Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murasaki Mura [ Jounin]

2 posters

Goto down

Murasaki Mura [ Jounin] Empty Murasaki Mura [ Jounin]

Příspěvek pro Murasaki Sun 14 Apr - 13:34

Murasaki Mura [ Jounin] TGS%202012%20Dante%20Kicks%20Demon%20Butt%20with%20the%20Eryx%20in%20New%20Devil%20May%20Cry%20Screens%20(1)_650x747


Jméno a příjmení: Murasaki Mura

Podstaty: Doton a Suiton

Hodnost: Jounin


Věk:17 let


Narození: 12.10


Pohlaví:Muž


Klan:Mura


Kekkei genkai:Nemá


Sensei:Zatím neví


Charakter:
Murasaki je jen na pohled milý a klidný člověk. Ale uvnitř je úplně jiný. Je rád o samotě a nemá rád u sebe lidi.Málo kdy se někdo stane jeho přítelem. Murasaki hlavně nesnáší zradu. Všichni co ho zradili se snažil zabít.


Životopis:

Začátek
Narodil jsem se 12.10 v klaně Mura. Moji rodiče se jmenují Dante a Kyria. Měl jsem ještě staršího bratra který se jmenoval Niiro a byl moc fajn.
Už od malička jsem k němu shlížel . Byl to můj vzor jakožto shinobi.
O několik let později jsem začal chodit na akademii a tam mě to moc nebavilo ,ale bratr mi vždy říkal ,že jestli chci být jako on tak musím pilně trénovat a snažit se co nejvíce. A díky těmto radám jsem Akademii prošel a stal jsem se genninem.
Můj bratr na mě měl opravdu velký vliv a všichni z klanu to věděli.
Dá se říct ,že jsem nikoho jiného než jeho jsem neposlouchal. Velmi často jsem s ním i trénoval Taijutsu jelikož jsem v něm byl opravdu velmi špatný. Byla to i moje největší slabina a v klanu jsem v tomhle byl nejslabší. Ale díky bratrovi jsem se v tom zlepšil. Začínal jsem v tom být lepší a lepší. Nakonec jsem v Taijutsu byl skoro stejně dobrý jako můj otec......dobře ten nebyl zrovna jeden z nejlepších ,ale aspoň tak.

Bylo 14.4 a tento den nikdy z hlavy nedostanu byl to nejhorší den mého života. Niiro šel na svoji misi ,ale předtím než odešel mi řekl ,že jeho přítelkyně čeká dítě a ,že on bude otec. Nevěděl jsem vůbec proč mi to říkal zrovna v této chvíli než šel na misi. Byl jsem překvapen , ale on pak už šel pryč ze Suny a viděl jsem ho jak odcházel.
Byl další den ,ale bratr se pořád nevracel začal jsem se docela dost bát. Uběhl už týden a bratr se stále nevracel bohužel pak přišla moje matka a řekla mi ,že zemřel a jeho tělo našli v poušti. Zřejmě ho tam zabil nějaký shinobi který byl silnější než on. Já jsem se žačal klepat a začal jsem samozřejmě brečet. Bylo to pro mě hrozné. Motala se mi hlava a bylo to pro mě opravdu hrozné.
Už mi bylo 12 a stejně jsem na bratrovu smrt nezapomněl . Přísahal jsem ,že ho pomstím. Hledal jsem kdekoliv toho shinobi co ho zabil. Bylo mi jedno jestli přitom zemřu nebo ne. Když jsem přišel k místu kde Niiro zemřel přišel tam i jeho nejlepší přítel Nijuko se kterým byl tenkrát na misi ,ale ten se podezřele vrátil bez škrábnutí. Začal jsem se ho vyptávat co se tam stalo. Neodpovídal mi. Měl ďábelský úsměv.
,,Ty jsi ho zabil? Proč? Byl to tvůj nejlepší přítel! '' zakřičel jsem na něj
,,Protože mi přebral holku! Tak jsem ho probodl jakmile to nečekal ''
Okamžitě mě zachvátila zlost. Vytáhl jsem potichu kunai a bodl jsem ho přesně tak jak bodl bráchu. Potom jsem z něj ten kunai vytáhl a probodl jsem mu nohy a ruce.
,,Doufám ,že budeš trpět! Trpět více než on!''
Pomalu a bolestivě umíral. Poté jsem si všiml jak mu z nohy spadla čelenka Suny. Byla škrtlá a hned mi bylo vše jasné


Uběhlo už několik let od smrti Bratra. Otec mě začal cvičit jak zadržovat zlost a být co nejmilejší. Ale já jsem byl spíš typ který chtěl být sám. Nechtěl jsem mít nikoho u sebe. Jediní přátelé co jsem měl byli lidé jako jsou: Pravá a levá ruka vůdce klanu neboli mého otce.
Tím ,že jsem začal být samotář jsem se odtrhl od všech lidí s kterými jsem mohl být. Už ani s otcem a matkou jsem se moc nestýkal. Trénoval jsem sám , Byl jsem pořád sám a to bylo to hlavní co jsem chtěl. Jakmile mě třeba někdo vyrušil nebo jakmile se chtěl se mnou někdo přátelit okamžitě jsem ho poslal zadního otvoru a nebo jsem ho vyhnal i násilně.
Konečně nastal jeden z mých hlavních cílů. Stát se chunninem. Byli chunninské zkoušky a já jsem je složil úplně v pohodě. Jelikož jsem byl vycvičen hlavně na Taijutsu tak mě sotva stíhali pozorovat. Jediní kteří mě skoro porazili byli lidé s kekkei genkai.
Po 4 letech jsem se ,ale malinko změnil a šel na Jouninské zkoušky.Bylo to jen tak tak. Naštěstí jsem je složil a stal jsem se Jouninem. Tohle už tak lehké nebylo. Přestával jsem si věřit a kvůli tomu jsem málem o hodnost Jounina přišel. Nakonec jsem si začal věřit vše jsem udělal co nejlépe jsem mohl.
Když mi bylo 16 odešel jsem z vesnice s povolením Kazekage. Chtěl jsem vidět jak vypadá svět. Moc jsem ho neviděl jen na misích ,ale to nebylo pravý svět a pravá svoboda


Třída B: Doton: Domu
Spoiler:
Třída A:Doton: Doryuudan
Spoiler:
Třída A:Doton: Yomi Numa
Spoiler:
Třída C:Kuchiyose no Jutsu (Krysy)
Spoiler:
Třída C:Katon: Housenka no Jutsu
Spoiler:
Třída E: Všechny




Jak vypadá:
Murasaki Mura [ Jounin] TGS%202012%20Dante%20Kicks%20Demon%20Butt%20with%20the%20Eryx%20in%20New%20Devil%20May%20Cry%20Screens%20(1)_650x747


Naposledy upravil Murasaki dne Mon 15 Apr - 15:52, celkově upraveno 4 krát
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Murasaki Mura [ Jounin] Empty Re: Murasaki Mura [ Jounin]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 15 Apr - 7:22

Už v 16 jouninem? No budiž ...

Tu první S techniku nepovolím, protože je na ni potřeba sharingan Smile

Jinak POVOLENO
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Murasaki Mura [ Jounin] Empty Re: Murasaki Mura [ Jounin]

Příspěvek pro Murasaki Mon 15 Apr - 11:52

Okey děkuju dal jsem si tam B techniku Smile
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Murasaki Mura [ Jounin] Empty Re: Murasaki Mura [ Jounin]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru