéru ale len na jeho telo a krk a hlava boli voľné prebleskol som sa k nemu a odsekol som mu hlavu. Potom som ju odhodil čo najďalej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 28 Sep - 15:38

(Omlouvám se že přeskakuji ale budu muset zmizet. Smile )
Vstal jsem a zadíval se dolů jak ohen zmiznul a uviděl jsem tam Taschera.Zamyslel jsem se a pak tiše řekl " Jestli to brzo nevyřeší asi se jim tam připletu"říznul jsem se do roky a vytvořil si dvou stranou stříbrnou kosu a potom jsem se ve stoje opřel ve větvích stromu a dál sledoval boj.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 15:44

/Takže začnem menším Warningom, Souta, ja ťa naozaj zabijem, Very Happy máš dva posty na to aby si začal hrať normálne pretože toto normálne nie je, za prvé, to že máš ovládanie chakry v KG ti nedovoľuje vytvárať ľubovolné bariéry preboha !! čo myslíš prečo na podobné bariéry majú aj Hyuugovia TECHNIKY ?!, to by si potom mohol robiť každý kto by mal napr ovládanie lávy či podobne, z lávy robiť aj bez techník hocičo.. za druhé hrozne .. uhm preháňaš, si genin, a v dvojriadkovom poste sundáš niečo čo je nesmrteľné bez možnosti nejakej obrany a s už vyššie uvedením tým tvojim "ovládaním" chakry s ktorým si robíš čo len chceš. Takže to budem znášať ešte tak max 2 posty.
To Rokku Iwatsuchi- gomen O.o, nevedel som to a myslel som si že sa proste Souta pomýlil.

Vlk ktorému chcel Souta odseknúť hlavu sa len posmešne zaškeril.. naozaj si myslíš, že ma presekneš obyčajnou katanou a iba hrubou silou? zaškeril sa páč mu katana ostala asi 3-5 cm v krku. Po tom sa však ani nepohla, vlastne bolo dosť ťažké vytiahnuť ju, on len krkom trhol a odskočil o asi pol metra ďalej, v momente po tebe znova skočil a ústami ti chcel doslova rozkúsať rameno s tvárou.

Ďalší z vlkov ktorý útočil na Roku viac menej, zneistel, nevedel ktorá to tá pravá Roka je, snažil sa uhýbať ranám Samehady a zároveň zasadiť tvrdé rany každej Roke ktorá sa k nemu priblížila. Za chvíľu už bolo po 9 klonoch, vlk mal však tiež, nie zrovna pekné rezné rany z ktorých však takmer vôbec netiekla krv, len nejaká čierna neidentifikovateľná tekutina.

Vlk ktorý išiel po Fujinovi pocítil.. bolesť, bol to skôr reflex keď odskočil do pravej strany, aj tak mu však Fuuton určený na prerazenie niečoho spravil dlhú reznú a celkom hlbokú ranu niekde v polke jeho tela.. aj tak to však išlo o hodne ťažšie než by sa prerezávali napríklad ľudia či podobne

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 16:00

Zavrčela jsem. Vlk likvidoval klony rychleji, než jsem čekala. Rozhodla jsem se zkusit jinou taktiku. Kousek jsem odskočila a udělala jsem dalších devět klonů, aby jsem doplnila počet. Hned jak jsem to udělala vrhli se na vlka všichni najednou, takže byl rázem 'obsypaný Rokami ze všech stran. Prostě se okolo něj vytvořila taková polokoule tvořená z naráz útočících Rok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 16:03

Dál jsem se v bezpečí vznášel vysoko nad bojištěm a uvažoval, jestli nemám odletět pryč a nechat je ať si to sami vyřídí...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Wed 28 Sep - 16:10

Tohle jsem nečekal. Sice jsem ho zasáhl, ale vlk byl i tak rychlí. Jakoby instinktivně odskočil nehledě na své vědomí. Ale to nebylo to jediné, i když jsem měl Fuuton čepele, tak průsek jeho tělem byl těší, než kdybych sekal do člověka nebo oceli. Sakra...to nevypadá dobře... V mžiku jsem se na jedné noze otočil a prudce po vlkovi vystartoval. Jako bych po zemi klouzal nebo letěl a opravdu rychle. Holý jsem vytvořil poryv větru, který normálního člověka dokázal na chvíli i zastavit a toho vlka aspoň při nejmenším zpomalit, aby nebyl tak rychlí a já ho dokázal zasáhnout. Mířil jsem mu čepelí na hlavu a druhou stranu měl připravenou, kdyby náhodou to vykryl nebo se tomu nakonec vyhl, abych dokončil svůj předchozí útok a zkusil ho ještě jednou rozseknout. Někdo by na mě poznal, že si spíš něco ověřuji.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Sep - 16:11

(Ty vlci sou kousek OP ne???? Ja mam prokletou pečeť a useknu mu hlavu do hloubky max 5cm??? Pečat dodáva silu aj rychlosť)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Guest Wed 28 Sep - 16:17

(Piš...měl si 2 psoty a to je už třetí...vážně...celou noc si držel barieru, takže pečeť už je...tddummm....)

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum - Stránka 7 Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru