Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

3 posters

Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Wed 29 May - 18:22

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Personalinfo
Meno a Priezvisko: Yuu Denshi
Pohlavie: muž
Narodenie: 29.12.
Vek : 9
Klan: Denshi
Sensei: -
Hodnosť: Študent akadémie
Zameranie: Ninjutsu
Body:
Ninjutsu → 2
Taijutsu → 1
Genjutsu → 0,5
Inteligencia →1
Sila →2
Rýchlosť → 2
Chakra →1
RP →1
Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Biographyb
V deň keď som sa narodil vonku silno fúkalo a padal sneh. Takto sa začínal príbeh , ktorý mi rozprávali rodičia. Nie že by tam v tedy boli. Áno každý pochopil , že som adoptovaný. Rodičia to predo mnou netajili a hneď keď som začal viac rozmýšľať povedali mi to. A teraz späť k príbehu...

Žil som s rodičmi v malej chatke v Konohe. Chatka bola viac v lese , kde sme mali obrovskú záhradu. Rád som tam chodieval a pomáhal rodičom. Cez leto som oberal všetko ovocie , ktoré tam rástlo a chodieval som s otcom predávať na trh v dedine. Žili sme si dobre a mne nič nechýbalo. Otec zo mňa chcel mať mocného shinobi no matka hovorila , že je to príliš nebezpečné. Po nociach mi otec rozprával o jeho živote. O tom čo všetko zažil , hovoril mi o misiách , ktoré robil o tom ako bol na akadémii a a ako sa stal genínom. Celé som si to predstavoval akoby som to bol ja . Dni plynuli a ako každý stereotypný rok som pomáhal rodičom , predávali sme ovocie , zeleninu a takto stále do okolia. Avšak jeden deň prišiel strašne silný vietor a dážď a všetku úrodu zničil.
Boli sme na tom veľmi zle a tak sme museli predať chatku s pozemkom a presťahovali sa do dediny. V dedine sa mi páčilo. Našiel som si kamarátov ,o ktorých som mohol len snívať. Chodievali sme sa von hrávať. Chodievali sme sa pozerať ako ostatný genínovia cvičia a vždy sme tak tajne dúfali , že sa raz staneme dobrými a silnými shinobi. Blížil sa čas na vstup do akadémie. Môj otec to už niekoľko krát hovoril mame ale ona stále nechcela aby som sa prihlásil. Raz sme boli vonku s kamarátmi. Slnko zapadalo , nádherný pohľad, ležali sme len tak na zemi v kruhu , hlavami k sebe a bavili sme sa o akadémii. Každý s mojich kamarátov sa bol už zapísať len ja som ešte nebol. Neskôr všetci odišli a len ja sám som ležal na zemi. Začal som plakať. Chcel som sa stať dobrým shinobim ale mama mi to nechcela dovoliť. Rozbehol som sa smerom do lesa. Bežal som tak hlboko , že som sa stratil a nevedel som nájsť cestu späť. Ľahol som si do bútľavého stromu a tam som začal plakať. Moji rodičia sa začali báť , keď som sa dlho nevracal domov. Vydali sa ma hľadať spolu z nejakými ľuďmi. Našťastie ma nakoniec našla moja mama , počula ako som plakal, a keď sa ma opýtala prečo som ušiel povedal som , že som chcel utiecť a stať sa mocným shinobim. Mama sa začala smiať a povedala , že keď tak moc chcem môžem sa zapísať na akadémiu. A tak hneď na druhý deň ma zapísali do akadémie. Začal som tam hodiť ale po niekoľkých mesiacoch sa niečo stalo. nikto mi nechcel nič povedať. Museli sme sa skryť na nejakú dobu a dlho som nevidel svojich kamarátov. Neskôr keď sa situácia upokojila vrátili sme sa naspäť do Konohy. Veľa známych ľudí tu však už nebolo a dokonca ani niektorý moji kamarádi. Opäť som sa vrátil do akadémie a snažil sa zistiť čo sa vlastne stalo. Keďže som bol malý nikto mi to nechcel vysvetliť a tak som každého otravoval až mi nakoniec povedali čo sa stalo. Keďže som ešte dosť malý nepochopil som o čo presne išlo.

Techniky : Dajme tomu , že E-rank Very Happy


Naposledy upravil Yuu Denshi dne Fri 31 May - 17:41, celkově upraveno 3 krát
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 30 May - 15:27

Abych pravdu řekla, tak jsem KG téměř nepobrala^^" Můžeš mi to vysvětlit ještě jednou?
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Thu 30 May - 15:37

Na pravej ruke mám 6 pásikov (všetkých 6 je spojených ešte jednou čiernou čiarov ale ten nič nerobí ) Na dlani je znak , ktorý dokáže čakru z jednotlivého pásika vypustiť ako Sakurine Okasho. V každom pásiku je zapečatená čakra ( 1. pásik , ten najvyššie má menej čakry ako ten pod ním, čiže 1. horný pásik má menej čakry ako 2. , 2. má menej čakry ako 3. , 3. má menej čakry ako 4. a tak ďalej. Ak však použijem čakru z posledného (6.) pásika tak pečať na dlani zablokuje prívod čakry a ja buď odpadnem alebo sa nebudem môcť hýbať Very Happy A malý dodatok ak použijem všetku čakru z článku tak sfialovie ... Obnovujú sa časom Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Thu 30 May - 18:00

Edit techník Very Happy Katonu mám už dosť Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 30 May - 19:53

Takže je to KG, které ti přidává chakru chápu dobře? o.O protože abych pravdu řekla, to se mi nelíbí^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Thu 30 May - 20:13

Dobre si to pochopila a keď sa ti to nepáči tak čo už Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Fri 31 May - 15:52

Počkať ak som to dobre pochopil tak sa ti to nepáči áno ? Very Happy To už si mohla radšej povedať , že je to OP aj keď je to podobné technike Infuin:Kai a táto technika na to , že je S rank neni OP , teda ak berieš , že uchovanie čakry je OP Very Happy Fajn nechcem hovoriť o tom čo sa mi nepáči počet znakov je totiž obmedzený na 10 000 či 20 000 už ani neviem Very Happy Tak fajn tu si asi zahrám maximálne genina Very Happy Toto môžte zmazať alebo presunúť alebo čo sa tu robí s postavami Very Happy Editovať to nebudem , pretože takého lamáckeho jounina som nikde nevidel takže nemám dôvod ani na edit Very Happy Radšej si spravím genína Very Happy Samozrejme nejakého negramotného aby sa ti páčil Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 31 May - 16:11

Zajímalo by mě, kolik ti je^^ pravděpodobně dost málo^^ ale vlastně já tu nejsem k tomu, abych to posuzovala, já tu povoluji KG a tvoje jsem zamítla^^ šmitec, touhle slohovkou zkus uchvátit učitelky, tady to asi nevyjde^^ na tvého genina se budeme moc těšit^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Fri 31 May - 16:17

Very Happy Je mi 16 (Epický potlesk) *clap clap* Very Happy Posudzovala si moje KG a verdikt je , že sa ti nepáči Very Happy Nejaký dôvod ? Je to OP ? Chcel by som aspoň poznať dôvod prečo sa ti to tak moc nepáči Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 31 May - 16:21

Děkuji za informaci^^ Přidávání chakry^^ jak už jsem uvedla^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Fri 31 May - 16:26

Tak ty nájdeš Sharingan na zemi a moje pridávanie čakry je OP Very Happy Fááájn Very Happy Idem na toho genína Very Happy A budem vedieť Oiroke no Jutsu :O Ja viem , že mi to nepovolíš ale aj tak to tam dám Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 31 May - 16:28

Já tu hraju několik let^^ Proč se vlastně obhajuji?^^ Pokud ti to tolik vadí, sepiš si stížnost^^ A jako genin začínáš s Éčkama^^ Hodně štěstí^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Fri 31 May - 16:35

A ako komu mám poslať sťažnosť ? Very Happy Hlavnému adminovy Very Happy Very Happy Ja nehovorím , že tu dlho nehráš Very Happy Ja tu ver never hrám asi rok Very Happy A ani nevieš za aké postavy Very Happy A Oiroke no Jutsu je E rank Very Happy Takže Very Happy
P.S. Fakt si myslíte , že mi tá reputácia -2 trhá žili alebo čo ? Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 31 May - 16:39

No.. těmi technikami jsem myslela ty základní pro geniny, ale to bylo hned jasné, že se ozveš^^ https://nsgoon.forumczech.com/f5-pripominky-adminu-k-hracum - tady se můžeš realizovat^^ ráda si tvou stížnost přečtu^^ a věř mi, že já tu hrjau déle, než rok^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Fri 31 May - 16:48

Tak Oiroke no Jutsu je len Henge Very Happy A ja na teba žiadnu sťažnosť dávať nebudem Very Happy A mne je jedno koľko tu hráš len ten sharingan Very Happy Very Happy No to je jedno Very Happy No vidím , že si niekto myslí , že sa hádam keď mi dáva - reputáciu tak to už presuň lebo ani nezaspia neska Very Happy
P.S. -10 tečééém Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 31 May - 17:01

Víš, jak jsem ten sharingan získala?^^ Nemáš o tom šajna, že? Ale už nemáme jiné argumenty, tak půjdeme proti^^ Chápu, chápu^^ přesunu^^ na toho genina se opravdu těším^^ Kdyby jsi chtěl, klidně ti zařídím i studenta akademie^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Fri 31 May - 17:04

Very Happy Mne je jedno , že máš sharingan Je mi to úprimne jedno ale ak máš napísané ako si ho získala v životopise rád si prečítam Very Happy Tak študenta akadémie Very Happy No to je pekné Very Happy Si zlatá Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 31 May - 17:08

https://nsgoon.forumczech.com/t3956-akasuna-no-pilikka-kazekage - Nemusíš děkovat^^ Když budeš chtít, dej mi vědět, ráda to pro tebe udělám^^ Teď když dovolíš, půjdu se věnovat jiným věcem^^ Na tvůj životopis se určitě ráda mrknu^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Yuu Denshi Fri 31 May - 17:14

Edit Very Happy A chcem do Konohy Very Happy Teda prosím Very Happy
Yuu Denshi
Yuu Denshi

Počet príspevkov : 12
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 1 Jun - 7:16

Body na studentu akademie ještě ne stejně jako techniky, budeš se to muset všechno naučit, i když netuším kde. Jinak POVOLENO
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE] Empty Re: Yuu Denshi [STUDENT AKADEMIE]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru