Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prázdné tunely

3 posters

Goto down

Prázdné tunely Empty Prázdné tunely

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 18:12

Prázdné tunely Sight_lair_concept_by_malignant_librarian-d30qd8c

Neprozkoumané části tunelů.
Mnohdy se jimi potulují členové Akatsuki, kteří v tunelech sídlí a kteří zabijí každého, kdo by podezřelou náhodou našel vstup, což je de facto nemožné. Nikdo jiní než Akatsuki se tu tedy ani nemůže objevit. A nikdo jiný se tu nevzyná.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Prázdné tunely Empty Re: Prázdné tunely

Příspěvek pro Ryu Rokuro Wed 17 Oct - 19:38

Pomalými krokmi som sa prechádzal po prázdnych, nikým neobývaných a nepochybne temných tuneloch, v ktorých sa doteraz ani len mnohí členovia Akatsuki nevyznali, čo bolo pochopiteľné. Nikto sa totiž za normálnych okolností nemal k tomu ich skúmať, prečo by aj. Každopádne, existuje dobrý dôvod na to, prečo sú vybudované práve takto. Samozrejme ide v prvom rade o to, aby sa v nich nedokázali orientovať prípadní nezvaní návštevníci, ale to ani zďaleka nebolo hlavnou príčinou. Vzájomná spleť potrubí a tunelov je tu najmä od toho, aby sa v nich dokázali viacmenej absolútne volne potulovať hady, od tých menších až po tie väčšie. K jednému z nich som sa práve vydal. Za normálnych okolností som nemal vo zvyku na tomto mieste komunikovať inak než telepaticky, ale keďže som čoskoro pochopil, že je mi Sayame v pätách, netrvalo dlho a bez známky záujmu som opäť raz prehovoril.
"Manipulujem dvomi druhmi hadov. Tie biele, ktoré žijú napríklad i v týchto tuneloch, však nemajú mená. Je na to dôvod - všetky sú mojou súčasťou. Zdieľame spolu myšlienky, delíme sa o rovnaké schopnosti i domov. Každý jeden z nich je vo svojej podstate niečim ako mojou žijúcou chakrou. Mám tak prehľad o všetkom, čo sa tu deje," dodal som a rukou prešiel po mieste, ktoré na prvý pohľad pripomínalo slepú uličku. Pravdou ale bolo, že sa tam v skutočnosti nachádzal jeden z mojich väčších bielych hadov, ktorý nám následne uvoľnil tajnú chodbu, o ktorej nevedela dokonca ani len samotná Reina. Naznačujúc Sayame, nech ma naďalej nasleduje, som vstúpil dovnútra.
...PRESUN...
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Prázdné tunely Empty Re: Prázdné tunely

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 19:45

Navzdory mnohým předsudkům, jsem hady považovala za krásná a zajímavá stvoření. Když o nich Rokuro mluvil, tiše jsem naslouchala. Nemluvil často, ale když jednou začal, vždycky jsem se dozvěděla zajímavé věci. Podivovala jsem se tomu, do jaké části tunelů jsme se to dostali. Skoro jsem měla pocit, že podruhé už cestu sem ani nenajdu.

Údajná slepá ulička skrývala poněkud neočekávané tajemství. Ani tentokrát jsem k tomu však neměla co říct. Jen jsem následovala svého průvodce.

Přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prázdné tunely Empty Re: Prázdné tunely

Příspěvek pro Akasuna no Zen Sat 29 Dec - 22:53

V častiach, kde sa okrem tmavých stien tunelov nenachádzalo nič iné, začali znieť pravidelné, pokojné kroky. Patrili mne. Práve som mieril v tme do neznáma, a uvažoval som kde sa asi nachádzajú ostatní členovia. Prikláňal som sa k tomu, že sa zrejme asi budú niekde flákať. No nemohol som si to nijako potvrdiť, hold musel som si asi len počkať, kým na nejakých natrafím. Ale pochyboval som, žeby sa túlali v tejto časti. Skôr v tej, kde sa tak povediac žilo. Nuž teda som sa otočil na päte, a vykročil som naspäť do onej "živej" časti...
Presun..
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Prázdné tunely Empty Re: Prázdné tunely

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru