Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeskyně tisíců druhů bolesti

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 17:45

Je to sídlo istého klanu ktorý však bol vyvraždený jeho najmladšou členkou ktorá je tiež známa ako Kumogakure no Akuma.. teraz sa to stalo takým jej osobným sídlom kam privádza všetky svoje obete.. jaskyňa je hodne rozsiahla a nachádza sa v nej niečo ako "dedina", obývaná mŕtvolami a kostrami ktoré sú pomocou woodo takým zombíckym štýlom pod nadvládou Kumogakure no Akumy.. aspoň kým ju nikto neporazí ..nachádza sa tu aj mučiareň páč sa jej klan zameriaval na vytváranie bolesti..
Vchod do jaskyne je zaliaty vodou..
Jeskyně tisíců druhů bolesti Paincave

Nejak takto vyzerá dedina v jaskyni.. aj s tou divnou hmlou..
Jeskyně tisíců druhů bolesti 10844845_profile_mbox_background

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 17:52

Konečne som našiel to miesto na mape no zastavil som sa pred jaskynou zdala sa mi divná než obyčajné pretože vnutri sa svietilo čo bolo dosť nezvyčajné.Skontroloval som si ninja vybavenie či mám všetko potrebné ešte z rohu sa trochu poobzeral či niekdo neni v nutri ked som nikoho nezbadal kráčal som pomali a potichu dnu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 18:16

Jeho kroky smerovali na vode (teda vo vchode je voda ako na obrázku Very Happy:D).. bol takmer úplne nečujný no v momente keď vstúpil tak ho zaregistrovalo niekoľko "senzorov".. v takom tom mojom štýle.. po dobrých piatich minútach napätého ticha sa zrazu z vody tesne u jeho nohy vynorila nejaká ruka.. bola však taká divná .. vyzerala ako ruka nejakej mŕtvoly.. v momente ho chytila a snažila sa ho stiahnuť pod vodu.. pod vodou sa rysoval obrys nejakej divnej postavy.. zatiaľ len rysoval takže ani nešlo poznať či ide o chlapa alebo ženu..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 18:24

Ako som vošiel do vnutra nebolo také svetlo ako na začiatku chodil som stále a stále do predu no o chvílu ma niečo chytili za nohu.Zlakol som sa normalne som padol do vody nemal som tušenie o čo ide no tá ruka nevyzerala moc dobre a tahala ma pod vodu.Bránil som sa no na chvílu ma popadla panika.Chytil som rychle kunai do ruky a odsekol tu ruku v tom sa niečo začalo híriť z vody.No nemalo to dobrí tvar aspon to tak vyzeralo vyskočil som na stenu a pomocou chakry vyšplhal až hore takže som bol hlavou dole a pozeral sa čo sa to z vody vynorí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 18:36

Kumogakure no Akuma

Sedela som v pentagramu.. moje telo aj podobu zakríval tieň, sedela som však hodne ďaleko od Isasa a len tak pre seba som sa usmievala.. vlastne som sa musela uchechtnúť takým detským nevinným hlasom.. okolo mňa aj predo mňou boli v pentagrame uložené karty a ja som sem tam s nejakou pohla.. jedna znázorňovala Isasa.. a ten práve prešiel cez prvú prekážku ktorú som pre neho prichystala.. následne som rukou zaćala niečo čmárať .. nejakú poznámku pod kartou ktorá ho znázorňovala..

Tieň z vody zmizol.. zdalo sa že sa ponoril hlbšie tak že ho Isas už nevidel.. na vode sa však začali vytvárať krvavé stopy ktoré pomaly ale isto vytvárali písmená.. "Práve si prešiel prvým testom.. prvou skúškou, bolesť..bolesť zo strachu, tá srdcervúca bolesť.. pokračuj ďalej.. a zaručene zomrieš, umučím ťa k smrti, budem si tvoju bolesť vychutnávať.. každý jeden tvoj ston.. hihi.. " pri tých písmenách sa mu tie slová aj ozívali pri ušiach.. bol to taký dosť desivý detský hlas.. hlas ktorý túžil iba po jednom, po utrpení druhých..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 18:43

Pozoroval som čo sa deje podomnou neveril som vlastým očiam neveril som že sa v Kumo toto skováva.Na tie divné pímená som nevidel no počul som ten divní hlas.Hlas démona ktorý vychádzal neviem odkial.No boli len 2 cesty ta prvá ujsť a ta druhá ísť dalej.Sekunda zaváhania sa vo mne bola no hend som si povedal že nesmiem to nehať len tak a musím pokračovať dalej dno do vody som sa určíte nemienil vrátiť.A tak som zvačím švihom než na začiatku pokračoval dalej a ozrel sa okolo seba čo može prísť teraz.No kunai som státe v ruke pevne zovieral.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 18:54

Išiel si ďalej až to kvázi "jazero" skončilo.. tento krát si sa nachádzal už dosť hlboko v jaskyni.. pred tebou sa rozprestierala daná dedinka ktorá bola viac menej zahalená v divnej čiernej hmle.. budovy boli polorozpadnuté.. každú chvíľku niekde niečo vŕzgalo.. doslova ako z nejakého hororu .. ako si kráčal ďalej tak si si však pred sebou všimol nejakú osobu.. nehýbala sa.. iba tam tak stála.. bola otočená chrbtom k tebe a celé telo jej zahaľovalo oblečenie.. malo to na sebe klobúk takže tomu nebolo ani na hlavu vidieť..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 19:03

Vošiel som von konečne z jaskyne malo to tam divnu vonu a všetko tak divne vyzeralo mal som pocit ako keby ma stále niekdo sledoval.Ked som vyšiel von čakal som svetlo niečo lenže som len videl rozbité brány prázné drevené domy.Sám seba som sa pýtal či som neni v pekle vyzeralo to tak opustene a samotársky ako keby tu roki nikdo nežil v tom som torchu dalej pred sebou niečo videl bola to osoba teda aspon som si to myslel.Rozbehol som sa k nej no nie moc blízko."Halo pane,pani pomožem vám?".Cakal som na odpoved no nič nevedel som čo sa deje chcle osm isť bližšie no pomyslel som si že to by bol možno moj koniec čo ked je to pasť ostal som stáť na mieste."Halo prosím odpovedzte som shinobi odtialto z Kumokagure!!!"Cakal som stále na odpoved no prišlo mi jasné že niečo neni v poriadku v tom som stlačil kunai a nastavil si ruku pred oči pripravený na utok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 19:46

Zrazu sa to niečo na teba otočilo a skĺzlo tomu z hlavy klobúk.. v momente sa to rozvreštalo a rozbehlo na teba, chcelo ťa to dokúsať dohrýzť doškrabať a očividne aj zožrať..
Jeskyně tisíců druhů bolesti 28660-anime-zombie-05

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 19:56

Ako sa ot na mna otočilo videl som monštrum ktoré išlo po mne a vyzeralo ako niekdo kdo kedisy mal žibot možno bol odtialto lenže teraz bolo poctatné čo s nou kedže nevyzerala ani trochu ako človek zlutovanie som snou nemal vytiaho som z vačku dalšie 2 kunaie takže 3 som po nej hodil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 19:58

Všetky tri kunaie sa do toho tvora len zapichli ale ani ho to nespomalilo.. s vyšklebeným výrazom na tvári sa to hnalo ďalej a ďalej.. bolo to už len pár centimetrov od neho pri čom sa to ohnalo rukou na ktorej mala zažltnuté a zahnisané nechty...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 20:07

Ked som videl ako sa zapichli a pokračovala dalej neveril som vlastým očiam "Zom zombí"Videl som ako na mna ide na na ruke tie nechty mi neprišli 2 krát pekné bud su ifikované alebo zomrem s toho hnusu.Prebleskol som sa za nu a bez citne som vytiahol další kunai a odsek jej hlavu no nepozeral som sa na to.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 20:19

V momente sa zvyšok tela zviezol na zem a teba sa v podstate uvolnila cesta ďalej

medzitým niekde v kaplnke..

Pozerala som sa ako mi karta z podobizńou jedného z mojich woodo sluhov zhorela.. len som sa však pousmiala.. tento krát sa mi v ruke vytvorila iná.. ktorú som priložila pred neho.. ako jeho ďalšiu prekážku

Celá dedina zrazu vzbĺkla .. ocitla sa v plameňoch.. tieto však boli "iné" mali čierno-bielu farbu a nevyžarovali takmer žiadne svetlo.. v momente však z domov začali vychádzať ďalšie tie veci ktoré sa dali považovať za "volakedy" živé.. na sebe mali oblečenie zo znakmi klanu ktorý tomu pred nedávnom vládol.. boli v plameňoch aj oni.. no nevyzeralo to že by ich to nejak zaňovalo.. nad kaplnkou sa rozvietilo červené svetlo.. s takým nápisom typu "cieľ".. očividne som to brala ako hru.. kaplnka sa však nachádzala uprostred mesta a cestou k nej ti zamädzilo stovky a stovky týchto divných stvorení..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 20:37

Co sa stalo bolo takmer nemožné všade na okolo vzblkol ohen a na okolo začali vydzádzať zmutovaný obyvatelia ktorý tak isto boli pod plamenom bol som v pasci nemyslím si že táto misia bola dobrí plán.V tom som zbadal hore pri kaplne nápis ciel nevedel som či je to dalšia pasť alebo o čo ide no tráviť dalšie minuti medzi nimi určite sa nezaradzoval medzi to najsprávnejšie ešte že ta mám.Urobil som pečate"Kuchiyose no jutsu!".Predomnou sa ukázal velký orol ja som rýchlo na neho vyskočil."Let tam priatel moj a ponad tymi horiacimi ubludami letel až ku kaplnke.


Spoiler:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 20:41

Len som sa pre seba pousmiala keď som videla ako sa tomu vyhol.. pomaly som sa postavila a nechala som všetky anomálie zrušiť.. postavila som sa na niečo ako oltár kaplnky a v momente som sa posadila na kolená.. rukou som pod seba vyrila pentagram na ktorý som položila obe dlane a pohľad som uprela na dvere, každú chvíľku som ho očakávala..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 20:51

Ked som vchádzal bližšie ku svetlu bolo cítiť taku divnu vonu skoro omámujucu chytil som si šál a onmotal ho okolo ust aby som to dalej necítil takže mi bolo videť len oči.Ako mi sedel Ryo na ramene poslal som ho aby išiel za Raikage-sama a poslal mi pomoc pretože bolo jasné že tu od začiatku niečo velmi nehraje a budem mať dočinenia s niekym velmi silným.Ryo vzletel a vracal sa do kancelárie Raikage.Konečne som sa blížil k tomu zvláštnemu svetlu ked som bol pred ním orol ma vysadil dole pred dvere.Vtom okamžite sa vrátil na miesto odkial bol.Pomali som otvoril dvere no aj tak vrzgali bolomi jasné že o mne určite vedia pomali som vošiel dnu a opať vyskočil hore a pokračoval pomalím krokom dalej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 21:08

Keď však spravil prvý krok dnu tak mohol pocítiť ako sa nemôže ani pohnúť a tak ani nevyskočil na strop.. stál v streden pentagramu a ja som sa z oltára na neho iba tak mierne uškŕňala.. konečne mohol vidieť moju pravú podobu..
Jeskyně tisíců druhů bolesti Anime-3
Som rada.. že mi sem Raikage poslala takého kawaai chlapčeka.. zaškerila som sa pri čom som sa na neho stále tak fanaticky pozerala a on sa nemohol ani pohnúť.. Jujinjutsu: Shibari.. je to krásne.. byť poddanou Jashina.. zasmiala som sa ešte

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 21:15

Moje myšlienky boli mimo no ked som sa pozrel nemohol som sa hybať pozrel som sa pred seba videl som ženu pomerne dievča."Takže ty si mlžný démon"Pozeral som sa stále na nu nechápajuc a bolo mi možno rozumeť trošku horšie kedže okolo ust som mal šálu."Ty možeš za to všetko čo sa stalo tejto časti Kumi?".

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 21:26

Hem? sme niekoľko kilometrov od Kumogakure no sato.. toto je sídlo môjho klanu.. teraz už skôr moje ihrisko.. zaškerila som sa po čom som sa len postavila a spravila som asi tri pečate.. Jujinjutus: Genjutsu no Shibari.. šepla som a v momente sa za tým týpkom objavil kríž ktorý ho doslova pritiahol, jeho na ňom zviazali divné čierne reťaze.. pri tom pentagram spod neho zmizol.. ja som sa len pomaly začala blížiť k nemu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 21:30

Bol som priviazaný a vobec som nevedel čo mám robyť skušal som skladať pečate no nedosiahol si spolu na ruky.Ah takto to vyzerá ked pošlete jounina na misiu dufam že Raikage niekoho pošle ale zase na druhu stranu to bude znamenať že som sklamal ksoia!.Vydel som ako sa blíži ku mne nemal som s toho dobrí pocit bolo mi videť cez šal na očiach že sa vo mne prebudil strach čakal som už len na to najhoršie na smrť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 21:44

Len som podišla až k nemu a jemne som mu rozopla košelu aby som mala prístup k jeho obnaženej hrudi a bruchu.. uhm.. asi sa ťa nemusím pýtať či máš rád bolesť?.. zaškerila som sa tajomne a jemne som mu prstom začala mapovať svaly na bruchu.. s každým dotykom prichádzala hoodne veľká bolesť, proste takmer neznesitelná.. bol to dokonalý mučiaci nástroj to moje kg.. a to som ani nevyvolala jeho pravú formu..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Aug - 21:49

Dala mi dole bluzu aj tričko začala sa ma dotýkať čo mi bolo dosť divné no po cvhíle to začalo strašne boleť hlavne na miestach ked sa mi dotkla jazvy.Začal som zo sebou triasť až tak moc že mi padol šál a bolo mi konečne videť do tvárebolesť bola takmer neznesitelná horšia než samotná smrť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Aug - 10:08

Bolesť.. to je krásna vec.. povedala som tajomne po čom som sa len mierne pousmiala a prestala som mu prechádzať rukou po hrudníku.. uhm.. len teraz porozmýšľať.. ako.. ako ťa umučiť.. je toľko spôsobom bolesti, toľko spôsobom ako ju vytvoriť.. a ja som taká.. nerozhodná.. zaškerila som sa pri čom som sa len postavila priamo pred neho.. Aj keď.. už som dlho nikoho neobetovala Jashinovi.. zamyslela som sa na chvíľku a len som mu jedným presným "rezom" svojími nechtami ktoré boli posílené divnými bielymi plameňmi preťala hrudník, nie však moc hlboko.. len aby mu z nej začalo vytekať dosť krvi pre môj príjemný rituál.. oboma rukami som mu jemne stlačila rany aby som na nich mala dosť jeho krvi a následne som mu po celom tele začala jeho krvou kresliť divné znaky.. keď som skončila tak som zo seba zhodila blízku, a šaty, po tom som začala podobné znaky kresliť na sebe.. jeho krvou..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Aug - 10:18

Ako náhle prestala telo nepocitovalo taku bolesť ale stále to bolo strašne akoe keby do mna pychalo v mžiku sekundy ihli hore a dole.V tom pristupila ku mne a opať sa ma dotýkala no bolo to uplne iné než v tedy behala mi s prstom po jazve a celu ju otovrila."AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!PRESTAN!!!"V tom som pocítil bolesť samotného pekla ako keby som stál pred oltárom smrti.Mojou krvou začala kresliť mi niečo po tele no od bolesti som už ani nekričal len jemne dýchal v tom odstupila a ja som mal konečne klud no myšlienkami som bol uplne preč.V tom som sa pozrel pred seba a ona si zhodia šaty zo seba nemohol som tomu uveriť stála celkom predomonu nahá a mojou krvou si začala písať po tele.V mojích očiach sa prebudil strach ako nikdy pretože som pozeral na samotného Diabla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Aug - 10:30

Kumogakure no Akuma
Jeskyně tisíců druhů bolesti Anime-3

Keď som dokreslila znaky aj po mojom tele tak som sa len tak pousmiala a v zápetí si mohol všimnúť ako sa pod nami rozžiaril obrovský symbol Jashina.. žiaril takou červenou farbou.. naše okolie sa zrazu ponorilo do tmy a okrem symbolu jashina, mňa a jeho bolo všetko čierne..len som zodvihla ruku a nad hlavou sa mi vytvorili štyri krvavo červené záblesky energie .. boli v podobe takých "kopijí".. mávnutím ruky som ich poslala na neho a páč sa nemohol hýbať tak ho poprebodávali a spôsobili ohromnú bolesť.. zranenia však neboli nikde.. ja som klesla na kolená a rukou som si chytila miesta na tele ktoré boli identické s tými ktoré ho tak hrozne boleli.. doslova som cítila jeho bolesť no vychutnávala som si ten pocit.. prvý druh bolesti.. bolesť spôsobená zbraňou.. je to tá.. najjemnejšia.. zašepkala som a pomaly som sa znova postavila na nohy..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně tisíců druhů bolesti Empty Re: Jeskyně tisíců druhů bolesti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru