Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laboratoř

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Laboratoř - Stránka 3 Empty Laboratoř

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 30 Jul - 16:52

First topic message reminder :

Laboratoř v Oblačné
Mají sem přístup jen vybraní medici Kumogakure.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down


Laboratoř - Stránka 3 Empty Re: Laboratoř

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Sep - 18:28

Došiel som do kancelárie a ako som tvoril dvere nebola nijak zničená a zase sa m pred očami objavila Raikage Musím sa toho už niekedy zbaviť nemôžem stále toto robiť keď vojdem na miesta kde som bol s ňou po chvíli to prestalo a vybral som si ten papier ,ktorí som si zobral a začal si ho čítať a hneď som schmatol ampulku no bola prasknutá asi z otrasu tak som zobral druhú a ta bola v poriadku nalial som neznámu chemikáliu do ampulky a pre trepal som z ňou a položil som ju naspäť do stojanu a vybral som druhú ampulku ,ktorá našťastie nebola prasknutá a ešte som dočítal papier po dočitaní som ampulku položil späť a zobral som striekačku a ihlu hne´d ako som to schmatol zobral som škrtidlo a pichol som si ihlou do žily kde som začal odoberať moju krv...po vybratí striekačky som na ranu položil gázu a odložil som škrtidlo krv už tuhla tak som ju rýchlo musel zmiešať z tou chemikáliou....zobral som ampulku do jednej ruky a v druhej ruke som mal striekačku z krvou no už bez ihly a začal som zmiešavať krv s tou chemikáliou...po zmiešaní ša červená krv zmenila na ružovú, pre trepal som ampulkou a zobral som prázdnu striekačku z ihlou a ešte raz som zobral škrtidlo dal si ho na ruku potom som si pichol ihlu opäť rovno do žili a začal si to vystriekať bol to zvláštny pocit keď sa krv zmiešala...vytiahol striekačku a vypadla mu z ruky pri tom sa mu začalo zahmlievať pred očami z tých síl si dal dole škrtidlo a chcel isť preč no pohyboval sa ako opitý Budem silnejší dúfam v to a zrazu sa mu pred očami zjavila tma a striedalo sa mu to raz videl a raz nie musel sa opierať o stôl a prešiel k dverám kde veľmi pomalí odišiel...
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru