Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obytná oblast Soragakure

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 11:47

First topic message reminder :

malé domky dvou i jednopatrové

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Mon 24 Oct - 18:33

Uhm.. odpovedala som jej po čom som sa k nej iba viac prisunula.. bola to už dlho čo sme nespali spolu, každá vlastné starosti, vlastné problémy a vlastné úlohy.. pred.. pár rokmi, sme o tomto iba snívali.. vrátila by si svoje rozhodnutie späť? šepla som do ticha, mala som zatvorené oči no to len preto, pretože ma štípali.. ešte stále som nespala.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 18:36

"To rozhodně už ne, ale měly by jsme se jít podívat za otcem a matkou." řekla jsem a také jsem se k ní víc přitiskla
"Někdy je dobré si udělat relax." pousmála jsem se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Mon 24 Oct - 18:40

Hai.. šepla som no teraz skôr takým smutným hlasom.. keď spomenula rodičov tak.. mi hrozne začali chýbať.. proste ma to nejak prepadlo.. len som sa prevalila na bok ku Crystal, druhou rukou som ju objala a tvár som zaborila do jej oblečenia, nechcela som aby videla že plačem, predsa len, bola som už veľká !! neplakala som už, hrozne dlho, vlastne som si sama nespomínala kedy naposledy..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 18:42

položila jsem jí jednu ruku na rameno a druhou jsem jí ve vlasech hladila.
"Nef...to bude dobrý sestřičko, tak je navštívíme pokecáme a zase se vrátíme, co?" konejšivě jsem šeptala

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Mon 24 Oct - 18:47

Len som tak.. mierne trhane prikývla. Tuhšie som ju objala a nechala som sa hladiť. Veď, čo by som len bez svojej sestričky robila? nevedela som si predstaviť že by tu so mnou nebola no ani som si to predstavovať nechcela, teraz tu je, vedľa mňa a stará sa o mňa, ako keď sme boli malé.. a mne to stačilo, nechcela som po nej nič viac, len aby bola pri mne, nakoniec som ešte stále s trocha vlhkými očami pomaly začala zaspávať, dych sa mi troška ukľudnil no Crystal som nepúšťala, chcela som mať istotu že tu bude aj keď sa zobudím..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 18:54

vytušila jsem že bude spát, tak jsem se s obtížemi natáhla pro deku a přikryla nás pak jsem jí dál chlácholivě hladila a vzpomínala na to jaké to bylo když jsme my dvě byli ve škole a s rodiči a cestovali po světě. Myšlenkama jsem zabloudila i k bývalému hokagemu.....pak i k Yoshimiimu a mrzelo mě že nám to ani neřekl že z anámi nešel nejsme přece tak nelítostní aby jsme to třeba nepochopily jeho záměry přemítala jsem nad tím a pomalu upadala taky do spánku

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Tue 25 Oct - 15:01

Vstala som až neskoro ráno, zobúdzala som sa ale pomaly, troška som sa pohmírila pri čom som pri sebe pocítila Crystal, len som sa pre seba pousmiala a otvorila som oči, nechcela som ju zobudiť a tak som ich znova zatvorila. Nespala som, len som kvázi "relaxovala" a čakala som kedy sa zobudí, predsa len, dnes by mal byť pre nás obe náročný deň.. keď chceme pozrieť rodičov.. ani som nevedela či ešte žijú.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 17:39

"uhmmm." promnula jsem si oči rukou a chtěla se otočit na bok, ale nešlo to protože tam byla Nefrit a prudce jsems e vzbudila úplně hotová
"Bože kolik je hodin? Doufám že jsem nespala tak dlouho."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Tue 25 Oct - 17:46

Heeh.. spala spala Nee-chan ... šepla som po čom som iba otvorila oči a tak veselo som sa na Crystal zaškerila. Ohayooo !! aj keď.. už skôr dobré večerné vstávaniee !! povedala som znova nadšeným hlasom. Pomaly som sa presunula z ľahu do sedu a poooriadne som sa začala naťahovať.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 17:51

"Bože ne Celý den prospat." chytla jsem se za hlavu a spadla zpět do postele

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Tue 25 Oct - 17:53

Hee chceš zase spať? spýtala som sa prekvapene po čom som jej rukou jemne zašla k čelu.. horúčku nemáš.. zamumlala som skôr pre seba po čom som sa na ňu tak povzbudzujúco pousmiala..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 18:18

"Nie jen jsem nějak unavená a znavená nepohnu tělem ." usmála jsem se na ní a hodila po ní polštář

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Tue 25 Oct - 18:21

Vankúš ma trafil priamo do hlavy no len som sa troška zakolísala.. nahodila som taký hraný nadutý výraz !! jasaaan nepohneš telom ale vankúše hádzať po svojej sestričke vieš čooo ? spýtala som sa po čom som sa však zatvárila ako taký malý démon uštipačnosti a provokatívnosti !! .. pomaly som sa k nej blížila zo zdbihnutými rukami a vystrčenými pazúrikmi.. následne som nad ňu doslova skočila a snažila som sa ju uštekliť !!
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 18:23

"Nie Nefrit....jsem líná. křišela jsem ale snažila se jí ze sebe dostat slzy smíchu jsem měla na krajíčku

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Tue 25 Oct - 18:42

Noo to určite .. vyplazila som na ňu jazyk.. dneees sa rozplačeeś od smiechu.. zaškerila som sa znova a silou mocou som ju stále šteklila a šteklila !! ja som na posteli skôr kľačala na kolenách takže som mala výhodu !! a nedala som sa.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 19:06

"Nef neeeeee!" začala jsem křičet a snažila jsem se jí to vracet

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Tue 25 Oct - 19:12

Muhahaha toto je za všetky mladšie sestry !! ktoré bývajú tak často porážané tými staršími !! zaškerila som sa nostalgicky až.. tak nadnesene no chvíľka nepozornosti úplne stačila aby Crystal získala prevahu..Rýchlo som ju pustila a snažila som sa jej ruky zo mňa dať dole.. to šteklenie ma rozhodne ubíjalo viac než ju.. o chvíľku som sa už len zvíjala od smiechu vedľa nej !!
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 19:14

"tyjsi střevo co?" smála jse se vedle ní taky a hodila po ní další polštář.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Natsuki Tue 25 Oct - 20:02

Whuaaa už vidím ten titulok !! usmrtené vankúšom !! zapišťala som namiesto odpovede a v momente som začala hmatať niekde za mnou po nejakom vankúši na "obranu".. z obrany sa však stal útok.. aj keď to nebolo moc islné.. predsa len bola to sranda a nie.. pokus o udusenie sestry ..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obytná oblast Soragakure - Stránka 3 Empty Re: Obytná oblast Soragakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru