Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podzemní zahrada

+3
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Shijin Hyuuga
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Podzemní zahrada

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 20:02

First topic message reminder :

Podzemní zahrada - Stránka 2 053_by_k_hos-d48la44

I zde v tunelech je třeba pěstovat nějaké rostliny.
Čistí vzduch. Ty, které tu jsou, jsou spíše zakrslé stromky a další věci nenáročné na pečování. O zalévání se postarají krápníky, ze kterých často dolů stéká voda. Tato část tunelů není až tak rozlehlá, ale dala by se považovat za skromný park s několika lavičkami a cestou mezi květináči.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Anonymní Sun 30 Dec - 23:40

Mierne som sa pousmiala nad jej trhaním hovorením. Vždy tak hovorila. Jej veta mi však nedávala moc logiku.. teda možno aj dávala ale neprijala som ju a len som pokývala hlavou na nesúhlas. Chytila som ju za ruku a pozrela som sa jej do očí prísnym pohľadom.
"Si so mnou nie? Tým pádom stratená nie si." Prísny pohľad sa znova zmenil na úsmev. Jej otázka bola na zamyslenie, pretože ma naozaj nič nenapadalo.
"Môžme toho robiť.. kopec.. vlastne čo len chceme. Môžme si zatrénovať, môžme si zahrať shogi.. alebo sa môžme len tak poflakovať a oddychovať." Naklonila som hlavu na stranu a čakala som na jej odpoveď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Andi Dors Sun 30 Dec - 23:43

Yui

Ty jsi taky ztrace nec. Usmála jsem se na ni. A co kdyby jsme poznali šé fa. Samozřejmě jsem myslela šéfa Akatsuki. Shogi jsem fakt hrát nechtěla a poflakování, na to jsem nebyla moc zvyklá. Trénovat můžeme pozdě ji.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Anonymní Sun 30 Dec - 23:49

Jednou rukou som si prehrabla ofinu a len som si s úsmevom povzdychla.
"Ja nie som stratená.." Oponovala som jej.. jej návrh sa mi zas tak moc nepozdával práve kvôli tomu, že som netušila, kde šéf je.
"Musíš ho volať *šéf*? Nepáči sa mi to oslovenie. No.. neviem kde je. Keď s nami bude chcieť hovoriť, dá nám vedieť. Preto aj máme tie prstene nie ?" Zamumlala som trocha nervóznym hlasom a pomaly som Yui ťahala po záhrade. Len som sa s ňou prechádzala no tento krát som ju nepúšťala. Bolo tu teplo.. nemala som rada teplo no čo som mohla robiť? Začínalo mi moje domovské prostredie v Tetsu no Kuni chýbať čím ďalej, tým viac.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Andi Dors Sun 30 Dec - 23:54

Yui

Podle toho prstenu jak ří káš, je poznat stracenci jsme. Procházka po zahradě nebylo to co jsem měla zrovna v úmyslu dělat, ale nechala jsem jí v tom. Jak bych to ehm řek la. Zastavila jsem se. Pokud nedostanem prá ci, stloustneš. A pokud stlou stneš, budeš ošklivá a budeš mi dělat ostu du. Moje vyjednávání jsem měla po matce, takže jsem doufala že to zabere. Proto musíme sehnat leade ra. Vyměnila jsem slovo šéf jelikož se jí očividně nelíbilo.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Anonymní Mon 31 Dec - 0:01

Keď sa zastavila a naďalej vysvetlovala, len som na ňu hodila mierne vyčítavý pohľad.
"Nedáva to zmysel sestrička.. ak nedostanem prácu, nebudem mať peniaze.. tým pádom si nebudem mať za čo kúpiť jedlo a tým pádom naozaj nestĺstnem!" Posťažovala som sa no len som pokývla ramenom.
"A mám predsa teba, ty by si mi to určite nedovolila." Vyplazila som na ňu jazyk.
"Bohvie kde ten chlapík je, nechce sa mi ho hľadať po celom svete. Taaakže si zatiaľ môžem spraviť výlet.. niekam." Navrhla som ďalšiu alternatívu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Andi Dors Mon 31 Dec - 0:04

Yui

Výlet! Vyhrkla jsem ze sebe. Víc mě nezajímalo. Už jsem byla unuděná k smrti. Vedeš! Dodala jsem rychle. Mam se bát? Nebo ne?
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Anonymní Mon 31 Dec - 0:18

"Jednoduché." Vyplazila som na ňu jazyk a len som ju za ruku ťahala k východu zo záhrad. Rozhodne som nechcela, aby sa moja sestrička nudila. Nájsť jej zábavu však bolo po skončení občianskej vojny v Tetsu no Kuni, čím ďalej.. tým ťažšie.
"Pôjdeme do Konohy, je tam teraz zima, sneh a tak. Heh.. síce to má ďaleko od Tetsu no Kuni ale rada sa v hocijakom snehu znova vyváľam." Pohľad mi v momente zastrela myšlienka na zasnežené kopce a snehových anjelov, ktorých som tak zbožňovala. Bola naozaj smola, že tu v podzemí žiadny sneh či ľad nebol. Asi si izbu zariadim v štýle nejakej veľkej mrazničky.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Andi Dors Mon 31 Dec - 0:21

Yui

Sníh. Řekla jsem tiše a následovala jsem sestřičku do konohy. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Gilien Kedoui Mon 7 Jan - 17:28

Došla jsem s Dyuím a sedla jsem si k malému jezítku a opět vytáhla flétny a nejdříve jsem začala leštit tu příčnou a potom tu zobcovou. Když jsem byla hotová vrhla jsem se na své jehlice. Z kapsičky jsem vytahovala malé lahvičky s různě barevnými tekutinami a jehlice jsem postpuně to nich napichovala a napouštěla je jedem a protilátkama. Dyuí poletoval kolem a náramně si to užíval, moc světla tu nebylo. Raději na mě nemluvil, věděl, že jsem trochu naštvaná.
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Gilien Kedoui Thu 10 Jan - 13:32

potom co jsem se uklidnila jsem se i s naplněnými jedovými jehlicemi rozhodla vyjít do Oto. Dyuiího jsem vzala sebou, stejně zase spal a já se tu nudila. čekat na rozkazy bylo vážně frustrující (přesun)
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Podzemní zahrada - Stránka 2 Empty Re: Podzemní zahrada

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru