Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horké prameny

2 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 10 May - 15:36

First topic message reminder :

Horké prameny - Stránka 4 59526645
V lázních si můžete odpočinout po celodenní práci a uplně vypnout. Tady vám nehrozí žádné nebezpečí, maximálně že se utopíte. Lázně jsou oddělené ale nachází se zde i část která je spojená. Jsou zde tři pokoje ve kterých můžete přespat pokud se vám nechce domů z tohoto krásného místa.
Lady Mizukage
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down


Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 20:32

Ako urobila zasa niečo čo mňa naozaj prekvapilo ruku som radšej pomaly zošuchol dole nechcel som ju nejako obychytkávať alebo tak hoc ak by som už niečo také robil nenazýval by som to tak ."Vieš že takto provokovať je nebezpečné ?" Na to že je mladšia a ešte na ten vek je vážne vyvinutá ...
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 20:43

Nebezpečné? To jako proč? Podivila jsem se a znovu to už nezkoušela. Myslím že nejsem zase tak bezbraná jak se může zdát. Zasmála jsem se a stále čekala na jeho odpověď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 20:47

"Tó sa už nehovorí ... " Dodal som zo smiechom a jemne ju pošteklil . "Neboj to že nie si bezbranná viem však ťa mám ešte aj pod dohľadom nie ?" Opýtal som sa jej a viac ju už ale nešteklil. "A tak zas mňa sa báť keby tak nemusíš ja nejaký perverzák určite niesom ."Dodal som presvedčivo .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 20:55

Proč ne? Já to chci vědět. Zamumlala jsem a přitiskal se k němu. Já neříkám že jsi perverzák. Zasmála jsem se. Jsi můj roztomilý sensei. Vyplázla jsem na něj jazyk a olízla mu jemně tvář. Pak jsem se znovu zmocnila jeho ocásku a začala si s ním hrát a mazlit se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 21:02

Jemne som v tedy privrel oči a potom som pobavene dostal. "Hmm ... takže roztomilý senseii ... no to sa my zamlouvá ... a asi si budem musieť zvyknúť že môj ocásek nebude už len môj ?" Ja som sa k nej tiež lepšie pritúlil bolo u nej krásne teplúčko a príjemne nikam sa mi vôbec nechcelo.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:09

To teda budeš muset. Je tak heboučký a teploučký. Zasmála jsem se a po chvíli zívla. Jakmile jsme byli takhle v klidu zakrytí peřinou víc jsem se k němu přitulila. Bylo to tak nezvyklé usínat po něčím boku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 21:16

"Dobrúú noc ... "Šeptol som do ticha smerom k nej a privrel som oči. Naozaj to zvláštne bolo ale vôbec nie zlé predsa len ak by to nebolo príjemné ani by sa mi nechcelo spať .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:21

Dobrou noc. Odpověděla jsem mu téměř v polospánku. Ocásek jsem si přiložila k tělu a objala jeho i Ryuujiho. Takhle jsem spokojeně usnula.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Mon 14 May - 6:31

Ja som sa zobudil pritúlený k Yuki . Ona ešte spala preto som ju nemal v pláne budiť len som nás lepšie prikryl a pozeral na ňu ako krásne spí.Predsa len sa nikam neponáhľalo.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 6:48

Chvíli jsem se stále ve spánku tulila k Ryuujimu a pak jsem pomalu otevřela oči. Všimla jsem si že mě sleduje. Dobré ráno. Usmála jsem se a políbila ho na rty. Už musíme vstávat? Ulovila jsem si "tajně" jeho ocásek, který mi v noci vyklouzl a přivinula ho k sobě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Mon 14 May - 6:54

Cítil som ako si ho k sebe pritiahla . Rezignoval som a radšej jej ho už nechal."Tak tréning nás čaká až po obede takže ani nie ... "Povedal som jej a objal ju okolo chrbátu v tedy som jej aj ja dal menší bozk na pery. "Hmm vážne môj ocásek hračka nieje ." Povedal som to z humorom už mi to až tak nevadilo ale to skôr len od nej.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 11:58

Jistě že to není hračka. Zdůraznila jsem naprosto vážně a pak pobaveně dodala . Je to naprosto dokonalá věcička na mazlení. Zasmála jsem se a objala pro změnu Ryuujiho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Mon 14 May - 12:46

Ako ma objala ja som ju jemne stisol a mojím nosom som ju pošteklil na jej."Ja by som sa radšej ale skôr mazlil stebou ... " Povedal som potichšie keďže som bol u nej blízko a čuť ma musela .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 12:57

Všimla jsem si. Zasmála jsem se a vtiskla mu dlouhý polibek. Bylo to zvláštní mazlit se s někým komu jsem ještě včera vykala. Ocásek na mazlení nestačí? Zasmála jsem se a přivinula se k němu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Mon 14 May - 13:03

"Umm nie ty si lepšia než ocásek ... " Dodal som tiež mierne zo smiechom ale toto som myslel vážne ."Vieš že sa mi akosi ani nechce vstávať ale onedlho budeme musieť ... že ?" Opýtal som sa jej a teraz som ju zasa pobozkal ja .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:05

To teda budem musím si v knihovně sehnat nějakou novou techniku. V očích mi zajiskřilo při myšlence tréninku. Ale ještě se mi nechce. Dodala jsem po jeho polibku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Mon 14 May - 13:09

"Tak pôjdeme tam spolu, ja si budem musieť požičať tiež pár knižiek, neviem či ich tu ale nájdem ... ak nie, možno by som, ak by si chcela, vybavil misiu, do Konohagakure no sato ." Rukou som jej začal jemne jazdiť po jej boku a pritom som jej pozeral do očí vlastne som čakal čo ona na to povie .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:16

prišiel som z relaxovať po odpočinutí som sa vydal do knižnice


Naposledy upravil Gray Syntaro dne Mon 14 May - 13:21, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:17

Ráda na chvilku vypadnu z vesnice. Navíc bych se tam třeba mohla naučit nějakou lékařskou techniku. Nadšeně jsem se na něj podívala a zasmála se. Kdy vyrážíme? Já jsem kdykoliv připravená. Oznámila jsem mu a skočila po něm takže peřina nadskočila a přikryla nás úplně. Teď jsem na něm spokojeně ležela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Mon 14 May - 13:22

(Prepáč Gray ak by si čítal dozadu sme v jednej ibe prečítaj si pm tam som ti spomínal kam by si mal ísť Very Happy. Ja som odtiaľto ešte neodišiel aj preto lebo som ešte v škole popravde Very Happy ale onedlho idem domov )

Ako na mňa skočila aj ja som pri tom jemne nadskočil lebo som sa popravde ľakol.
"Tak najprv pôjdeme do knižnice potom za Mizukage a ešte uvidíme nie ? Možno nás dokonca ani nepustí a budem si to musieť zohnať inak ... " Mal som v pláne tu chvíľu ešte poležať z Yuki až potom niekam vyraziť .Ako teraz na mne ležala vôbec to zlé nebolo ešte k tomu bola mohol som uznať že ľahučká.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:37

Tak jdeme? Nebo se tu budeme vyvalovat celý den? Zašeptala jsem mu do ucha a strhla z nás peřinu byl to celkem šok pod ní bylo takové teplo a v místnosti oproti tomu zima. Přitiskla jsem se k němu víc. To nebyl dobrý nápad.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Mon 14 May - 13:43

Ja som ju objal teraz obomi rukami a prešiel jej po chrbte ."No tak teraz už vstať musíme určite lebo by ti takto už bola zima ." Povedal som zo smiechom a jemne jej zahryzol do uška ."Tak šup hore ... " Dodal som nakoniec .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:46

Tak fajn ... Zamumla la jsem otráveně a vyškrábala se na nohy. Vběhla jsem do koupelny a vrátila se z ní osprchovaná a čisťoučká. Pak jsem začala namáčet jehlice v jedu a strkat je do deštníků.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Mon 14 May - 13:51

Než ona vyšla ja som si nachystal veci . Keď vyšla šiel som do sprchy aj ja a tam som sa prezliekol a urovnal si všetky veci zatiaľ mohla stihnúť dorobiť si to čo mala .Ja som podyšiel k nej potom som prehovoril ."Tak pôjdeme alebo ti radšej pomôžem ?" Opýtal som sa jej .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:54

Už to mám. Odpověděla jsem mu a připevnila si deštníky na záda i s katanou. Můžeme jít. Oznámila jsem mu a otevřela dveře.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru