Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laboratoř Yoshimiho

3 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:35

Toto je ne veliká ale dost vybavená laboratoř.
O tehle laboratoři ví jen leader Fukushioku a já sám.
Tahle laboratoř je propojena i z mým domem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:39

Došel jsem do laboratoři .Tak tady ted budu bydlet.No nejprve si zde udělám pořádek naukládam všechny vážne složky do šupliku.A do toho druhého dam ty ostatní.Když jsem to zvládl chvíli jsem si odpočinul.Hlavou mi běhalo hodně zajímavých myšlenek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Mon 17 Oct - 4:29

Došel jsem k laboratoři Nagatovo tělo jsem měl přehozené přes rameno.Zaklepal jsem na dveře a vešl dovnitř.Yoshimii mám pro tebe práci.Hodil jsem Nagatovo tělo na stul.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Mon 17 Oct - 4:32

Podíval jsem se leadera .A jakou?Potom jsem si všiml těla na stole.A to je kdo?
prstem jsem na něj ukázal.Jelikož mě to zajímalo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Mon 17 Oct - 4:35

S týmto tělem bude souviset tvuj ukol.Halvu jsem namířil k Yoshimiimu.
Tenhle chlápek měl kdysi rinnegan,ale jak vidíš už ho nemá.Jsi medik a proto chcu po tobě abys jeho oční bunky zase obnovil.Bude to prblém?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Mon 17 Oct - 4:42

Ještě jednou jsem si Nagatovo tělo pořádně prohledl.Problém?Nevím ale mužu to skusit.Chytil jsem Nagata a položil ho na křeslo.Tak se do toh dáme.
A začal jsem mu skoumat oči.Nakapal jsem mu tam jakési kapky pro obnovu očí.Ale tak rychle to nebude.Jelikož chcu napravit oči za 1) mrtvému a za 2) on jich nemá .Takže chápeš trochu to zabere času.Chytil jsem obvaz a jedno oko jsem Nagatovi dukladně obvázal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Mon 17 Oct - 4:46

Jistě.Ja počkám.Zbalil jsem si věci a vydal se pryč.Doufám že ta práce bude mít aspon nějaké tempo.Když jsem domluvul odešel jsem.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Tue 18 Oct - 12:04

Došel jsem k laboratoři.Zajímalo by mě jak daleko s tím je?Zaklepu na dveře a pozdějí je otevřu.Nikoho nevídím posunu se dál.Našel jsem tě.Jak pokračuje tvá práce?zeptal jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Tue 18 Oct - 12:08

Pokračuje dobře.Ukázal jsem mu Nagatovo tělo.Na jeho očích šlo už trochu vidět oční bunky.Oko jsem mu ještě neopravil.Ale práce pokračuje dobře.
Obvázal jsem mu obě oči.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Tue 18 Oct - 12:16

To rád slyším.Zadíval jsem se na Nagata a potom do země.Ja tu ted chvíli nebudu,pujdu se podívat do terénu.V jeskyni jsou poštovní holubi ,takže když budeš něco potřebovat pošli vzkaz.pomalým krokem jsem se vydal pryč.Je na čase získat více informací o okolních vesnicích.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Tue 18 Oct - 12:25

Jen jsem přikývl a dál se věnoval moji práci.Ted jsem si mohl na chvili odpočinout tak jsem si sedl do křesla a začetl se do knížky zvířatech ,která ležela na stole.Poštovní holubi?vyhledal jsem si téma holub v knížce a četl jsem si ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Wed 19 Oct - 12:26

Práce dál pokračovala sám jsem byl překvapen jak to jde rychle.Zajímalo mě jak to vypadá v celé Amegakure no sato tak jsem za sebou zavřel a zamknul.Odejít jsem si mohl dovolit jelikož ted bylo třeba nechat Nagatovo tělo tak.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 16:54

Došli jsme i z Yoshimiim .Yoshimiimu se motala hlava proto si musel sednout a odpočinout.Zatracená ženská.Dělá problémy i když tu není.Yoshimii si šel odpočinout a já neměl nic na práci tak jsem se tu rozhlížel.Mojí náladu zvedlo když jsem uviděl rinnegan v Nagatových očí.Asi když tu nebyl jeho práce dál pokračovala.Usmál jsem se.A prohlížel si Nagatovo tělo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Noriko Kana Thu 20 Oct - 17:02

(Nagatovo tělo bylo zničeno spolu se sídlem Akatsuki velmi velmi dávno.)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 17:20

(Dodávam do příběho(jestli mužu toto nebylo v anime:D)-1)Návrh-Nagatova skryš vybuchla ale bez Nagata .Jeho tělo bylo už mrtvé bez očí ,jeho poddaní ho zanesli až do Amegakure tam ho pochovali.Toto je legenda..Mužu vymslet také další navrhy.Ale pochybuju že by ste to schválili.Napišu proč jsem to tu psal možná poradíte.Assasin mi napsal že jsem leader mam S rank ,ale v Amagegakure žádné jutsu na S rank jsem nenašel jenom na rinnegan.Tak jsem si řekl že něco vymyslím ,ale možna poradíte vy?)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Noriko Kana Thu 20 Oct - 17:43

(Nagatovo tělo unesl Orochimaru a jeho oči si myslím i vzal tělo paknechal Reině ve skrýši Akatsuki které Reina pak osobně zničila. to na vysvětlení. Teď k těm technikám můžeš si nějaké své vymyslet, které budou na úrovni teda a nebo sbírat techniky z jiných vesnic. můj typ nevím co na to ostatní admini nebo moderátor)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 17:46

(Já tu psal že jsme mu pokoušeli obnovit bunky a ty techniky to bude trochu rysk šel jsem do Oto a už tam jsem narazil na shinobi.Což je problem porazit někho z pár D rankovýma technikama a jednou B rank.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Noriko Kana Thu 20 Oct - 17:52

(soucítím s tebou není vesnice kde máš volnej vstup Razz ale v oto hledáš nagatovo tělo špatně to už prostě vůbec není. chtělo by to kreativitu pro vytvoření nových technik)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 17:55

(Dík moc za soucit scratch ale pořád nvm jak to udělat scratch par nápadu jsem už měl .Ještě po přemýšlím scratch )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Noriko Kana Thu 20 Oct - 17:57

(poradím ti zeptej se Akihira ale ode mě to nemáš Razz zabil by mě Very Happy ale věř mi jako nukenini to mají dost těžké Very Happy )
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 18:04

(Už jsem na něco přišel je to v technikách,kdyby ani toto nepřešlo zeptám se ho.Dík moc.)Probudil jsem se pohlédl jsem na stul kde mělo byt nagatovo tělo.Cože to snad ne to byl sen?Zamračím se ale Yoshimii pořád odpočíva.To byl divný sen.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Fri 21 Oct - 17:38

Konečně mi bylo líp vsat jsem a šel jsem se podívat za Leaderem.Je něco na prací?zeptal jsem se zvědavým tonem.Nechtěl jsem jen tak odpočívat ,cítil jsem se uplně dobře.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Fri 21 Oct - 17:46

Podíval jsem se na něj.Tak ty seš už vzhuru?Z jeho výrazu šlo vidět že ho už do postele nic nedostane.Ta shinobi ze včerejška?Bude problém?Podíval jsem se na něj dost strašidelným výrazem.Podal jsem mu lístek.Nechtělo se mi mluvit.
Spoiler:
Když ten papírek vzal odešel jsem.Na papírku je napsané vše co potřebuješ vědět.(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Fri 21 Oct - 17:57

Ano jsem vzhuru.odpověděl jsem.A ta shinobi ze včerejška.Přemyšlel jsem ale nemohl jsem si spomenout kdo to vlastně je.Ne nevimdodal jsem.
Podal mi papírek a odešel ja jsem si začal papírek číst.Postavit se na nohy.Přečetl jsem na papírku.Tak to začnu asi tým.Papírek jsem si schoval do kapsy a odešel.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Oct - 12:16

Přišel jsem z Yoshimiim k laboratoři Není čas musíme ihned začít.Nepřitel muže byt kdekoliv.Ihned začneme z transplantací.Vstoupil jsem do budovy a vypustil poštovního holuba pro Nanami.Snad tady dorazí.Podal jsem Yoshimiimu knížku kterou jsem vzal z Oto.Tady máš podívej se na to.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Laboratoř Yoshimiho Empty Re: Laboratoř Yoshimiho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru