Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí konce

+5
Rein
Milli Yaguma
Kisuke Uchiha
Neuro Uchiha
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Údolí konce

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 21:01

First topic message reminder :

Údolí konce - Stránka 4 Eeezt
Památné místo plné historie. Znázorňuje dva velké ninji, legendy nejen své doby - Hashirama Senju a Madaru Uchihu!


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 21:06, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 18:50

"Nezmýlil som sa.. Kisuek Uchíha.." Prehovoril som znova do ticha, kunai zažieril modrou farbou keďže som do neho napumpoval bleskovú čakru. "Dôvod návštevy konohy po tak dlhom čase je?" Spýtal som sa nového Sasukeho, mnohý hovorili o tom ako sa chcel stať Hokágem, tento Kisuke, snáď nebude taký fail ako Kishimoto.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 19:05

"Měl bych to jméno znát ?" Pootočil jsem hlavu opět k němu..sakra já ho neznám ale on mě jo..jak to ? Nedávalo mi to smysl a dost mi to motalo hlavu ale nedal jsem to znát..zatím. Že by to byl někdo z Hokagiine kanceláře ? ..ne to ne byly sme tam vždy sami, žeby na mě poslala nějakého zabijáka ? ..proč by tak riskovala jeho život když ví jak jsou na tom mé oči..vůbec mi to nedávalo smysl.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 19:10

"Naposledy sa pýtam, čo tu robíš.." Maska ostala nepohnutá a naďalej som s kunaiom v ruke sledoval jeho postavu. Možno som nevedel o jeho očiach, ale o mojom som mu nechcel ukázať. Aj keď ak by sa strhol boj, bol by som nútený. "Mňa neoklameš Uchíha Kisuke, stačí jedno slovo a Anbu z teba narobia porciu do hamburgerov.." V očiach som nedával najavo že klamem, proste som čakal kým to vyklopí.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 19:14

Lehl jsem si na záda a koukal do nebe "Mé jméno je Katsuro Nagasaki..a jsem tulák..nic víc nic míň..nejsem ani Uchiha a ani ten váš Kimuke či kdo.." Nehodlal jsem dát najevo kdo jsem dokud nezjistím od koho o mě ví a co po mě chce.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 19:22

Vo chvíli ako si ľahol, pocítil silný prúd ktorý vychádzal zo sochy. Negoval som to svojím kunaiom, tak mohol na malý okamih pocítiť silnú triašku bleskovou čakrou ktorá náhle ako prišla, aj odišla. "Fakt chceš byť zatknutý?" Spýtal som sa, pod maskou, znova s neutrálnym úsmevom. Odkiaľ som vedel? Hokáge a oko.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 19:25

Jen jsem se pousmál..jestli opravdu ví kdo jsem bez sebemenších pochyb, nepokusí se na mě šáhnout..snad pak ukáže jak to věděl. Zaujala mě jeho čelenka..měl ji přez oko, skrýval ho tak jako PiliKKa..že by Hyuuga ? To by tak trochu vysvětlovalo že věděl kdo jsem..viděl i pod masku a mohl vidět můj sharingan..
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 19:29

Ozvalo sa malé trhnutie, keď sa pred Kisukem objavil som sa je, s kunaiom v ruke, ktorým som mu mieril na hrdlo. Nemienil som ho zabiť, ale postrašiť áno, preto sa môj kunai dotkol jeho hrdla, kde mu urobil malú jazvičku a donútil ho krvácať. Teda ak sa nepokúsil uhnúť, ale čomu by som sa nedivil, bolo keby použil protiútok a niečo mi spôsobil.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 19:31

Věděl jsem o co mu jde a nechal se poranit. Jak se mi náhle spustila krev dal jsem si ruku na hruď a snažil se zastavit teňoučkej pramínek krve "Vy ste napadl neozbrojeného civilistu !" Křiknul jsem na něj "O tom se dozví Hokage-sama !" Vyhrožoval jsem mu
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 19:33

"Civilistom budeš.." Ozvalo sa údolím ktorý preťal blesk a následne Kisuke pocítil obrovský nával Raitonu do jeho tela, ktorý ho mal paralyzovať na dlhú dobu. "Až prestaneš mať čakru a ja neuvidím v tvojich očiach Sharingan!" Zakričal som keď blesk prerazil oblohu a zaútočil na nás oboch, keďže som kuani použil pri búrke ako zelektrizovaný vodič.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 19:36

Mé tělo obalilo Susanoo "A dost..beru to jako útok na Kirigakure no satto a ty za to poneseš následky" V mých očích se oběvil sharingan a já si z kapsy vytáhl čelenku kterou mi dala Milli a nasadil si ji na krk
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 19:44

"A pokiaľ viem, narušil si ľahký mier medzi Konohou a Kiri svojou hlúposťou keď sa bezcielne túlaš krajinou a hliadke nemieniš odpovedať na otázky, ktoré ti právom pokladajú.." Ozvalo sa za ním keď vo chvíli ako do nás narazil blesk, moje telo sa rozpadlo na vodu a dodalo blesku väčšiu silu. Aby som ho donútil ukázať väčšie a silnejšie susanoo. Teraz som si ale dával pozor, keď sa mu v očiach zjavil Sharingan. "Máš šancu sa vzdať, predvediem ťa na vypočúvanie.." Odvetil som s kunaiom v ruke, a pohľad strhol k zemi. "Nehľadieť mu do očí, len môj Sharingan tomu odolá!"
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 19:55

Blesk uhodil do susanoo a mě se jen zvedly vlasy od náporu tlaku"Jsem tu s povolením hokage..a pokud vím, tohle jsou hranice a Madarova socha je už za územím konohy takže mám právo neodpovědět,teď si mě napadl..takže mám právo zabít tě" Všiml jsem si že uhýbá pohledu do mých očí..chytrej klučina ale já umím i více věcí. "Jsem posledním z klanu Uchiha kdo ovládl bohy, čeká na tebe smrt a je už netrpělivá" Složil jsem pečetě a vyslal po něm ohnivou kouli.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 20:01

"Som z hliadky na hraniciach Konohy, moja povinnosť je chrániť hranice po dobu 2ch dní, kým ma nevystriedajú, a eliminovať každé nebezpečenstvo ako napríklad potulný Uchíha ktorý skrýva svoju identitu.." Odvetil som keď som vo vode ktorú vytvoril môj vodný klon zazrel, ako sa ku mne blíži ohnivá gula. Nastal úhyb do strany, sledoval som stále zem, preto som poskladal pečate a zvolal. "Kirigakure no jutsu!" K sochám sa začala valiť hustá hmla, clona ktorá zamedzí jeho Sharingan. Len čo naše telá zmizli, a on stratil moju stopu ako ja jeho, ozvalo sa zo všetkých strán. "Napadnutie vysoko postavného Jounina z Konohy, pri bránení mám právo zabiť ja teba.." V hlave mi ale bilo niečo iné, neploď nenávisť, nezabíjaj ho.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri 24 May - 20:16

Meč mého Susanoo obalil plamen..né ledajaký plamen ale Amaterasu, a švihl s ním před sebe takových cca 20 metrů. "Zaútočil si ty na mě a za hranicema.. ale bezesvědků to je stejně jedno ne ?" Pousmál jsem se a čekal další jeho krok
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat 25 May - 6:55

Ani si to Kisuke neuvedomoval, ale jeho Amaterasu preletelo naozaj neuveriteľne blízko mňa. Pocítil som to teplo, našťastie bolo neuveriteľne nemožné zistiť kde som vďaka hmle, preto som si zakusol do prsta, pocítil teplý pramienok krvi na svojej dlani a vytiahol zvitok. "Skončím v nemocnici.." To mi prebehlo hlavou, nie že by som prehral, ale skôr to, že budem nútený to použiť..
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat 25 May - 8:17

Ta mlha jen podporovala mojí doměnku že má byakugan. "Takže další zloděj očí jo ?" Prohodil jsem temně "Jak já vás ubohé tvory nesnáším" Zavrčel jsem, bylo více věcí co jsem nesnášel..a to byla třeba tahle zpropadená mlha... Věděl jsem přibližně kde jsem tak jsem se rozeběhl a skočil ze sochy dolů na jezírko
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat 25 May - 8:46

Nereagoval som na jeho slová, a len sa nechal viac uchvátiť do tmy, do tmy z hmly, aby ma úplne stratil. Zvitok som položil na zem, povolal ich, a okamžite zvitok stiahol. Zároveň toho, len čo som zistil po technike jeho presnú polohu, som začal skladať nespočetné množstvo pečatí, presnejšie ich bolo 44, všetky ale v tichu takou rýchlosťou, že aj Sharingan by nedokázal ich vidieť. Len čo dopadla posledná pečať, voda pod Kisukem sa rozvírila, a v tom okamihu sa zdvihla obrovská masa vody za ním, v podobe vodného draka, ktorá ohromnou silou strčila do Kisukeho. Mal Susanoo, ale, jedna slabina v Susane bola. To že Kisuke nemal nekonečnú čakru, a Susanoo ju čerpalo ohromne. Bude to ťažký boj a jediná moja šanca bude vyčerpať ho a donútiť odvolať Susanoo. Inak mu neublížim..
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat 25 May - 12:12

Útok vodou mě odhodil celkem daleko. "Pche..nesnáším šašky jako ty..jen někdo kdo si hraje na shinobiho..nemáš právo se tak nazívat ať už si to oko vzal komukoli." Narážel jsem na svou doměnku že má zakryté oko s byakuganem. Susanoo se rozplynulo, potřeboval jsem našetřit chakru, nechtěl jsem tohle místo ničit svým trumfem. Jelikož jsem byl už dál od centra kde mlhu vytvořil byla tu už dost slabá na tolik abych skrze ni viděl..aspoň kolem mě "Myslím že to během chvilky skončí" Využil jsem toho že na mě použil vodní techniku která po sobě nechala cestičku. V ruce se mi vytvořilo chidori kterým jsem bodnul do země a napustil tak vodu elektřinou která se okamžitě rozprostírala po hladině vody. "Tvá technika není zase tak dobrá, né proti mě !" Křiknul jsem
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat 25 May - 13:59

Pocítil som prudký nával Raiton čakry do vody, presne v okamihu kedy sa ma dotkla. Pocítil som kopnutie, a možno by následovalo aj niečo horšie, keby som ako vždy pohotovo nezareagoval. V momente kedy na mňa namieril Chidori som sklopil čelenku, tak aby bolo vidno moje druhé oko, konečne čas ukázať prečo som vraj zlodej očí. Okamih kedy sa ma dotkol, v ruke sa mi vytvorilo Raikiri, vytvorené z jeho Raitonu, takže ma nestálo veľa čakry. Raikiri bolo tak mocné, že hmla v sekunde ustúpila a on cez rozvírenú vodnú hladinu zazrel moje oko. Neostávalo nič iné ako udrieť, za pomoci Shunshinu som sa dostal prekvapivo priamo pred neho, moja šanca na Raikiri útok keďže odvolal Susanoo. Ale to než sa moja ruka dotkla jeho oka, zastavila sa na centimeter pred ním a moje telo stuhlo. "Akio.." Prehovoril som nahlas, keď som zahliadol jeho oči, mal ich rovnaké ako.. ako on.. Dávny priateľ, najlepší priateľ. Akio Uchíha, jehož oko som nosil, a prisahal že sa pomstím človeku ktorý ho zabil. A moje oko, presné dvojča Pilikky. Nemohol som udrieť, minulosť doľahla a ja som pred Kisukem stŕpol.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat 25 May - 14:27

V okamžiku když jsem uviděl že to není byakugan ale dokonce sharingan ovládla mě zlost, neovládl jsem se a kopl ho do břicha "Sharingan je symbol Uchihů..nikdo kdo není téhle krve nemá právo se s tím okem ukazovat !" Zavrčel jsem a mé tělo opět obalilo susanoo..ale jen první stupeň, raději sem neplýtval chakrou i když sem viděl jak stuhnul. Ruka susanoo ho chitila "Než tě zabiju, řekni mi proč. Proč sis dovolil nostit toto oko ? ..a proč ho tak hrdě ukazuješ před Uchihou ?" V mých očích šla vidět nenávist. Jak se sakra opovažuje ?
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat 25 May - 15:18

Pocítil som prudký náraz do brucha, ktorý ma ale nenechal dohodiť do zadu ako bolo stanovené gravitačným zákonom, ale ostal som na mieste kde som stuhol, vďaka Susanoo ruke, ktorá obklopila moje telo. Tá nenávisť, voči tomu čo som mal v oku, bola nie len cítiť v jeho ruke, ktorú vytvoril a drtil ma, ale aj v jeho očiach, plápolala a silnela. Bola taká ako moja? "To oko.. je jediné vodítko k vrahovi môjho priateľa.." Jasne som naznačil že si ho vziať nenechám, prudko som rozrazil rozosmutnelé oči, ktoré na malý okamih zvlhli kvapkami sĺz, načo sa z vody neďaleko vytvorila postava znova s Raikiri v ruke. Avšak, niečo sa stalo, keď sa Raikiri urobilo aj mne,keď ma práve držal v ruke Kisuke, spojili sa, spojili sa pevnou väzbou, tak mocnou, že v malom okamihu preťalo Susanoo ruku, keďže ju nemal v plnom štádiu, a tak som sa osobodil, padol do vody, a na hladine ostala len nedávno vytvorená postava. Držal Kisuke v ruke, klon..
Údolí konce - Stránka 4 Raiden
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat 25 May - 15:37

Susanoo se opět rozplynulo "Nechci tě zabít..tvůj důvod proč nosíš sharingan se mi líbí..nelíbí se mi sice že ho nosíš a přitom ti nepatří..ale to že ho máš abys našel objekt své pomsty..říkáš že ho máš jen kvůli tomu aby si našel vraha tvého přítele, mám nabídku. Pomůžu ti ho najít, ty ho zabiješ a vrátíš to co ti nepatří." Promluvil jsem k němu chladně. Byl první kterého jsem za tu dobu potkal který neříkal že to byl dar a že ho nemohl odmítnout. Konečně tu byl někdo kdo si ho vzal pro pomstu..sice Uchiha není ale charakterem je mu podobný.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Údolí konce - Stránka 4 Empty Re: Údolí konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru