Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlčí Jeskyně

5 posters

Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:56

Obrovská jeskyně která je ve ve tvaru vlka.Na každého kdo přijde hledí mohutná vlčí hlava která není jen tak na okrasu.Jeskyně se otevře jen tomu kdo je toho hoden a koho vlk hodným shledá.Pokud by se někdo pokusil vejít násilím spustí se poplach a během chvíle jsou zde příslušníci ANBU. Nehledě na to že by se nedostal přes vlčí pečeť.Je to uschováno spoustu tajemství a pokladů.
Vlčí Jeskyně Wolf_s_rock_by_mezamero_d4uc3ho


Naposledy upravil Tatsuo Reigi dne Fri 22 Mar - 19:00, celkově upraveno 1 krát
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Shinobi Tue 16 Oct - 18:15

Kasumi a Teruki
Vlčí Jeskyně OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S

Před Kasumi se pomalu začala rýsovat vlčí jeskyně. Konečně! To po čem celý život toužila bylo na dosah ruky. Možná na trochu delší a složitější, ale na dosah ruky. Mezitím, co se opájela příslibem vítězství došla až k jeskyni. Do reality jí vrátil až hlas jejího společníka.
"Už si můžu sundat tu kapucu, Kasumi-san? Hrozně mě z ní svědí hlava."
Zavrčela nějakou kladnou odpověď a obrátila se směrem k vesnici. Směrem od sídla Raikageho byla vidět stoupající pára.
Už je tedy na čase.
Kasumi se obrátila k jeskyni a rychle se k ní přiblížila. Musí si pospíšit. Začala rychle rukama vypalovat do kamene složitou pečeť.
"A co mám teda dělat, Kasumi-san?"
Žena pečeť dokončila a kámen v místě, kde byla vlčí hlava byl na chvíli ozářen její čakrou a pak... zmizel. Tento způsob by měl zajistit, že neupozorní ANBU tak rychle.
"Ty tu budeš hlídat, aby se ke mně nikdo nedostal!" nařídila a vešla dovnitř.
S čím však nepočítala byla pečeť, která tam byla umístěná. A hlavně to, jak účinkuje. Na sucho polkla. O chvilku později uslyšel Teruki z jeskyně zvláštní zvyku.
"Jste v pořádku Kasumi-san?" zakřičel pro jistotu.
"Koukej pořádně hlídat!" zakřičela mu na oplátku a snažila se na chvíli vydýchat.
Bude to trvat trochu déle, než jsem si myslela.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 20:20

Blížila jsem se k Vlčí jeskyni, když jsem si všimla, že před vchodem někdo stojí, * Nejsem si ještě sto procentně jistá, jestli je další vetřelec, ale za pokus to stojí * pousmála jsem se, spomalila a zavolala na ní " Hej, ty tam před tím vchodem, ty nevypadáš jako někdo s Kumo, ... neboj se dám ti jen pár jednoduchých otázek " . Pořád jsem se k němu pomalu přibližovala.


Naposledy upravil Hiroko Rin dne Thu 18 Oct - 14:14, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Shinobi Thu 18 Oct - 4:00

Kasumi a Teruki
Vlčí Jeskyně OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S

Hlas černovlasé dívky uslyšel jak Teruki venku, tak Kasumi uvnitř jeskyně. Zvláštní na tom bylo to, co řekla. On by totiž Teruki správně měl vypadat jako někdo z Kumogakure. Konkrétně jako někdo, jménem Teruki, ještě donedávna hrdý Jounin.
"Jak to že nevypadám, jako někdo z Kumo?! Narodil jsem se tady!" vypálil proti neznámé ukřivděnou odpověď a kdyby Kasumi uvnitř jeskyně nebyla plně zaměstnaná, byl by ten správný čas na facepalm. Nevěděla, za co dostal svou hodnost, ale inteligence s tím rozhodně moc společného neměla. Před tím se jí to hodilo, ale když ho teď poslouchala...
"Hele, teď tu musím na někoho počkat, ale co kdyby jsme pak zašli k Štírovi? Na něco bych tě pozval," mladík se na ní blbě zazubil. A Kasumi, která měla konečně tvrdou práci za sebou dostala další příležitost k vyjádření svého bezmezného údivu nad tím, kam až může zajít něčí tupost.
On se jí snaží balit? To jako fakt?! Až tohle skončí, tak toho blba zabiju, Kasumi zakroutila hlavou a radši přidala na tempu, protože si nebyla jistá, jak dlouho tohle může vydržet.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Anonymní Thu 18 Oct - 14:13

* On se mě snad snaží sbalit ?! ... Vždyť mi ani neřekl jméno ! ... To musí být nějaký vůl ! ... Ale trochu si sním pohraju * pousmála jsem se. " Tak mi řekni jak se jmenuješ ... pak ti dám pár otázek a možná půjdu s tebou k Štírovi ... co ty na to ? "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Shinobi Fri 19 Oct - 10:58

Kasumi a Teruki
Vlčí Jeskyně OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S
Černovláskovi se na tváři roztáhl přiblblý úsměv.
"Tak jó!" odpověděl na její otázku s entuziasmem.
Kasumi vevnitř, která byla konečně se vším hotová protočila oči a opatrně se přiblížila k východu z jeskyně tak, aby nemohla být spatřena, nebo nedej bože zaslechnuta.
"Takže, jmenuju se Teruki a..."
Kasumi poskládala pečetě a Hiroko mohla v klidu dál poslouchat štěbetajícího - protože jinak se to nazvat opravdu nedalo - Terukiho.
"...mám rád modrou barvu a pěkné holky," pokračovala iluze zdatně v rozhovoru, zatím souběžně s pravým Terukim, kterého přes ní už ale Hiroko nemohla vidět. Stejně jako nemohla vidět rychle vybíhající Kasumi, která popadla Terukiho za límec a rozběhla se s ním pryč. Kdyby věděla, jaká je zdatnost Hiroko co se genjutsu týká, rozhodně by tak nepospíchala. Na druhou stranu, nesla si sebou pár dárečků a nechtěla, aby ji s nimi kdokoliv viděl.
"Jdeš se mnou!" zavrčela na toho blba Hiroko, ještě než s ním vzala dráhu na domluvené místo.
(přesun)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Anonymní Sat 20 Oct - 7:51

Deset minut jsem v iluzi poslouchala ukecaného Terukiho, * Můj bože ten je ukecanej ... ale už kecá moc dlouho ... počkat ... nemůže tohle být Genjutsu ? ... Protože kdyby bylo, já bych to nepoznala ... ale můžu to skusit. * , složila jsem pečět a řekla " Kai ! " . Když jsem se vrátila zpět do reality byli už pryč * Zatraceně ... kdybych jsem si nevšimla, že kecá už příliš dlouho asi bych tam byla do teď * usmála jsem se, že jsem poznala Genjutsu. * Kdybych více trénovala obranu proti Genjutsu mohla bych je ještě chytit ... ale což, minulost už nezměním. * . * Kde by mohli jít ... zhrneme si to ... asi jsou tři a jeden z nich bojoval s Raikagem, takže v jeskyni byli dva, a něco vzali ... hmmm jak bych je našla ... * přemýšlela jsem tam pár minut. * Mám to ... pokud ten třetí žije mohli bysme ho využít, ti dva na něho asi budou čekat, co kdyby jsme mu dali šanci k útěku, ale přitom ho sledovali, on by nás potom mohl nevědomky k ním dovést * usmála jsem se, * Jo to by mohlo vyjít *

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 21 Oct - 15:51

Dorazil jsem k vlčí jeskyni jako první z naší trojky.Rozhlédl jsem se okolo a viděl jsem značné škody navíc jak tady stojí Hiroko jedna z Jouninů které jsem měl na radě."Co se tady stalo?"zeptal jsem se ale ani jsem ji nenechal odpovědět a pokračoval jsem"Vlastně to je jedno. Vysvětlíš mi to potom, to jak bylo možné že Jouninovi jen tak utekly vetřelci s poklady Kumo."Nemusel jsem ani jít kontrolovat co z jeskyně vzali jelikož její obsah jsem znal nazpaměť.Opět jsem se chvíli soustředil a lokalizoval jsem je.Ještě že máme kolem Kumo barieru jinak by nebylo tak lehké je najít pomyslel jsem si a podíval jsem se na všechny co tu už byli"Jdeme.Poslední tu nechte vzkaz pro ostatní aby věděli kam jsme se vydali.A to do Arény."zavelel jsem a ihned jsem odstartoval dál.(Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 21 Oct - 15:56

Jsem hned za raikagem a rozhlížím se po okolí a vypadá to jako by se tu něco stalo. I ta žena nevypadá moc dobře, co se tu asi stalo. Každopádně raikage věděl co se tu stalo, aspoň jsem si to myslel, a proto jsem raději mlčel a držel krok s ním, abych mu stačil. Obzvlášť když se zase vydál dál. Poslední byla Ayame tak musela nechat vzkaz ona a já se už nyní ubíral směrem kam mířil i Raikage. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 21 Oct - 15:58

Dorazila jsem za Tatsuem a chvíli se rozhlížela, zatímco on udával další rozkazy. Shi ani nečekala, prostě vyrazila zase pryč. Bylo jí jedno, jestli třeba náhodou neběží špatným směrem.
Pokrčila jsem rameny, vždycky zase přiběhne zpátky. Luskla jsem prsty a u vchodu do jeskyně se z lístků poskládal vzkaz. Otočila jsem se na podpatku a vydala se k aréně. (přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Sho Rin Sun 21 Oct - 16:57

Doběhl jsem k vlčí jeskyni. Rozhlédl se okolo, zdali zde někde nevidím Hiroko.
Hiroko stála kousek opodál ode mne. Přišel jsem k ní pomalým krokem. " Zdravím Hiroko. Našla si něco?" Zeptal jsem se jí a po chvíli zahlédl lístek, který byl připevněn u vchodu do jeskyně.
Zajímalo mě co je tam napsáno, takže jsem přišel o kousek blíž k vchodu, abych viděl na lístek.
Na lístku bylo napsáno, aby jsme se dostavili k Aréně. Moc mě nezajímalo "proč?", ale pořád jsem věděl, že ve vesnici je ten vetřelec, takže jsem se jen po ohlédl za Hiroko a mírně ji naznačil, aby mě následovala.
(Přesun)
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 24 Oct - 22:08

K Hiroko doběhla vytrénovaná Shinobi veverka s čelenkou Kumo kolem packy.Položila před ní dopis a postavila se na zadní a čekala na odměnu.

Spoiler:
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Sho Rin Wed 31 Oct - 18:38

Po delší době pátrání jsem konečně narazil na Hiroko. "Zdravím Hiroko!" Zakřičel jsem z od dáli a běžel k ní. "Raikage-sama nám přidělil misi," ronesl jsem ihned když jsem k ní dorazil. "sensei mi dal za úkol tě najít a poté řekl, že si potřebuje ještě něco vyřídit, takže se k nám připojí. Máme na něj počkat." Dokončil jsem větu a vyčkal na reakci Hiroko.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Sho Rin Sun 4 Nov - 6:27

Hiroko se pořád neozývala. Zadíval jsem se na ní v pochybách, že jsem si ji z někým spletl. Mé očekávaní se staly skutečností. Osoba totiž byla velice podobná Hiroko, ale nebyla to ona. Omluvil jsem se paní, že jsem si ji z někým spletl a vydal se dál hledat Hiroko, avšak pořád nebyla k nalezení. Po chvíli jsem došel k závěru, že již půjdu k bráně za senseiem. Trochu jsem se bál kde Hiroko vázne, ale přece už byla zodpovědná sama za sebe, takže jsem se nad záležitostí kde by mohla být dlouho nepřemýšlel.
(Přesun)
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed 14 Nov - 21:38

Dorazili jsme s Tenshim k jeskyni. Shi s Kaiem by měli být někde za námi. Doufala jsem, že ho tygřice moc nezdržela, jak bylo její m zvykem. Někde se zaseknout a strávit tam věčnost.
Došla jsem ke vstupu do jeskyně a odstranila jakoukoliv bariéru (? xD), která by mi mohla bránit ve vstupu. Uvnitř jsem vzala vše důležité a potřebné a opět se vydala ven.
Protože se mi Tatsuo jaksi zapomněl zmínit, kde že se to nachází a vzhledem k mému pozdnímu příchodu do vesnice jsem netušila, kde by mohl být, poslala jsem několik lístků, aby mi ho našlo. Mezitím jsem počkala na Shi a Kaie.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 14 Nov - 22:00

Vlčí Jeskyně

Ayame prošla bez jakéhokoli probléme pokusil by se však kdokoli jít za ní nebylo by to jen tak a at by se snažil jak by chtěl narazil by na barieru kterou by spustil.A to by nebylo moc hezké jelikož po posledním prolomení ji ANBU ještě zlepšili a zesílili.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Nov - 6:26

Následoval jsem Ayame, ale poté jsem se na jistém místě zastavil. Nehodlal jsem vejít dovnitř, protože tam se zjevně Raikage určitě nenacházel. Proto jsem počkal venku, Ayame musela nejspíše něco zařídit. Opřel jsem se o strom či stěnu a čekal až půjdeme dále. (Pokud půjdeme, pak mám společný přesun s Ayame xD)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 15 Nov - 7:15

Kolem mne zakroužilo několik bledě modrých lístků irisu. Mimoděk jsem se na ně pousmála, než zmizely. Konečně jsem věděla, kde je Raikage.
„Nasedni na svou straku, poletíme,“ oznámila jsem mu. Sama jsem vztáhla ruku v před a od konečků prstů dál se z lístků začal tvořit květinový drak tmavě modré, skoro až černé barvy. Prsty jsem se dotýkala jeho čumáku, dokud nezvedl hlavu, neprohnul dlouhý krk a nevydal podivný zvuk podobný velice hlasitému šustění listí o sebe.
Usmála jsem se a sklonila se k sněžnému leopardovi po mém boku. „Domů,“ zašeptala jsem mu jediné slovo a pro teď naposledy jsem ho podrbala za ušima. Pak jsem se obrátila k Shi.
„Víš, jak to nesnáším,“ zavrčela a nespokojeně zamrskala ocasem. Ušklíbla jsem se a vyskočila na draka. Po chvíli se - ostatně jako vždycky - s remcáním přidala ke mně, vyskočila a zabořila nohy do květin, ze kterých drak byl. Obmotaly se jí až k břichu, aby při letu náhodou nespadla...Jaká škoda by to byla, pomyslela jsem si sarkasticky, ale na Shi jsem se usmála. Už to ji přimnělo myslet si, že jsem přemýšlela přesně nad něčím takovým. Pohladila jsem ji po hlavě, než jsem se sehla více dolů, pohledem vyhledala Kaie, abych mu dala najevo, že letíme a s mohutným máchnutím křídel se drak vznesl.
(přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Nov - 14:29

- Přesun -

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 22 Mar - 17:47

Po cestě vesnicí jsem se nenápadně odpojil od Yoruichi a šel jsem přímo sem."Tak tady jsou moje zlata."..............Potom jsem vešel do jeskyně a bez problémů jsem si tam vzal pro co jsem přišel."Budybáábááá" zpíval jsem si když jsem házel poklady Kumo do pytle.Jakmile jsem to všechno měl tak jsem odešel do dalšího obchodu. (Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Vlčí Jeskyně Empty Re: Vlčí Jeskyně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru